Nejhledanější


Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Chaloupka - obrázek, omalovánka k tisku

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Rusalka - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka brusič k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění pojmenovaná brusič k vybarvení pro předškolní děti. Omalovánka brusiče, obrázek muže brousícího nástroj na brusce. Omalovánka brusič je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Brusič - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Brusič - A5            Omalovánka - Brusič - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Brusič patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k tisku, k vytištění, Lidé, zadarmo, elektronické omalovánky, k vybarvení, zdarma, k vytisknutí, domalovánky, obrázek, dětské obrázky, pro děti, omalovánky, ke stáhnutí

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Brusič k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s brusičem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Firefox, Chromium apod.). Nejlepší bude tisknout na silný a tvrdý papír. K obarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - propisovací tužky, olejové pastely, grafitové tužky, zvýrazňovače a tempery. Výtvarných potřeb je pro předškoláky k dispozici široká škála. Omalovánku brusič lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s brusičem má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří oči dětí, peníze nebo též počítač. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba propisovací tužky, olejové pastely a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba rostliny, různé sporty, dopravní prostředky a pochopitelně i brusiče :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy jídel, jídla nebo pohádkové postavy. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy Ace Ventura, Lion King, Fifi z Květíkova, Bezzubka nebo též Harley Quinn. Je však těžké a složité je dostupná bez placení získat a proto je tu nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro chlapce které zde máme ke stáhnutí jsou: loď, auto, astronaut, čert případně sněhulák. Ať vám omalovánka brusič přinese mnoho radosti.


Hledat slovo


Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů