Výběr obrázků


Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka dárek k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem dárek k obarvení pro holku i kluka. Kdo by nechtěl dostat pěkný dárek? Populární jsou hlavně ty na omak tvrdé a hranaté, ve kterých je krabice slibující nějakou hračku. Naopak tzv. měkké dárky obvykle nejsou příliš lákavé. Přeci jenom děti dají přednost pěkné hračce před novými ponožkami nebo nudným svetrem. Omalovánka dárek je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Dárek - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Dárek - A5            Omalovánka - Dárek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dárek patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: Vánoce, k vytisknutí, k vybarvení, obrázek, k vytištění, zdarma, pro děti, k tisku, obrázky, Dárek, ke stažení, online

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Dárek k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s dárkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude ke stažení v novém oknu prohlížeče (Internet explorer, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší tloušťkou. Ke kreslení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - fixy, pastelky, umělecké tužky, uhlíky případně olejové pastely. Malovacích potřeb je pro malé caparty k dispozici celá škála. Omalovánku dárek lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s dárkem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří oči dětí, dětské oči anebo peníze. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například fixy, pastelky či umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířátka, druhy ptáků, zaměstnání lidí a pochopitelně i dárek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají sporty, zaměstnání a nebo různé kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Avatar, Tarzan, Pat a Mat, Spongebob anebo Adiboo. Je ale velmi těžké je zadarmo sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které zde máme k uložení jsou: Santa Klaus, Popeláři, dinosauři, lokomotiva nebo také raketa. Věříme, že se vám obrázek dárku bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů