Doporučené


Obrázek s elfem k vytisknutí

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Tipy na zajímavé weby, hry i všeobecné informace

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako ovoce, Velikonoce, velikonoční kliparty, symboly, zelenina, věda, ptáci, nástroje a přístroje, květiny, náboženství, nápoje, hmyz, halloween, Vánoce a Advent, osobnosti a lidé, zvířata, rostliny, jídlo a nápoje, láska, mapy, stavby, muži, auta, ženy a dívky atd.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Členské země americké federace

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Členské země americké federace. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Georgie, Montana, Arkansas, Tennessee, Louisiana, Ohio, Alabama, Maine, Colorado, Connecticut, Maryland, Kansas, Arizona, Kentucky, New Hampshire, Indiana, Wyoming, Virginie, Rhode Island, Washington, Oregon, Západní Virginie, Pensylvánie, Florida, Jižní Dakota, Jižní Karolína atd.

Internet, síť, hry i všeobecné informace

Vtipné texty, kameňáky, anekdoty, černý humor, vtípky, ftipy

Chcete se pobavit? Vtipné texty, kameňáky, anekdoty, černý humor, vtípky, ftipy. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o facebooku, vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji, anekdoty o politice, murphyho zákony, poslední věty před smrtí, vtipy o metanolu, fóry o homosexuálech, frky o zvířatech, černý humor, vtipné citáty, židovské anekdoty, kameňáky, vtipné básničky, vtipy o mužích, chlapech apod.

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Klíčová slova: V, Přehled zkratek a akronymů, Biografie slavných osobností, Slovník pojmů Co je to?, Rose McGowan, počítače, webovky, Nejlepší školní testy a kvízy, Skleněné vánoční ozdoby, multimédia, Nejlepší zeměpisné kvízy, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Nejhranější hry online

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Webové online hry zdarma

Zapařte si webové online hry zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Pro dívky, Střílečky, Karetní, Strategie, Bojové online gamesy, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče, Vánoční online hry, Sportovní, Oddechové, Klasické, Stolní hry a deskovky, Závodní, Hry na vaření a smažení, Logické a podobně.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek atd.

Informace, hry i všeobecné informace

Přehled státních vlajek států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Přehled státních vlajek států světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy Blízkého východu, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, země Afriky, země Severní Ameriky, země střední Asie, země jižní Asie apod.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Keywords:tipy, F, zdroje informací, zajímavosti, Obrázky k jmeninám, obrázková přáníčka ke stažení, odkaz, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, zdarma, Anastacia, zábava, Webové online hry zdarma, zeměpis

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Síť, hry i všeobecné informace

Nejlepší zeměpisné kvízy

Vyzkoušejte nejlepší zeměpisné kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Klíčová slova: Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Online hry zdarma, Obrázky na plochu počítače, Klipart rolničky zdarma ke stažení, volný čas, Přehled souborových přípon, Přehled státních vlajek států světa, Download music, mp3, movies, videos, V, pro děti, odkazy, zadarmo

Vánoční magazín - online adventní magazín

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček, vánoční dárky, vánoční všehochuť, vánoční filmy, materiály ke stažení, vánoční koledy, vánoční dekorace atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Pastýř, K Vytištění, Umělý vánoční stromek, Husarské knoflíky, Linux, Borovice, Vánoční stromeček, Špalda, Ježíšek, Mrazík, Třásně, Přání, Strom, Koleda, Štědrý den, Anglicky, Vánoční koledy, Adventní neděle, Slámový adventní věnec, K Vytisknutí, Tapeta, Vánoční pozadí, Vánoční punč, Vánoční dekorace, Píseň, Pozadí, Linecká kolečka, Německy, Vánoční kaktus, Koledy, Obrazovka apod.

Kliparty pro dokumenty

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro dokumenty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako auta, zelenina, hmyz, ovoce, zvířata, rostliny, nástroje a přístroje, smajlíci a emotikony, přístroje, věda, květiny, hudba, sport, ženy a dívky, nápoje, symboly, Vánoce a Advent, ptáci, láska, náboženství, dopravní prostředky, mapy, jídlo a nápoje atd.

Vtipné texty, frky, anekdoty, vtipy, ftipy, fórky

Potřebujete se uvolnit? Vtipné texty, frky, anekdoty, vtipy, ftipy, fórky. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipy o policajtech, O ekonomech, O zvířátkách, O Němcích, O mužích, Vtipy o doktorech, O Somálcích, O Slovácích, Frky ze života, O manželství, O důchodcích, Vtípky o blondýnkách, Frky, vtipy, vtípky, O Windows, O Chucku Norrisovi, Vtipy o cikánech, O ženách, O škole, Vtipné hádanky, O gayích a homosexuálech, Vtipy o židech - židovské anekdoty apod.

Doporučené odkazy, hry i všeobecné informace

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak otevřít, jak převést, kterak editovat, jak přehrát, jak importovat, jak vytvořit, čím prohlížet, jak spustit, čím zobrazit, jak exportovat, v čem upravit soubory těchto typů: spustitelné soubory, dokumenty, písma, fonty, konfigurační soubory, hudební audio soubory, obrazy disků, grafiku, komprimace dat, systémové soubory, šablony dokumentů, koncovky souborů, internet a web apod.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Vybírejte z kategorií testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Klíčová slova: M, URL, cestování, Betlémská hvězda, kuriozity, Online hry pro děti zdarma, Online hry zdarma, Pozadí na plochu voda, Kliparty pro Office, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Federace USA

Vánoční magazín - online adventní magazín

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček, vánoční dárky, vánoční všehochuť, vánoční filmy, materiály ke stažení, vánoční koledy, vánoční dekorace atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Pastýř, K Vytištění, Umělý vánoční stromek, Husarské knoflíky, Linux, Borovice, Vánoční stromeček, Špalda, Ježíšek, Mrazík, Třásně, Přání, Strom, Koleda, Štědrý den, Anglicky, Vánoční koledy, Adventní neděle, Slámový adventní věnec, K Vytisknutí, Tapeta, Vánoční pozadí, Vánoční punč, Vánoční dekorace, Píseň, Pozadí, Linecká kolečka, Německy, Vánoční kaktus, Koledy, Obrazovka apod.

Kliparty pro dokumenty

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro dokumenty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako auta, zelenina, hmyz, ovoce, zvířata, rostliny, nástroje a přístroje, smajlíci a emotikony, přístroje, věda, květiny, hudba, sport, ženy a dívky, nápoje, symboly, Vánoce a Advent, ptáci, láska, náboženství, dopravní prostředky, mapy, jídlo a nápoje atd.

Vtipné texty, frky, anekdoty, vtipy, ftipy, fórky

Potřebujete se uvolnit? Vtipné texty, frky, anekdoty, vtipy, ftipy, fórky. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipy o policajtech, O ekonomech, O zvířátkách, O Němcích, O mužích, Vtipy o doktorech, O Somálcích, O Slovácích, Frky ze života, O manželství, O důchodcích, Vtípky o blondýnkách, Frky, vtipy, vtípky, O Windows, O Chucku Norrisovi, Vtipy o cikánech, O ženách, O škole, Vtipné hádanky, O gayích a homosexuálech, Vtipy o židech - židovské anekdoty apod.

Náš tip, hry i všeobecné informace

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky atd.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Klíčová slova: doporučujeme, Nejlepší hry pro dívky, linky, Full HD tapety na PC zdarma, Vlajky měst České republiky, Sexy Naomi Campbell, Dopravní značky, Online životopisy, biografie slavných osobností, Super free web games zdarma, weby, Kliparty pro dokumenty, Obrázky vlajek měst ČR, Jak jsi krásné, neviňátko,

Několik fórů na závěr. Vtip Zeman: Přijde Miloš Zeman nečekaně dříve domů a žena se trochu lekne: - "Panebože, to už jseš doma?!" - "Doma mi klidně říkej Milošku…"

Ten, kdo vymyslel práci, by ji taky měl naučit onanovat, aby se udělala sama.

Mohl bych si přidat ještě trochu té výborné houbové omáčky?

Další odkazy:

Naše tipy
Geography and flags
Partnerské weby
Kate Hudson
Doporučené odkazy
Vlajka Bermud
Tipy na zajímavé weby
Sexy Kate Hudson
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů