Nej omalovánky


Mořská víla - obrázek, omalovánka k tisku

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Koník - obrázek, omalovánka k tisku

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Holubička - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka beta pestrá k vytisknutí

Omalovánka k vytištění s názvem beta pestrá k obarvování pro chlapce. Omalovánka beta pestrá je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Beta pestrá - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Beta pestrá - A5            Omalovánka - Beta pestrá - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Beta pestrá patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytištění, k tisku, zdarma, ke stáhnutí, dětské obrázky, k vybarvení, ke stažení, Zvířata, online, obrázek, Beta pestrá, vymalovánky, obrázky, omalovánka

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Beta pestrá k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s betou pestrou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Chrome, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvení potom může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako tempery, fixy, tužky, grafitové tužky nebo pera. Dostupných kreslících potřeb je pro předškolní děti k dispozici ohromné množství. Omalovánku beta pestrá lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s betou pestrou má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří zrak dětí, elektrickou energii případně dětské oči. Omalovánky nejsou pro předškolní děti jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (např. tempery, fixy a tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různé sporty, zvířátka, druhy automobilů a pochopitelně i betu pestrou :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, hudební nástroje anebo jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Kim Possible, Anna a Elsa, panenka Winx, Dumbo případně Star Wars. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky které tady máme ke stáhnutí jsou: auto, drak, princezna a princ, slon a Popeláři. Věříme, že se vám obrázek bety pestré bude líbit.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů