Nej pět


Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kokosová palma k vytisknutí

Omalovánka k tisku s názvem kokosová palma k obarvování pro holky. Omalovánka kokosová palma je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kokosová palma - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kokosová palma - A5            Omalovánka - Kokosová palma - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kokosová palma patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: obrázek, Květiny, omalovánka, online, pro děti, omalovánky, vymalovánky, obrázky, k vytištění, ke stažení, k tisku, dětské obrázky, elektronické omalovánky, k vybarvení

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení Kokosová palma k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s kokosovou palmou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude ke stažení v novém oknu browseru (Safari, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vysokou gramáží. Ke kreslení poté může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako křídy, grafitové tužky, propisovací tužky, pera nebo také uhlíky. Malovacích potřeb je pro větší děti k dispozici celá škála. Obrázek kokosová palma lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s kokosovou palmou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří elektřinu, peníze a čas. Omalovánky nejsou pro větší děti jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (kupř. křídy, grafitové tužky a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, různá zvířátka, písmenka a pochopitelně i kokosovou palmu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají kytky, různé kytky či jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Doba ledová, Křemílek a Vochomůrka, pes Pluto, Hulk a Na vlásku. Je však náročné je zdarma sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro předškoláky které tady máme k uložení jsou: princezna, traktor, auta, Santa Klaus případně astronaut. Nechť vám omalovánka s kokosovou palmou přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů