Top omalovánky


Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Holubička - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka fotoaparát k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku dostupná pod jménem fotoaparát k obarvování pro slečny. Omalovánka fotoaparát je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Fotoaparát - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Fotoaparát - A5            Omalovánka - Fotoaparát - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Fotoaparát patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytištění, obrázek, k vybarvení, Ostatní, omalovánka, online, ke stáhnutí, elektronické omalovánky, domalovánky, zdarma, dětské obrázky, k tisku, zadarmo, k vytisknutí

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Fotoaparát k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s fotoaparátem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém okně webového browseru (Chromium, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na kvalitní papír. K obarvení pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako temperové barvy, akrylové barvy, tužky, olejové pastely anebo umělecké tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro holky k dispozici široká škála. Omalovánku fotoaparát lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s fotoaparátem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peněženku, elektrickou energii případně peníze. Omalovánky nejsou pro holky jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například temperové barvy, akrylové barvy a tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba písmenka, dopravní prostředky, druhy automobilů a pochopitelně i fotoaparát :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy ptáků, květiny a druhy jídel. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Spongebob, Flintstones, princezna Sofie, Tlapková patrola případně Ferda mravenec. Ty tady však nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro předškolní děti které zde máme ke stáhnutí jsou: raketa, liška, auta, princezna a princ nebo také mašinka. Nechť omalovánka s fotoaparátem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Najít na webu


Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů