Doporučené


Domek - obrázek, omalovánka k tisku

Pták na větvi - obrázek, omalovánka k tisku

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka budovy k vytisknutí

Omalovánka květiny k tisku, vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí nazvaná květiny ke kreslení pro malé ratolesti. Čerstvé květiny určitě potěší nejednu ženu, dívku i malou holčičku. Omalovánka květiny je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Květiny - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Květiny - A5            Omalovánka - Květiny - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Květiny patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: k vybarvení, ke stažení, zdarma, omalovánka, Květiny, obrázky, obrázek, dětské obrázky, Květiny, k vytištění, elektronické omalovánky, online, domalovánky, vymalovánky

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Květiny k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s květinami je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena k uložení v novém okně browseru (Safari, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší gramáží. K omalování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - křídy, grafitové tužky, fixky, tužky či pastelky. Kreslících Potřeb na malování je pro malé caparty k dispozici ohromující množství. Omalovánku květiny lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s květinami má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří zrak dětí, čas a elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. křídy, grafitové tužky nebo fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba písmena, druhy sportů, druhy automobilů a pochopitelně i květiny :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, postavy z pohádek a lidské profese. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Mimoni, Atlantida: Tajemná říše, Batman, Harley Quinn a panenka Winx. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro tatínky které tu máme ke stažení jsou: drak, mašinka, auto, netopýr anebo miminko. Budeme rádi, jestli se vám omalovánka květin bude líbit.


Najít slovo


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů