Doporučené


Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Omalovánka jahoda k vytisknutí

Omalovánka označená jahoda k obarvování pro holku i kluka. Omalovánka jahoda je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Jahoda - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Jahoda - A5            Omalovánka - Jahoda - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jahoda patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázek, k vytištění, k tisku, Jahoda, k vybarvení, ke stažení, zdarma, online, obrázky, pro děti, Ovoce

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Jahoda k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s jahodou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Mozilla, Chromium apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s vyšší gramáží. K vybarvení potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, uhlíky, uhly, pastelky nebo křídy. Možností je pro děti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku jahoda lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s jahodou má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří dětské oči, elektrickou energii nebo také oči dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba akrylové barvy, uhlíky či uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy automobilů, různé sporty, druhy jídel a pochopitelně i jahodu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají postavy z pohádek, zvířata nebo též jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Hannah Montana, Včelka Mája, Blesk McQueen, princezna Sofie nebo také Angry birds. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro předškoláky které tu máme ke stažení jsou: drak, princezna a princ, netopýr, sněhulák a hasiči. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou jahoda.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů