Doporučujeme


Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Omalovánka beta pestrá zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod jménem beta pestrá ke kreslení pro malá děcka. Omalovánka beta pestrá je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Beta pestrá - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Beta pestrá - A5            Omalovánka - Beta pestrá - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Beta pestrá patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, k vytištění, k tisku, k vybarvení, obrázek, zdarma, pro děti, obrázky, Beta pestrá, Zvířata, online, ke stažení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Beta pestrá k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s betou pestrou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stažení v novém okně webového browseru (Safari, Chromium apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s větší gramáží. K obarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - umělecké tužky, křídy, zvýrazňovače, fixy nebo též grafitové tužky. Možností je pro malé děti k dispozici pestrá škála. Omalovánku beta pestrá lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s betou pestrou má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, oči dětí a nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro malé děti jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. umělecké tužky, křídy a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba sporty, čísla, druhy jídel a pochopitelně i betu pestrou :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířata, rostliny či různé sporty. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Hot Wheels, Kocour Garfield, princezna Sofie, Avengers a nebo Toy Story. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro školáky které tu máme k uložení jsou: auto, astronaut, lokomotiva s vagónky, pes nebo také loď. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou beta pestrá.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů