Nej pět


Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka dortík zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění pojmenovaná dortík ke kreslení pro předškolní děti. Malý dort - dortík - ideální dětská omalovánka pro všechny malé jedlíky kteří rádi jedí sladká jídla. Omalovánka dortík je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Dortík - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Dortík - A5            Omalovánka - Dortík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dortík patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: obrázky, k vytisknutí, online, Dortík, k vytištění, Jídlo, obrázek, k vybarvení, zdarma, pro děti, k tisku, ke stažení

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek k vybarvení Dortík k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s dortíkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Chromium, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - uhlíky, zvýrazňovače, akrylové barvy, tempery nebo také pastelky. Výtvarných potřeb je pro děti k dispozici dlouhá řada. Omalovánku dortík lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s dortíkem má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří oči dětí, peněženku a dětské oči. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (třeba uhlíky, zvýrazňovače a akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různá zvířátka, jídla, zaměstnání a pochopitelně i dortík :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají lidské profese, postavy z pohádek a nebo druhy automobilů. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Spiderman, Aladin, Lion King, Kačer Donald a Bugs Bunny. Ty zde však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které tu máme k uložení jsou: netopýr, kočka, hasiči, princezna a Popeláři. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou dortíku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů