Nej obrázky


Obrázek raketoplánu

Obrázek skůtru k vytisknutí

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka jahoda k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti označená jahoda k obarvování pro nejmenší děti. Omalovánka jahoda je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Jahoda - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Jahoda - A5            Omalovánka - Jahoda - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jahoda patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: Ovoce, k vytisknutí, zdarma, obrázky, ke stažení, k vybarvení, k tisku, k vytištění, pro děti, online, obrázek, Jahoda

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Jahoda k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s jahodou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Safari, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na silný a tvrdý papír. K vybarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - propisovací tužky, fixy, pera, pastelky nebo též tempery. Kreslících Potřeb na malování je pro malé caparty vskutku mnoho. Omalovánku jahoda lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s jahodou má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří oči dětí, peníze a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (třeba propisovací tužky, fixy nebo pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, jednotlivé druhy ptáků, druhy automobilů a pochopitelně i jahodu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířata, lidské profese a jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Ninjago, IronMan, Bugs Bunny, Pocahontas a Astroboy. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holku i kluka které zde máme ke stažení jsou: drak, čert, psi, mašinka nebo také hasiči. Ať si vaše dítko užije malování jahody.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů