Doporučujeme


Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kokosová palma k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí označená kokosová palma ke kreslení pro kluky. Omalovánka kokosová palma je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kokosová palma - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kokosová palma - A5            Omalovánka - Kokosová palma - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kokosová palma patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: k vytisknutí, zdarma, k vytištění, Květiny, k tisku, obrázek, obrázky, ke stažení, k vybarvení, pro děti, Kokosová palma, online

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Kokosová palma k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s kokosovou palmou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Mozilla, Firefox apod.). Doporučujeme tisknutí na tvrdší papír. K vybarvení potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, grafitové tužky, fixy, propisovací tužky a umělecké tužky. Potřeb na malování je pro seniory vskutku mnoho. Omalovánku kokosová palma lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s kokosovou palmou má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří počítač, peníze a dětské oči. Omalovánky nejsou pro seniory jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (třeba pastelové tužky, grafitové tužky a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různé sporty, kytky, písmenka a pochopitelně i kokosovou palmu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jídla, lidské profese a nebo pohádkové postavy. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro dívky? Jsou to motivy Mašinka Tomáš, Mimoni, Ninjago, My little pony a Hot Wheels. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro děti které tu máme k uložení jsou: astronaut, Popeláři, auta, lokomotiva nebo též vláček. Věříme, že se vám obrázek kokosové palmy bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů