Výběr obrázků


Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka stužka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk označená stužka k obarvení pro nejmenší děti. Omalovánka stužka je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Stužka - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Stužka - A5            Omalovánka - Stužka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Stužka patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: k vytisknutí, Oděvy, ke stažení, online, obrázek, obrázky, k vytištění, k vybarvení, k tisku, zdarma, Stužka, pro děti

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Stužka k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s stužkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Chromium, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší a silnější papír. K omalování následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako olejové pastely, pastelky, pera, fixy nebo tempery. Možností je dnes pro kluky i holky k dispozici pestrá škála. Obrázek stužka lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s stužkou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří elektřinu, oči dětí nebo také počítač. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (třeba olejové pastely, pastelky případně pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmena, postavy z pohádek, zvířata a pochopitelně i stužku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířátka, jídla a nebo druhy automobilů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Popelka, Tlapková patrola, Harley Quinn, Frozen nebo také Život brouka. Ty zde ale nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro menší i větší děti které tady máme ke stáhnutí jsou: miminko, lokomotiva s vagónky, houby, vláček anebo astronaut. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou stužky.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů