Doporučené


Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kačena zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění nazvaná kačena k obarvování pro větší děti. Omalovánka kačena je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Kačena - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kačena - A5            Omalovánka - Kačena - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kačena patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: omalovánka, online, pro děti, k tisku, ke stažení, elektronické omalovánky, obrázek, obrázky, k vytisknutí, ke stáhnutí, vymalovánky, zadarmo, zdarma, dětské obrázky

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Obrázek Kačena k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s kačenou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k uložení v novém oknu prohlížeče (Safari, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na pevnější papír. K vybarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelové tužky, křídy, pera, vodové barvy anebo tempery. Malovacích potřeb je pro malé caparty k dispozici široká škála. Omalovánku kačena lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s kačenou má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří peníze, oči dětí a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (například pastelové tužky, křídy nebo pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání, jednotlivé druhy ptáků, zvířátka a pochopitelně i kačenu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají lidské profese, druhy jídel a zaměstnání lidí. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Duhová nevěsta, Frozen, Peter Pan, Princezna Leonora a Lví hlídka. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro dospělé které tu máme ke stáhnutí jsou: princezna, mašinka, traktor, princezna a princ nebo také auta. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s kačenou.


Najít slovo


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů