Doporučené


Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek raketoplánu

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka dárek k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku dostupná pod jménem dárek k obarvení pro malé ratolesti. Kdo by nechtěl dostat pěkný dárek? Populární jsou hlavně ty na omak tvrdé a hranaté, ve kterých je krabice slibující nějakou hračku. Naopak tzv. měkké dárky obvykle nejsou příliš lákavé. Přeci jenom děti dají přednost pěkné hračce před novými ponožkami nebo nudným svetrem. Omalovánka dárek je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Dárek - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Dárek - A5            Omalovánka - Dárek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dárek patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: k vytištění, k tisku, Vánoce, k vybarvení, obrázek, obrázky, ke stažení, Dárek, pro děti, online, zdarma, k vytisknutí

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Dárek k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s dárkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Chrome, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží. K omalování lze následně zvolit různé psací potřeby - olejové pastely, fixky, propisovací tužky, uhlíky a nebo umělecké tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro nejmenší k dispozici ohromné množství. Omalovánku dárek lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s dárkem má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří elektrickou energii, zrak dětí nebo také čas. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. olejové pastely, fixky nebo též propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zvířátka, různé kytky, zaměstnání a pochopitelně i dárek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, druhy automobilů případně druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dospělé? Jsou to motivy Among Us, Lví hlídka, Lion King, Želvy Ninja nebo také Rio. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je tady bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro naše zlatíčka které tu máme ke stažení jsou: netopýr, koně, čert, dinosauři a raketa. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s dárkem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů