Výběr obrázků


Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Obrázek jukeboxu

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Čičinka - obrázek, omalovánka k tisku

Domek - obrázek, omalovánka k tisku

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Tipy na zajímavé weby, hry, cestování, všeobecné informace

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Náš tip, hry, cestování, všeobecné informace

Vlajky států a zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států a zemí světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy Střední Ameriky, Antarktidy, státy Blízkého východu, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země Afriky, země Severní Ameriky, země východní Asie, země střední Asie apod.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Klíčová slova: zajímavosti, humor, Hry pro dívky online, Vlajky spojených států amerických, Přáníčka k svátku, blahopřání k jmeninám, Pozadí na PC ke stažení, Stručný slovník pojmů a termínů, Online hry zdarma, Flags of the world countries, Online testy a kvízy zdarma, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, Tapety na PC ke stažení, URL

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako zahraniční značky, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, výstražné značky apod.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Informace, hry, cestování, všeobecné informace

Hry pro dívky online

Doporučujeme hry pro dívky online . Naleznete zde Stolní a deskové hry, Bojové hry, Závody aut, Pro dívky, Relaxační hry, Logické hry, Adventury, Sportovní hry, Hry pro děti, Skákačky a hopsačky, Karetní hry, Akční hry, Animace, Strategie, Brutální krvavé hry, Střílečky a tak dále.

Pozadí na PC ke stažení - pC tapety pro Windows

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Pozadí na PC ke stažení. doporučujeme pro mobilní telefon, obrazovka počítače, phablet, PC, smartphone, mobil, tablet, počítač, notebook, displej, ultrabook a pro operační systémy Windows XP, OSX, Windows Server 2012, Java ME, Linux Fedora, Red Hat Linux, Slackware, Mac, Windows 10, Linux Xubuntu, Apple iOS (iPhone). Obrázky na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako oceán, moře, pláže, velkoměsta a noční život, 3D a digitalní abstraktní tapety, širokoúhlé Full HD widescreen, fantasy, tenisté a tenistky, ptáci, sportovní a závodní auta, hmyz a pavouci, květiny, armáda, válka, zbraně, zvířata, motorky, nature - příroda, vesmír, kosmos, Rally, závody aut, sportovní wallpapery, free wallpapers. Stahujte v rozlišení 1600x2560, 1536x2560, 1280x768, širokoúhlé 1366x768, 854x480, 3200x1800, 1200x1920, 1280x1024, 1280x960, 2560x1440, 360x760, 1280x720, 2560x2048, 360x720, 1920x1200, 2160x3840 atd.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Keywords:Hry pro dívky online, kuriozity, zeměpis, F, Denise Richards, Vlajky jednotlivých států USA, hyperlinky, Seznam zkratek a akronymů, Sexy Pink, Kliparty pro dokumenty, M, Slovník pojmů Co je to?

Adventní magazín - vánoční magazín

Blíží se Vánoční čas? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Potom zkuste Adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, vánoční dárky, vánoční všehochuť, vánoční koledy, vánoční zábava, vánoční filmy, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček, materiály ke stažení atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: K Vytištění, Korálky, Osvětlení do oken, Hostina, Papírové ozdoby, SMS, Jesličky, Jarmark, Osvětlení, Řetězy, Vánoční stromeček, Kuba, Vánoční svařák, Vánoční svícen, Alkoholový kalendář, Kapr, Adventní věnec, Vánoční ozdoby, Květiny, Anděl, K Tisku, Filmy, Francouzsky, Tablet, Rostliny, Popelka, Dia, Jmenovky, Brambořík, Vánoční filmy, Bramborový salát apod.

Tapety na PC ke stažení - obrázky na PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Tapety na PC ke stažení. doporučujeme pro notebook, mobilní telefon, displej, phablet, obrazovka počítače, počítač, PC, mobil, smartphone, tablet, ultrabook a pro operační systémy Windows Me, Linux Mint, Windows Server 2012, Windows 95, SUSE Linux, OSX, Lubuntu, Linux Ubuntu, Windows 10, Android, Windows NT. Full HD pozadí na PC z kategorií operační systémy, Windows, příroda, krajina, Velikonoce - velikonoční tapety, noční města, rostliny, voda a bubliny, sportovní pozadí, letadla, Roztomilá zvířátka, moře, oceány, pláže, motorky, motocykly, wallpapery, květiny, kytky, zvířata, budovy a stavby, hry a herní wallpapery, auta, adventní a vánoční tapety, dopravní prostředky, vesmír, planety, galaxie. Zvolit si můžete z velikostí 768x1024, 1280x854, širokoúhlé 1366x768, 1366x1024, 412x846, 1024x768, 1536x864, 393x786, 1152x768, 1920x1440, 1680x1050, 2160x3840, 800x600, 1280x800, hi res 2560x1920, 1024x600 atd.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

World wide web, internet, hry, cestování, všeobecné informace

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Staré hry online

Zapařte si staré hry online Hry jsou rozdělené kategorií: Oddechové, parkování - parkovačky, Velikonoční hry, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Závodní, Onlinovky pro dva hráče, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, Střílečky, Vánoční online hry, Strategie, Klasické, Pro dívky, Karetní a podobně.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Klíčová slova: tipy, Online adventní magazín, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, Portugal, zdarma, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Dopravní značky, Fotografie topmodelek, linky, Vlajky států a zemí světa, Seznam vlajek měst České republiky, pro dospělé

Ftipy, černý humor, frky, anekdoty, kameňáky, fórky

Potřebujete se naladit? Ftipy, černý humor, frky, anekdoty, kameňáky, fórky. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Frky ze života, Vtipy o Pepíčkovi, O ženách, O Windows, Vtipy o cikánech, O gayích a homosexuálech, Frky o tchýních, O Němcích, O zvířátkách, O důchodcích, Vtipy o doktorech, O Slovácích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O mužích, O Somálcích, Vtípky o blondýnkách, Vtipné hádanky, O manželství, O škole, Vtipy o Bohu, Vtipy o policajtech apod.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako vlastnosti, hanlivé až sprosté přezdívky, záliby, fikce a fantasy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, historie, podnikání a podnikatelé, poruchy, zločin a právo, filozofie, osobnosti, mytologie, herectví, herci a herečky, rodinné vztahy, umělci, křesťanství, žurnalisté a novináři, věda, školství, přezdívky, profese a zaměstnání, politika, Spisovatelé a básníci atd.

Síť, hry, cestování, všeobecné informace

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Nej hry online

Milovníkům počítačových her doporučujeme nej hry online. V této jedinečné sbírce naleznete Sportovní, Akční hry, Postřehové, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Logické, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Webové online hry zdarma

Zkuste webové online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Postřehové hry, Skákačky a hopsačky, Bojové hry, Karetní hry, Stolní a deskové hry, Adventury, Závody aut, Hry pro dva hráče, Relaxační hry, Animace, Pro dívky, Sportovní hry, Strategie, Brutální krvavé hry, Hry pro děti, Logické hry a tak dále.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Klíčová slova: Seznam přípon a koncovek souborů, V, cestování, Geography and flags, Staré hry online, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Nej hry online, Pozadí na plochu rostliny, weby, Dopravní značky, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Ftipy, černý humor, frky, anekdoty, kameňáky, fórky

Potřebujete se naladit? Ftipy, černý humor, frky, anekdoty, kameňáky, fórky. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Frky ze života, Vtipy o Pepíčkovi, O ženách, O Windows, Vtipy o cikánech, O gayích a homosexuálech, Frky o tchýních, O Němcích, O zvířátkách, O důchodcích, Vtipy o doktorech, O Slovácích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O mužích, O Somálcích, Vtípky o blondýnkách, Vtipné hádanky, O manželství, O škole, Vtipy o Bohu, Vtipy o policajtech apod.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako vlastnosti, hanlivé až sprosté přezdívky, záliby, fikce a fantasy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, historie, podnikání a podnikatelé, poruchy, zločin a právo, filozofie, osobnosti, mytologie, herectví, herci a herečky, rodinné vztahy, umělci, křesťanství, žurnalisté a novináři, věda, školství, přezdívky, profese a zaměstnání, politika, Spisovatelé a básníci atd.

Internet, síť, hry, cestování, všeobecné informace

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, výstražné značky, informativní provozní značení, zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky apod.

Seznam vlajek měst České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Seznam vlajek měst České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Královéhradecký kraj, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Zlínský kraj, Jihomoravský kraj, Středočeský kraj, Kraj Vysočina, Plzeňský kraj, Pardubický kraj, Hlavní město Praha apod.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Prapory regionů a království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, krajů České republiky, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí atd.

Klíčová slova: Webové online testy zdarma, Online geografické testy zdarma bez registrace, Webové online hry zdarma, K, zadarmo, Fotografie topmodelek, webovky, Online životopisy, biografie, zábava, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, počítače, K, Přání, přáníčka, blahopřání, 2

Několik fórů na závěr. Vtip Paradox:

Pojďme na něj, vždyť je sám!

Žákyně se před zkouškou na řidičský průkaz ptá svého instruktora: "Pane instruktore, když mi dojde palivo a rozhodnu se jet dál neuškodí to motoru?"

Další odkazy:

Obrázková přání k svátku podle jmen
Doporučené internetové odkazy
Moto wallpapers na plochu
Partnerské internetové stránky
Obrázek Femme fatale
Tipy na Partnerské weby
Obrázky krásných sexy žen.
Naše tipy na užitečné weby
Omalovánky pro děti
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Obrázky k jmeninám

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Najít slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů