Top pět


Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka dortík k vytisknutí

Omalovánka pojmenovaná dortík ke kreslení pro nejmenší děcka. Malý dort - dortík - ideální dětská omalovánka pro všechny malé jedlíky kteří rádi jedí sladká jídla. Omalovánka dortík je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Dortík - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Dortík - A5            Omalovánka - Dortík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dortík patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: k vybarvení, ke stažení, k vytisknutí, pro děti, obrázek, online, domalovánky, vymalovánky, Jídlo, zdarma, Dortík, k tisku, ke stáhnutí, k vytištění

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek k vybarvení Dortík k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s dortíkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven k uložení v novém okně internetového browseru (Opera, Chromium apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s větší gramáží. K vybarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - zvýrazňovače, fixy, olejové pastely, tužky nebo tempery. Pomůcek na malování je pro chlapce vskutku mnoho. Omalovánku dortík lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s dortíkem má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří peníze, počítač či dětské oči. Omalovánky nejsou pro chlapce jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (např. zvýrazňovače, fixy případně olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba květiny, sporty, zvířátka a pochopitelně i dortík :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířata, různé kytky nebo též dopravní prostředky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Scooby Doo, Gumídci, Panenka Barbie, Princezna a žabák či Tom a Jerry. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro seniory které zde máme ke stažení jsou: draci, sněhulák, auto, pes anebo princezna. Nechť omalovánka s dortíkem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Najít slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů