Top omalovánky


Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Omalovánka jahoda k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka označená jahoda ke kreslení pro starší děti. Omalovánka jahoda je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Jahoda - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Jahoda - A5            Omalovánka - Jahoda - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jahoda patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: obrázek, ke stažení, vymalovánky, pro děti, elektronické omalovánky, ke stáhnutí, omalovánky, zadarmo, k vytisknutí, Ovoce, k tisku, k vytištění, k vybarvení, online

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Jahoda k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s jahodou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Opera, Safari apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší tloušťkou. K obarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - voskové tužky, tempery, voskovky, fixky případně tužky. Možností je dnes pro nejmenší děcka k dispozici pestrá škála. Omalovánku jahoda lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s jahodou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, počítač a nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (např. voskové tužky, tempery a voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba čísla, sporty, zvířátka a pochopitelně i jahodu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání, jednotlivé druhy ptáků nebo také druhy sportů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy Mickey mouse, Požárník Sam, Příběh hraček, Hannah Montana a nebo Plants vs. Zombies. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro tatínky které tady máme k uložení jsou: loď, pes, liška, lokomotiva s vagónky anebo slon. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou jahoda.


Prohledat web


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů