Výběr obrázků


Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Chaloupka - obrázek, omalovánka k tisku

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka motýli zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění s názvem Motýli k vybarvení pro holky. Omalovánka Motýli je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Motýli - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Motýli - A5            Omalovánka - Motýli - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Motýli patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytištění, dětské obrázky, pro děti, omalovánka, k vytisknutí, zdarma, elektronické omalovánky, Motýli, obrázek, vymalovánky, omalovánky, k vybarvení, obrázky, ke stáhnutí

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Motýli k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s Motýli je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici k uložení v novém okně webového browseru (Firefox, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší gramáží. K vybarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - tužky, uhlíky, pastelové tužky, temperové barvy a uhly. Dostupných kreslících potřeb je pro nejmenší děti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku Motýli lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s Motýli má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektřinu, zrak dětí či čas. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (kupř. tužky, uhlíky a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různá zvířátka, jednotlivé druhy ptáků, zaměstnání a pochopitelně i Motýli :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají lidské profese, květiny anebo dopravní prostředky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Boule a Bill, Anime, Action man, Legenda o Mulan či Rumcajs. Ty zde však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro slečny které tady máme ke stažení jsou: princezna, Popeláři, piráti, loď nebo traktor. Budeme rádi, jestli se vám omalovánka Motýli bude líbit.


Najít slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů