Nej omalovánky


Domek - obrázek, omalovánka k tisku

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka stužka k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší nazvaná stužka k vybarvování pro školáky. Omalovánka stužka je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Stužka - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Stužka - A5            Omalovánka - Stužka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Stužka patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: online, pro děti, dětské obrázky, domalovánky, Oděvy, zdarma, vymalovánky, obrázky, k vytištění, obrázek, zadarmo, omalovánka, ke stáhnutí, omalovánky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Stužka k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s stužkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Opera, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K omalování lze poté zvolit různé psací potřeby - zvýrazňovače, uhlíky, pastelové tužky, voskovky a nebo propisovací tužky. Pomůcek na malování je pro maminky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku stužka lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s stužkou má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří dětské oči, čas a oči dětí. Omalovánky nejsou pro maminky jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (třeba zvýrazňovače, uhlíky případně pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba kytky, jídla, dopravní prostředky a pochopitelně i stužku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy ptáků, zaměstnání anebo postavy z pohádek. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy pes Pluto, Hledá se Nemo, Kniha džunglí, Boule a Bill a Adiboo. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro chlapce které na našich stránkách máme k uložení jsou: draci, koně, astronaut, mašinka nebo vláček. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s stužkou líbit.


Vyhledat slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů