Nejstahovanější


Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Omalovánka kravičky k vytisknutí

Omalovánka pro tisk se jménem kravičky ke kreslení pro holčičky. Omalovánka kravičky je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Kravičky - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kravičky - A5            Omalovánka - Kravičky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kravičky patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: omalovánky, k tisku, elektronické omalovánky, ke stáhnutí, online, k vytištění, obrázek, k vytisknutí, domalovánky, omalovánka, Kravičky, pro děti, obrázky, zdarma

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Kravičky k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s ? je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven k uložení v novém oknu browseru (Chrome, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvení poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako voskové tužky, umělecké tužky, tempery, vodové barvy a uhlíky. Možností je dnes pro naše zlatíčka k dispozici nepřeberné množství. Obrázek kravičky lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s ? má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří zrak dětí, peněženku a čas. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (např. voskové tužky, umělecké tužky nebo tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba lidské profese, dopravní prostředky, rostliny a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířátka, zaměstnání nebo též různé kytky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Anna a Elsa, Mašinka Tomáš, Power Strangers, Hledá se Nemo a Pocahontas. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro seniory které tu máme ke stáhnutí jsou: koně, auta, traktor, čert a psi. Ať si vaše dítko užije malování ?.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů