Nej obrázky


Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka budovy k vytisknutí

Omalovánka gumový člun zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí pojmenovaná gumový člun k obarvení pro holčičky i chlapečky. Omalovánka gumový člun je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Gumový člun - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Gumový člun - A5            Omalovánka - Gumový člun - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Gumový člun patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: Gumový člun, obrázek, zdarma, obrázky, pro děti, k tisku, Dopravní prostředky, k vytisknutí, k vytištění, ke stažení, k vybarvení, online

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Gumový člun k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s gumovým člunem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stáhnutí v novém okně browseru (Internet explorer, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tlustčí papír. K vybarvování pak může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako fixy, uhly, vodové barvy, pastelky nebo také voskovky. Dostupných kreslících potřeb je pro malé holčičky a chlapečky vskutku velmi mnoho. Omalovánku gumový člun lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s gumovým člunem má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peněženku, čas a peníze. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (třeba fixy, uhly případně vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, zvířátka, pohádkové postavy a pochopitelně i gumový člun :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají květiny, písmena a druhy sportů. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Gumídci, princezna Sofie, Kim Possible, Tarzan a Bob a Bobek. Je ale nákladné je dostupná bez placení sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které tady máme ke stažení jsou: auta, mašinka, koně, auta anebo hasiči. Ať omalovánka gumový člun přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů