Výběr obrázků


Omalovánka králíka k vytisknutí

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Otevřený raketoplán - obrázek, omalovánka k tisku

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka stužka zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění pojmenovaná stužka k vybarvování pro učitelky. Omalovánka stužka je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Stužka - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Stužka - A5            Omalovánka - Stužka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Stužka patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: vymalovánky, k vytištění, ke stáhnutí, omalovánky, k vytisknutí, omalovánka, k vybarvení, pro děti, dětské obrázky, Stužka, elektronické omalovánky, obrázek, online, domalovánky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Stužka k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s stužkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Firefox, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. K omalování potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pastelky, olejové pastely, pastelové tužky, voskové tužky anebo tempery. Výtvarných potřeb je pro maminky k dispozici vskutku hodně. Obrázek stužka lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s stužkou má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří čas, počítač a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro maminky jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (kupř. pastelky, olejové pastely nebo též pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba písmenka, lidské profese, druhy ptáků a pochopitelně i stužku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání, druhy sportů a pohádkové postavy. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Spongebob, Johnny Bravo, Blesk McQueen, Roblox a Bob a Bobek. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro prcky které tu máme ke stažení jsou: mašinka, sněhulák, pes, čert a raketa. Ať si vaše dítko užije malování stužky.


Najít slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů