Výběr omalovánek


Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek raketoplánu

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka dortík k vytištění pro děti

Dětská omalovánka označená dortík k omalování pro malé ratolesti. Malý dort - dortík - ideální dětská omalovánka pro všechny malé jedlíky kteří rádi jedí sladká jídla. Omalovánka dortík je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Dortík - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Dortík - A5            Omalovánka - Dortík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dortík patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: ke stáhnutí, k vytisknutí, online, obrázky, k vytištění, zadarmo, ke stažení, dětské obrázky, k tisku, pro děti, vymalovánky, elektronické omalovánky, obrázek, Dortík

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Dortík k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s dortíkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Mozilla, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na silný a tvrdý papír. K obarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - vodové barvy, olejové pastely, křídy, propisovací tužky a nebo fixy. Výtvarných potřeb je pro naše zlatíčka opravdu mnoho. Omalovánku dortík lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s dortíkem má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří peněženku, peníze nebo též čas. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba vodové barvy, olejové pastely či křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, zvířata, různé kytky a pochopitelně i dortík :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání, druhy automobilů nebo také různá zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy My little pony, Mickey mouse, Roblox, Harry Potter nebo též Gumídci. Je však velmi těžké je zadarmo získat a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší které tady máme ke stažení jsou: piráti, houby, slon, mašinka a vláček. Budeme rádi, pokud se vám omalovánka dortíku bude líbit.


Vyhledávání


Ads


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů