Doporučujeme


Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Omalovánka dortík zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem dortík k omalování pro holčičky i chlapečky. Malý dort - dortík - ideální dětská omalovánka pro všechny malé jedlíky kteří rádi jedí sladká jídla. Omalovánka dortík je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Dortík - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Dortík - A5            Omalovánka - Dortík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dortík patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: zdarma, k vytisknutí, k vytištění, Jídlo, obrázky, k tisku, pro děti, Dortík, k vybarvení, online, obrázek, ke stažení

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Dortík k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s dortíkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Firefox, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na tlustčí papír. K vybarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - křídy, voskovky, voskové tužky, tužky a tempery. Možností je pro dívky i chlapce opravdu mnoho. Omalovánku dortík lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s dortíkem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří oči dětí, počítač anebo peníze. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. křídy, voskovky nebo též voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, postavy z pohádek, dopravní prostředky a pochopitelně i dortík :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmena, kytky nebo hudební nástroje. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Superčarodějnice, Hannah Montana, Hot Wheels, Asterix a Obelix anebo Avengers. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejstahovanější omalovánky pro děti které tu máme ke stažení jsou: auta, princezna a princ, Santa Klaus, princezna a nebo kočka. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou dortík.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů