Nej šest


Domek - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Kosmická raketa - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka dortík k vytištění pro děti

Dětská omalovánka se jménem dortík k obarvování pro prcky. Malý dort - dortík - ideální dětská omalovánka pro všechny malé jedlíky kteří rádi jedí sladká jídla. Omalovánka dortík je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Dortík - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Dortík - A5            Omalovánka - Dortík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dortík patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: omalovánka, ke stáhnutí, k vytisknutí, domalovánky, k tisku, obrázky, Jídlo, Dortík, zadarmo, vymalovánky, online, omalovánky, zdarma, k vybarvení

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Dortík k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s dortíkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Chromium, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. K omalování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - uhlíky, umělecké tužky, olejové pastely, propisovací tužky či fixy. Výtvarných potřeb je pro holčičky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku dortík lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s dortíkem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří dětské oči, peníze nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro holčičky jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (například uhlíky, umělecké tužky případně olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, jídla, různá zvířata a pochopitelně i dortík :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, zaměstnání lidí nebo také zaměstnání. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy princezna Sofie, Action man, Hledá se Nemo, Jak vycvičit draka nebo Medvědí bratři. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejstahovanější omalovánky pro větší děti které tady máme ke stažení jsou: lokomotiva s vagónky, princezna, hasiči, koně anebo sněhulák. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou dortík.


Vyhledat slovo


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů