Top omalovánky


Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek slepice k vytisknutí

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka dárek k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti pojmenovaná dárek k obarvování pro chlapce. Kdo by nechtěl dostat pěkný dárek? Populární jsou hlavně ty na omak tvrdé a hranaté, ve kterých je krabice slibující nějakou hračku. Naopak tzv. měkké dárky obvykle nejsou příliš lákavé. Přeci jenom děti dají přednost pěkné hračce před novými ponožkami nebo nudným svetrem. Omalovánka dárek je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Dárek - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Dárek - A5            Omalovánka - Dárek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dárek patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: online, zadarmo, vymalovánky, elektronické omalovánky, zdarma, Dárek, Vánoce, k tisku, k vytištění, dětské obrázky, obrázky, domalovánky, ke stáhnutí, k vybarvení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Dárek k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s dárkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Chrome, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. K omalování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - olejové pastely, pera, akrylové barvy, vodové barvy nebo voskové tužky. Kreslících potřeb je dnes pro chlapečky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku dárek lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s dárkem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří čas, peněženku nebo také zrak dětí. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (třeba olejové pastely, pera anebo akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba květiny, postavy z pohádek, druhy automobilů a pochopitelně i dárek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy sportů, rostliny či zaměstnání. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Pixel art, Paw patrol, Bratz panenky, Kamarád Timmy nebo také Křemílek a Vochomůrka. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejpožadovanější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: pes, netopýr, plachetnice, hasiči nebo též liška. Nechť vám omalovánka s dárkem přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů