Nejhledanější


Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka dárek k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem dárek k vybarvování pro malé caparty. Kdo by nechtěl dostat pěkný dárek? Populární jsou hlavně ty na omak tvrdé a hranaté, ve kterých je krabice slibující nějakou hračku. Naopak tzv. měkké dárky obvykle nejsou příliš lákavé. Přeci jenom děti dají přednost pěkné hračce před novými ponožkami nebo nudným svetrem. Omalovánka dárek je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Dárek - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Dárek - A5            Omalovánka - Dárek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dárek patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: Vánoce, ke stažení, obrázek, zdarma, online, Dárek, k vybarvení, k vytisknutí, pro děti, k tisku, obrázky, k vytištění

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Dárek k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s dárkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Chrome, Firefox apod.). Doporučujeme vytištění na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvení následně může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako propisovací tužky, uhlíky, fixky, akrylové barvy a vodové barvy. Malovacích potřeb je pro holčičky i chlapečky k dispozici široká škála. Omalovánku dárek lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s dárkem má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří čas, peníze a nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (například propisovací tužky, uhlíky a fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba čísla, různé kytky, květiny a pochopitelně i dárek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají hudební nástroje, jídla nebo také písmena. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Panenka Barbie, Stašpytlík, Furby, Bakugan a nebo Spongebob. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé i větší děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: auta, raketa, traktor, lokomotiva s vagónky a kočka. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou dárek.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů