Nejlepší


Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Omalovánka tenistky

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s elfem k vytisknutí

Omalovánka pivo zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk uložená pod názvem pivo k obarvování pro puberťáky. Omalovánka pivo je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Pivo - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Pivo - A5            Omalovánka - Pivo - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pivo patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: k tisku, omalovánka, zdarma, Pivo, ke stáhnutí, vymalovánky, elektronické omalovánky, zadarmo, dětské obrázky, domalovánky, k vybarvení, Jídlo, k vytisknutí, ke stažení

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Pivo k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s pivem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici k uložení v novém okně webového prohlížeče (Mozilla, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdší a silnější papír. Ke kreslení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - uhlíky, fixky, akrylové barvy, olejové pastely a voskovky. Výtvarných potřeb je pro předškolní děti k dispozici ohromující množství. Omalovánku pivo lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s pivem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, počítač a elektřinu. Omalovánky nejsou pro předškolní děti jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. uhlíky, fixky či akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, druhy automobilů, různé kytky a pochopitelně i pivo :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají postavy z pohádek, zaměstnání lidí nebo také rostliny. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro kluky? Jsou to motivy Spongebob, Stašpytlík, IronMan, Myška Minie a Duhová nevěsta. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro starší děti které tady máme ke stáhnutí jsou: koně, princezna, plachetnice, auta anebo hasiči. Ať si vaše dítě užije omalovánku piva.


Prohledat web


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů