Doporučené


Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Mořská víla - obrázek, omalovánka k tisku

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kolíbka k tisku, vytisknutí

Omalovánka s názvem kolíbka k vybarvení pro chlapečky. Omalovánka kolíbka je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kolíbka - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kolíbka - A5            Omalovánka - Kolíbka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kolíbka patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: obrázek, obrázky, k vybarvení, pro děti, domalovánky, k tisku, zdarma, vymalovánky, elektronické omalovánky, ke stažení, Ostatní, k vytisknutí, omalovánky, omalovánka

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Kolíbka k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s kolíbkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Safari, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vysokou gramáží. K obarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - olejové pastely, uhlíky, grafitové tužky, pera nebo fixky. Kreslících potřeb je dnes pro nejmenší děcka k dispozici celá škála. Omalovánku kolíbka lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s kolíbkou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří peníze, elektrickou energii či peněženku. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. olejové pastely, uhlíky nebo také grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy ptáků, písmenka, sporty a pochopitelně i kolíbku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání, jednotlivá zvířata a druhy automobilů. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Bořek stavitel, Krtek, Hulk, Duhová nevěsta či Shrek. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které zde máme k uložení jsou: Santa Klaus, auta, netopýr, auta a nebo piráti. Ať si vaše dítě užije obrázek kolíbky.


Najít slovo


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů