Nej pět


Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka gumový člun zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší nazvaná gumový člun k obarvování pro nejmenší děti. Omalovánka gumový člun je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Gumový člun - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Gumový člun - A5            Omalovánka - Gumový člun - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Gumový člun patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: k tisku, ke stažení, k vybarvení, zdarma, obrázek, k vytisknutí, obrázky, pro děti, k vytištění, Gumový člun, Dopravní prostředky, online

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Gumový člun k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s gumovým člunem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven k uložení v novém okně webového prohlížeče (Safari, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na kvalitní papír. K vybarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - tempery, voskové tužky, olejové pastely, pastelky a nebo akrylové barvy. Kreslících Potřeb na malování je pro malá děcka opravdu mnoho. Omalovánku gumový člun lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s gumovým člunem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří peněženku, počítač anebo peníze. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba tempery, voskové tužky či olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba pohádkové postavy, čísla, druhy sportů a pochopitelně i gumový člun :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé sporty, květiny nebo také hudební nástroje. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Požárník Sam, Tom a Jerry, Blesk McQueen, Jak vycvičit draka anebo Plants vs. Zombies. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé děti které tu máme ke stažení jsou: kočka, princezna a princ, netopýr, liška a princezna. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou gumový člun.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů