Doporučujeme


Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka harmonika k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí se jménem harmonika k vybarvování pro malé děti. Omalovánka harmonika je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Harmonika - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Harmonika - A5            Omalovánka - Harmonika - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Harmonika patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: obrázek, Hudba, dětské obrázky, online, pro děti, Harmonika, elektronické omalovánky, k vytištění, k vytisknutí, domalovánky, vymalovánky, k tisku, ke stažení, k vybarvení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Harmonika k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s harmonikou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Mozilla, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdý papír. K vybarvení potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako fixky, tužky, fixy, voskové tužky anebo propisovací tužky. Výtvarných potřeb je pro chlapce k dispozici celá škála. Obrázek harmonika lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s harmonikou má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří počítač, peníze nebo též elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro chlapce jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například fixky, tužky případně fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba sporty, jednotlivé druhy ptáků, zvířata a pochopitelně i harmoniku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají písmenka, druhy ptáků či dopravní prostředky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dívky? Jsou to motivy Hot Wheels, Lego friends, Bezzubka, Flintstoneovi nebo též Simpsonovi. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejvyhledávanější omalovánky pro předškoláky které tady máme ke stažení jsou: čert, mašinka, Popeláři, liška a princezna. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku harmonika.


Najít na webu


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů