Nejhledanější


Obrázek chlapce k vytisknutí

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Rakety určená k tisku

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Tipy na zajímavé weby, informace, kultura, vzdělání a zábava

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Obrázky ke stažení - wallpapers na PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Obrázky ke stažení. vhodné pro PC, ultrabook, obrazovka počítače, tablet, mobilní telefon, smartphone, monitor, notebook, displej, počítač, mobil a pro operační systémy Windows 2000, Windows NT, Microsoft Windows 8, Red Hat Linux, Mac, Microsoft Windows Vista, Windows Server 2012, Linux Xubuntu, Linux Fedora, Java ME, Windows 98. Wallpapers na plochu počítače jsou rozdělené kategorií: letadla, sportovní pozadí, jídlo a nápoje, psi a štěňátka, voda a bubliny, motorky, motocykly, noční města, budovy a stavby, hudební tapety, auta, moře, oceány, pláže, Roztomilá zvířátka, operační systémy, Windows, adventní a vánoční tapety, rostliny, 3D a Abstraktní, vojenské Army tapety a zbraně, wallpapery, dopravní prostředky, zvířata. Vyberte si rozměr z 1920x1280, 375x667, 1920x1200, 640x480, 2560x2048, širokoúhlé 1366x768, 2048x1080, 1440x900, 1152x768, 800x1280, 1536x2048, 1536x2560, 2160x3840, 1920x1440, 360x720, 854x480 atd.

World wide web, internet, informace, kultura, vzdělání a zábava

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v Česku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky, dopravní zařízení, značky upravující přednost, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky apod.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Klíčová slova: Prapory regionů a království, Obrázky vlajek měst ČR, výukové pomůcky, Kliparty pro Office, Recept na vánoční cukroví vanilkové rohlíčky, webové stránky, Dopravní značky, Online zeměpisné testy zdarma, Freeware, zdarma, kuriozity, Webové online testy zdarma, Vlajky států USA

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - biografie známých osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií významné osobnosti, zločinci a vrazi, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Upálen, Hudebnice, Hudba, První republika, Zavražděn, Poslanec, Komunisté, Podnikatel, Rock ‚n‘ Roll, KHL, Ekonom, Manýrismus, Hejtman, Rétorika, Textař, Gymnasté, HIV pozitivní, Komunista, Protektorát, Slovenští prezidenti, New York Rangers, Lord, Žijící, Producent, Herec, Country, Maršál, Kancléř, Teolog, Brno, Právník, Rakousko-Uhersko, Hejtmani, Zpěvák, Voják, Politik apod.

Online vánoční magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom navštivte Online vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční přání, vánoční všehochuť, vánoční stromeček, vánoční dárky, vánoční zábava atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Schleich, Vídeňský punč, Popelka, Květiny, Francouzsky, Pokrmy, Betlém, Vánoční svařák, Píseň, Cesmína, Štědrý den, Svíčky, Vánoční tapety, Vinná klobása, Vánoční pozadí, Adventní trhy, Sněhová vločka, Keramika, K Vytištění, Plocha, Korálky, Milka, Anděl, Plzeň, Alkoholový kalendář, Osvětlení do oken, Linux, Santa Claus, Obrazovka, Filmy, Papírový vánoční stromek apod.

Obrázky vlajek měst ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Obrázky vlajek měst ČR. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Jihomoravský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Plzeňský kraj apod.

Doporučené odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Online biografie, životopisy osobností - Životopisy slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom se podívejte Online biografie, životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií herci a herečky, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, zpěváci a zpěvačky, novináři a žurnalisté, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, významné osobnosti, umělci a umělkyně, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Country, Rétorika, Režisér, Romantismus, Vůdce, Teolog, Vrah, Politik, Rakušan, Voják, Zavražděn, Druhá světová válka, Čeští králové, HIV pozitivní, Dabérka, Dallas Stars, Podnikatelé, Prezidenti, Exilový prezident, Žijící, Malíř, New York Rangers, Podnikatel, Ministr, Charta 77, Gymnasté, Fotograf, Zpěvačky, Starověký Egypt, Francouz, Skladatel, Ministr zahraničí, Maršál, Básníci, Boston Bruins, New Jersey Devils apod.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Keywords:odkaz, Databáze osobností Kdo je to?, školství, Hry pro nejmenší online, Vánoční koledy k Vánocům neodmyslitelně patří, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, zajímavosti, Nejhranější online hry zdarma, Přání k narození dítěte, internet, doporučujeme, Přehled formátů souborů

Fórky, ftipy, frky, kameňáky, vtípky, fóry

Chcete se pobavit? Fórky, ftipy, frky, kameňáky, vtípky, fóry. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony, anekdoty o politice, černý humor, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, fóry o homosexuálech, kameňáky, poslední věty před smrtí, frky o zvířatech, židovské anekdoty, vtipy o metanolu, vtipné básničky, vtipy o facebooku, vtipy o blondýnách apod.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Informace, informace, kultura, vzdělání a zábava

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Klíčová slova: Online hry zdarma, Nejlepší pozadí na plochu zdarma, volný čas, Omalovánka Santa se sobem, hyperlinky, Pozadí na plochu PC, zdroje informací, Santa nebo Ježíšek?, weby, Přehled souborových přípon, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, počítače

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Prapory regionů a království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, regionů Francie atd.

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Náš tip, informace, kultura, vzdělání a zábava

Hry pro nejmenší online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro nejmenší online . Mj. na webu naleznete Hry na vaření a smažení, Klasické, Střílečky, Karetní, Velikonoční hry, Sportovní, Závodní, Stolní hry a deskovky, Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky, Strategie, Pro dívky, Vánoční online hry, Logické, Bojové online gamesy a podobně.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Webové html5 hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme webové html5 hry zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Adventní, vánoční hry, Střílecí hry, Arkády a plošinovky, Puzzle a skládačky, Hannah Montana, Strategické onlinovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Karetní hry - solitaire, Farmářské hry, Oddechové hry, Auta a závodní, Omalovánky, Adventury, Logické hry, Akční gamesky, Barbie hry, Vaření a smažení, Deskovky, Oblíkačky, Letecké simulátory, Vzdělávací a výukové hry apod.

Nejhranější online hry zdarma

Doporučujeme nejhranější online hry zdarma Vybírejte z kategorií Logické hry, Pro dívky, Brutální krvavé hry, Stolní a deskové hry, Animace, Hry pro dva hráče, Sportovní hry, Bojové hry, Závody aut, Relaxační hry, Adventury, Postřehové hry, Strategie, Karetní hry, Střílečky, Skákačky a hopsačky a tak dále.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky atd.

Klíčová slova: Vlajky amerických států USA, cestování, webovky, Liverpool F.C., Nejlepší hry pro dívky, linky, Státní prapory, Vánoční svícen jako oblíbená dekorace, pro děti, URL, humor

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Prapory regionů a království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, regionů Francie atd.

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Internet, síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Nejhranější hry online

Zkuste nejhranější hry online . Mj. na webu naleznete Hry pro děti, Postřehové hry, Střílečky, Hry pro dva hráče, Karetní hry, Sportovní hry, Skákačky a hopsačky, Animace, Brutální krvavé hry, Akční hry, Strategie, Pro dívky, Relaxační hry, Stolní a deskové hry, Bojové hry, Závody aut a tak dále.

Online zeměpisné testy zdarma

Běžte na online zeměpisné testy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme online hry zdarma Vybírejte z kategorií Oddechové, Strategie, Střílečky, Sportovní, Velikonoční hry, Hry na vaření a smažení, Klasické, Logické, Závodní, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče, Karetní, Pro dívky, Stolní hry a deskovky, Vánoční online hry a podobně.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: fyzikální jednotky, internetové domény 1. řádu, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vysokoškolské a akademické tituly, okresy České republiky, mezinárodní organizace, obecné zkratky, firmy a společnosti, státy usa, týmy NHL, geocaching, země EU, hudební zkratky, úřady a ministerstva, vojenské hodnosti, politické strany a hnutí apod.

Klíčová slova: internetové stránky, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Vánoční magazín, Státy a jejich prapory, Super online kvízy, Recept na vánoční medové perníčky, Nejhranější hry online, V, V, F, B, zeměpis, Tipy na vánoční dárky pro malé školáky, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Není nad přírodu: Příroda je skvělá věc. Ale selektivní herbicid je selektivní herbicid…

Pojďme na něj, vždyť je sám!

Proč naši hokejisté nedokázali odpovědět na góly soupeře? Protože měla pošta zavřeno.

Další odkazy:

Online tetris hry zdarma
Zajímavé internetové odkazy
Vánoční stromeček
Doporučené odkazy
Přáníčka k svátku a jmeninám
Partnerské weby
Obrázky k svátku
Naše tipy
Přání a přáníčka
Tipy na zajímavé weby
Vánoční omalovánky pro děti k tisku a k vybarvení

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů