Nejvyhledávanější


Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek raketoplánu

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka kravičky zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti pojmenovaná kravičky k omalování pro holčičky. Omalovánka kravičky je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kravičky - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kravičky - A5            Omalovánka - Kravičky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kravičky patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: dětské obrázky, elektronické omalovánky, obrázek, zadarmo, domalovánky, obrázky, zdarma, vymalovánky, pro děti, k tisku, k vybarvení, omalovánky, ke stáhnutí, Kravičky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Kravičky k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s ? je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Firefox, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na kvalitnější papír. K obarvování poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, pastelové tužky, tempery, křídy nebo také temperové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro chlapce vskutku mnoho. Obrázek kravičky lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s ? má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří dětské oči, oči dětí případně elektřinu. Omalovánky nejsou pro chlapce jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba grafitové tužky, pastelové tužky nebo tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba hudební nástroje, druhy ptáků, čísla a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmena, jednotlivá zvířata či různé kytky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy Krteček, Lví král, Teletubbies, Krtek případně Máša a medvěd. Je však těžké je zadarmo sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro dospělé které zde máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva s vagónky, Santa Klaus, raketa, drak a nebo lokomotiva. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s ? líbit.


Vyhledávání


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů