Nej pět


Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka harmonika k vytištění pro děti

Omalovánka nazvaná harmonika k vybarvení pro učitelky. Omalovánka harmonika je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Harmonika - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Harmonika - A5            Omalovánka - Harmonika - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Harmonika patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: Hudba, dětské obrázky, obrázek, ke stáhnutí, k vytisknutí, obrázky, vymalovánky, omalovánka, k vybarvení, online, k tisku, domalovánky, k vytištění, omalovánky

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Harmonika k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s harmonikou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Chrome, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitnější papír. K obarvení následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako propisovací tužky, zvýrazňovače, fixy, akrylové barvy nebo vodové barvy. Výtvarných potřeb je pro kluky k dispozici pestrá škála. Obrázek harmonika lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s harmonikou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří čas, elektrickou energii a nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro kluky jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. propisovací tužky, zvýrazňovače a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy sportů, různá zvířata, lidské profese a pochopitelně i harmoniku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířátka, druhy jídel anebo písmenka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy Harley Quinn, Lví hlídka, Batman, Toy Story a nebo Hulk. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro slečny které tady máme k uložení jsou: auto, netopýr, drak, astronaut případně čert. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku harmonika.


Vyhledávání


Ads


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů