Nej omalovánky


Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka stužka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění pojmenovaná stužka k vybarvení pro nejmenší děti. Omalovánka stužka je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Stužka - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Stužka - A5            Omalovánka - Stužka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Stužka patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: zdarma, Oděvy, k vybarvení, k vytisknutí, pro děti, obrázek, online, Stužka, ke stažení, obrázky, k vytištění, k tisku

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Stužka k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s stužkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k uložení v novém oknu internetového browseru (Firefox, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný a tvrdý papír. K omalování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - uhly, křídy, olejové pastely, voskové tužky anebo fixky. Malovacích potřeb je pro malé i větší děti k dispozici ohromné množství. Omalovánku stužka lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s stužkou má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří elektřinu, čas či zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba uhly, křídy a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba květiny, zaměstnání, různá zvířátka a pochopitelně i stužku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, zvířata a sporty. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Tlapková patrola, Bezzubka, Pixel art, Indiana Jones či Kačer Donald. Je však velmi složité je zadarmo sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro menší i větší děti které tu máme ke stáhnutí jsou: kočka, hasiči, Santa Klaus, liška nebo též lokomotiva. Ať omalovánka stužka přinese radost vašim dětem.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů