Doporučujeme


Lama alpaka - obrázek, omalovánka k tisku

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka králíka k vytisknutí

Omalovánka harmonika zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem harmonika k obarvení pro slečny. Omalovánka harmonika je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Harmonika - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Harmonika - A5            Omalovánka - Harmonika - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Harmonika patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: Hudba, k tisku, k vytisknutí, pro děti, vymalovánky, k vybarvení, zdarma, k vytištění, omalovánka, online, elektronické omalovánky, obrázek, omalovánky, Harmonika

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Harmonika k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s harmonikou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Mozilla, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). Ke kreslení lze potom zvolit různé psací potřeby - vodové barvy, olejové pastely, fixy, pastelové tužky a nebo zvýrazňovače. Malovacích potřeb je pro děti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku harmonika lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s harmonikou má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří čas, zrak dětí či počítač. Omalovánky nejsou pro děti jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba vodové barvy, olejové pastely nebo také fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, pohádkové postavy, sporty a pochopitelně i harmoniku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání, různé kytky a lidské profese. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Kamarád Timmy, Tom a Jerry, Harry Potter, Marvel Rocket či Plants vs. Zombies. Ty tady však nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro předškolní děti které tu máme k uložení jsou: draci, princezna, princezna a princ, miminko nebo traktor. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou harmoniky.


Prohledat web


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů