Top šest


Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Omalovánka kokosová palma k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem kokosová palma k obarvování pro prcky. Omalovánka kokosová palma je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kokosová palma - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kokosová palma - A5            Omalovánka - Kokosová palma - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kokosová palma patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: Květiny, zadarmo, k vytisknutí, ke stažení, online, k vybarvení, domalovánky, k vytištění, k tisku, Kokosová palma, ke stáhnutí, elektronické omalovánky, omalovánky, zdarma

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Kokosová palma k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s kokosovou palmou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stažení v novém oknu prohlížeče (Chrome, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvení poté může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako propisovací tužky, temperové barvy, fixky, křídy a uhlíky. Možností je pro maminky fakt mnoho Obrázek kokosová palma lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s kokosovou palmou má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří zrak dětí, elektrickou energii a čas. Omalovánky nejsou pro maminky jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (kupř. propisovací tužky, temperové barvy nebo též fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různé sporty, lidské profese, rostliny a pochopitelně i kokosovou palmu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířata, zvířátka nebo zaměstnání lidí. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Mašinka Tomáš, Teletubbies, Ace Ventura, Asterix a Obelix a Požárník Sam. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty které na našich stránkách máme k uložení jsou: astronaut, pes, auta, loď případně piráti. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s kokosovou palmou líbit.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů