Nej šest


Omalovánka králíka k vytisknutí

Medúza - obrázek, omalovánka k tisku

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Pták na větvi - obrázek, omalovánka k tisku

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Tipy na zajímavé weby, informace, cestování, volný čas

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Informace, informace, cestování, volný čas

Biografie slavných osobností - online biografie, životopisy osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom navštivte Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: zločinci a vrazi, zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, podnikatelé a obchodníci, herci a herečky, významné osobnosti, umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vůdce, Pittsburgh Penguins, Pop, Dramatik, Císař, Křesťanství, Sebevražda, Poslanci, Čeští králové, Básník, Filozof, Slováci, Olympiáda, Hudebnice, Fotograf, Ital, Miliardář, Mluvčí, Washington Capitals, Prezident, Politik, Philadelphia Flyers, První republika, Český slavík, Textař, Druhá světová válka, Rakušan, Dallas Stars, Exilový prezident, Kladno, Archivář, Vrah, Charta 77, Prezidenti, Prezident USA, Prezidenti ČR apod.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Klíčová slova: Online adventní magazín, URL, školství, Online vánoční webzine, Vlajky krajů České republiky, Online testy zdarma, Stručný slovník pojmů a termínů, Webové html5 hry zdarma, Fotografie topmodelek, Online hry zdarma, Vlajky amerických států USA, zdarma, Seznam zkratek a akronymů

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Nejlepší online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme nejlepší online hry zdarma Vybírejte z kategorií Klasické, Logické, Strategie, Závodní, Hry na vaření a smažení, Vánoční online hry, Karetní, Pro dívky, Střílečky, Sportovní, parkování - parkovačky, Stolní hry a deskovky, Oddechové, Bojové online gamesy, Velikonoční hry a podobně.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme nejlepší zeměpisné kvízy. Mj. na webu naleznete testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Internet, síť, informace, cestování, volný čas

Ilustrační obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrační obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako jídlo a nápoje, sport, nápoje, zelenina, osobnosti a lidé, Vánoce a Advent, smajlíci a emotikony, Velikonoce, velikonoční kliparty, rostliny, stavby, náboženství, dopravní prostředky, mapy, přístroje, nástroje a přístroje, ovoce, květiny, hudba, muži, ptáci, láska, věda, hmyz atd.

úsloví, moudra, aforismy, myšlenky, moudrosti, hlášky, výroky

Citáty slavných, úsloví, moudra, aforismy, myšlenky, moudrosti, hlášky, výroky, z kategorií citáty o člověku, citáty o přátelství, citáty o kráse, citáty o štěstí, citáty o svobodě, citáty o lži, citáty o lásce, citáty o rozumu, citáty o neštěstí, citáty o bohatství, přísloví o naději, hlášky o alkoholu, citáty o dobru, citáty o manželství, citáty o zlu, moudra o dětech, citáty o penězích, citáty o ženách, citáty o odvaze, citáty o smutku od různých známých osobností.

Wallpapers na plochu PC - full HD pozadí na PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Wallpapers na plochu PC. doporučujeme pro notebook, displej, PC, mobil, obrazovka počítače, phablet, počítač, ultrabook, mobilní telefon, monitor, smartphone a pro operační systémy Mac, macOS, Linux Ubuntu, Android, Windows NT, Windows 10, Windows XP, SUSE Linux, OSX, Windows 10 Mobile, Lubuntu. Tapety na PC ke stažení z kategorií adventní a vánoční tapety, vesmír, planety, galaxie, dopravní prostředky, wallpapery, vojenské Army tapety a zbraně, 3D a Abstraktní, psi a štěňátka, zvířata, hry a herní wallpapery, auta, motorky, motocykly, voda a bubliny, budovy a stavby, hudební tapety, jídlo a nápoje, letadla, květiny, kytky, příroda, krajina, sportovní pozadí, moře, oceány, pláže. Stahujte v rozlišení 1440x2560, 1920x1080 Full HD, 1440x900, 1280x1024, 640x480, 1680x1050, 393x786, 768x1024, 1024x768, 800x1280, 375x667, 2560x1440, 360x720, hi res 2560x1920, 360x760, 1536x864 atd.

Keywords:Biografie slavných osobností, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, V, F, Počítačové a deskové strategické válečné hry, Super free web games zdarma, Seznam přípon a koncovek souborů, doporučujeme, Obrázky k svátku a k jmeninám, Super online kvízy, Obrázky a kliparty zdarma, Wallpapers na plochu PC

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme online hry zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Deskovky, Adventury, Oblíkačky, Karetní hry - solitaire, Barbie hry, Akční gamesky, Střílecí hry, Farmářské hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, online html5 hry, Sportovní gamesy, Strategické onlinovky, Letecké simulátory, Oddechové hry, Skákací a hopsací gamesky, Hannah Montana, Omalovánky, Adventní, vánoční hry, Vaření a smažení, Arkády a plošinovky, Auta a závodní apod.

Doporučené odkazy, informace, cestování, volný čas

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií úřady a ministerstva, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, obecné zkratky, týmy NHL, státy usa, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, hudební zkratky, země EU, okresy České republiky, geocaching, zkratky krajů České republiky, měny, vojenské hodnosti, internetové domény 1. řádu, fyzikální jednotky apod.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Nejhranější hry online

Zapařte si nejhranější hry online. Hry jsou rozdělené kategorií: Postřehové, Karetní hry, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Akční hry a tak podobně.

Klíčová slova: ú, Přehled státních vlajek států světa, P, Grunge hudební rockový styl, Nejlepší zeměpisné kvízy, Státní prapory všech zemí, hyperlinky, Vánoční atmosféra plná klidu, míru a pohody, Přehled zkratek a akronymů, Super online hry zdarma, odkazy, Městské a obecní prapory obcí ČR

Wallpapers na plochu počítače - wallpapers na zdarma PC ke stažení

Dále vám doporučujeme: Wallpapers na plochu počítače. vhodné pro počítač, PC, obrazovka počítače, mobil, monitor, smartphone, tablet, displej, notebook, phablet, ultrabook a pro operační systémy Red Hat Linux, Lubuntu, macOS, Linux Fedora, OSX, Windows NT, Windows 7, Microsoft Windows Vista, Mac, BlackBerry OS, Linux Mint. Full HD pozadí na PC jsou rozdělené kategorií: květiny, Formule 1, nature - příroda, oceán, moře, pláže, fraktály, flóra, stromy, širokoúhlé Full HD widescreen, hmyz a pavouci, vesmír, kosmos, ptáci, motorky, tenisté a tenistky, 3D a digitalní abstraktní tapety, free wallpapers, sportovní wallpapery, zvířata, velkoměsta a noční život, armáda, válka, zbraně. Dostupná rozlišení jsou 1280x1024, 320x568, 1680x1050, 800x600, 2560x1600, 1440x900, 3200x1800, 1024x600, širokoúhlé 1366x768, 750x1334, 2048x1536, 2560x1440, 1366x1024, 1152x1920, 4800x1200, 2560x1920 atd.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Super free web games zdarma

Zapařte si super free web games zdarma . Naleznete zde Akční hry, Skákačky a hopsačky, Strategie, Postřehové hry, Karetní hry, Závody aut, Logické hry, Sportovní hry, Stolní a deskové hry, Hry pro děti, Brutální krvavé hry, Bojové hry, Relaxační hry, Adventury, Hry pro dva hráče, Střílečky a tak dále.

World wide web, internet, informace, cestování, volný čas

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky atd.

Wallpapers na plochu PC - počítačové tapety pro Windows

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Wallpapers na plochu PC. vhodné pro smartphone, displej, PC, ultrabook, notebook, phablet, mobilní telefon, počítač, tablet, monitor, mobil a pro operační systémy Windows 10 Mobile, Windows 7, Apple iOS (iPhone), Windows Me, Windows 98, Red Hat Linux, Windows Server 2012, Windows 10, Windows 2000, macOS, Linux Ubuntu. Wallpapers na zdarma PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako operační systémy, Windows, 3D a Abstraktní, letadla, auta, Velikonoce - velikonoční tapety, květiny, kytky, voda a bubliny, psi a štěňátka, jídlo a nápoje, adventní a vánoční tapety, hry a herní wallpapery, moře, oceány, pláže, sportovní pozadí, hudební tapety, zvířata, budovy a stavby, příroda, krajina, wallpapery, vesmír, planety, galaxie, motorky, motocykly. Dostupné velikosti jsou 1920x1080 Full HD, 1152x768, 1366x1024, 2048x1536, 1152x864, 1280x768, 1024x600, 1280x1024, 1600x900, hi res 2560x1920, 360x640, 1280x854, 393x786, 1024x768, 1920x1280, 375x667 atd.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník, tipy, zadarmo, Lady Gaga, cestování, Full HD tapety na PC zdarma, kuriozity, Obrázek Těhulky, výukové pomůcky, zdroje informací, počítače

Wallpapers na plochu počítače - wallpapers na zdarma PC ke stažení

Dále vám doporučujeme: Wallpapers na plochu počítače. vhodné pro počítač, PC, obrazovka počítače, mobil, monitor, smartphone, tablet, displej, notebook, phablet, ultrabook a pro operační systémy Red Hat Linux, Lubuntu, macOS, Linux Fedora, OSX, Windows NT, Windows 7, Microsoft Windows Vista, Mac, BlackBerry OS, Linux Mint. Full HD pozadí na PC jsou rozdělené kategorií: květiny, Formule 1, nature - příroda, oceán, moře, pláže, fraktály, flóra, stromy, širokoúhlé Full HD widescreen, hmyz a pavouci, vesmír, kosmos, ptáci, motorky, tenisté a tenistky, 3D a digitalní abstraktní tapety, free wallpapers, sportovní wallpapery, zvířata, velkoměsta a noční život, armáda, válka, zbraně. Dostupná rozlišení jsou 1280x1024, 320x568, 1680x1050, 800x600, 2560x1600, 1440x900, 3200x1800, 1024x600, širokoúhlé 1366x768, 750x1334, 2048x1536, 2560x1440, 1366x1024, 1152x1920, 4800x1200, 2560x1920 atd.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Super free web games zdarma

Zapařte si super free web games zdarma . Naleznete zde Akční hry, Skákačky a hopsačky, Strategie, Postřehové hry, Karetní hry, Závody aut, Logické hry, Sportovní hry, Stolní a deskové hry, Hry pro děti, Brutální krvavé hry, Bojové hry, Relaxační hry, Adventury, Hry pro dva hráče, Střílečky a tak dále.

Síť, informace, cestování, volný čas

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Webové html5 hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste webové html5 hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Logické hry, Karetní hry, Pro dívky, Skákačky a hopsačky, Střílečky, Postřehové hry, Akční hry, Závody aut, Relaxační hry, Bojové hry, Adventury, Hry pro děti, Strategie, Hry pro dva hráče, Stolní a deskové hry, Brutální krvavé hry a tak dále.

Vlajky amerických států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky amerických států USA. Zde naleznete například vlajky států New York, New Jersey, Ohio, Michigan, Kalifornie, Iowa, Alabama, Louisiana, Rhode Island, Arkansas, Florida, Severní Dakota, Illinois, Wyoming, Georgie, Connecticut, Virginie, Oklahoma, Arizona, Severní Karolína, Kentucky, Maine, Vermont, Mississippi, Colorado, Aljaška atd.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - online biografie, životopisy osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: zločinci a vrazi, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, významné osobnosti, herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Pittsburgh Penguins, Upálen, Závodník, Faraon, Exilový prezident, Čeští králové, Generalissimus, Protektorát, Prezident USA, Češi, Ministr, Obchodník, Philadelphia Flyers, Vojevůdce, Zpěvačky, Američan, Náboženství, Žijící, Politik, Lord, Charta 77, Česká královna, Komunisté, Ministr zahraničí, Němci, Podnikatel, HIV pozitivní, Slovenští prezidenti, Prezidenti, Prezidenti ČR, Boston Bruins, AIDS, Manýrismus, Rétorika, Francouz, Romantismus apod.

Klíčová slova: info, Super online flash hry, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Nejhranější hry online, Vlajky amerických států USA, Obrázková přáníčka k jmeninám, texty podle jmen, Databáze osobností Kdo je to?, V, pro děti, Wallpapers na plochu počítače, Ilustrační obrázky, Dopravní značení, Fotografie topmodelek, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Vyjádření myšlenky: Proč si napsal do statusu moje jméno? :) Protože se mě FB ptá: "Co se vám honí hlavou?

Pán má na hlavě jen tři vlasy, přijde do kadeřnictví a chce uplést cop. Kadeřnici se to sice moc nezdá, ale dá se do pletení copu. Najednou ale povídá: „Ježiš, hrozně se omlouvám, já jsem vám omylem vytrhla jeden vlas.“ Pán na to: „To nevadí, upleťte to teda z těch dvou.“ Kadeřnice plete dál, když najednou: „Jejda, je mi to moc líto, ale já jsem vám vytrhla další vlas.“ Pán na to: „No, tak to nechte rozpuštěný.“

Víte, která blondýna je nejchytřejší? Zlatý retrívr.

Další odkazy:

O filmech Avatar 1 a 2
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Hudební pozadí na plochu PC zdarma
Tipy na zajímavé weby
Neoficiální stránky o městu Plzeň
Doporučené odkazy
Webové online browser hry
Tipy na Partnerské weby
Narozeninová přání a přáníčka
Odkazy na zajímavé weby
Přáníčka k sňatku, narozeninám a k Vánocůmu

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Vyhledat slovo


Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů