Nej obrázky


Obrázek raketoplánu

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek skůtru k vytisknutí

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Omalovánka motýli zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku s názvem Motýli k omalování pro chlapce. Omalovánka Motýli je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Motýli - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Motýli - A5            Omalovánka - Motýli - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Motýli patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytištění, omalovánky, obrázek, ke stažení, vymalovánky, k tisku, online, obrázky, k vytisknutí, Zvířata, Motýli, zadarmo, pro děti, k vybarvení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Motýli k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Motýli je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče (Safari, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší gramáží. Ke kreslení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - uhly, fixy, pastelky, umělecké tužky nebo též fixky. Pomůcek na malování je pro malé děti k dispozici dlouhá řada. Omalovánku Motýli lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s Motýli má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří zrak dětí, peněženku a peníze. Omalovánky nejsou pro malé děti jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například uhly, fixy anebo pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jídla, zaměstnání lidí, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i Motýli :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají postavy z pohádek, dopravní prostředky a nebo druhy jídel. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dívky? Jsou to motivy princezna Sofie, Scooby Doo, Paw patrol, Alf a Furby. Je ale náročné je zdarma sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky které tady máme ke stáhnutí jsou: slon, čert, psi, lokomotiva a plachetnice. Ať omalovánka Motýli přinese radost vašim dětem.


Najít slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů