Výběr obrázků


Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Tipy na zajímavé weby, cestování, zábava i hry

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: literatura, latina, zločin a právo, počítače, bankovnictví, jídlo, školství, fyzika, chemie, náboženství a křesťanství, psychologie, rostliny, internet, účetnictví, zkratky, nástroje, technika, kultura, materiály, software, příroda, politika, nápoje, lékařství a medicína atd.

Super online flash hry

Všem hráčům doporučujeme super online flash hry Vybírejte z kategorií Adventury, Pro dívky, Karetní hry, Postřehové hry, Střílečky, Hry pro dva hráče, Bojové hry, Sportovní hry, Stolní a deskové hry, Animace, Brutální krvavé hry, Hry pro děti, Závody aut, Logické hry, Strategie, Relaxační hry a tak dále.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Matematické testy atd.

Síť, cestování, zábava i hry

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Prapory českých měst

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Prapory českých měst. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Kraj Vysočina, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Zlínský kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Královéhradecký kraj, Jihočeský kraj, Ústecký kraj apod.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Klíčová slova: F, Online hry zdarma, Prapory regionů a království, hyperlinky, Přáníčka k jmeninám, blahopřání ke svátku zdarma, URL, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Přání k svátku podle jmen, Gratulace k jmeninám, weby, Nejhranější online testy a kvízy, Stručný encyklopedický slovník, Online zeměpisné testy zdarma

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Nejlepší pozadí na plochu zdarma - tapety na plochu PC

Dále vám doporučujeme: Nejlepší pozadí na plochu zdarma. lze použít v smartphone, mobilní telefon, displej, počítač, monitor, mobil, phablet, notebook, tablet, obrazovka počítače, PC a pro operační systémy Windows NT, Windows 10 Mobile, Microsoft Windows 8, FreeBSD, Java ME, Windows 98, Mac, Microsoft Windows Vista, Linux Fedora, Windows XP, Linux Xubuntu. Full HD tapety na PC zdarma jsou přehledně rozdělené do kategorií: psi a štěňátka, wallpapery, motorky, motocykly, jídlo a nápoje, dopravní prostředky, letadla, zvířata, moře, oceány, pláže, hudební tapety, noční města, Roztomilá zvířátka, hry a herní wallpapery, auta, operační systémy, Windows, květiny, kytky, adventní a vánoční tapety, 3D a Abstraktní, voda a bubliny, sportovní pozadí, vesmír, planety, galaxie. Vyberte si rozměr z 1080x1800, 360x720, 1366x1024, 2160x3840, 1152x1920, 1920x1440, 1280x1024, 2048x1080, 750x1334, 2560x1440, 800x1280, 2048x1536, 640x480, 2560x2048, 1152x768, 800x600 atd.

Doporučené odkazy, cestování, zábava i hry

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Keywords:H, Wallpapery na plochu PC, Obrázky zdarma, Super online hry zdarma, Azerbaijan, zeměpis, Nejlepší školní testy a kvízy, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Svátky, jmeniny, kalendář, V, Vánoční magazín, tipy

Státní prapory států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory států světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země Severní Ameriky, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, země střední Asie, země jižní Asie, země východní Asie, Antarktidy, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, země Afriky apod.

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Pozadí na PC zdarma ke stažení - obrázky na PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Pozadí na PC zdarma ke stažení. vhodné pro smartphone, monitor, ultrabook, mobilní telefon, mobil, počítač, obrazovka počítače, phablet, notebook, tablet, displej a pro operační systémy BlackBerry OS, Windows 10 Mobile, Chrome OS, Linux Fedora, macOS, FreeBSD, OSX, SUSE Linux, Slackware, Windows Me, Linux Ubuntu. Nejlepší obrázky na plochu zdarma jsou přehledně rozdělené do kategorií: ptáci, květiny, vesmír, kosmos, motorky, sportovní wallpapery, free wallpapers, fraktály, širokoúhlé Full HD widescreen, tenisté a tenistky, fantasy, velkoměsta a noční život, hmyz a pavouci, zvířata, sportovní a závodní auta, Formule 1, armáda, válka, zbraně, Rally, závody aut, flóra, stromy. Stahujte v rozlišení 3200x1200, 1024x600, 1152x864, 1366x1024, 360x720, 1152x1920, 1280x768, 1280x1024, 1080x1920, 1440x900, 1536x2048, 1600x1200, 412x846, 1920x1080 Full HD, 393x786, 1440x2560 atd.

Internet, síť, cestování, zábava i hry

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - online životopisy, biografie

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Pak zkuste Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky, zločinci a vrazi, umělci a umělkyně, významné osobnosti atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Archivář, Hokej, Závodník, Kněz, Prezidenti ČR, Prezident, Skladatel, New York Rangers, Ital, Protektorát, Prezident USA, Itálie, První republika, Česká královna, Básníci, Slováci, Právník, Philadelphia Flyers, Mim, Podnikatel, Ministr zahraničí, Prezidenti USA, Zlatý slavík, Mluvčí, Rakušan, Gymnasté, KSČ, Olympiáda, Ekonom, Prezidenti, Zpěvák, Československo, Masový vrah, Orlík, Překladatel, Vražedkyně apod.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, okresy České republiky, geocaching, měny, hudební zkratky, vojenské hodnosti, týmy NHL, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, země EU, firmy a společnosti, obecné zkratky, úřady a ministerstva, internetové domény 1. řádu, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace apod.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Klíčová slova: zdarma, Životopisy osobností, Stručný slovník pojmů a termínů, Bhutan, školství, Online zeměpisné testy zdarma, počítače, Elektronické obrázkové vánoční přáníčko zdarma ke stažení, Prapory českých měst, Online hry pro děti zdarma, Webové html5 hry zdarma, info

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Kraj Vysočina, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Ústecký kraj, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj apod.

Online hry pro děti zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry pro děti zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Postřehové, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Logické, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Akční hry a tak podobně.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

World wide web, internet, cestování, zábava i hry

Ftipy, kameňáky, černý humor, vtipy, vtipné texty, anekdoty

Chcete se pobavit? Ftipy, kameňáky, černý humor, vtipy, vtipné texty, anekdoty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: fóry nejen o českém hokeji, vtipy o blondýnách, černý humor, anekdoty o politice, vtipné hádanky, fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí, kameňáky, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o metanolu, murphyho zákony, frky o zvířatech, židovské anekdoty, vtipné básničky, vtipy o facebooku apod.

Anekdoty, fóry, černý humor, kameňáky, frky, vtípky

Chcete si zlepšit náladu? Anekdoty, fóry, černý humor, kameňáky, frky, vtípky. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipné hádanky, vtipy o metanolu, vtipy o mužích, chlapech, poslední věty před smrtí, fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech, murphyho zákony, vtipy o blondýnách, vtipné citáty, anekdoty o politice, židovské anekdoty, kameňáky, černý humor, vtipné básničky, frky o zvířatech apod.

Životopisy osobností - biografie slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom navštivte Životopisy osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, podnikatelé a obchodníci, významné osobnosti, světoví i domácí politici, umělci a umělkyně, zpěváci a zpěvačky, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Československo, Egypt, Vražedkyně, Angličané, Kněz, Zpěvák, Žijící, Poprava, Avangard Omsk, Zlatý slavík, Dramatik, Zavražděn, Gymnasté, Normalizace, Vrah, Vojevůdce, Fotograf, Filozof, Malíř, Spisovatel, Pop, Rakousko-Uhersko, Washington Capitals, Zpěvačky, Esejista, Trest smrti, Lord, Hokejisté, Stoletá válka, Ital, Diplomat, AIDS, Prezident, Překladatel, Američan, Američané apod.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: pro děti, pro dospělé, Seznam přípon a koncovek souborů, Flags of the world countries, Přehled formátů souborů, cestování, Státní prapory států světa, Claudia Schiffer, odkaz, Online hry zdarma, Nejlepší pozadí na plochu zdarma

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Kraj Vysočina, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Ústecký kraj, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj apod.

Online hry pro děti zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry pro děti zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Postřehové, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Logické, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Akční hry a tak podobně.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Náš tip, cestování, zábava i hry

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako zločin a právo, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, národnost, profese a zaměstnání, poruchy, podnikání a podnikatelé, přezdívky, sport, fikce a fantasy, hanlivé až sprosté přezdívky, záliby, křesťanství, herectví, herci a herečky, historie, politici, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, státní správa, umělci, žurnalisté a novináři, panovníci, prezidenti, králové a círaři, rodinné vztahy, psychologie, věda, lékařství atd.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Nejlepší online hry zdarma

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme nejlepší online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Velikonoční hry, Onlinovky pro dva hráče, Oddechové, Pro dívky, Strategie, Vánoční online hry, Logické, Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Bojové online gamesy, Klasické, Karetní, Závodní, Střílečky a podobně.

Klíčová slova: Vlajky jednotlivých států USA, Dopravní značky, zajímavosti, doporučujeme, zábava, Mezinárodní den žen, Pozadí na PC zdarma ke stažení, webové stránky, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Super online flash hry, Online hry pro děti zdarma, Full HD tapety na PC, Přáníčka k svátku podle jmen, texty jmeninám, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Za co mě trestáš?: Rolník byl stíhán jedním neštěstím za druhým, až poklekl a zvolal: "Bože, za co mě tak trestáš?" Neviditelná ruka rozhrnula nebesa a hlas zvolal: "Za nic, Novák, jen mě trošku sereš."

Pošta musela stáhnout z oběhu známky s tvářemi politiků. Ptáte se: "Z jakého důvodu?" - "Protože lidé nevěděli na kterou stranu maji plivnout!"

Stojí dítě před úřadem vlády a volá: "Máme ale blbou vládu, zdražili nám čokoládu!" Z okna vykoukne poslanec a zvolá: "Ty jsi ale blbé děcko, zdražili jsme přeci všecko!""

Další odkazy:

Obrázky k jmeninám, obrázková přáníčka ke stažení
Tipy na zajímavé weby
World flags
Zajímavé internetové odkazy
Obrázek Fitness
Doporučené odkazy
Vlajky, flags
Partnerské weby
Texty přáníček k svátku podle jmen
Naše tipy
Beyoncé Knowles

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů