Top obrázky


Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek skůtru k vytisknutí

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka kravičky zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku nazvaná kravičky k obarvení pro malé děti. Omalovánka kravičky je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kravičky - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kravičky - A5            Omalovánka - Kravičky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kravičky patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Kravičky, online, k tisku, obrázek, zdarma, Zvířata, obrázky, k vytisknutí, k vytištění, pro děti, k vybarvení, ke stažení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Kravičky k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s ? je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu browseru (Opera, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na kvalitní papír. K vybarvení potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako voskové tužky, vodové barvy, olejové pastely, tempery nebo též temperové barvy. Možností je pro děti k dispozici ohromné množství. Obrázek kravičky lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s ? má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří elektrickou energii, peníze a oči dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (kupř. voskové tužky, vodové barvy a nebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různé sporty, jednotlivá zvířata, jídla a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy jídel, zvířata a různé kytky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Lego, Shrek, Kim Possible, Jak vycvičit draka a Bambi. Je však náročné je zadarmo získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejhledanější omalovánky pro naše zlatíčka které tu máme k uložení jsou: hasiči, auta, loď, princezna a princ případně draci. Ať vám omalovánka kravičky přinese mnoho radosti.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů