Top pět


Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek jukeboxu

Omalovánka beta pestrá zdarma k vytištění

Dětská omalovánka dostupná pod názvem beta pestrá k omalování pro menší i větší děti. Omalovánka beta pestrá je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Beta pestrá - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Beta pestrá - A5            Omalovánka - Beta pestrá - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Beta pestrá patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k tisku, Beta pestrá, online, zdarma, ke stažení, k vytisknutí, k vybarvení, pro děti, Zvířata, obrázek, k vytištění, obrázky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Beta pestrá k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s betou pestrou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Internet explorer, Chrome apod.). Doporučujeme tisknutí na tvrdší papír. K vybarvování potom může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako grafitové tužky, akrylové barvy, fixy, zvýrazňovače nebo uhly. Možností je pro holčičky i chlapečky k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek beta pestrá lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s betou pestrou má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří počítač, peněženku a elektřinu. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (např. grafitové tužky, akrylové barvy a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různá zvířata, rostliny, sporty a pochopitelně i betu pestrou :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, zaměstnání a nebo hudební nástroje. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Anna a Elsa, Batman, Pocahontas, Avengers a Adiboo. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka které zde máme k uložení jsou: draci, plachetnice, traktor, princezna nebo také mašinka. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem beta pestrá.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů