Nejvyhledávanější


Víla - obrázek zdarma ke stažení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka dárek k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění se jménem dárek k obarvení pro kluky. Kdo by nechtěl dostat pěkný dárek? Populární jsou hlavně ty na omak tvrdé a hranaté, ve kterých je krabice slibující nějakou hračku. Naopak tzv. měkké dárky obvykle nejsou příliš lákavé. Přeci jenom děti dají přednost pěkné hračce před novými ponožkami nebo nudným svetrem. Omalovánka dárek je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Dárek - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Dárek - A5            Omalovánka - Dárek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dárek patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: zdarma, Vánoce, elektronické omalovánky, online, k tisku, pro děti, k vytisknutí, obrázek, obrázky, omalovánky, vymalovánky, zadarmo, Dárek, domalovánky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Dárek k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s dárkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Mozilla, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na silný a tvrdý papír. K vybarvení pak může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako tužky, pastelky, umělecké tužky, pastelové tužky a nebo olejové pastely. Potřeb na malování je pro větší děti k dispozici nepřeberné množství. Obrázek dárek lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s dárkem má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří zrak dětí, elektřinu nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro větší děti jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (například tužky, pastelky či umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba dopravní prostředky, druhy automobilů, různé kytky a pochopitelně i dárek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají rostliny, pohádkové postavy a čísla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Bořek stavitel, Lego, Lego friends, Příběh hraček nebo Bob a Bobek. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejvyhledávanější omalovánky pro seniory které zde máme ke stažení jsou: miminko, pes, astronaut, netopýr a vláček. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku dárek.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů