Nej omalovánky


Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Čičinka - obrázek, omalovánka k tisku

Člověk - obrázek, omalovánka k tisku

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka dárek k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění označená dárek ke kreslení pro nejmenší děcka. Kdo by nechtěl dostat pěkný dárek? Populární jsou hlavně ty na omak tvrdé a hranaté, ve kterých je krabice slibující nějakou hračku. Naopak tzv. měkké dárky obvykle nejsou příliš lákavé. Přeci jenom děti dají přednost pěkné hračce před novými ponožkami nebo nudným svetrem. Omalovánka dárek je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Dárek - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Dárek - A5            Omalovánka - Dárek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dárek patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: omalovánka, zadarmo, online, omalovánky, dětské obrázky, zdarma, k tisku, obrázek, domalovánky, k vybarvení, k vytištění, elektronické omalovánky, obrázky, Dárek

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Dárek k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s dárkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici k uložení v novém okně webového browseru (Chromium, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na kvalitní papír. K vybarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - tempery, voskovky, uhly, zvýrazňovače a vodové barvy. Možností je dnes pro malé caparty k dispozici pestrá škála. Omalovánku dárek lze též vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s dárkem má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří elektřinu, čas a počítač. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (kupř. tempery, voskovky nebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba postavy z pohádek, hudební nástroje, písmenka a pochopitelně i dárek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají lidské profese, dopravní prostředky anebo čísla. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro tatínky? Jsou to motivy Lví král, Kniha džunglí, Panenka Barbie, Anime a Bakugan. Je však těžké je zadarmo získat a proto je tady nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro dospělé které tu máme ke stáhnutí jsou: kočka, miminko, astronaut, dinosauři či auta. Ať vám omalovánka dárek přinese mnoho radosti.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů