Výběr obrázků


Omalovánka králíka k vytisknutí

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka podzim k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem podzim k omalování pro holky. Omalovánka podzim je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Podzim - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Podzim - A5            Omalovánka - Podzim - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Podzim patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: Podzim, online, k tisku, elektronické omalovánky, omalovánka, domalovánky, vymalovánky, Ostatní, dětské obrázky, obrázky, ke stáhnutí, omalovánky, pro děti, k vytisknutí

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Podzim k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s podzimem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Opera, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vysokou gramáží. K obarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - grafitové tužky, fixy, uhly, olejové pastely nebo též fixky. Malovacích potřeb je pro malá děcka k dispozici vskutku hodně. Omalovánku podzim lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s podzimem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří zrak dětí, elektřinu nebo také počítač. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. grafitové tužky, fixy nebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba hudební nástroje, zaměstnání, různá zvířata a pochopitelně i podzim :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířátka, jídla a jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Pošťák Pat, Alf, Superman, Princezna a žabák nebo také Roblox. Ty zde však nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro tatínky které tady máme ke stáhnutí jsou: traktor, auto, princezna, astronaut a Popeláři. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou podzimu.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů