Nej omalovánky


Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka pivo k vytisknutí

Dětská omalovánka označená pivo k vybarvení pro malé caparty. Omalovánka pivo je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Pivo - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Pivo - A5            Omalovánka - Pivo - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pivo patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: k vytisknutí, Jídlo, obrázek, pro děti, k tisku, k vybarvení, obrázky, zdarma, ke stažení, Pivo, online, k vytištění

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Pivo k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s pivem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Firefox, Safari apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdší papír. K obarvení pak může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, fixky, fixy, uhlíky anebo olejové pastely. Malovacích potřeb je pro puberťáky vskutku velmi mnoho. Omalovánku pivo lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s pivem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří peněženku, peníze a elektřinu. Omalovánky nejsou pro puberťáky jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (například umělecké tužky, fixky nebo také fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba dopravní prostředky, různá zvířátka, sporty a pochopitelně i pivo :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají kytky, druhy ptáků nebo rostliny. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Bratz panenky, Madagaskar, Popelka, Hledá se Dory a Batman. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro dívky které zde máme ke stažení jsou: houby, pes, miminko, auto a hasiči. Ať si vaše dítě užije obrázek piva.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů