Doporučené


Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka dortík zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění pojmenovaná dortík k obarvení pro děti. Malý dort - dortík - ideální dětská omalovánka pro všechny malé jedlíky kteří rádi jedí sladká jídla. Omalovánka dortík je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Dortík - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Dortík - A5            Omalovánka - Dortík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dortík patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: k vytisknutí, online, zdarma, obrázek, Jídlo, k vybarvení, k vytištění, pro děti, k tisku, ke stažení, Dortík, obrázky

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek k vybarvení Dortík k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s dortíkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven k uložení v novém oknu prohlížeče (Chrome, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší papír. K obarvování následně může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako voskovky, pera, akrylové barvy, tužky a propisovací tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro naše milé prcky k dispozici vskutku hodně. Obrázek dortík lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s dortíkem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří elektřinu, počítač nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (třeba voskovky, pera a akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, dopravní prostředky, zvířata a pochopitelně i dortík :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají postavy z pohádek, různé sporty a různá zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Blesk McQueen, Lion King, Bugs Bunny, Mickey mouse nebo Tom a Jerry. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tady bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malá děcka které na našich stránkách máme ke stažení jsou: miminko, astronaut, traktor, auta nebo též psi. Nechť omalovánka s dortíkem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů