Nejstahovanější


Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka stužka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk s názvem stužka k obarvování pro malé ratolesti. Omalovánka stužka je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Stužka - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Stužka - A5            Omalovánka - Stužka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Stužka patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: zdarma, k vytištění, Oděvy, online, k vybarvení, ke stažení, obrázky, obrázek, k tisku, pro děti, k vytisknutí, Stužka

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Stužka k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s stužkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitní papír. K omalování poté může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako pera, uhlíky, voskovky, tempery a olejové pastely. Možností je dnes pro malé caparty k dispozici dlouhá řada. Obrázek stužka lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s stužkou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří elektřinu, peněženku případně elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (např. pera, uhlíky anebo voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba kytky, druhy jídel, zaměstnání lidí a pochopitelně i stužku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají květiny, druhy ptáků nebo též jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy panenka Winx, Marvel Rocket, Lion King, Ferda mravenec případně Frozen. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejstahovanější omalovánky pro předškoláky které na našich stránkách máme k uložení jsou: sněhulák, houby, princezna, miminko a draci. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku stužka.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů