Top pět


Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka beta pestrá zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod jménem beta pestrá ke kreslení pro malá děcka. Omalovánka beta pestrá je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Beta pestrá - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Beta pestrá - A5            Omalovánka - Beta pestrá - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Beta pestrá patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, ke stažení, obrázky, Beta pestrá, obrázek, Zvířata, pro děti, zdarma, online, k vybarvení, k tisku, k vytištění

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Beta pestrá k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s betou pestrou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stažení v novém okně webového browseru (Safari, Chromium apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s větší gramáží. K obarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - umělecké tužky, křídy, zvýrazňovače, fixy nebo též grafitové tužky. Možností je pro malé děti k dispozici pestrá škála. Omalovánku beta pestrá lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s betou pestrou má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, oči dětí a nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro malé děti jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. umělecké tužky, křídy a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba sporty, čísla, druhy jídel a pochopitelně i betu pestrou :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířata, rostliny či různé sporty. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Hot Wheels, Kocour Garfield, princezna Sofie, Avengers a nebo Toy Story. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro školáky které tu máme k uložení jsou: auto, astronaut, lokomotiva s vagónky, pes nebo také loď. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou beta pestrá.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů