Výběr obrázků


Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka dárek k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka označená dárek ke kreslení pro ratolesti. Kdo by nechtěl dostat pěkný dárek? Populární jsou hlavně ty na omak tvrdé a hranaté, ve kterých je krabice slibující nějakou hračku. Naopak tzv. měkké dárky obvykle nejsou příliš lákavé. Přeci jenom děti dají přednost pěkné hračce před novými ponožkami nebo nudným svetrem. Omalovánka dárek je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Dárek - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Dárek - A5            Omalovánka - Dárek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dárek patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: Dárek, Vánoce, k vybarvení, obrázky, obrázek, k vytištění, ke stažení, zdarma, k vytisknutí, online, k tisku, pro děti

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Dárek k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s dárkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Mozilla, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s větší gramáží. K obarvování potom může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako pera, uhlíky, fixky, tempery nebo též fixy. Pomůcek na malování je pro nejmenší děti k dispozici pestrá škála. Omalovánku dárek lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s dárkem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří dětské oči, elektrickou energii nebo také elektřinu. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (např. pera, uhlíky a nebo fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy sportů, postavy z pohádek, různá zvířata a pochopitelně i dárek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají pohádkové postavy, lidské profese a druhy jídel. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Batman, Kamarád Timmy, Pan Včelka, Avengers nebo také Želvy Ninja. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro naše zlatíčka které zde máme k uložení jsou: kočka, princezna, auto, traktor či miminko. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s dárkem líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů