Výběr obrázků


Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka brusič k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku označená brusič k obarvování pro malé ratolesti. Omalovánka brusiče, obrázek muže brousícího nástroj na brusce. Omalovánka brusič je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Brusič - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Brusič - A5            Omalovánka - Brusič - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Brusič patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: obrázky, pro děti, zdarma, obrázek, Lidé, k tisku, Brusič, k vytištění, online, ke stažení, k vybarvení, k vytisknutí

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Brusič k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s brusičem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena k uložení v novém oknu webového browseru (Opera, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír s vyšší gramáží. K omalování následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako uhlíky, pera, fixky, vodové barvy nebo též umělecké tužky. Výtvarných potřeb je pro nejmenší děcka k dispozici dlouhá řada. Obrázek brusič lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s brusičem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří peněženku, dětské oči případně čas. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba uhlíky, pera či fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba čísla, různá zvířátka, hudební nástroje a pochopitelně i brusiče :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmena, květiny nebo také jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Méďa Béďa, Toy Story, Angry birds, Harry Potter případně Ratatouille. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejpožadovanější omalovánky pro seniory které tady máme ke stáhnutí jsou: dinosauři, kočka, princezna, auta nebo drak. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku brusič.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů