Nejhledanější


Obrázek slepice k vytisknutí

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek skůtru k vytisknutí

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Tipy na zajímavé weby, informace a zábava

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Fóry, ftipy, anekdoty, vtipy, vtipné texty, fórky

Chcete se uvolnit? Fóry, ftipy, anekdoty, vtipy, vtipné texty, fórky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipy o policajtech, Vtipy o doktorech, Vtipy o cikánech, O ekonomech, O Somálcích, Vtipné hádanky, O Chucku Norrisovi, O škole, Frky, vtipy, vtípky, O manželství, Vtipy o Pepíčkovi, O mužích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Windows, Frky o tchýních, O Slovácích, Vtípky o blondýnkách, O ženách, Vtipy o Bohu, O zvířátkách, O Němcích apod.

Internet, síť, informace a zábava

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Klíčová slova: multimédia, linky, školství, Skvělé hry online zdarma, Jak vypadá jmelí?, Webové online hry zdarma, V, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Velikonoční kraslice, Členské země americké federace, zdarma, internetové stránky, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - online biografie, životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom zkuste Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: křesťané a svatí, významné osobnosti, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci, umělci a umělkyně, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Kancléř, Zavražděn, Ministr zahraničí, Američan, Trest smrti, Hokej, Prezidenti USA, NHL, Druhá světová válka, Teolog, Komunisté, Architekt, New Jersey Devils, Hudba, Hokejisté, ČSSD, Královna, Císař, Vrah, Boston Bruins, Generalissimus, Sochař, Mluvčí, Textařka, Komunista, Miliardáři, Esejista, Faraon, Ministři, Producent, Zlatý slavík, New York Rangers, Vojevůdce, Ital, Avangard Omsk, Manýrismus apod.

Hry pro kluky

Zapařte si hry pro kluky Hry jsou rozdělené kategorií: Střílečky, Hry na vaření a smažení, Klasické, Strategie, Pro dívky, parkování - parkovačky, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Logické, Onlinovky pro dva hráče, Vánoční online hry, Karetní, Velikonoční hry, Oddechové, Bojové online gamesy a podobně.

Vlajky měst a obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Zlínský kraj, Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Středočeský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Ústecký kraj, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Plzeňský kraj apod.

Doporučené odkazy, informace a zábava

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky regionů Francie, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, rakouských zemí, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie atd.

Keywords:Skvělé hry online zdarma, Webové online hry zdarma, Webové online testy zdarma, odkazy, Visit New York city, Počítačové tapety pro Windows, zábava, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Oranžová vajíčka na obrázku, F, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Online testy zdarma bez registrace

Moudra, hlášky, moudrosti, bonmoty, aforismy, přísloví, výroky

Citáty slavných, Moudra, hlášky, moudrosti, bonmoty, aforismy, přísloví, výroky, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o zlu, citáty o zdraví, hlášky o alkoholu, citáty o rozumu, citáty o smutku, citáty o štěstí, citáty o přátelství, citáty o ženách, citáty o lásce, citáty o lži, citáty o bohu, citáty o životě, citáty o neštěstí, citáty o odvaze, citáty o víře, citáty o penězích, citáty o nenávisti, citáty o člověku, citáty o manželství, moudra o dětech od různých známých osobností.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Náš tip, informace a zábava

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Tapety na plochu PC zdarma ke stažení - wallpapery do mobilu

Také doporučujeme: Tapety na plochu PC zdarma ke stažení. můžete využít v ultrabook, tablet, PC, smartphone, mobilní telefon, mobil, phablet, displej, notebook, obrazovka počítače, monitor a pro operační systémy Linux Ubuntu, Linux Fedora, Slackware, Lubuntu, Android, Windows 10, Windows NT, Microsoft Windows Vista, BlackBerry OS, Windows 2000, Windows Server 2012. Full HD wallpapery ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: květiny, free wallpapers, Rally, závody aut, fantasy, sportovní a závodní auta, flóra, stromy, fraktály, velkoměsta a noční život, nature - příroda, tenisté a tenistky, armáda, válka, zbraně, 3D a digitalní abstraktní tapety, oceán, moře, pláže, hmyz a pavouci, Formule 1, ptáci, sportovní wallpapery, zvířata. Stahujte v rozlišení 1920x1080 Full HD, 1536x2560, 2048x1080, 1600x900, 2560x1920, 768x1024, 360x760, 1440x2560, 2048x1536, 1280x768, 1280x720, 1280x960, 800x1280, 1680x1050, 2560x1600, 800x600 atd.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako křesťanství, přezdívky, filozofie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, fikce a fantasy, lékařství, rodinné vztahy, herectví, herci a herečky, mytologie, nadpřirozené osoby, státní správa, poruchy, žurnalisté a novináři, školství, politika, vlastnosti, panovníci, prezidenti, králové a círaři, zločin a právo, věda, sport, podnikání a podnikatelé, záliby, historie, politici atd.

Klíčová slova: pro dospělé, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Dopravní značení, Obrázek Velikonoce, volný čas, Full HD pozadí na PC, V, Velikonoční pohled, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Vlajky států a zemí světa, Stručný encyklopedický slovník, Super free web games zdarma

Online vánoční webzine - vánoční magazín

Vánoce za dveřmi? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Tak se podívejte Online vánoční webzine. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, materiály ke stažení, vánoční dekorace, vánoční dárky, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, vánoční filmy atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Šišky, Brno, Slámový adventní věnec, Václavské náměstí, Tapeta, Pokrmy, Adventní věnec, Borovice, Zdraví, Papírový vánoční stromek, Jmenovky, Silvestr, Kuba, Vánoční filmy, Plocha, Linecká kolečka, Perníčky, Nový rok, Lindt, Cesmína, Vánoční koledy, Vánoční světýlka, Striezelmarkt, Špalda, Umělý vánoční stromek, Santa, Adventní svícen, Osvětlení, K Vytištění, Ježíš Kristus, Vídeň apod.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Členské země americké federace

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Členské země americké federace. Zde naleznete například vlajky států Connecticut, Jižní Dakota, Nevada, Missouri, New Hampshire, Arizona, Vermont, Kansas, Tennessee, Georgie, Severní Karolína, Oregon, Západní Virginie, Jižní Karolína, Wyoming, Rhode Island, Kalifornie, Louisiana, Nebraska, Utah, Massachusetts, Havaj, Nové Mexiko, Maryland, New York, Michigan atd.

Síť, informace a zábava

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení používané v naší vlasti? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: výstražné značky, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, zahraniční značky, zákazové dopravní značení, vodorovné značení apod.

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak převést, v čem upravit, v čem spustit, jak exportovat, jak vytvořit, čím prohlížet, kterak editovat, jak konvertovat, jak otevřít, jak přehrát, čím zobrazit soubory těchto typů: dokumenty, hudební audio soubory, konfigurační soubory, video soubory, koncovky souborů, písma, fonty, spustitelné soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, obrazy disků, šablony dokumentů, komprimace dat, systémové soubory apod.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií okresy České republiky, hudební zkratky, geocaching, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, úřady a ministerstva, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, fyzikální jednotky, firmy a společnosti, týmy NHL, země EU, vojenské hodnosti, obecné zkratky apod.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Klíčová slova: webové stránky, Super online kvízy, výukové pomůcky, Velikonoční wallpaper s beránkem, Kliparty pro Office, Biografie slavných osobností, Obrázky zdarma, Velikonoční wallpaper s dekorací, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, webovky, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení

Online vánoční webzine - vánoční magazín

Vánoce za dveřmi? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Tak se podívejte Online vánoční webzine. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, materiály ke stažení, vánoční dekorace, vánoční dárky, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, vánoční filmy atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Šišky, Brno, Slámový adventní věnec, Václavské náměstí, Tapeta, Pokrmy, Adventní věnec, Borovice, Zdraví, Papírový vánoční stromek, Jmenovky, Silvestr, Kuba, Vánoční filmy, Plocha, Linecká kolečka, Perníčky, Nový rok, Lindt, Cesmína, Vánoční koledy, Vánoční světýlka, Striezelmarkt, Špalda, Umělý vánoční stromek, Santa, Adventní svícen, Osvětlení, K Vytištění, Ježíš Kristus, Vídeň apod.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Členské země americké federace

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Členské země americké federace. Zde naleznete například vlajky států Connecticut, Jižní Dakota, Nevada, Missouri, New Hampshire, Arizona, Vermont, Kansas, Tennessee, Georgie, Severní Karolína, Oregon, Západní Virginie, Jižní Karolína, Wyoming, Rhode Island, Kalifornie, Louisiana, Nebraska, Utah, Massachusetts, Havaj, Nové Mexiko, Maryland, New York, Michigan atd.

Informace, informace a zábava

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Kliparty pro Office

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro Office. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako zvířata, láska, hmyz, muži, smajlíci a emotikony, halloween, symboly, Velikonoce, velikonoční kliparty, věda, náboženství, nástroje a přístroje, stavby, nápoje, hudba, ovoce, osobnosti a lidé, jídlo a nápoje, sport, přístroje, zelenina, mapy, Vánoce a Advent, ženy a dívky atd.

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Full HD tapety ke stažení - pozadí na plochu PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Full HD tapety ke stažení. lze použít v mobilní telefon, phablet, počítač, smartphone, ultrabook, displej, monitor, notebook, tablet, mobil, PC a pro operační systémy Mac, OSX, macOS, Windows 95, Slackware, Linux Ubuntu, Windows XP, Windows Me, Java ME, SUSE Linux, BlackBerry OS. Obrázky na PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako letadla, noční města, dopravní prostředky, vojenské Army tapety a zbraně, 3D a Abstraktní, hudební tapety, květiny, kytky, zvířata, voda a bubliny, sportovní pozadí, motorky, motocykly, wallpapery, psi a štěňátka, jídlo a nápoje, hry a herní wallpapery, vesmír, planety, galaxie, budovy a stavby, operační systémy, Windows, Velikonoce - velikonoční tapety, auta. Zvolit si můžete rozměry 1536x2048, 800x600, hi res 2560x1920, 1800x1440, 2560x1600, 854x480, 1920x1440, 1600x900, 1600x2560, 1080x1800, 1280x1024, 1440x2560, 1152x864, 375x667, 1280x960, 1280x854 atd.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: sport, národnost, psychologie, umělci, žurnalisté a novináři, historie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, rodinné vztahy, mytologie, lékařství, hanlivé až sprosté přezdívky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, politika, věda, podnikání a podnikatelé, zločin a právo, Spisovatelé a básníci, profese a zaměstnání, státní správa, filozofie, osobnosti, herectví, herci a herečky, školství, vlastnosti atd.

Klíčová slova: M, weby, tipy, Nejlepší online hry zdarma, počítače, Online hry zadarmo, Full HD tapety ke stažení, internet, M, cestování, hyperlinky, doporučujeme, Textová velikonoční blahopřání, 3

Několik fórů na závěr. Vtip Paradox Facebboku: Kdyby byl Facebook škola, dostali bychom certifikát za výbornou docházku.

A teď mě vyfoť na té skále.

Přijde ženská v Německu do krámu a říká: "Jedny baterky." Prodavač nerozumí, vykulí oči a opáčí: "Wie bitte?" Zákaznice odpoví: "Ne, proboha, NABITÉ!"

Další odkazy:

Obrázky k svátku, grafická přáníčka ke stažení zdarma
Naše tipy na užitečné weby
Přáníčko Velikonoce jsou tady!
Odkazy na partnerské weby
Obrázek prasátkové vejce
Zajímavé internetové odkazy
Přejeme šťastné a veselé Velikonoce
Zajímavé webové stránky
Obrázek Mexické vejce
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Barevná malovaná vejce

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů