Nejvyhledávanější


Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s nemocným pejskem

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Tipy na zajímavé weby, cestování, zábava i hry

Připravili jsme seznam doporučených internetových stránek.

Super free web games zdarma

Zapařte si super free web games zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Hry pro děti, Střílečky, Karetní hry, Sportovní hry, Relaxační hry, Akční hry, Hry pro dva hráče, Stolní a deskové hry, Strategie, Animace, Adventury, Pro dívky, Brutální krvavé hry, Bojové hry, Skákačky a hopsačky, Závody aut a tak dále.

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Síť, cestování, zábava i hry

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Vlajky jednotlivých států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky jednotlivých států USA. Zde naleznete například vlajky států New Jersey, Oklahoma, Illinois, Tennessee, Arkansas, Missouri, Indiana, Aljaška, Západní Virginie, New York, Alabama, Georgie, Wisconsin, Florida, Virginie, Utah, Maryland, Wyoming, Washington, Idaho, Kalifornie, Michigan, Nevada, Mississippi, Severní Karolína, Massachusetts atd.

Klíčová slova: cestování, internetové stránky, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, hyperlinky, Mexico, Nejlepší online hry zdarma, zdarma, humor, Tapety pro Windows, Státní vlajky zemí, odkazy, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, F

Nejlepší online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme nejlepší online hry zdarma. Mj. na webu naleznete Karetní hry, Závodní moto hry, Bojové gamesy, Akční hry, Sportovní, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Logické, Postřehové a tak podobně.

Ftipy, vtipné texty, anekdoty, kameňáky, vtipy, frky

Zkuste vypnout! Ftipy, vtipné texty, anekdoty, kameňáky, vtipy, frky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: fóry nejen o českém hokeji, židovské anekdoty, poslední věty před smrtí, murphyho zákony, vtipy o facebooku, černý humor, vtipy o mužích, chlapech, vtipné hádanky, fóry o homosexuálech, frky o zvířatech, vtipy o metanolu, anekdoty o politice, vtipy o blondýnách, vtipné citáty, kameňáky apod.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Doporučené odkazy, cestování, zábava i hry

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Matematické testy, online testy a kvízy, cizí jazyky, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Keywords:Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, zadarmo, Ilustrační obrázky, kuriozity, Kalkata city, odkaz, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, F, Wayne Rooney, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Dopravní značení, webovky

Frky, fóry, kameňáky, černý humor, fórky, ftipy

Chcete se uvolnit? Frky, fóry, kameňáky, černý humor, fórky, ftipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtípky o blondýnkách, Vtipy o cikánech, O ženách, O škole, Vtipy o policajtech, O Windows, Vtipné hádanky, O Somálcích, O manželství, Vtipy o Bohu, O Slovácích, Frky o tchýních, O důchodcích, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Pepíčkovi, Frky, vtipy, vtípky, O zvířátkách, O Chucku Norrisovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O ekonomech, O Němcích apod.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Internet, síť, cestování, zábava i hry

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Full HD tapety ke stažení - tapety na PC zdarma ke stažení

Dále vám doporučujeme: Full HD tapety ke stažení. jsou vhodná pro smartphone, mobil, monitor, mobilní telefon, tablet, displej, notebook, počítač, phablet, ultrabook, obrazovka počítače a pro operační systémy Linux Xubuntu, SUSE Linux, Windows 10 Mobile, Windows 10, Apple iOS (iPhone), Windows XP, Lubuntu, Windows 98, Windows Server 2012, Red Hat Linux, Microsoft Windows 8. Pozadí na plochu počítače jsou přehledně rozdělené do kategorií: rostliny, voda a bubliny, sportovní pozadí, wallpapery, letadla, moře, oceány, pláže, jídlo a nápoje, vojenské Army tapety a zbraně, 3D a Abstraktní, motorky, motocykly, auta, zvířata, noční města, Roztomilá zvířátka, hry a herní wallpapery, budovy a stavby, hudební tapety, květiny, kytky, psi a štěňátka, příroda, krajina. Dostupné velikosti jsou 1600x1200, 360x760, 1366x1024, 1024x600, 1280x1024, 1600x2560, 1920x1280, 1440x900, 360x640, 1680x1050, 2048x1536, 1920x1200, 1536x864, 2560x1600, HD 1280x720, 2560x2048 atd.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: jídlo, školství, bankovnictví, příroda, ekonomie a ekonomika, věda, počítače, různé, filozofie, lékařství a medicína, fyzika, matematika, kultura, psychologie, software, nemoce, sport, stavebnictví, cestování, latina, chemie, zločin a právo, internet, politika atd.

Klíčová slova: Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, pro dospělé, Onlinovky zdarma, Angelina Jolie, školství, info, linky, Associazione Calcio Milan, Přehled formátů souborů, Přehled států světa a jejich vlajek, tipy, Stručný slovník pojmů a termínů

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Tapety na plochu počítače - pozadí na PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Tapety na plochu počítače. lze použít v ultrabook, notebook, mobilní telefon, displej, smartphone, počítač, mobil, PC, monitor, tablet, phablet a pro operační systémy Java ME, Linux Ubuntu, Microsoft Windows Vista, SUSE Linux, Linux Mint, Apple iOS (iPhone), FreeBSD, macOS, Linux Xubuntu, Microsoft Windows 8, OSX. Full HD pozadí na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako rostliny, vojenské Army tapety a zbraně, 3D a Abstraktní, auta, květiny, kytky, zvířata, sportovní pozadí, Velikonoce - velikonoční tapety, motorky, motocykly, moře, oceány, pláže, adventní a vánoční tapety, budovy a stavby, Roztomilá zvířátka, jídlo a nápoje, dopravní prostředky, wallpapery, voda a bubliny, příroda, krajina, vesmír, planety, galaxie, hudební tapety. Stahujte ve velikostech 1080x1800, 2560x2048, 412x846, 1600x2560, 2560x1600, 1366x1024, 360x760, 360x720, 2048x1536, 1152x768, 1920x1200, HD 1280x720, 2560x1440, 2048x1080, 800x1280, 375x667 atd.

Informace, cestování, zábava i hry

Full HD wallpapers na PC - pozadí na PC ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Full HD wallpapers na PC. jsou vhodná pro phablet, tablet, ultrabook, smartphone, notebook, mobilní telefon, mobil, displej, monitor, obrazovka počítače, počítač a pro operační systémy OSX, Windows 95, Linux Mint, BlackBerry OS, macOS, Apple iOS (iPhone), Windows NT, Windows 10, Mac, FreeBSD, Chrome OS. PC pozadí pro Windows jsou přehledně rozdělené do kategorií: sportovní wallpapery, oceán, moře, pláže, tenisté a tenistky, flóra, stromy, free wallpapers, Rally, závody aut, armáda, válka, zbraně, hmyz a pavouci, fraktály, vesmír, kosmos, květiny, sportovní a závodní auta, širokoúhlé Full HD widescreen, 3D a digitalní abstraktní tapety, fantasy, velkoměsta a noční život, ptáci, zvířata. Stahujte ve velikostech 1280x720, 2560x1440, 1024x600, 2560x2048, 1280x768, 1600x2560, 1440x960, 2560x1920, 412x846, 1440x2560, 360x720, 1024x768, 1800x1440, 1440x900, 1280x960, 1920x1200 atd.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Ilustrační obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrační obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako jídlo a nápoje, nástroje a přístroje, Velikonoce, velikonoční kliparty, zvířata, přístroje, květiny, dopravní prostředky, auta, Vánoce a Advent, ženy a dívky, nápoje, symboly, hmyz, sport, zelenina, ovoce, muži, halloween, rostliny, smajlíci a emotikony, mapy, osobnosti a lidé, náboženství atd.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Klíčová slova: Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Stručný slovník pojmů a termínů, internet, Omalovánky a pozadí na plochu PC, Vlajky jednotlivých států USA, zeměpis, Seznam vlajek amerických států, Tipy na výlet, Nejlepší online hry zdarma, počítače, Obrázky na PC

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Tapety na plochu počítače - pozadí na PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Tapety na plochu počítače. lze použít v ultrabook, notebook, mobilní telefon, displej, smartphone, počítač, mobil, PC, monitor, tablet, phablet a pro operační systémy Java ME, Linux Ubuntu, Microsoft Windows Vista, SUSE Linux, Linux Mint, Apple iOS (iPhone), FreeBSD, macOS, Linux Xubuntu, Microsoft Windows 8, OSX. Full HD pozadí na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako rostliny, vojenské Army tapety a zbraně, 3D a Abstraktní, auta, květiny, kytky, zvířata, sportovní pozadí, Velikonoce - velikonoční tapety, motorky, motocykly, moře, oceány, pláže, adventní a vánoční tapety, budovy a stavby, Roztomilá zvířátka, jídlo a nápoje, dopravní prostředky, wallpapery, voda a bubliny, příroda, krajina, vesmír, planety, galaxie, hudební tapety. Stahujte ve velikostech 1080x1800, 2560x2048, 412x846, 1600x2560, 2560x1600, 1366x1024, 360x760, 360x720, 2048x1536, 1152x768, 1920x1200, HD 1280x720, 2560x1440, 2048x1080, 800x1280, 375x667 atd.

Náš tip, cestování, zábava i hry

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj, Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Liberecký kraj, Zlínský kraj, Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina apod.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, úřady a ministerstva, zkratky krajů České republiky, měny, mezinárodní organizace, země EU, státy usa, obecné zkratky, vojenské hodnosti, fyzikální jednotky, firmy a společnosti, internetové domény 1. řádu, geocaching, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, týmy NHL apod.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií stavebnictví, chemie, český jazyk, rostliny, cestování, účetnictví, technika, hardware, nápoje, zkratky, lékařství a medicína, příroda, věda, latina, filozofie, nástroje, náboženství a křesťanství, jídlo, internet, sport, politika, psychologie, materiály, zločin a právo atd.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Klíčová slova: Nejlepší školní testy a kvízy, multimédia, Dopravní značení, URL, Nejlepší online hry zdarma, Vlajka Rakouska-Uherska, Tapety na plochu počítače, Full HD wallpapers na PC, Vánoční magazín, Super free web games zdarma, R, zajímavosti, Wallpapery, omalovánky, spoření, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Kuře: Víte, kdy naposledy kuře pípne? V obchodě u pokladny.

Proč je obtížné najít muže, kteří jsou citliví a pozorní? ... Všichni už mají milence (chlapa).

Novomanžel se ptá sve ženy: "Proč už půl hodiny držíš tu slepici za krk?" "Vařim!" "A to takhle ? "No, vždyt tady se píše: Slepici půl hodiny mírně dusíme."

Další odkazy:

Fernando Torres hiszpański piłkarz
Doporučené internetové odkazy
Onlinovky - online hry
Partnerské internetové stránky
Charlize Theron
Tipy na zajímavé weby
Omalovánky, hry pro děti
Naše tipy na užitečné weby
Vlajky měst Pardubického kraje
Linky na partnerské weby
Kate Hudson

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Vyhledávání


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů