Nej omalovánky


Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka jahoda k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti s názvem jahoda k vybarvování pro holčičky i chlapečky. Omalovánka jahoda je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Jahoda - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Jahoda - A5            Omalovánka - Jahoda - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jahoda patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: Jahoda, k vytisknutí, k vytištění, obrázky, online, pro děti, Ovoce, k tisku, ke stažení, obrázek, zdarma, k vybarvení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Jahoda k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s jahodou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stáhnutí v novém okně browseru (Chrome, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na kvalitní papír. K omalování poté může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako pastelky, tužky, akrylové barvy, temperové barvy a fixky. Kreslících potřeb je dnes pro malé ratolesti k dispozici ohromující množství. Omalovánku jahoda lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s jahodou má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří zrak dětí, oči dětí nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. pastelky, tužky nebo též akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, rostliny, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i jahodu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají dopravní prostředky, písmena či různá zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Bambi, Hledá se Nemo, Zhu Zhu Pets, Duhová nevěsta nebo také Méďa Béďa. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé i větší děti které zde máme ke stažení jsou: piráti, loď, vláček, kočka a nebo liška. Nechť omalovánka s jahodou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů