Top obrázky


Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s vánočním stromem

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka králíka k vytisknutí

Omalovánka kravičky zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti označená kravičky k vybarvení pro chlapce. Omalovánka kravičky je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kravičky - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kravičky - A5            Omalovánka - Kravičky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kravičky patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázek, ke stažení, Zvířata, online, zdarma, Kravičky, k vytištění, k vytisknutí, k vybarvení, pro děti, k tisku, obrázky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Kravičky k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s ? je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Chrome, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tlustčí papír. K vybarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - křídy, tužky, pera, fixky a vodové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro naše zlatíčka k dispozici celá škála. Omalovánku kravičky lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s ? má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří čas, dětské oči a elektřinu. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (například křídy, tužky a pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání, kytky, druhy ptáků a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy sportů, jídla anebo různé sporty. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Batman, Chuggington, Tom a Jerry, panenka Winx a Kung Fu Panda. Je však velmi složité je dostupná bez placení sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro holčičky které zde máme ke stažení jsou: traktor, princezna a princ, lokomotiva s vagónky, auta nebo také raketa. Věříme, že se vám obrázek ? bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů