Doporučené


Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s elfem k vytisknutí

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Omalovánka stužka k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka pojmenovaná stužka ke kreslení pro předškoláky. Omalovánka stužka je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Stužka - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Stužka - A5            Omalovánka - Stužka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Stužka patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: k vytisknutí, k vytištění, online, ke stažení, obrázek, Oděvy, k vybarvení, k tisku, pro děti, Stužka, obrázky, zdarma

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Stužka k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s stužkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena k uložení v novém oknu webového browseru (Mozilla, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na silný a tvrdý papír. K omalování pak může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako uhly, pastelky, olejové pastely, fixy a tempery. Potřeb na malování je pro ratolesti opravdu mnoho. Obrázek stužka lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s stužkou má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří oči dětí, zrak dětí případně peněženku. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (třeba uhly, pastelky nebo též olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmenka, zaměstnání, rostliny a pochopitelně i stužku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají lidské profese, druhy automobilů anebo jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Želvy Ninja, Život brouka, U nás na farmě, Pošťák Pat případně Budulínek. Ty zde však nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti které tady máme ke stáhnutí jsou: traktor, koně, auta, netopýr a plachetnice. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou stužky.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů