Nejstahovanější


Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek slepice k vytisknutí

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka harmonika k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti uložená pod názvem harmonika k vybarvování pro naše ratolesti. Omalovánka harmonika je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Harmonika - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Harmonika - A5            Omalovánka - Harmonika - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Harmonika patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: k tisku, pro děti, zdarma, ke stažení, obrázky, k vytisknutí, Hudba, obrázek, k vytištění, k vybarvení, online, Harmonika

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Harmonika k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s harmonikou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici ke stažení v novém okně webového browseru (Internet explorer, Chromium apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - tempery, pera, tužky, uhly anebo akrylové barvy. Pomůcek na malování je pro malé holčičky a chlapečky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku harmonika lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s harmonikou má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří zrak dětí, dětské oči případně elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba tempery, pera nebo také tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různá zvířátka, druhy jídel, písmenka a pochopitelně i harmoniku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířátka, jídla nebo též květiny. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Kim Possible, Chuggington, Anna a Elsa, Duhová nevěsta případně Gumídci. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejhledanější omalovánky pro naše milé prcky které tady máme ke stáhnutí jsou: auta, vláček, draci, lokomotiva a nebo pes. Ať si vaše dítko užije malování harmoniky.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů