Nej omalovánky


Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s elfem k vytisknutí

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka harmonika k vytisknutí

Omalovánka k tisku uložená pod názvem harmonika k obarvování pro nejmenší děti. Omalovánka harmonika je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Harmonika - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Harmonika - A5            Omalovánka - Harmonika - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Harmonika patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: obrázky, k vybarvení, Harmonika, pro děti, ke stažení, Hudba, obrázek, zdarma, k vytištění, online, k vytisknutí, k tisku

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Harmonika k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s harmonikou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Safari, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na pevnější papír. K vybarvení poté může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako voskovky, fixy, olejové pastely, zvýrazňovače či umělecké tužky. Možností je pro naše zlatíčka k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku harmonika lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s harmonikou má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří čas, elektrickou energii případně oči dětí. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. voskovky, fixy nebo též olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, pohádkové postavy, písmenka a pochopitelně i harmoniku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají písmena, různá zvířata nebo také květiny. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Myška Minie, Brawl stars, Madagaskar, Kocour Garfield případně Rio. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejhledanější omalovánky pro dívky i chlapce které zde máme ke stažení jsou: koně, miminko, draci, traktor a auta. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem harmonika.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů