Nejoblíbenější


Pohádková kačenka - obrázek, omalovánka k tisku

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Červená karkulka - obrázek, omalovánka k tisku

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Ragby - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka brusič k tisku, vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění pojmenovaná brusič k vybarvování pro malé děti. Omalovánka brusiče, obrázek muže brousícího nástroj na brusce. Omalovánka brusič je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Brusič - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Brusič - A5            Omalovánka - Brusič - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Brusič patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: vymalovánky, omalovánky, k vytisknutí, elektronické omalovánky, zdarma, ke stažení, k vytištění, obrázek, Lidé, k tisku, omalovánka, ke stáhnutí, online, dětské obrázky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Brusič k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s brusičem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena k uložení v novém okně browseru (Chrome, Opera apod.). Nejlepší bude tisknout na tlustčí papír. K omalování potom může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako uhlíky, grafitové tužky, pastelové tužky, fixky a nebo voskové tužky. Kreslících potřeb je dnes pro dívky vskutku velmi mnoho. Omalovánku brusič lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s brusičem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří peněženku, elektřinu anebo peníze. Omalovánky nejsou pro dívky jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (kupř. uhlíky, grafitové tužky případně pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zaměstnání, jednotlivé druhy rostlin, druhy automobilů a pochopitelně i brusiče :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířátka, různá zvířata nebo též sporty. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Rio, Alenka v říši divů, Zvonilka, Among Us anebo Mickey mouse. Je však nákladné je zadarmo získat a proto je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro předškolní děti které tady máme ke stažení jsou: astronaut, princezna, netopýr, pes a auta. Užijte si omalovánku brusiče, budeme rádi, jestli se vám bude líbit.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů