Nej pět


Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek slepice k vytisknutí

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka fotoaparát k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění označená fotoaparát k vybarvování pro holky i kluky. Omalovánka fotoaparát je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Fotoaparát - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Fotoaparát - A5            Omalovánka - Fotoaparát - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Fotoaparát patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vybarvení, online, k vytisknutí, zdarma, obrázek, Ostatní, obrázky, k vytištění, Fotoaparát, k tisku, ke stažení, pro děti

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Fotoaparát k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s fotoaparátem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude ke stažení v novém oknu browseru (Safari, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - tempery, uhly, propisovací tužky, vodové barvy a nebo pastelky. Možností je dnes pro předškoláky vskutku velmi mnoho. Omalovánku fotoaparát lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s fotoaparátem má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří peníze, elektřinu nebo čas. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (třeba tempery, uhly anebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různá zvířátka, zvířata, druhy ptáků a pochopitelně i fotoaparát :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají čísla, písmena a jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy panenka Winx, Pixel art, Simpsonovi, Doba ledová nebo Avengers. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejhledanější omalovánky pro naše zlatíčka které zde máme ke stáhnutí jsou: princezna a princ, dinosauři, mašinka, kočka a traktor. Budeme rádi, pokud se vám omalovánka fotoaparátu bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů