Výběr obrázků


Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka harmonika k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí se jménem harmonika k vybarvování pro kluky i holky. Omalovánka harmonika je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Harmonika - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Harmonika - A5            Omalovánka - Harmonika - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Harmonika patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: zdarma, k vytištění, k vytisknutí, online, obrázek, Hudba, k vybarvení, k tisku, ke stažení, pro děti, obrázky, Harmonika

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Harmonika k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s harmonikou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena k uložení v novém oknu internetového browseru (Internet explorer, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na silný a tvrdý papír. K omalování potom může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako pastelové tužky, křídy, voskové tužky, vodové barvy a zvýrazňovače. Kreslících potřeb je dnes pro předškoláky k dispozici ohromné množství. Obrázek harmonika lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s harmonikou má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří elektřinu, elektrickou energii a nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (např. pastelové tužky, křídy a voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, hudební nástroje, sporty a pochopitelně i harmoniku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé kytky, různá zvířata a kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Asterix a Obelix, Angelína balerína, Rio, Mašinka Tomáš a nebo Gormiti. Ty na našich stránkách ale nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro naše zlatíčka které zde máme ke stáhnutí jsou: princezna, princezna a princ, houby, auto nebo mašinka. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou harmoniky.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů