Doporučené


Omalovánka s vánočním stromem

Obrázek skůtru k vytisknutí

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s elfem k vytisknutí

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka dortík zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku s názvem dortík k obarvení pro malé holčičky a chlapečky. Malý dort - dortík - ideální dětská omalovánka pro všechny malé jedlíky kteří rádi jedí sladká jídla. Omalovánka dortík je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Dortík - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Dortík - A5            Omalovánka - Dortík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dortík patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: k tisku, obrázek, Jídlo, Dortík, ke stažení, k vytištění, pro děti, k vytisknutí, online, k vybarvení, zdarma, obrázky

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Dortík k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s dortíkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena k uložení v novém okně browseru (Internet explorer, Firefox apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vysokou gramáží. K omalování lze potom zvolit různé psací potřeby - tužky, propisovací tužky, vodové barvy, křídy a voskové tužky. Malovacích potřeb je pro naše zlatíčka k dispozici ohromující množství. Omalovánku dortík lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s dortíkem má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, elektřinu či peněženku. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (kupř. tužky, propisovací tužky a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmena, zaměstnání lidí, zvířátka a pochopitelně i dortík :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy automobilů, druhy ptáků nebo zaměstnání. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Včelka Mája, Doba ledová, Pan Včelka, Život brouka či Mickey mouse. Je ale těžké je zadarmo sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které tu máme ke stáhnutí jsou: čert, raketa, astronaut, liška případně psi. Ať omalovánka dortík přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů