Top omalovánky


Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka dárek k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí nazvaná dárek k vybarvení pro holku i kluka. Kdo by nechtěl dostat pěkný dárek? Populární jsou hlavně ty na omak tvrdé a hranaté, ve kterých je krabice slibující nějakou hračku. Naopak tzv. měkké dárky obvykle nejsou příliš lákavé. Přeci jenom děti dají přednost pěkné hračce před novými ponožkami nebo nudným svetrem. Omalovánka dárek je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Dárek - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Dárek - A5            Omalovánka - Dárek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dárek patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: obrázek, Vánoce, k tisku, online, Dárek, k vytištění, zdarma, k vytisknutí, k vybarvení, pro děti, ke stažení, obrázky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Dárek k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s dárkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude ke stažení v novém oknu browseru (Chromium, Safari apod.). Doporučujeme tisk na tlustčí papír. Ke kreslení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - propisovací tužky, uhly, fixy, pastelové tužky anebo voskové tužky. Možností je dnes pro nejmenší děti k dispozici ohromující množství. Omalovánku dárek lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s dárkem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektrickou energii, elektřinu a dětské oči. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (např. propisovací tužky, uhly případně fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, zaměstnání, různé kytky a pochopitelně i dárek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají písmenka, kytky a dopravní prostředky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Stašpytlík, Medvídek Pú, Jak vycvičit draka, Mašinka Tomáš a Spiderman. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty které zde máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva, kočka, pes, raketa nebo piráti. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s dárkem líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů