Výběr obrázků


Omalovánka Rakety určená k tisku

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka harmonika k vytisknutí

Omalovánka k vytištění s názvem harmonika k vybarvení pro holčičky i chlapečky. Omalovánka harmonika je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Harmonika - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Harmonika - A5            Omalovánka - Harmonika - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Harmonika patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: obrázky, obrázek, Hudba, Harmonika, pro děti, k vytištění, ke stažení, k tisku, online, k vytisknutí, k vybarvení, zdarma

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Harmonika k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s harmonikou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Internet explorer, Chromium apod.). Doporučujeme vytištění na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvení pak může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako tempery, temperové barvy, pastelky, pera nebo také pastelové tužky. Kreslících potřeb je dnes pro naše milé prcky vskutku velmi mnoho. Omalovánku harmonika lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s harmonikou má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří peníze, počítač nebo též peněženku. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. tempery, temperové barvy anebo pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba čísla, květiny, zvířata a pochopitelně i harmoniku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, postavy z pohádek nebo sporty. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Scooby Doo, Kačer Donald, Madagaskar, Superman nebo též Frozen. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti které tady máme ke stáhnutí jsou: auto, princezna, traktor, Popeláři případně koně. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou harmonika.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů