Top šest


Chaloupka - obrázek, omalovánka k tisku

Medúza - obrázek, omalovánka k tisku

Mojžíš s holí - obrázek, omalovánka k tisku

Holubička - obrázek, omalovánka k tisku

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Člověk - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka kravičky k vytisknutí

Omalovánka k vytištění se jménem kravičky k obarvení pro maminky. Omalovánka kravičky je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Kravičky - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kravičky - A5            Omalovánka - Kravičky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kravičky patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázek, ke stáhnutí, k vybarvení, obrázky, online, vymalovánky, Zvířata, omalovánka, dětské obrázky, zdarma, zadarmo, k vytisknutí, ke stažení, elektronické omalovánky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Kravičky k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s ? je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Mozilla, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvování pak může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako vodové barvy, akrylové barvy, temperové barvy, propisovací tužky a olejové pastely. Výtvarných potřeb je pro děti k dispozici široká škála. Omalovánku kravičky lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s ? má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří peníze, oči dětí a dětské oči. Omalovánky nejsou pro děti jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (kupř. vodové barvy, akrylové barvy nebo též temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy ptáků, zaměstnání lidí, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmena, květiny a různé kytky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Ledové království, Tarzan, Avengers, Mickey mouse a Furby. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro kluky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: Santa Klaus, mašinka, auta, astronaut případně draci. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem kravičky.


Najít slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů