Výběr obrázků


Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s nemocným pejskem

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Omalovánka dortík zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí se jménem dortík k omalování pro předškoláky. Malý dort - dortík - ideální dětská omalovánka pro všechny malé jedlíky kteří rádi jedí sladká jídla. Omalovánka dortík je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Dortík - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Dortík - A5            Omalovánka - Dortík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dortík patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: dětské obrázky, ke stáhnutí, Dortík, ke stažení, domalovánky, obrázek, vymalovánky, elektronické omalovánky, k vytištění, zdarma, omalovánka, pro děti, online, k vytisknutí

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek k vybarvení Dortík k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s dortíkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Safari, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší tloušťkou. K obarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - zvýrazňovače, voskové tužky, uhlíky, vodové barvy anebo voskovky. Možností je pro tatínky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku dortík lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s dortíkem má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří oči dětí, elektrickou energii a peněženku. Omalovánky nejsou pro tatínky jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (třeba zvýrazňovače, voskové tužky nebo též uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy jídel, kytky, zaměstnání lidí a pochopitelně i dortík :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají postavy z pohádek, zvířata nebo různé kytky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro dívky? Jsou to motivy Aladin, Bezzubka, Indiana Jones, Toy Story a Hulk. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší které tu máme ke stáhnutí jsou: vláček, auto, psi, draci a nebo lokomotiva. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou dortík.


Najít slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů