Top obrázky


Omalovánka budovy k vytisknutí

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka králíka k vytisknutí

Omalovánka gumový člun zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší uložená pod názvem gumový člun k vybarvení pro malá děcka. Omalovánka gumový člun je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Gumový člun - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Gumový člun - A5            Omalovánka - Gumový člun - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Gumový člun patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: Gumový člun, Dopravní prostředky, obrázky, online, ke stažení, pro děti, obrázek, k vytištění, k tisku, k vytisknutí, k vybarvení, zdarma

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Gumový člun k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s gumovým člunem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven k uložení v novém okně prohlížeče (Internet explorer, Safari apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší a silnější papír. K omalování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - umělecké tužky, fixy, fixky, tempery případně grafitové tužky. Potřeb na malování je pro děti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku gumový člun lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s gumovým člunem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří počítač, peníze nebo také oči dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (třeba umělecké tužky, fixy a fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba čísla, zaměstnání lidí, zvířátka a pochopitelně i gumový člun :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé kytky, jednotlivá zvířata anebo různé sporty. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Blesk McQueen, Shimmer a Shine, Avengers, Pošťák Pat nebo také Spongebob. Ty na našich stránkách ale nemáme. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti které tu máme ke stažení jsou: houby, auta, raketa, čert či princezna. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou gumového člunu.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů