Top obrázky


Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka dortík zdarma k vytištění

Dětská omalovánka s názvem dortík k obarvení pro malé děti. Malý dort - dortík - ideální dětská omalovánka pro všechny malé jedlíky kteří rádi jedí sladká jídla. Omalovánka dortík je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Dortík - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Dortík - A5            Omalovánka - Dortík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dortík patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: online, obrázky, zdarma, obrázek, k vytisknutí, Dortík, k tisku, ke stažení, k vybarvení, pro děti, k vytištění, Jídlo

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Dortík k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s dortíkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven k uložení v novém oknu browseru (Mozilla, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitní papír. K obarvování potom může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, uhly, olejové pastely, fixky či voskové tužky. Výtvarných potřeb je pro holčičky i chlapečky vskutku velmi mnoho. Obrázek dortík lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s dortíkem má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, čas a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (například akrylové barvy, uhly nebo také olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různé kytky, čísla, lidské profese a pochopitelně i dortík :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají rostliny, druhy automobilů a nebo různá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Princezna a žabák, Equestria Girls, Tlapková patrola, Spongebob a Pinocchio. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejhledanější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: lokomotiva, raketa, piráti, houby a slon. Nechť vám omalovánka s dortíkem přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů