Nejstahovanější


Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek skůtru k vytisknutí

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka květiny k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk dostupná pod jménem květiny ke kreslení pro dospělé. Čerstvé květiny určitě potěší nejednu ženu, dívku i malou holčičku. Omalovánka květiny je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Květiny - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Květiny - A5            Omalovánka - Květiny - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Květiny patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: k vytisknutí, k vytištění, obrázek, k vybarvení, Květiny, k tisku, pro děti, Květiny, zdarma, online, obrázky, ke stažení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Květiny k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s květinami je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně browseru (Chromium, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vysokou gramáží. K obarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - temperové barvy, voskové tužky, zvýrazňovače, grafitové tužky nebo fixky. Možností je pro malé caparty k dispozici celá škála. Omalovánku květiny lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s květinami má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří dětské oči, zrak dětí či čas. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (kupř. temperové barvy, voskové tužky a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, pohádkové postavy, jednotlivá zvířata a pochopitelně i květiny :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy sportů, druhy jídel nebo také druhy automobilů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy U nás na farmě, Jak vycvičit draka, Ferda mravenec, Na vlásku či Křemílek a Vochomůrka. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je tady bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro chlapečky které na našich stránkách máme k uložení jsou: draci, kočka, Santa Klaus, traktor a mašinka. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s květinami.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů