Výběr omalovánek


Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s elfem k vytisknutí

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka beta pestrá zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti uložená pod názvem beta pestrá k vybarvení pro nejmenší. Omalovánka beta pestrá je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Beta pestrá - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Beta pestrá - A5            Omalovánka - Beta pestrá - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Beta pestrá patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázky, k vytisknutí, obrázek, pro děti, Beta pestrá, k vytištění, k tisku, ke stažení, Zvířata, zdarma, online, k vybarvení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Beta pestrá k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s betou pestrou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Safari, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na silný papír, třeba čtvrtku. K omalování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - akrylové barvy, zvýrazňovače, voskové tužky, fixy a nebo olejové pastely. Kreslících potřeb je dnes pro dospělé k dispozici pestrá škála. Omalovánku beta pestrá lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s betou pestrou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří peněženku, elektřinu nebo také zrak dětí. Omalovánky nejsou pro dospělé jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. akrylové barvy, zvýrazňovače nebo též voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba hudební nástroje, sporty, zaměstnání lidí a pochopitelně i betu pestrou :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy ptáků, jednotlivé druhy ptáků anebo postavy z pohádek. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Lego příběh, Kocour Garfield, Krtek, Avatar nebo také Equestria Girls. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro puberťáky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: kočka, dinosauři, Popeláři, slon a princezna. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou beta pestrá.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů