Doporučujeme


Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka gumový člun zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod jménem gumový člun k obarvení pro předškolní děti. Omalovánka gumový člun je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Gumový člun - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Gumový člun - A5            Omalovánka - Gumový člun - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Gumový člun patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: online, obrázky, zdarma, k vytisknutí, omalovánka, ke stažení, k vybarvení, elektronické omalovánky, vymalovánky, k vytištění, zadarmo, dětské obrázky, Gumový člun, k tisku

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Gumový člun k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s gumovým člunem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Internet explorer, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší a silnější papír. K vybarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - umělecké tužky, křídy, pera, voskové tužky nebo také akrylové barvy. Výtvarných potřeb je pro malé ratolesti vskutku velmi mnoho. Omalovánku gumový člun lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s gumovým člunem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří zrak dětí, elektrickou energii či počítač. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (třeba umělecké tužky, křídy nebo pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy jídel, různá zvířata, jednotlivá zvířata a pochopitelně i gumový člun :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy automobilů, kytky a nebo zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy Kouzelná beruška a černý kocour, Tom a Jerry, Batman, Toy Story či Simpsonovi. Nejsou k dispozici zdarma a tak je zde bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro starší děti které tady máme k uložení jsou: vláček, auto, hasiči, čert a lokomotiva. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s gumovým člunem.


Prohledat web


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů