Nej obrázky


Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka budovy k vytisknutí

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka jahoda k vytisknutí

Omalovánka s názvem jahoda k vybarvování pro malé holčičky a chlapečky. Omalovánka jahoda je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Jahoda - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Jahoda - A5            Omalovánka - Jahoda - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jahoda patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: Jahoda, k vytištění, k vytisknutí, obrázek, obrázky, online, pro děti, k tisku, Ovoce, zdarma, ke stažení, k vybarvení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Jahoda k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s jahodou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Chrome, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K omalování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - umělecké tužky, grafitové tužky, vodové barvy, olejové pastely a pastelky. Dostupných kreslících potřeb je pro kluky a holky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku jahoda lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s jahodou má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří dětské oči, oči dětí a peníze. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (třeba umělecké tužky, grafitové tužky a nebo vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy jídel, pohádkové postavy, různá zvířátka a pochopitelně i jahodu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají dopravní prostředky, rostliny a čísla. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Blesk McQueen, Locika, Hledá se Nemo, Příšerky s.r.o. a Bob a Bobek. Je ale velmi těžké je zadarmo sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro kluky i holky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: dinosauři, netopýr, traktor, auto nebo loď. Ať omalovánka jahoda přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů