Nejstahovanější


Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka tenistky

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka pivo k vytisknutí

Omalovánka pro tisk nazvaná pivo k obarvování pro nejmenší děti. Omalovánka pivo je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Pivo - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Pivo - A5            Omalovánka - Pivo - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pivo patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: online, Pivo, obrázky, k tisku, Jídlo, obrázek, k vybarvení, ke stažení, k vytisknutí, k vytištění, pro děti, zdarma

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Pivo k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s pivem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Internet explorer, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitnější papír. K vybarvování potom může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako vodové barvy, temperové barvy, uhly, voskovky případně křídy. Možností je dnes pro děti k dispozici pestrá škála. Obrázek pivo lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s pivem má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří oči dětí, dětské oči nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro děti jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. vodové barvy, temperové barvy a uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zaměstnání, květiny, druhy automobilů a pochopitelně i pivo :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají čísla, písmena nebo též jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Duhová nevěsta, Doba ledová, Superčarodějnice, Bořek stavitel nebo Shimmer a Shine. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro školáky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: piráti, auta, auta, miminko nebo také Popeláři. Ať si vaše dítko užije malování piva.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů