Nejoblíbenější


Obrázek raketoplánu

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka podzim zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění se jménem podzim k vybarvování pro malé děti. Omalovánka podzim je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Podzim - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Podzim - A5            Omalovánka - Podzim - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Podzim patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytisknutí, Ostatní, Podzim, ke stažení, obrázky, pro děti, k vytištění, online, k tisku, zdarma, k vybarvení, obrázek

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Podzim k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s podzimem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Firefox, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K omalování pak může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako pastelové tužky, tempery, tužky, temperové barvy či voskovky. Výtvarných potřeb je pro nejmenší děcka vskutku velmi mnoho. Obrázek podzim lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s podzimem má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří oči dětí, čas nebo peníze. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (např. pastelové tužky, tempery nebo též tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy jídel, druhy automobilů, písmenka a pochopitelně i podzim :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy sportů, dopravní prostředky a druhy ptáků. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Anna a Elsa, Marvel Rocket, Monster high, Kocour Garfield nebo Mimoni. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro kluky i holky které tady máme k uložení jsou: drak, miminko, princezna, piráti a traktor. Ať si vaše dítě užije omalovánku podzimu.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů