Top šest


Obrázek štěněte

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek chlapce k vytisknutí

Hafan - obrázek, omalovánka k tisku

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka pivo k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem pivo k vybarvování pro malé děti. Omalovánka pivo je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Pivo - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Pivo - A5            Omalovánka - Pivo - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pivo patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: zadarmo, k vytisknutí, k vybarvení, omalovánky, k tisku, ke stažení, online, obrázek, dětské obrázky, obrázky, ke stáhnutí, pro děti, k vytištění, omalovánka

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Pivo k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s pivem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Mozilla, Opera apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). Ke kreslení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelové tužky, tužky, pastelky, křídy nebo též grafitové tužky. Potřeb na malování je pro holky k dispozici pestrá škála. Omalovánku pivo lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s pivem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří oči dětí, čas a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro holky jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (třeba pastelové tužky, tužky a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zvířátka, pohádkové postavy, sporty a pochopitelně i pivo :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmena, lidské profese či hudební nástroje. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Mimoni, Rio, Království lesních strážců, Pixel art a Adiboo. Je však problematické je zadarmo získat a proto je zde nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro předškolní děti které tu máme ke stažení jsou: sněhulák, liška, lokomotiva, plachetnice případně traktor. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s pivem líbit.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů