Top pět


Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s vánočním stromem

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka brusič k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk nazvaná brusič k obarvování pro nejmenší děti. Omalovánka brusiče, obrázek muže brousícího nástroj na brusce. Omalovánka brusič je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Brusič - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Brusič - A5            Omalovánka - Brusič - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Brusič patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: pro děti, Brusič, Lidé, k tisku, ke stažení, k vytištění, obrázky, zdarma, k vybarvení, online, obrázek, k vytisknutí

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Brusič k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s brusičem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Chromium, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír, např. čtvrtku. Ke kreslení potom může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako křídy, voskovky, uhlíky, zvýrazňovače anebo tempery. Výtvarných potřeb je pro holčičky i chlapečky opravdu mnoho. Obrázek brusič lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s brusičem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří zrak dětí, elektřinu případně čas. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (např. křídy, voskovky nebo též uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba květiny, zaměstnání lidí, různé sporty a pochopitelně i brusiče :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají čísla, zvířátka a druhy automobilů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Krtek, Požárník Sam, Paw patrol, Pan Včelka případně Astroboy. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je tady bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro děti které tu máme ke stažení jsou: auta, psi, Santa Klaus, princezna či miminko. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s brusičem.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů