Nejhledanější


Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek psa k tisku

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kolíbka k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění uložená pod názvem kolíbka k omalování pro malé ratolesti. Omalovánka kolíbka je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Kolíbka - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kolíbka - A5            Omalovánka - Kolíbka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kolíbka patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: obrázky, zdarma, pro děti, k vybarvení, ke stažení, obrázek, k vytištění, online, k vytisknutí, Kolíbka, Ostatní, k tisku

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Kolíbka k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s kolíbkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena k uložení v novém okně browseru (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší a silnější papír. Ke kreslení lze potom zvolit různé psací potřeby - tempery, pastelové tužky, uhlíky, umělecké tužky nebo též propisovací tužky. Možností je pro předškolní děti k dispozici ohromné množství. Omalovánku kolíbka lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s kolíbkou má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří oči dětí, čas a počítač. Omalovánky nejsou pro předškolní děti jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (např. tempery, pastelové tužky a uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, jídla, pohádkové postavy a pochopitelně i kolíbku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy automobilů, jednotlivé druhy ptáků nebo také postavy z pohádek. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Prasátko peppa, Hledá se Nemo, Ninjago, Popelka a Kung Fu Panda. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro maminky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: loď, psi, sněhulák, houby případně auto. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou kolíbka.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů