Navigace
» Hlavní stránka
» Linky
» Kontakt
Top obrázky


Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Tipy na zajímavé weby, inspirace pro volný čas

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Doporučujeme online geografické testy zdarma bez registrace. Naleznete zde hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií sport, věda, vlastnosti, historie, umělci, mytologie, křesťanství, záliby, školství, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, žurnalisté a novináři, státní správa, politika, herectví, herci a herečky, profese a zaměstnání, politici, hanlivé až sprosté přezdívky, přezdívky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, psychologie, poruchy, fikce a fantasy, rodinné vztahy, nadpřirozené osoby atd.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Internet, síť, inspirace pro volný čas

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Hry pro nejmenší online

Zapařte si hry pro nejmenší online Webhry jsou rozdělené kategorií: Letecké simulátory, Adventury, Farmářské hry, Adventní, vánoční hry, Vzdělávací a výukové hry, Oddechové hry, Hry s koňmi, Holčičí, dívčí hry pro holky, Puzzle a skládačky, online html5 hry, Střílecí hry, Deskovky, Auta a závodní, Karetní hry - solitaire, Sportovní gamesy, Strategické onlinovky, Barbie hry, Vaření a smažení, Skákací a hopsací gamesky, Logické hry, Arkády a plošinovky apod.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: materiály, český jazyk, politika, různé, nástroje, nápoje, psychologie, příroda, náboženství a křesťanství, stavebnictví, sport, kultura, ekonomie a ekonomika, cestování, účetnictví, zločin a právo, jídlo, chemie, rostliny, fyzika, matematika, technika, filozofie, věda atd.

Klíčová slova: Vlajky měst a obcí České republiky, URL, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Striptýz, Hry pro nejmenší online, Staré hry online, webové stránky, Vánoční online hry zdarma, info, V, školství, Nejlepší wallpapery na plochu zdarma

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: rakouských zemí, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa atd.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Vánoční magazín - online adventní magazín

Vánoce za dveřmi? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom se podívejte Vánoční magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček, vánoční zábava, vánoční dekorace, vánoční přání, adventní všehochuť, vánoční koledy, vánoční filmy, vánoční dárky, materiály ke stažení atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Alkoholový kalendář, Tisk, Vánoční svíčky, Kinder, K Vytištění, Láska nebeská, Vánoční pozadí, Ohňostroj, Blahopřání, Anděl, Strom, Samolepky, K Vytisknutí, Plocha, Štědrý večer, Brno, Vánoční punč, Koleda, Desktop, Atmosféra, Sám doma, Přání, Vánoční prostírání, Brambořík, Windows, Jmelí, Perníčky, Staroměstské náměstí, Vánoční filmy, Filmy, Historické ozdoby apod.

Informace, inspirace pro volný čas

Online hry zdarma

Zahrajte si online hry zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Akční hry, Logické, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry, Postřehové a tak podobně.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky, značky upravující přednost, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, vodorovné značení apod.

Keywords:Online hry zdarma, Vše o Vánocích, Slovník pojmů Co je to?, zadarmo, Tapety, pozadí, wallpapers, M, tipy, pro děti, Hazard games, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, V

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Vtipy, vtipné texty, anekdoty, černý humor, kameňáky, frky

Zkuste vypnout! Vtipy, vtipné texty, anekdoty, černý humor, kameňáky, frky. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O ženách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Němcích, O důchodcích, Vtipy o cikánech, O ekonomech, Vtipné hádanky, O Chucku Norrisovi, Frky ze života, Vtipy o doktorech, Vtipy o Bohu, Frky, vtipy, vtípky, O Somálcích, O zvířátkách, Vtípky o blondýnkách, O manželství, O Slovácích, Frky o tchýních, Vtipy o policajtech, O škole, O Windows apod.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Síť, inspirace pro volný čas

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, herectví, herci a herečky, osobnosti, vlastnosti, panovníci, prezidenti, králové a círaři, záliby, státní správa, zločin a právo, politika, lékařství, hanlivé až sprosté přezdívky, křesťanství, fikce a fantasy, umělci, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, sport, rodinné vztahy, věda, profese a zaměstnání, poruchy, psychologie, politici, přezdívky, národnost atd.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako různé, literatura, cestování, kultura, materiály, věda, technika, počítače, nápoje, latina, fyzika, nástroje, školství, jídlo, ekonomie a ekonomika, internet, příroda, náboženství a křesťanství, hardware, rostliny, bankovnictví, politika, lékařství a medicína, účetnictví atd.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, Matematické testy, online testy a kvízy, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Klíčová slova: odkazy, Státní prapory, zeměpis, Vánoční přání, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, webovky, PC tapety pro Windows, Baccarat card game, zdarma, Přehled vlajek USA, Přehled zkratek a akronymů, kuriozity

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako halloween, osobnosti a lidé, nástroje a přístroje, symboly, stavby, jídlo a nápoje, hmyz, láska, přístroje, ovoce, květiny, nápoje, rostliny, zelenina, sport, náboženství, smajlíci a emotikony, ptáci, hudba, zvířata, mapy, muži, dopravní prostředky atd.

World wide web, internet, inspirace pro volný čas

Vše o Vánocích - online adventní magazín

Budou brzy Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom zkuste Vše o Vánocích. Tématické články jsou z kategorií adventní všehochuť, vánoční přání, vánoční dekorace, vánoční zábava, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, vánoční filmy, vánoční stromeček atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Blahopřání, Vosí hnízda, Německy, Sám doma, Vánoční filmy, Plocha, Řetězy, Santa, Osvětlení do oken, Betlém, Desktop, Umělý vánoční stromek, Pokrmy, Pozadí, Špalda, Třásně, Keramický adventní věnec, Zima, Smrk, Vánoční tapety, Samolepky, Lindt, Vánoce, Papírové ozdoby, Václavské náměstí, Vánoční stromek, Štóla, Zdraví, Perníčky, Jmenovka, Obrazovka apod.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Počítačové tapety pro Windows - pozadí na PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Počítačové tapety pro Windows. jsou vhodná pro monitor, smartphone, mobil, mobilní telefon, tablet, počítač, PC, ultrabook, obrazovka počítače, phablet, notebook a pro operační systémy Red Hat Linux, SUSE Linux, Android, Windows 98, Windows 7, Windows NT, OSX, Apple iOS (iPhone), Windows Me, Microsoft Windows 8, Windows 10. Wallpapers na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: příroda, krajina, auta, moře, oceány, pláže, operační systémy, Windows, hudební tapety, hry a herní wallpapery, dopravní prostředky, Velikonoce - velikonoční tapety, letadla, voda a bubliny, noční města, rostliny, budovy a stavby, květiny, kytky, Roztomilá zvířátka, 3D a Abstraktní, zvířata, psi a štěňátka, wallpapery, motorky, motocykly. Stahujte v rozlišení 1280x854, 854x480, 375x812, hi res 2560x1920, 1536x2048, 1024x768, 393x786, 360x760, 2048x1080, 360x640, 1600x1200, širokoúhlé 1366x768, 1920x1280, 2048x1536, 1280x960, 1800x1440 atd.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Klíčová slova: Obrázky zdarma, zábava, Tapety na plochu PC, Texty blahopřání, Obrázky a kliparty zdarma, Přehled přípon a koncovek souborů, Vlajky jednotlivých států USA, Antistresové omalovánky pro dospělé, pro dospělé, internet, cestování

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako halloween, osobnosti a lidé, nástroje a přístroje, symboly, stavby, jídlo a nápoje, hmyz, láska, přístroje, ovoce, květiny, nápoje, rostliny, zelenina, sport, náboženství, smajlíci a emotikony, ptáci, hudba, zvířata, mapy, muži, dopravní prostředky atd.

Doporučené odkazy, inspirace pro volný čas

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, rakouských zemí, regionů Francie atd.

Přehled přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak přehrát, čím zobrazit, kterak editovat, jak otevřít, jak vytvořit, jak spustit, v čem upravit, jak převést, jak konvertovat, jak importovat, čím prohlížet soubory těchto typů: spustitelné soubory, komprimace dat, písma, fonty, grafiku, internet a web, obrazy disků, zdrojové kódy programovacích jazyků, konfigurační soubory, koncovky souborů, dokumenty, šablony dokumentů, systémové soubory apod.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Klíčová slova: Online geografické testy zdarma bez registrace, zdroje informací, Online hry zdarma, Hry pro nejmenší online, Nejhranější online testy a kvízy, Vánoční dárky ke stažení, Online biografie, životopisy osobností, A, Městské a obecní prapory obcí ČR, multimédia, Státní prapory států světa, internetové stránky, Vánoční tapety na plochu,

Několik fórů na závěr. Vtip Kuře: Víte, kdy naposledy kuře pípne? V obchodě u pokladny.

Dva teplouši hrají karty. „Odhoď spodky,” radí jeden druhému. Druhý stydlivě odmítne: „Tak dlouho se ještě neznáme!”

Klíčový svědek v kauze CASA zneužil nezletilou, jí psy, nemyje se, nemá rád výšky, nesnáší Šmouly a nezvedá Kalouskovi telefon.

Další odkazy:

Naše tipy
Hudební pozadí na plochu PC zdarma
Tipy na zajímavé weby
Svatební blahopřání a texty
Zajímavé internetové odkazy
Text tradiční lidové vánoční písně Štěstí, zdraví, pokoj svatý
Doporučené odkazy
Tipy na romantické vánoční filmy
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů