Nejhledanější


Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka beta pestrá zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem beta pestrá k omalování pro předškoláky. Omalovánka beta pestrá je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Beta pestrá - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Beta pestrá - A5            Omalovánka - Beta pestrá - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Beta pestrá patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zdarma, k vybarvení, online, ke stažení, obrázky, obrázek, Beta pestrá, k tisku, k vytisknutí, Zvířata, pro děti, k vytištění

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Beta pestrá k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s betou pestrou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Chromium, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vysokou gramáží. K obarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - voskovky, fixy, voskové tužky, akrylové barvy a nebo fixky. Možností je pro malé i větší děti vskutku velmi mnoho. Omalovánku beta pestrá lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s betou pestrou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, oči dětí a čas. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (např. voskovky, fixy a voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy ptáků, hudební nástroje, různé sporty a pochopitelně i betu pestrou :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy jídel, kytky či druhy sportů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Hledá se Nemo, Požárník Sam, Princezna Leonora, Včelka Mája a pes Pluto. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejpožadovanější omalovánky pro děti které tu máme ke stažení jsou: pes, kočka, lokomotiva s vagónky, vláček a čert. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou beta pestrá.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů