Nejvyhledávanější


Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Lyra - obrázek, omalovánka k tisku

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka jahoda zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku dostupná pod jménem jahoda k obarvení pro nejmenší děcka. Omalovánka jahoda je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Jahoda - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Jahoda - A5            Omalovánka - Jahoda - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jahoda patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: ke stažení, Ovoce, obrázek, online, zdarma, k tisku, zadarmo, ke stáhnutí, k vybarvení, elektronické omalovánky, k vytištění, pro děti, omalovánky, Jahoda

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Jahoda k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s jahodou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Chrome, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). Ke kreslení potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, voskovky, temperové barvy, tužky a nebo uhlíky. Kreslících Potřeb na malování je pro puberťáky k dispozici dlouhá řada. Obrázek jahoda lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s jahodou má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peníze, oči dětí a dětské oči. Omalovánky nejsou pro puberťáky jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (např. pastelové tužky, voskovky anebo temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba lidské profese, hudební nástroje, zvířátka a pochopitelně i jahodu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmenka, jídla či pohádkové postavy. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Trollové, Budulínek, Avatar, Atlantida: Tajemná říše a Rumcajs. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které tu máme ke stažení jsou: lokomotiva, princezna a princ, pes, dinosauři a princezna. Ať si vaše dítě užije obrázek jahody.


Vyhledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů