Nej obrázky


Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka jahoda k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí nazvaná jahoda k omalování pro předškoláky. Omalovánka jahoda je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Jahoda - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Jahoda - A5            Omalovánka - Jahoda - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jahoda patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: ke stažení, obrázky, k vybarvení, pro děti, obrázek, zdarma, k tisku, online, k vytisknutí, Jahoda, Ovoce, k vytištění

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Jahoda k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s jahodou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici k uložení v novém okně webového browseru (Chromium, Mozilla apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdší papír. K obarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - fixky, pastelky, vodové barvy, tempery a nebo fixy. Možností je pro kluky a holky k dispozici celá škála. Omalovánku jahoda lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s jahodou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří oči dětí, peníze a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například fixky, pastelky nebo také vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba písmenka, zaměstnání, hudební nástroje a pochopitelně i jahodu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířata, písmena nebo též květiny. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Batman, Pixel art, Superman, panenka Winx a Roblox. Je však hodně nákladné je zdarma získat a proto je tu nemáme. Nejhledanější omalovánky pro ratolesti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: hasiči, traktor, pes, mašinka anebo miminko. Užijte si omalovánku jahody, budeme rádi, jestliže se vám bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů