Nejstahovanější


Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka jahoda k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod jménem jahoda k vybarvení pro dívky. Omalovánka jahoda je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Jahoda - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Jahoda - A5            Omalovánka - Jahoda - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jahoda patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: k vytisknutí, ke stažení, k vybarvení, k vytištění, obrázky, zdarma, Ovoce, k tisku, Jahoda, online, obrázek, pro děti

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Jahoda k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s jahodou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Chromium, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvování poté může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako tempery, umělecké tužky, křídy, akrylové barvy a pera. Výtvarných potřeb je pro prcky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku jahoda lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s jahodou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peněženku, peníze a oči dětí. Omalovánky nejsou pro prcky jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (například tempery, umělecké tužky či křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba hudební nástroje, postavy z pohádek, jednotlivá zvířata a pochopitelně i jahodu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zvířata, druhy jídel nebo zaměstnání lidí. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Plamínek a čtyřkoláci, Gumídci, Trollové, Kung Fu Panda a Plants vs. Zombies. Je však těžké je zadarmo získat a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro starší děti které tady máme k uložení jsou: plachetnice, vláček, auto, kočka a nebo pes. Nechť omalovánka s jahodou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů