Nejstahovanější


Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kokosová palma - obrázek, omalovánka k tisku

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Baráček - obrázek, omalovánka k tisku

Medúza - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka beta pestrá k vytisknutí

Dětská omalovánka uložená pod názvem beta pestrá k vybarvení pro předškolní děti. Omalovánka beta pestrá je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Beta pestrá - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Beta pestrá - A5            Omalovánka - Beta pestrá - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Beta pestrá patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zadarmo, pro děti, omalovánky, k vytištění, Beta pestrá, obrázky, zdarma, obrázek, dětské obrázky, k vytisknutí, k tisku, online, ke stáhnutí, elektronické omalovánky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Beta pestrá k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s betou pestrou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Internet explorer, Safari apod.). Doporučujeme tisknutí na silný a tvrdý papír. Ke kreslení potom může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako zvýrazňovače, tužky, fixy, vodové barvy případně pera. Malovacích potřeb je pro chlapečky k dispozici pestrá škála. Obrázek beta pestrá lze taky vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s betou pestrou má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří čas, dětské oči a elektřinu. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (například zvýrazňovače, tužky a nebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zaměstnání, postavy z pohádek, zvířata a pochopitelně i betu pestrou :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, hudební nástroje a dopravní prostředky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Rumcajs, Sněhurka, Marvel Rocket, Jak vycvičit draka a Panenka Barbie. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro naše zlatíčka které tady máme k uložení jsou: miminko, Popeláři, astronaut, auta nebo také slon. Nechť vám omalovánka s betou pestrou přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů