Nejhledanější


Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek slepice k vytisknutí

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka stužka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí označená stužka k obarvení pro děti. Omalovánka stužka je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Stužka - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Stužka - A5            Omalovánka - Stužka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Stužka patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: Oděvy, online, obrázky, pro děti, obrázek, ke stažení, zdarma, k vytištění, k vybarvení, Stužka, k tisku, k vytisknutí

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Stužka k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s stužkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém oknu browseru (Internet explorer, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s větší gramáží. K vybarvení poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako tužky, tempery, umělecké tužky, fixy a grafitové tužky. Potřeb na malování je pro naše milé prcky opravdu mnoho. Obrázek stužka lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s stužkou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří peníze, elektrickou energii nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (například tužky, tempery případně umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba kytky, čísla, druhy jídel a pochopitelně i stužku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání, květiny a nebo dopravní prostředky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Mickey mouse, Simpsonovi, Fifi z Květíkova, Locika nebo také Méďa Béďa. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty které tady máme ke stáhnutí jsou: koně, slon, lokomotiva, sněhulák a plachetnice. Ať si vaše dítě užije obrázek stužky.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů