Výběr obrázků


Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka beta pestrá zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod jménem beta pestrá k vybarvení pro dívky i chlapce. Omalovánka beta pestrá je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Beta pestrá - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Beta pestrá - A5            Omalovánka - Beta pestrá - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Beta pestrá patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: online, k vytištění, obrázek, obrázky, zdarma, Beta pestrá, k vybarvení, Zvířata, ke stažení, pro děti, k tisku, k vytisknutí

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Beta pestrá k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s betou pestrou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Mozilla, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na kvalitnější papír. K obarvování následně může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako voskové tužky, tužky, umělecké tužky, grafitové tužky případně olejové pastely. Dostupných kreslících potřeb je pro děti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku beta pestrá lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s betou pestrou má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří elektrickou energii, čas anebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro děti jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (kupř. voskové tužky, tužky nebo umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba sporty, zaměstnání lidí, zvířátka a pochopitelně i betu pestrou :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířata, různá zvířátka nebo též písmenka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy pes Pluto, Frozen, Peter Pan, Princezna a žabák anebo Harry Potter. Je ale těžké je dostupná bez placení sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti které tu máme ke stažení jsou: netopýr, princezna, auto, princezna a princ a vláček. Ať omalovánka beta pestrá přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů