Top omalovánky


Obrázek jukeboxu

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka brusič k vytisknutí

Omalovánka k vytištění se jménem brusič k vybarvování pro dívky. Omalovánka brusiče, obrázek muže brousícího nástroj na brusce. Omalovánka brusič je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Brusič - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Brusič - A5            Omalovánka - Brusič - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Brusič patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: vymalovánky, pro děti, omalovánky, obrázek, k vybarvení, zadarmo, omalovánka, ke stažení, ke stáhnutí, dětské obrázky, elektronické omalovánky, Lidé, domalovánky, obrázky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Brusič k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s brusičem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude ke stažení v novém oknu internetového browseru (Internet explorer, Safari apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s větší gramáží. K obarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - pera, fixky, vodové barvy, olejové pastely nebo též uhlíky. Možností je dnes pro předškolní děti vskutku mnoho. Omalovánku brusič lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s brusičem má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektrickou energii, peníze či počítač. Omalovánky nejsou pro předškolní děti jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například pera, fixky anebo vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba lidské profese, písmenka, písmena a pochopitelně i brusiče :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání lidí, sporty případně druhy automobilů. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Angelína balerína, Pat a Mat, Harley Quinn, Mimoni či Anna a Elsa. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro ženy které tu máme k uložení jsou: traktor, princezna a princ, raketa, lokomotiva s vagónky nebo také Santa Klaus. Ať si vaše dítě užije omalovánku brusiče.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů