Nejhledanější


Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Lyra - obrázek, omalovánka k tisku

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Holubička - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka harmonika k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí nazvaná harmonika k vybarvení pro naše zlatíčka. Omalovánka harmonika je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Harmonika - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Harmonika - A5            Omalovánka - Harmonika - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Harmonika patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: k tisku, online, obrázek, elektronické omalovánky, k vytisknutí, domalovánky, zdarma, Hudba, pro děti, obrázky, omalovánky, ke stáhnutí, zadarmo, omalovánka

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Harmonika k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s harmonikou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Chrome, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na kvalitní papír. K obarvení následně může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako vodové barvy, umělecké tužky, akrylové barvy, křídy nebo také temperové barvy. Možností je dnes pro prcky k dispozici široká škála. Obrázek harmonika lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka s harmonikou má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří elektřinu, počítač a peněženku. Omalovánky nejsou pro prcky jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (například vodové barvy, umělecké tužky a akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé kytky, druhy sportů, zvířata a pochopitelně i harmoniku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy ptáků, kytky a nebo písmena. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Minecraft, Avengers, U nás na farmě, Pat a Mat a Pan Včelka. Je však hodně nákladné je zdarma sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro chlapečky které na našich stránkách máme k uložení jsou: liška, mašinka, piráti, princezna a princ nebo netopýr. Ať omalovánka harmonika přinese radost vašim dětem.


Najít slovo


Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů