Nejhledanější


Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Omalovánka tenistky

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka kavalír zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí se jménem kavalír k vybarvování pro kluky a holky. Omalovánka kavalír je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kavalír - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Kavalír - A5            Omalovánka - Kavalír - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kavalír patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vybarvení, pro děti, k vytisknutí, ke stažení, obrázek, Kavalír, obrázky, k vytištění, zdarma, k tisku, Lidé, online

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Kavalír k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s kavalírem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového browseru (Internet explorer, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší gramáží. K omalování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - voskovky, křídy, zvýrazňovače, pera a pastelky. Potřeb na malování je pro malé holčičky a chlapečky k dispozici ohromující množství. Omalovánku kavalír lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s kavalírem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří počítač, peněženku či zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (třeba voskovky, křídy nebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba rostliny, druhy ptáků, písmena a pochopitelně i kavalír :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají hudební nástroje, zaměstnání a různé sporty. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Indiana Jones, Hledá se Nemo, Ninjago, Včelka Mája či pes Pluto. Ty tu však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které tady máme k uložení jsou: astronaut, houby, miminko, astronaut a auta. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou kavalíru.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů