Výběr omalovánek


Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek jukeboxu

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek psa k tisku

Omalovánka brusič k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk označená brusič k vybarvení pro slečny. Omalovánka brusiče, obrázek muže brousícího nástroj na brusce. Omalovánka brusič je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Brusič - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Brusič - A5            Omalovánka - Brusič - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Brusič patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytištění, zadarmo, elektronické omalovánky, Brusič, obrázek, obrázky, k vytisknutí, online, zdarma, ke stažení, vymalovánky, ke stáhnutí, omalovánky, dětské obrázky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Brusič k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s brusičem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém okně prohlížeče (Firefox, Safari apod.). Doporučujeme vytištění na papír s vysokou gramáží. K obarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelové tužky, tempery, grafitové tužky, pastelky a nebo olejové pastely. Možností je pro větší děti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku brusič lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s brusičem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, elektřinu případně peníze. Omalovánky nejsou pro větší děti jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba pastelové tužky, tempery nebo též grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy jídel, kytky, jídla a pochopitelně i brusiče :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání, písmenka či jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Budulínek, Bezzubka, Červená Karkulka, Hello Kitty případně Ninjago. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejhledanější omalovánky pro dospělé které tu máme ke stáhnutí jsou: mašinka, psi, drak, loď a Popeláři. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s brusičem líbit.


Vyhledávání


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů