Nej obrázky


Obrázek štěněte

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka budovy k vytisknutí

Omalovánka kolíbka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění označená kolíbka k vybarvování pro malé caparty. Omalovánka kolíbka je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Kolíbka - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Kolíbka - A5            Omalovánka - Kolíbka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kolíbka patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: Kolíbka, k vytisknutí, obrázek, ke stažení, pro děti, online, Ostatní, k vytištění, k vybarvení, k tisku, zdarma, obrázky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Kolíbka k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s kolíbkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší gramáží. Ke kreslení lze pak zvolit různé psací potřeby - křídy, propisovací tužky, fixy, pastelky případně pastelové tužky. Kreslících potřeb je dnes pro malé děti k dispozici pestrá škála. Omalovánku kolíbka lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s kolíbkou má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří elektřinu, elektrickou energii či peněženku. Omalovánky nejsou pro malé děti jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (třeba křídy, propisovací tužky nebo též fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba písmenka, druhy jídel, zvířátka a pochopitelně i kolíbku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jídla, zaměstnání a různé kytky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Spongebob, Furby, Ledové království, Tarzan či Indiana Jones. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti které zde máme ke stáhnutí jsou: princezna, lokomotiva s vagónky, psi, draci a nebo astronaut. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem kolíbka.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů