Top obrázky


Omalovánka budovy k vytisknutí

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek slepice k vytisknutí

Omalovánka s vánočním stromem

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Omalovánka kravičky zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí pojmenovaná kravičky k vybarvení pro naše ratolesti. Omalovánka kravičky je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kravičky - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Kravičky - A5            Omalovánka - Kravičky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kravičky patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Kravičky, obrázek, online, ke stažení, k vybarvení, pro děti, obrázky, k vytištění, k tisku, k vytisknutí, zdarma, Zvířata

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Kravičky k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s ? je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Opera, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší a silnější papír. Ke kreslení lze následně zvolit různé psací potřeby - umělecké tužky, tužky, pera, křídy a nebo vodové barvy. Možností je dnes pro kluky i holky vskutku velmi mnoho. Omalovánku kravičky lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s ? má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří počítač, peníze a oči dětí. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (třeba umělecké tužky, tužky a pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy automobilů, pohádkové postavy, hudební nástroje a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy jídel, jídla nebo sporty. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Doba ledová, Stašpytlík, Ledové království, Medvídek Pú a Scooby Doo. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejpožadovanější omalovánky pro předškoláky které tu máme ke stažení jsou: sněhulák, traktor, vláček, psi anebo dinosauři. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou kravičky.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů