Nej obrázky


Obrázek slepice k vytisknutí

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka stužka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí označená stužka k omalování pro holky i kluky. Omalovánka stužka je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Stužka - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Stužka - A5            Omalovánka - Stužka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Stužka patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: k vybarvení, pro děti, online, obrázek, obrázky, zdarma, k tisku, ke stažení, k vytištění, k vytisknutí, Stužka, Oděvy

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Stužka k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s stužkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Chromium, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdší a silnější papír. K vybarvení následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako temperové barvy, olejové pastely, fixky, uhly nebo také propisovací tužky. Potřeb na malování je pro děti k dispozici celá škála. Obrázek stužka lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s stužkou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří elektrickou energii, čas případně elektřinu. Omalovánky nejsou pro děti jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (např. temperové barvy, olejové pastely nebo též fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba květiny, postavy z pohádek, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i stužku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají čísla, druhy jídel anebo písmenka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy pes Pluto, Zootropolis, Budulínek, Ratatouille případně Bob a Bobek. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro naše ratolesti které na našich stránkách máme k uložení jsou: princezna a princ, draci, vláček, princezna či lokomotiva s vagónky. Ať si vaše dítě užije omalovánku stužky.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů