Nej obrázky


Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s nemocným pejskem

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka dortík zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod jménem dortík k obarvení pro předškoláky. Malý dort - dortík - ideální dětská omalovánka pro všechny malé jedlíky kteří rádi jedí sladká jídla. Omalovánka dortík je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Dortík - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Dortík - A5            Omalovánka - Dortík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dortík patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: pro děti, online, ke stažení, k vytisknutí, obrázky, k tisku, Jídlo, k vybarvení, obrázek, zdarma, Dortík, k vytištění

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Dortík k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s dortíkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Mozilla, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír s vyšší gramáží. Ke kreslení potom může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako fixky, voskové tužky, umělecké tužky, uhly a nebo pastelky. Možností je dnes pro děti k dispozici celá škála. Omalovánku dortík lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s dortíkem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří čas, elektrickou energii a počítač. Omalovánky nejsou pro děti jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (např. fixky, voskové tužky případně umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, různé sporty, hudební nástroje a pochopitelně i dortík :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají sporty, druhy jídel anebo zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy Minecraft, Pocahontas, Simpsonovi, Ferda mravenec a Spongebob. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro ženy které tady máme k uložení jsou: netopýr, Santa Klaus, traktor, drak a mašinka. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s dortíkem líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů