Top omalovánky


Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka beta pestrá k vytisknutí

Omalovánka dostupná pod názvem beta pestrá k vybarvení pro slečny. Omalovánka beta pestrá je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Beta pestrá - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Beta pestrá - A5            Omalovánka - Beta pestrá - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Beta pestrá patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stažení, pro děti, zadarmo, obrázek, vymalovánky, omalovánka, k tisku, online, obrázky, zdarma, elektronické omalovánky, k vytištění, k vytisknutí, domalovánky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Beta pestrá k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s betou pestrou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Opera, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží. Ke kreslení pak může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako fixy, tempery, uhly, olejové pastely a pastelové tužky. Výtvarných potřeb je pro malé děti k dispozici celá škála. Obrázek beta pestrá lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s betou pestrou má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří oči dětí, počítač a peněženku. Omalovánky nejsou pro malé děti jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. fixy, tempery případně uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zvířata, druhy jídel, písmena a pochopitelně i betu pestrou :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zvířátka, kytky anebo zaměstnání lidí. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Fortnite, Kniha džunglí, Zhu Zhu Pets, Život brouka a Kačer Donald. Ty na našich stránkách ale nemáme. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší které zde máme k uložení jsou: netopýr, slon, hasiči, lokomotiva nebo též plachetnice. Nechť omalovánka s betou pestrou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů