Nejhledanější


Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka dárek k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění se jménem dárek k vybarvování pro menší i větší děti. Kdo by nechtěl dostat pěkný dárek? Populární jsou hlavně ty na omak tvrdé a hranaté, ve kterých je krabice slibující nějakou hračku. Naopak tzv. měkké dárky obvykle nejsou příliš lákavé. Přeci jenom děti dají přednost pěkné hračce před novými ponožkami nebo nudným svetrem. Omalovánka dárek je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Dárek - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Dárek - A5            Omalovánka - Dárek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dárek patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: zdarma, Vánoce, obrázky, online, ke stažení, k vytisknutí, pro děti, obrázek, k vybarvení, Dárek, k vytištění, k tisku

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Dárek k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s dárkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chromium, Safari apod.). Doporučujeme vytištění na tvrdý papír. K omalování lze pak zvolit různé psací potřeby - fixky, zvýrazňovače, olejové pastely, temperové barvy anebo voskovky. Potřeb na malování je pro školáky k dispozici ohromné množství. Omalovánku dárek lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s dárkem má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří oči dětí, peníze a počítač. Omalovánky nejsou pro školáky jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (třeba fixky, zvýrazňovače či olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba dopravní prostředky, zaměstnání, druhy jídel a pochopitelně i dárek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání lidí, písmena a postavy z pohádek. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Harry Potter, Roblox, Madagaskar, Mickey mouse a Budulínek. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro naše milé prcky které zde máme ke stáhnutí jsou: raketa, draci, auta, piráti případně slon. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem dárek.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů