Top omalovánky


Omalovánka králíka k vytisknutí

Obrázek jukeboxu

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka brusič k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem brusič k obarvování pro holky i kluky. Omalovánka brusiče, obrázek muže brousícího nástroj na brusce. Omalovánka brusič je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Brusič - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Brusič - A5            Omalovánka - Brusič - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Brusič patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Lidé, online, obrázky, k vytisknutí, pro děti, zdarma, obrázek, Brusič, ke stažení, k tisku, k vybarvení, k vytištění

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Brusič k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s brusičem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Opera, Chromium apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdý papír. Ke kreslení pak může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako pastelky, olejové pastely, zvýrazňovače, voskovky a nebo grafitové tužky. Možností je dnes pro nejmenší děcka k dispozici široká škála. Obrázek brusič lze taky vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s brusičem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří zrak dětí, oči dětí nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (kupř. pastelky, olejové pastely případně zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba lidské profese, druhy ptáků, různá zvířata a pochopitelně i brusiče :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání lidí, písmenka nebo též druhy sportů. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Království lesních strážců, Harley Quinn, Fifi z Květíkova, Bugs Bunny nebo Zootropolis. Je však velmi náročné je dostupná bez placení získat a proto je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty které na našich stránkách máme ke stažení jsou: princezna, raketa, draci, loď a pes. Ať vám omalovánka brusič přinese mnoho radosti.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů