Doporučujeme


Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka stužka zdarma k vytištění

Dětská omalovánka nazvaná stužka k obarvení pro puberťáky. Omalovánka stužka je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Stužka - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Stužka - A5            Omalovánka - Stužka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Stužka patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: Oděvy, Stužka, zdarma, pro děti, online, k tisku, ke stáhnutí, k vybarvení, ke stažení, omalovánka, obrázek, k vytisknutí, zadarmo, obrázky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Stužka k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s stužkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Internet explorer, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší papír. K vybarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - umělecké tužky, voskovky, temperové barvy, pastelové tužky a zvýrazňovače. Kreslících potřeb je dnes pro malá děcka k dispozici vskutku hodně. Omalovánku stužka lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s stužkou má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří peníze, dětské oči nebo také zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (např. umělecké tužky, voskovky nebo temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba kytky, různé sporty, zvířátka a pochopitelně i stužku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání, druhy jídel a zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Equestria Girls, Šmoulové, Včelka Mája, Království lesních strážců nebo také Littlest Pet Shop. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tady bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro předškoláky které tu máme ke stažení jsou: kočka, koně, slon, hasiči případně princezna a princ. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s stužkou.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů