Top pět


Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka fotoaparát k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí se jménem fotoaparát k omalování pro kluky i holky. Omalovánka fotoaparát je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Fotoaparát - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Fotoaparát - A5            Omalovánka - Fotoaparát - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Fotoaparát patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k tisku, Fotoaparát, k vybarvení, zdarma, Ostatní, k vytištění, obrázek, k vytisknutí, online, obrázky, ke stažení, pro děti

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Fotoaparát k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s fotoaparátem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém okně webového browseru (Internet explorer, Opera apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vyšší gramáží. K vybarvení potom může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako pera, tempery, vodové barvy, fixy nebo také temperové barvy. Potřeb na malování je pro děti k dispozici ohromující množství. Omalovánku fotoaparát lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s fotoaparátem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peníze, zrak dětí a oči dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například pera, tempery anebo vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy sportů, různá zvířata, zvířátka a pochopitelně i fotoaparát :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé kytky, zvířata a dopravní prostředky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Peter Pan, Duhová nevěsta, Ratatouille, Ferda mravenec a Pan Včelka. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které zde máme ke stáhnutí jsou: drak, raketa, loď, Popeláři nebo též psi. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou fotoaparátu.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů