Nej obrázky


Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Lama alpaka - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Omalovánka Rakety určená k tisku

Omalovánka kokosová palma k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší s názvem kokosová palma k obarvení pro seniory. Omalovánka kokosová palma je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Kokosová palma - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kokosová palma - A5            Omalovánka - Kokosová palma - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kokosová palma patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: ke stažení, Kokosová palma, obrázky, omalovánka, omalovánky, k vytištění, obrázek, domalovánky, dětské obrázky, zdarma, zadarmo, online, k vybarvení, ke stáhnutí

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení Kokosová palma k vytištění pro děti

Omalovánka s kokosovou palmou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k uložení v novém oknu browseru (Mozilla, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na silný a tvrdý papír. K obarvování následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, pastelky, vodové barvy, grafitové tužky nebo uhlíky. Malovacích potřeb je pro maminky k dispozici vskutku hodně. Obrázek kokosová palma lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s kokosovou palmou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří oči dětí, čas nebo též zrak dětí. Omalovánky nejsou pro maminky jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (kupř. pastelové tužky, pastelky anebo vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba květiny, druhy ptáků, druhy jídel a pochopitelně i kokosovou palmu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jídla, pohádkové postavy nebo také písmenka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy Medvědí bratři, Frozen, Gumídci, Anna a Elsa nebo též Ratatouille. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je tady bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro tatínky které zde máme ke stáhnutí jsou: slon, psi, draci, liška a astronaut. Budeme rádi, pakliže se vám omalovánka kokosové palmy bude líbit.


Najít slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů