Doporučené


Obrázek slepice k vytisknutí

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka stužka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti se jménem stužka k vybarvení pro děti. Omalovánka stužka je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Stužka - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Stužka - A5            Omalovánka - Stužka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Stužka patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: k vytisknutí, k tisku, Oděvy, k vybarvení, pro děti, Stužka, zdarma, ke stažení, obrázek, online, obrázky, k vytištění

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Stužka k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s stužkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Firefox, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. K obarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - křídy, tužky, pera, umělecké tužky a uhly. Kreslících potřeb je dnes pro nejmenší fakt mnoho Omalovánku stužka lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s stužkou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří oči dětí, počítač nebo též peníze. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. křídy, tužky případně pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zvířata, zvířátka, písmena a pochopitelně i stužku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmenka, různé kytky a zaměstnání lidí. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Požárník Sam, Power Strangers, Kuře Calimero, Máša a medvěd nebo též Fortnite. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro učitelky které zde máme ke stáhnutí jsou: slon, hasiči, netopýr, koně nebo auto. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou stužka.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů