Nejoblíbenější


Obrázek jukeboxu

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka dárek k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší uložená pod názvem dárek k obarvování pro malé ratolesti. Kdo by nechtěl dostat pěkný dárek? Populární jsou hlavně ty na omak tvrdé a hranaté, ve kterých je krabice slibující nějakou hračku. Naopak tzv. měkké dárky obvykle nejsou příliš lákavé. Přeci jenom děti dají přednost pěkné hračce před novými ponožkami nebo nudným svetrem. Omalovánka dárek je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Dárek - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Dárek - A5            Omalovánka - Dárek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dárek patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: domalovánky, k vytisknutí, ke stáhnutí, omalovánka, Dárek, pro děti, k vytištění, online, zdarma, k tisku, obrázky, obrázek, omalovánky, vymalovánky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Dárek k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s dárkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče (Chrome, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - temperové barvy, tužky, pastelky, fixky a pastelové tužky. Kreslících potřeb je dnes pro holky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku dárek lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s dárkem má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří dětské oči, elektřinu a čas. Omalovánky nejsou pro holky jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (třeba temperové barvy, tužky a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba sporty, různé kytky, postavy z pohádek a pochopitelně i dárek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy sportů, lidské profese nebo také zaměstnání. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Superčarodějnice, Ferda mravenec, Grinch, My little pony a Pocahontas. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro starší děti které tady máme ke stažení jsou: čert, dinosauři, hasiči, sněhulák anebo loď. Ať si vaše dítě užije omalovánku dárku.


Najít na webu


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů