Nej omalovánky


Víla - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka tenistky

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Obrázek jukeboxu

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka kačena k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod názvem kačena k vybarvování pro maminky. Omalovánka kačena je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kačena - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kačena - A5            Omalovánka - Kačena - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kačena patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: elektronické omalovánky, k vybarvení, omalovánky, omalovánka, ke stažení, online, domalovánky, zadarmo, zdarma, obrázek, Kačena, ke stáhnutí, k vytištění, obrázky

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Obrázek Kačena k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s kačenou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Safari, Opera apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - zvýrazňovače, propisovací tužky, uhlíky, voskovky či temperové barvy. Výtvarných potřeb je pro ženy k dispozici ohromné množství. Omalovánku kačena lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s kačenou má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří elektrickou energii, oči dětí nebo též peníze. Omalovánky nejsou pro ženy jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (třeba zvýrazňovače, propisovací tužky nebo uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba lidské profese, různé sporty, rostliny a pochopitelně i kačenu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají postavy z pohádek, jednotlivá zvířata nebo také hudební nástroje. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro chlapce? Jsou to motivy Hvězdné války, Kuře Calimero, Frozen, Budulínek nebo též Šmoulové. Je však těžké je zadarmo získat a proto je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro prcky které tady máme ke stáhnutí jsou: čert, loď, plachetnice, liška a nebo princezna. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s kačenou líbit.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů