Top obrázky


Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Obrázek s elfem k vytisknutí

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka květiny k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka dostupná pod jménem květiny k vybarvování pro starší děti. Čerstvé květiny určitě potěší nejednu ženu, dívku i malou holčičku. Omalovánka květiny je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Květiny - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Květiny - A5            Omalovánka - Květiny - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Květiny patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: zdarma, zadarmo, obrázky, k vytištění, obrázek, omalovánka, online, omalovánky, k tisku, dětské obrázky, k vytisknutí, elektronické omalovánky, k vybarvení, ke stáhnutí

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Květiny k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s květinami je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Mozilla, Firefox apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší tloušťkou. K omalování lze potom zvolit různé psací potřeby - olejové pastely, fixy, tužky, voskové tužky případně fixky. Možností je pro prcky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku květiny lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s květinami má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří oči dětí, dětské oči a nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro prcky jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (kupř. olejové pastely, fixy a tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba květiny, zvířata, zvířátka a pochopitelně i květiny :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají postavy z pohádek, druhy automobilů a čísla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Fifi z Květíkova, Shrek, Život brouka, Frozen a nebo Pošťák Pat. Je ale těžké je zdarma sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro ženy které na našich stránkách máme ke stažení jsou: koně, raketa, mašinka, draci anebo pes. Ať omalovánka květiny přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů