Top omalovánky


Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka harmonika k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění s názvem harmonika k obarvení pro naše milé prcky. Omalovánka harmonika je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Harmonika - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Harmonika - A5            Omalovánka - Harmonika - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Harmonika patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: k tisku, k vybarvení, ke stažení, pro děti, Harmonika, obrázek, zdarma, Hudba, k vytištění, obrázky, k vytisknutí, online

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Harmonika k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s harmonikou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Internet explorer, Safari apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tlustčí papír. K vybarvení potom může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako vodové barvy, umělecké tužky, voskovky, fixy anebo tužky. Výtvarných potřeb je pro ratolesti vskutku velmi mnoho. Obrázek harmonika lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s harmonikou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektřinu, peněženku a dětské oči. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (například vodové barvy, umělecké tužky a nebo voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba pohádkové postavy, zvířata, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i harmoniku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají sporty, druhy sportů a různé sporty. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Krteček, Locika, Bezzubka, Avatar a Požárník Sam. Ty na našich stránkách ale nemáme. Nejhledanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které zde máme ke stažení jsou: mašinka, liška, astronaut, loď nebo pes. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou harmoniky.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů