Nejoblíbenější


Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka planeta Saturn k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění s názvem planeta Saturn k obarvování pro tatínky. Omalovánka planeta Saturn je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Planeta Saturn - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Planeta Saturn - A5            Omalovánka - Planeta Saturn - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Planeta Saturn patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: obrázek, pro děti, k vytištění, k vybarvení, zdarma, ke stažení, k tisku, k vytisknutí, Vesmír, obrázky, online, Planeta Saturn

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

Obrázek Planeta Saturn k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s planetou Saturnem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici k uložení v novém okně webového browseru (Opera, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - fixy, vodové barvy, umělecké tužky, zvýrazňovače a akrylové barvy. Potřeb na malování je pro dospělé vskutku velmi mnoho. Omalovánku planeta Saturn lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s planetou Saturnem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří počítač, dětské oči a nebo peníze. Omalovánky nejsou pro dospělé jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (například fixy, vodové barvy nebo též umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba květiny, dopravní prostředky, písmenka a pochopitelně i planetu Saturn :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají pohádkové postavy, různé kytky či postavy z pohádek. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Pošťák Pat, Bugs Bunny, Pan Včelka, Budulínek a nebo Avengers. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé děti které zde máme ke stažení jsou: princezna, Santa Klaus, traktor, piráti a astronaut. Ať si vaše dítko užije malování planety Saturnu.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů