Doporučené


Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek chlapce k vytisknutí

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka dárek k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění nazvaná dárek k omalování pro naše milé prcky. Kdo by nechtěl dostat pěkný dárek? Populární jsou hlavně ty na omak tvrdé a hranaté, ve kterých je krabice slibující nějakou hračku. Naopak tzv. měkké dárky obvykle nejsou příliš lákavé. Přeci jenom děti dají přednost pěkné hračce před novými ponožkami nebo nudným svetrem. Omalovánka dárek je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Dárek - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Dárek - A5            Omalovánka - Dárek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dárek patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: Vánoce, k vybarvení, ke stažení, k vytištění, obrázek, pro děti, Dárek, k vytisknutí, obrázky, zdarma, online, k tisku

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Dárek k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s dárkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stažení v novém oknu webového browseru (Opera, Chromium apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír. K obarvení pak může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako pastelky, voskové tužky, fixy, grafitové tužky a fixky. Malovacích potřeb je pro malé děti vskutku velmi mnoho. Obrázek dárek lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s dárkem má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, oči dětí případně dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé děti jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (kupř. pastelky, voskové tužky či fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zaměstnání, druhy sportů, jednotlivá zvířata a pochopitelně i dárek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmenka, hudební nástroje a druhy automobilů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Tarzan, Fortnite, Sněhurka, Lví král případně Batman. Je však těžké je dostupná bez placení získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro děti které tady máme ke stáhnutí jsou: auta, slon, psi, hasiči nebo také netopýr. Ať vám omalovánka dárek přinese mnoho radosti.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů