Nej omalovánky


Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Omalovánka harmonika k vytisknutí

Omalovánka k vytištění nazvaná harmonika ke kreslení pro nejmenší děti. Omalovánka harmonika je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Harmonika - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Harmonika - A5            Omalovánka - Harmonika - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Harmonika patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: obrázek, k tisku, Hudba, pro děti, zdarma, k vybarvení, obrázky, online, Harmonika, k vytištění, ke stažení, k vytisknutí

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Harmonika k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s harmonikou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Chromium apod.). Doporučujeme tisknutí na tvrdý papír. K omalování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - fixy, zvýrazňovače, temperové barvy, akrylové barvy a nebo grafitové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro ratolesti vskutku mnoho. Omalovánku harmonika lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s harmonikou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peněženku, zrak dětí a čas. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (kupř. fixy, zvýrazňovače či temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání, lidské profese, rostliny a pochopitelně i harmoniku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jídla, druhy sportů nebo postavy z pohádek. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Shrek, Ledové království, Plants vs. Zombies, Mašinka Tomáš a Medvídek Pú. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holky i kluky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: miminko, netopýr, princezna a princ, auta anebo hasiči. Nechť vám omalovánka s harmonikou přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů