Výběr obrázků


Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka harmonika k vytisknutí

Omalovánka k vytištění pojmenovaná harmonika k obarvování pro nejmenší. Omalovánka harmonika je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Harmonika - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Harmonika - A5            Omalovánka - Harmonika - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Harmonika patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: pro děti, zdarma, k tisku, online, k vytištění, k vybarvení, Harmonika, obrázek, ke stažení, obrázky, k vytisknutí, Hudba

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Harmonika k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s harmonikou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stažení v novém oknu internetového browseru (Mozilla, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvování poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako fixy, uhlíky, umělecké tužky, propisovací tužky případně pastelové tužky. Pomůcek na malování je pro kluky k dispozici celá škála. Obrázek harmonika lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s harmonikou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří elektřinu, peníze či peněženku. Omalovánky nejsou pro kluky jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například fixy, uhlíky a umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy jídel, jednotlivé druhy ptáků, zaměstnání a pochopitelně i harmoniku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání lidí, různé sporty a nebo druhy ptáků. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Angelína balerína, Peter Pan, Pošťák Pat, Pan Včelka či Bob a Bobek. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejvyhledávanější omalovánky pro tatínky které zde máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva s vagónky, auto, netopýr, pes nebo také traktor. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku harmonika.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů