Nejvyhledávanější


Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka jahoda k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod jménem jahoda k obarvení pro naše ratolesti. Omalovánka jahoda je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Jahoda - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Jahoda - A5            Omalovánka - Jahoda - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jahoda patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: k vybarvení, online, obrázek, k vytištění, zdarma, obrázky, pro děti, k tisku, Jahoda, Ovoce, k vytisknutí, ke stažení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Jahoda k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s jahodou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude ke stažení v novém oknu browseru (Mozilla, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír s vyšší gramáží. Ke kreslení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - voskovky, uhly, akrylové barvy, temperové barvy a uhlíky. Malovacích potřeb je pro naše zlatíčka opravdu mnoho. Omalovánku jahoda lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s jahodou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří elektrickou energii, elektřinu nebo též čas. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba voskovky, uhly nebo akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmenka, zvířata, různé kytky a pochopitelně i jahodu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jídla, dopravní prostředky nebo také druhy sportů. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Anna a Elsa, Lví král, Hledá se Nemo, Paw patrol nebo též Harry Potter. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tu bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro školáky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva, raketa, astronaut, čert a nebo drak. Věříme, že se vám obrázek jahody bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů