Nejhledanější


Obrázek psa k tisku

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Omalovánka stužka zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění se jménem stužka k vybarvení pro předškolní děti. Omalovánka stužka je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Stužka - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Stužka - A5            Omalovánka - Stužka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Stužka patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: ke stáhnutí, ke stažení, k tisku, online, obrázky, omalovánky, Oděvy, elektronické omalovánky, zadarmo, k vybarvení, domalovánky, omalovánka, k vytištění, k vytisknutí

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Stužka k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s stužkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně browseru (Safari, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tlustčí papír. K obarvení potom může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako pastelky, vodové barvy, křídy, propisovací tužky a akrylové barvy. Pomůcek na malování je pro nejmenší k dispozici ohromné množství. Omalovánku stužka lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s stužkou má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří elektřinu, zrak dětí anebo čas. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (například pastelky, vodové barvy a křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba kytky, jednotlivá zvířata, druhy sportů a pochopitelně i stužku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmena, květiny či jídla. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy pes Pluto, Gumídci, Lion King, Fortnite anebo Brawl stars. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro dospělé které na našich stránkách máme ke stažení jsou: Popeláři, princezna, psi, pes nebo také koně. Nechť vám omalovánka s stužkou přinese mnoho hezkých chvil.


Najít slovo


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů