Nejlepší


Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Obrázek jukeboxu

Omalovánka kavalír k vytištění pro děti

Dětská omalovánka pojmenovaná kavalír k obarvování pro malé caparty. Omalovánka kavalír je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Kavalír - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kavalír - A5            Omalovánka - Kavalír - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kavalír patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vybarvení, ke stažení, Kavalír, obrázek, k vytisknutí, zadarmo, zdarma, online, obrázky, pro děti, domalovánky, omalovánka, elektronické omalovánky, k vytištění

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Kavalír k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s kavalírem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Opera, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na silný a tvrdý papír. K vybarvování poté může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, uhlíky, tužky, umělecké tužky a fixky. Pomůcek na malování je pro prcky k dispozici dlouhá řada. Obrázek kavalír lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s kavalírem má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, elektrickou energii nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro prcky jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba pastelové tužky, uhlíky nebo také tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba hudební nástroje, zvířátka, jednotlivá zvířata a pochopitelně i kavalír :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají květiny, druhy ptáků anebo zaměstnání lidí. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Křemílek a Vochomůrka, Kniha džunglí, Želvy Ninja, Pejsek a kočička nebo Bob a Bobek. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejstahovanější omalovánky pro maminky které tady máme ke stažení jsou: raketa, astronaut, princezna, plachetnice či koně. Užijte si omalovánku kavalíru, budeme rádi, v případě že se vám bude líbit.


Prohledat web


Ads


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů