Top obrázky


Omalovánka budovy k vytisknutí

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Obrázek štěněte

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka brusič k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí označená brusič k vybarvení pro nejmenší děti. Omalovánka brusiče, obrázek muže brousícího nástroj na brusce. Omalovánka brusič je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Brusič - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Brusič - A5            Omalovánka - Brusič - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Brusič patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Brusič, k vytisknutí, pro děti, k vybarvení, k tisku, obrázek, zdarma, k vytištění, obrázky, Lidé, ke stažení, online

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Brusič k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s brusičem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Internet explorer, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdý papír. Ke kreslení lze pak zvolit různé psací potřeby - propisovací tužky, grafitové tužky, olejové pastely, fixy a nebo tužky. Kreslících potřeb je dnes pro malé děti k dispozici dlouhá řada. Omalovánku brusič lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s brusičem má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří elektrickou energii, dětské oči případně elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé děti jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba propisovací tužky, grafitové tužky nebo také olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různá zvířátka, zvířátka, druhy automobilů a pochopitelně i brusiče :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají písmena, druhy jídel anebo různá zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Želvy Ninja, Shimmer a Shine, Pan Včelka, Alf případně Anna a Elsa. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro kluky i holky které zde máme ke stáhnutí jsou: princezna, houby, dinosauři, plachetnice či liška. Ať si vaše dítě užije omalovánku brusiče.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů