Top obrázky


Obrázek raketoplánu

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka kačena k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší nazvaná kačena ke kreslení pro chlapečky. Omalovánka kačena je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kačena - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kačena - A5            Omalovánka - Kačena - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kačena patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k vytištění, pro děti, k vytisknutí, online, Kačena, k tisku, k vybarvení, ke stažení, zdarma, obrázky, obrázek, Ptáci

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Obrázek Kačena k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s kačenou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - grafitové tužky, voskové tužky, zvýrazňovače, uhly případně temperové barvy. Potřeb na malování je pro předškolní děti k dispozici dlouhá řada. Omalovánku kačena lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s kačenou má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří peníze, peněženku nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro předškolní děti jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (třeba grafitové tužky, voskové tužky a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, zvířátka, květiny a pochopitelně i kačenu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé kytky, hudební nástroje nebo také postavy z pohádek. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Flintstoneovi, Harley Quinn, My little pony, Bezzubka nebo Na vlásku. Je však náročné je dostupná bez placení získat a proto je tady nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děcka které tu máme k uložení jsou: astronaut, lokomotiva s vagónky, princezna, liška anebo pes. Budeme rádi, pokud se vám omalovánka kačeny bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů