Výběr obrázků


Indián - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek slepice k vytisknutí

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek psa k tisku

Omalovánka tenistky

Omalovánka jahoda k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem jahoda k vybarvení pro starší děti. Omalovánka jahoda je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Jahoda - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Jahoda - A5            Omalovánka - Jahoda - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jahoda patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: k vytištění, zadarmo, Ovoce, omalovánky, online, ke stažení, dětské obrázky, k tisku, elektronické omalovánky, k vybarvení, obrázek, zdarma, Jahoda, obrázky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Jahoda k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s jahodou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Internet explorer, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší gramáží. K omalování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - křídy, pastelové tužky, akrylové barvy, fixy nebo též fixky. Kreslících Potřeb na malování je pro malé caparty k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku jahoda lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s jahodou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří peníze, čas a nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (například křídy, pastelové tužky případně akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zvířátka, jednotlivé druhy ptáků, kytky a pochopitelně i jahodu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé sporty, květiny a hudební nástroje. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Plants vs. Zombies, Toy Story, Simpsonovi, Včelka Mája a nebo Avatar. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro chlapečky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: mašinka, pes, princezna, liška a princezna. Nechť omalovánka s jahodou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Hledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů