Nejstahovanější


Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka beta pestrá zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí pojmenovaná beta pestrá k omalování pro holku i kluka. Omalovánka beta pestrá je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Beta pestrá - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Beta pestrá - A5            Omalovánka - Beta pestrá - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Beta pestrá patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytištění, Zvířata, Beta pestrá, ke stažení, zdarma, online, pro děti, k tisku, k vytisknutí, obrázek, k vybarvení, obrázky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Beta pestrá k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s betou pestrou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena k uložení v novém oknu prohlížeče (Mozilla, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvování poté může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako grafitové tužky, pera, akrylové barvy, uhly nebo též pastelové tužky. Kreslících potřeb je dnes pro holčičky i chlapečky k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek beta pestrá lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s betou pestrou má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří peněženku, počítač či čas. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (třeba grafitové tužky, pera a akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba kytky, sporty, písmenka a pochopitelně i betu pestrou :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají čísla, postavy z pohádek a zaměstnání lidí. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Bob a Bobek, Lego příběh, Superčarodějnice, Hot Wheels či Anna a Elsa. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: lokomotiva, auta, mašinka, astronaut a traktor. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku beta pestrá.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů