Nej šest


Omalovánka budovy k vytisknutí

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Ragby - obrázek, omalovánka k tisku

Medúza - obrázek, omalovánka k tisku

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka fotoaparát k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod názvem fotoaparát ke kreslení pro větší děti. Omalovánka fotoaparát je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Fotoaparát - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Fotoaparát - A5            Omalovánka - Fotoaparát - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Fotoaparát patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: omalovánky, ke stáhnutí, obrázky, zdarma, online, obrázek, ke stažení, zadarmo, k vytisknutí, dětské obrázky, Fotoaparát, domalovánky, pro děti, Ostatní

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Fotoaparát k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s fotoaparátem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Chrome, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší gramáží. K obarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - propisovací tužky, umělecké tužky, pera, voskovky a grafitové tužky. Malovacích potřeb je pro maminky k dispozici celá škála. Omalovánku fotoaparát lze též vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s fotoaparátem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří čas, zrak dětí nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro maminky jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (třeba propisovací tužky, umělecké tužky anebo pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba kytky, písmenka, písmena a pochopitelně i fotoaparát :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají pohádkové postavy, čísla a nebo sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Hledá se Dory, Monster High, Příšerky s.r.o., Kocour Garfield nebo Kim Possible. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka které tady máme k uložení jsou: auto, čert, liška, auta a koně. Nechť vám omalovánka s fotoaparátem přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledat slovo


Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů