Nejlepší


Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s vánočním stromem

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Omalovánka stužka k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka uložená pod názvem stužka ke kreslení pro školáky. Omalovánka stužka je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Stužka - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Stužka - A5            Omalovánka - Stužka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Stužka patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: online, obrázky, ke stažení, pro děti, k vytisknutí, zdarma, k tisku, Oděvy, Stužka, obrázek, k vybarvení, k vytištění

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Stužka k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s stužkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče (Chromium, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír. K vybarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - fixky, uhly, voskové tužky, akrylové barvy případně umělecké tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro holčičky i chlapečky k dispozici ohromné množství. Omalovánku stužka lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s stužkou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří počítač, elektřinu a peněženku. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (například fixky, uhly a voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba sporty, druhy jídel, květiny a pochopitelně i stužku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, zaměstnání nebo pohádkové postavy. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Duhová nevěsta, Kačer Donald, Hannah Montana, Včelka Mája a Fifi z Květíkova. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: princezna a princ, draci, raketa, hasiči a mašinka. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou stužka.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů