Nej pět


Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s nemocným pejskem

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka harmonika k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí se jménem harmonika k vybarvení pro děti. Omalovánka harmonika je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Harmonika - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Harmonika - A5            Omalovánka - Harmonika - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Harmonika patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: k vytisknutí, Hudba, pro děti, Harmonika, obrázky, obrázek, online, k vybarvení, ke stažení, k tisku, zdarma, k vytištění

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Harmonika k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s harmonikou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena k uložení v novém oknu webového browseru (Opera, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdý papír. K omalování poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako vodové barvy, pera, uhlíky, voskové tužky anebo křídy. Kreslících potřeb je dnes pro předškoláky k dispozici ohromné množství. Obrázek harmonika lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s harmonikou má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří čas, počítač nebo též elektřinu. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (kupř. vodové barvy, pera či uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba písmena, zaměstnání, zaměstnání lidí a pochopitelně i harmoniku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířátka, květiny a jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Jak vycvičit draka, Zootropolis, Pocahontas, Rumcajs nebo též Na vlásku. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro naše ratolesti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: netopýr, piráti, auto, čert a nebo mašinka. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku harmonika.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů