Top omalovánky


Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek skůtru k vytisknutí

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka harmonika k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší nazvaná harmonika k omalování pro chlapce. Omalovánka harmonika je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Harmonika - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Harmonika - A5            Omalovánka - Harmonika - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Harmonika patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: online, omalovánka, k tisku, domalovánky, k vytisknutí, k vybarvení, omalovánky, Harmonika, elektronické omalovánky, dětské obrázky, obrázky, pro děti, k vytištění, obrázek

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Harmonika k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s harmonikou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k uložení v novém oknu internetového browseru (Mozilla, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží. K vybarvování poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako voskové tužky, pera, křídy, fixky nebo vodové barvy. Možností je pro malé děti k dispozici ohromující množství. Omalovánku harmonika lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s harmonikou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, peníze a nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro malé děti jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. voskové tužky, pera a křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, sporty, postavy z pohádek a pochopitelně i harmoniku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají čísla, jednotlivé druhy rostlin případně druhy jídel. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Popelka, Hot Wheels, Blesk McQueen, Indiana Jones a nebo Locika. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejhledanější omalovánky pro školáky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: slon, psi, mašinka, lokomotiva s vagónky a auto. Ať si vaše dítko užije malování harmoniky.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů