Výběr omalovánek


Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka pivo k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod názvem pivo k obarvení pro školáky. Omalovánka pivo je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Pivo - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Pivo - A5            Omalovánka - Pivo - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pivo patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: online, obrázek, obrázky, k vytisknutí, Jídlo, k tisku, k vybarvení, zdarma, pro děti, ke stažení, k vytištění, Pivo

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení Pivo k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s pivem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Chromium, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na pevnější papír. Ke kreslení lze následně zvolit různé psací potřeby - uhly, fixy, uhlíky, tempery a nebo vodové barvy. Možností je pro malé holčičky a chlapečky k dispozici ohromné množství. Omalovánku pivo lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s pivem má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří počítač, peněženku nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. uhly, fixy a uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba květiny, různá zvířátka, jednotlivá zvířata a pochopitelně i pivo :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají postavy z pohádek, zvířata nebo také jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Anna a Elsa, Locika, Včelka Mája, Kung Fu Panda nebo Popelka. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děcka které zde máme ke stažení jsou: lokomotiva, vláček, slon, princezna anebo traktor. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou pivo.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů