Výběr omalovánek


Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek raketoplánu

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka fotoaparát k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk pojmenovaná fotoaparát k obarvení pro malé caparty. Omalovánka fotoaparát je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Fotoaparát - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Fotoaparát - A5            Omalovánka - Fotoaparát - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Fotoaparát patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytištění, k vytisknutí, pro děti, online, Fotoaparát, obrázek, Ostatní, k vybarvení, ke stažení, k tisku, obrázky, zdarma

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Fotoaparát k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s fotoaparátem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stáhnutí v novém oknu browseru (Firefox, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží. K omalování potom může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako zvýrazňovače, grafitové tužky, olejové pastely, tempery nebo také voskové tužky. Možností je dnes pro nejmenší děcka k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek fotoaparát lze též vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s fotoaparátem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří elektrickou energii, dětské oči a peníze. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba zvýrazňovače, grafitové tužky či olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, rostliny, pohádkové postavy a pochopitelně i fotoaparát :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají květiny, písmena nebo zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Teletubbies, Princezna Leonora, Tarzan, Medvídek Pú a Hot Wheels. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejvyhledávanější omalovánky pro malé ratolesti které tu máme k uložení jsou: kočka, raketa, mašinka, sněhulák případně auto. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku fotoaparát.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů