Výběr obrázků


Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s elfem k vytisknutí

Obrázek slepice k vytisknutí

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka brusič k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší uložená pod názvem brusič k omalování pro malé holčičky a chlapečky. Omalovánka brusiče, obrázek muže brousícího nástroj na brusce. Omalovánka brusič je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Brusič - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Brusič - A5            Omalovánka - Brusič - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Brusič patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytištění, pro děti, obrázek, k vybarvení, online, k vytisknutí, obrázky, zdarma, Brusič, Lidé, ke stažení, k tisku

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Brusič k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s brusičem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k uložení v novém oknu browseru (Chromium, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na silný a tvrdý papír. Ke kreslení pak může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako uhlíky, olejové pastely, pera, voskové tužky či pastelové tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro nejmenší děcka vskutku mnoho. Obrázek brusič lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s brusičem má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří peněženku, peníze případně oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (kupř. uhlíky, olejové pastely a pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, druhy sportů, druhy jídel a pochopitelně i brusiče :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmena, různé sporty nebo také lidské profese. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Bořek stavitel, Lví král, Plants vs. Zombies, Ninjago případně Equestria Girls. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je zde bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro předškoláky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: astronaut, liška, astronaut, netopýr a čert. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s brusičem.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů