Nej pět


Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek štěněte

Obrázek raketoplánu

Obrázek chlapce k vytisknutí

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka dárek k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti pojmenovaná dárek k vybarvení pro kluky a holky. Kdo by nechtěl dostat pěkný dárek? Populární jsou hlavně ty na omak tvrdé a hranaté, ve kterých je krabice slibující nějakou hračku. Naopak tzv. měkké dárky obvykle nejsou příliš lákavé. Přeci jenom děti dají přednost pěkné hračce před novými ponožkami nebo nudným svetrem. Omalovánka dárek je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Dárek - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Dárek - A5            Omalovánka - Dárek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dárek patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: ke stažení, Dárek, k tisku, k vytištění, Vánoce, k vytisknutí, zdarma, obrázek, obrázky, k vybarvení, pro děti, online

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Dárek k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s dárkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stažení v novém oknu webového browseru (Mozilla, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vysokou gramáží. K omalování potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako tužky, akrylové barvy, voskové tužky, pera a tempery. Kreslících Potřeb na malování je pro školáky vskutku mnoho. Obrázek dárek lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s dárkem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří peníze, peněženku anebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro školáky jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. tužky, akrylové barvy či voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různé sporty, postavy z pohádek, zaměstnání lidí a pochopitelně i dárek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmena, zaměstnání případně jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Littlest Pet Shop, Zootropolis, Zhu Zhu Pets, Mickey mouse anebo Lego příběh. Je ale těžké a složité je dostupná bez placení získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které zde máme k uložení jsou: loď, hasiči, kočka, astronaut nebo též raketa. Ať vám omalovánka dárek přinese mnoho radosti.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů