Výběr omalovánek


Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Omalovánka králíka k vytisknutí

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka fotoaparát k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku označená fotoaparát k omalování pro holku i kluka. Omalovánka fotoaparát je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Fotoaparát - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Fotoaparát - A5            Omalovánka - Fotoaparát - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Fotoaparát patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: Ostatní, k vytištění, zdarma, k tisku, obrázky, online, k vytisknutí, obrázek, ke stažení, Fotoaparát, pro děti, k vybarvení

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Fotoaparát k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s fotoaparátem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Chrome, Opera apod.). Doporučujeme tisk na kvalitní papír. K vybarvení poté může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako fixy, propisovací tužky, voskovky, pastelové tužky a zvýrazňovače. Potřeb na malování je pro nejmenší děcka k dispozici vskutku hodně. Omalovánku fotoaparát lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s fotoaparátem má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří peněženku, dětské oči či peníze. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (např. fixy, propisovací tužky nebo též voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba lidské profese, zvířátka, druhy jídel a pochopitelně i fotoaparát :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy sportů, pohádkové postavy anebo různá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Pocahontas, panenka Winx, Pinocchio, Batman či Bugs Bunny. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty které na našich stránkách máme k uložení jsou: loď, dinosauři, auta, lokomotiva a princezna. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou fotoaparát.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů