Výběr obrázků


Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s elfem k vytisknutí

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek jukeboxu

Omalovánka jahoda zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk označená jahoda k obarvení pro slečny. Omalovánka jahoda je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Jahoda - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Jahoda - A5            Omalovánka - Jahoda - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jahoda patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: obrázky, k vybarvení, zadarmo, k vytisknutí, omalovánka, ke stáhnutí, k tisku, vymalovánky, ke stažení, domalovánky, Jahoda, Ovoce, obrázek, omalovánky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Jahoda k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s jahodou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Opera, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdý papír. K vybarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - křídy, voskovky, temperové barvy, zvýrazňovače případně fixy. Kreslících Potřeb na malování je pro maminky opravdu mnoho. Omalovánku jahoda lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s jahodou má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří počítač, oči dětí a peníze. Omalovánky nejsou pro maminky jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (například křídy, voskovky či temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé sporty, jednotlivé druhy ptáků, různé kytky a pochopitelně i jahodu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jídla, čísla a rostliny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Avengers, Krteček, Pinocchio, Superčarodějnice a Indiana Jones. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti které zde máme k uložení jsou: raketa, sněhulák, vláček, auta nebo též auta. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou jahody.


Hledat slovo


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů