Doporučujeme


Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek štěněte

Omalovánka beta pestrá zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti nazvaná beta pestrá k omalování pro předškoláky. Omalovánka beta pestrá je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Beta pestrá - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Beta pestrá - A5            Omalovánka - Beta pestrá - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Beta pestrá patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázek, pro děti, Zvířata, zdarma, online, obrázky, k vybarvení, k tisku, ke stažení, k vytisknutí, k vytištění, Beta pestrá

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Beta pestrá k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s betou pestrou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Chrome, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vysokou gramáží. K vybarvení pak může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako tužky, uhlíky, křídy, umělecké tužky případně zvýrazňovače. Možností je pro větší děti k dispozici ohromné množství. Omalovánku beta pestrá lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s betou pestrou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří zrak dětí, elektrickou energii nebo též počítač. Omalovánky nejsou pro větší děti jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. tužky, uhlíky a křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zvířata, rostliny, různé kytky a pochopitelně i betu pestrou :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají květiny, jednotlivá zvířata nebo také sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy Superčarodějnice, Tlapková patrola, Lví hlídka, Život brouka nebo též Toy Story. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tady bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro tatínky které tu máme k uložení jsou: dinosauři, lokomotiva, sněhulák, astronaut nebo Santa Klaus. Užijte si omalovánku bety pestré, budeme rádi, jestliže se vám bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů