Doporučujeme


Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek skůtru k vytisknutí

Obrázek chlapce k vytisknutí

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek slepice k vytisknutí

Omalovánka dortík zdarma k vytištění

Omalovánka se jménem dortík k omalování pro malé caparty. Malý dort - dortík - ideální dětská omalovánka pro všechny malé jedlíky kteří rádi jedí sladká jídla. Omalovánka dortík je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Dortík - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Dortík - A5            Omalovánka - Dortík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dortík patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: k tisku, k vybarvení, obrázek, ke stažení, online, pro děti, Dortík, obrázky, k vytisknutí, Jídlo, k vytištění, zdarma

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Dortík k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s dortíkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Chrome, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. K vybarvování pak může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako uhly, voskové tužky, vodové barvy, voskovky a nebo propisovací tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro malé i větší děti vskutku mnoho. Obrázek dortík lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s dortíkem má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří peníze, dětské oči a peněženku. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (např. uhly, voskové tužky nebo též vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba čísla, druhy ptáků, zaměstnání lidí a pochopitelně i dortík :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají písmena, druhy sportů nebo různé sporty. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Fortnite, Simpsonovi, Monster high, Equestria Girls a Příběh hraček. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro naše milé prcky které zde máme ke stažení jsou: lokomotiva, lokomotiva s vagónky, princezna, draci případně traktor. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku dortík.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů