Výběr obrázků


Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Ledňák obrovský - obrázek, omalovánka k tisku

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek chlapce k vytisknutí

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka dárek zdarma k vytištění

Dětská omalovánka dostupná pod názvem dárek ke kreslení pro malé caparty. Kdo by nechtěl dostat pěkný dárek? Populární jsou hlavně ty na omak tvrdé a hranaté, ve kterých je krabice slibující nějakou hračku. Naopak tzv. měkké dárky obvykle nejsou příliš lákavé. Přeci jenom děti dají přednost pěkné hračce před novými ponožkami nebo nudným svetrem. Omalovánka dárek je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Dárek - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Dárek - A5            Omalovánka - Dárek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dárek patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: zadarmo, domalovánky, Dárek, online, k tisku, obrázek, dětské obrázky, omalovánka, omalovánky, k vybarvení, pro děti, ke stažení, elektronické omalovánky, ke stáhnutí

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Dárek k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s dárkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče (Chrome, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vysokou gramáží. K vybarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - voskovky, temperové barvy, grafitové tužky, pastelky a zvýrazňovače. Potřeb na malování je pro chlapečky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku dárek lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s dárkem má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří peníze, počítač nebo též čas. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. voskovky, temperové barvy či grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba hudební nástroje, zaměstnání, jídla a pochopitelně i dárek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají čísla, zaměstnání lidí a nebo jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Včelka Mája, Action man, Lego příběh, Kráska a zvíře nebo též Furby. Nejsou k dispozici zdarma a tak je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro seniory které na našich stránkách máme k uložení jsou: miminko, kočka, mašinka, auta a draci. Nechť omalovánka s dárkem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Najít slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů