Nej omalovánky


Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Tipy na zajímavé weby, technika, kultura, volný čas

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Přehled přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, čím zobrazit, v čem upravit, jak vytvořit, jak přehrát, v čem spustit, čím prohlížet, jak importovat, kterak editovat, jak exportovat, jak otevřít soubory těchto typů: internet a web, hudební audio soubory, spustitelné soubory, písma, fonty, šablony dokumentů, dokumenty, video soubory, grafiku, komprimace dat, koncovky souborů, konfigurační soubory, systémové soubory apod.

Informace, technika, kultura, volný čas

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, online testy a kvízy atd.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Klíčová slova: weby, Online životopisy, biografie, Nejlepší hry pro dívky, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Kasino, internetové stránky, odkaz, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, Arsenal F.C., odkazy, A, humor, Tapety na plochu počítače

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: příroda, literatura, český jazyk, chemie, rostliny, kultura, cestování, materiály, věda, nástroje, jídlo, latina, fyzika, psychologie, hardware, software, počítače, technika, náboženství a křesťanství, politika, sport, stavebnictví, zločin a právo, lékařství a medicína atd.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Internet, síť, technika, kultura, volný čas

Nejlepší obrázky na plochu zdarma - full HD wallpapers na PC

Dále vám doporučujeme: Nejlepší obrázky na plochu zdarma. doporučujeme pro ultrabook, mobil, počítač, phablet, tablet, mobilní telefon, smartphone, PC, displej, obrazovka počítače, monitor a pro operační systémy Linux Ubuntu, FreeBSD, macOS, Windows 10, Windows 95, Chrome OS, Java ME, Mac, OSX, Windows 2000, Linux Xubuntu. Obrázky na PC ke stažení z kategorií zvířata, sportovní a závodní auta, velkoměsta a noční život, motorky, ptáci, Formule 1, sportovní wallpapery, nature - příroda, flóra, stromy, oceán, moře, pláže, vesmír, kosmos, armáda, válka, zbraně, širokoúhlé Full HD widescreen, 3D a digitalní abstraktní tapety, fraktály, květiny, tenisté a tenistky, Rally, závody aut. Dostupné rozměry 1280x720, 2560x1920, širokoúhlé 1366x768, 1600x900, 854x480, 1920x1200, 1920x1080, 1536x2048, 1600x2560, 2560x2048, 360x760, 768x1024, 1280x960, 360x720, 2560x1440, 3200x1200 atd.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Olomoucký kraj, Liberecký kraj, Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Karlovarský kraj, Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj apod.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Keywords:Wallpapers na PC, počítače, Vše o Vánocích, Onlinovky zdarma, Penelope Cruz, V, Obrázky zdarma, Státní vlajky zemí, Vánoční hvězda - symbol Vánoc, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, F, Přehled souborových přípon

Tapety na plochu počítače - nejlepší pozadí na plochu zdarma

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Tapety na plochu počítače. lze použít v mobilní telefon, počítač, phablet, ultrabook, mobil, obrazovka počítače, PC, smartphone, monitor, notebook, tablet a pro operační systémy BlackBerry OS, Mac, Windows 10, Linux Ubuntu, Windows Server 2012, Java ME, OSX, Red Hat Linux, Slackware, Windows XP, macOS. Obrázky na PC zdarma ke stažení jsou rozdělené kategorií: adventní a vánoční tapety, auta, motorky, motocykly, Velikonoce - velikonoční tapety, příroda, krajina, dopravní prostředky, vesmír, planety, galaxie, zvířata, rostliny, vojenské Army tapety a zbraně, moře, oceány, pláže, sportovní pozadí, wallpapery, psi a štěňátka, noční města, letadla, jídlo a nápoje, budovy a stavby, hry a herní wallpapery, hudební tapety. Dostupná rozlišení jsou 854x480, 2560x1600, širokoúhlé 1366x768, 393x786, 1366x1024, 1152x768, 1600x2560, 1600x900, hi res 2560x1920, 1680x1050, 1024x600, 375x667, 1600x1200, 800x600, 1280x768, 800x1280 atd.

Vtipy, ftipy, kameňáky, frky, vtípky, fórky

Chcete se pobavit? Vtipy, ftipy, kameňáky, frky, vtípky, fórky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O mužích, Vtipy o Bohu, O ekonomech, Vtipy o cikánech, O manželství, Frky, vtipy, vtípky, O zvířátkách, Vtipy o doktorech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O gayích a homosexuálech, O Windows, O důchodcích, O Chucku Norrisovi, O škole, O Němcích, Frky ze života, O Slovácích, Vtípky o blondýnkách, Vtipné hádanky, O ženách, Frky o tchýních apod.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií zahraniční značky, dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, výstražné značky, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení apod.

Síť, technika, kultura, volný čas

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Klíčová slova: Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Nejlepší hry pro dívky, pro děti, Vánoční omalovánky pro děti k tisku a k vybarvení, výukové pomůcky, info, cestování, Obrázky a kliparty zdarma ke stažení, Vlajky amerických států USA, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Přísloví, bonmoty, moudrosti, motta, úsloví, moudra, hlášky

Citáty slavných osobností, Přísloví, bonmoty, moudrosti, motta, úsloví, moudra, hlášky, rozdělené kategorií: citáty o přátelství, moudra o dětech, citáty o zlu, citáty o penězích, citáty o dobru, přísloví o naději, citáty o životě, citáty o rozumu, citáty o člověku, citáty o zdraví, citáty o bohu, citáty o smrti, citáty o víře, citáty o lži, citáty o nenávisti, citáty o smutku, citáty o svobodě, citáty o kráse, citáty o bohatství, citáty o manželství od různých známých osobností.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Vtipné texty, ftipy, vtipy, fórky, kameňáky, černý humor

Chcete se pobavit? Vtipné texty, ftipy, vtipy, fórky, kameňáky, černý humor. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipné hádanky, O gayích a homosexuálech, O ženách, O Somálcích, O škole, O zvířátkách, O Windows, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Chucku Norrisovi, O manželství, Vtipy o doktorech, O Němcích, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o policajtech, Frky, vtipy, vtípky, O Slovácích, Vtipy o Bohu, O ekonomech, Vtipy o cikánech, O mužích, Vtípky o blondýnkách apod.

Náš tip, technika, kultura, volný čas

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Obrázky, kliparty

Pro grafiky doporučujeme Obrázky, kliparty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako muži, auta, ptáci, květiny, osobnosti a lidé, smajlíci a emotikony, hudba, symboly, zvířata, dopravní prostředky, halloween, ženy a dívky, náboženství, nástroje a přístroje, jídlo a nápoje, stavby, rostliny, přístroje, Velikonoce, velikonoční kliparty, sport, hmyz, ovoce, láska atd.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Frky, anekdoty, vtípky, černý humor, kameňáky, vtipy

Chcete se pobavit? Frky, anekdoty, vtípky, černý humor, kameňáky, vtipy. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: anekdoty o politice, židovské anekdoty, vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o facebooku, vtipy o mužích, chlapech, fóry o homosexuálech, kameňáky, vtipné citáty, vtipy o metanolu, poslední věty před smrtí, murphyho zákony, vtipné básničky, vtipy o blondýnách, černý humor apod.

Klíčová slova: Přehled přípon a koncovek souborů, Prapory regionů a království, internet, Test, examination, exam, evaluation, assessment, Obrázky, kliparty, Wallpapery do mobilu, zeměpis, Gambling, betting, Federace USA, zadarmo, linky

Přísloví, bonmoty, moudrosti, motta, úsloví, moudra, hlášky

Citáty slavných osobností, Přísloví, bonmoty, moudrosti, motta, úsloví, moudra, hlášky, rozdělené kategorií: citáty o přátelství, moudra o dětech, citáty o zlu, citáty o penězích, citáty o dobru, přísloví o naději, citáty o životě, citáty o rozumu, citáty o člověku, citáty o zdraví, citáty o bohu, citáty o smrti, citáty o víře, citáty o lži, citáty o nenávisti, citáty o smutku, citáty o svobodě, citáty o kráse, citáty o bohatství, citáty o manželství od různých známých osobností.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Vtipné texty, ftipy, vtipy, fórky, kameňáky, černý humor

Chcete se pobavit? Vtipné texty, ftipy, vtipy, fórky, kameňáky, černý humor. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipné hádanky, O gayích a homosexuálech, O ženách, O Somálcích, O škole, O zvířátkách, O Windows, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Chucku Norrisovi, O manželství, Vtipy o doktorech, O Němcích, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o policajtech, Frky, vtipy, vtípky, O Slovácích, Vtipy o Bohu, O ekonomech, Vtipy o cikánech, O mužích, Vtípky o blondýnkách apod.

World wide web, internet, technika, kultura, volný čas

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst atd.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Vlajky zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky zemí světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, země střední Asie, země východní Asie, země Afriky, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky apod.

Klíčová slova: Dopravní značky, pro dospělé, Webové online testy zdarma, zdroje informací, Staré hry online, Anonymní proxy server, Online testy zdarma, URL, webovky, multimédia, Slovník pojmů Co je to?, zdarma, Narodil se Kristus Pán,

Několik fórů na závěr. Vtip Mizerný postřeh: Syn se vrací domů a volá ode dveří na otce: - Tati, už jsem doma! Otec sedí za počítačem a prohlíží si facebook, ani nezdvihne hlavu od monitoru a odpovídá: - Fajn. A kde si vlastně byl? - Na vojně.

Lenin příjde domů totálně našrot. Vzbudí Naděždu Konstantinovnu a přikáže ji: Svlíkni se !! Ona se brání slovy: Ale Vladimíre Iljíči, neblázni to jsi po mě nikdy nechtěl. Lenin se zamračí a zařve: Drž hubu a svlíkni se!! Naděžda Konstantinovna tedy poslechne a svlíkne se. Na to Lenin:Teď si stoupni před zrcadlo a roztáhni nohy! Naděžda Konstantinovna vytřeští oči a povidá: No Vladimíre Iljíči, svlíknout se, to bych ještě snesla, ale tohle už přeháníš. Ty jsi snad zešílel. Lenin zrudne zlostí a zařve: Tak ti mi budeš odporovat ! Naděžda Konstantinovna tedy poslechne a udělá, co Lenin přikázal. Lenin si klekne a strčí jí pleš mezi nohy. Zalíbeně se na sebe zadívá do zrcadla a prohlásí: Ale na pěšinku by mi to slušelo, viď.

Příroda je skvělá věc. Ale selektivní herbicid je selektivní herbicid…

Další odkazy:

Naše tipy
Kdo je to Anděl?
Tipy na zajímavé weby
Vlajky měst plzeňského kraje
Partnerské weby
Sněhové vločky na obrázcích
Zajímavé internetové odkazy
Bubble shooter
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů