Výběr omalovánek


Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Holubička - obrázek, omalovánka k tisku

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka králíka k vytisknutí

Omalovánka gumový člun k tisku, vytisknutí

Dětská omalovánka dostupná pod názvem gumový člun k obarvování pro nejmenší děti. Omalovánka gumový člun je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Gumový člun - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Gumový člun - A5            Omalovánka - Gumový člun - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Gumový člun patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: omalovánky, k vytisknutí, omalovánka, ke stáhnutí, k vytištění, obrázek, vymalovánky, zadarmo, elektronické omalovánky, pro děti, Gumový člun, zdarma, k vybarvení, Dopravní prostředky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Gumový člun k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s gumovým člunem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Chromium, Internet explorer apod.). Doporučujeme vytištění na tlustčí papír. K obarvení pak může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako fixy, temperové barvy, propisovací tužky, olejové pastely anebo křídy. Možností je dnes pro chlapečky fakt mnoho Omalovánku gumový člun lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s gumovým člunem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří elektrickou energii, peněženku a počítač. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (například fixy, temperové barvy nebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba sporty, hudební nástroje, písmenka a pochopitelně i gumový člun :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání lidí, pohádkové postavy a nebo písmena. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Ferda mravenec, Rexík, Frozen, Budulínek a Pošťák Pat. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které tu máme k uložení jsou: mašinka, draci, princezna, auto případně loď. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou gumový člun.


Vyhledat slovo


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů