Top obrázky


Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka květiny k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem květiny k vybarvování pro ratolesti. Čerstvé květiny určitě potěší nejednu ženu, dívku i malou holčičku. Omalovánka květiny je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Květiny - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Květiny - A5            Omalovánka - Květiny - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Květiny patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: pro děti, obrázek, Květiny, k vytištění, zdarma, online, k tisku, Květiny, ke stažení, k vytisknutí, obrázky, k vybarvení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Květiny k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s květinami je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém okně prohlížeče (Opera, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - akrylové barvy, grafitové tužky, pera, olejové pastely anebo voskovky. Výtvarných potřeb je pro naše zlatíčka opravdu mnoho. Omalovánku květiny lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s květinami má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří elektřinu, oči dětí případně peněženku. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (například akrylové barvy, grafitové tužky a pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba rostliny, různé kytky, jídla a pochopitelně i květiny :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají hudební nástroje, různá zvířátka a lidské profese. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Fortnite, Sněhurka, Teletubbies, Ferda mravenec případně Bambi. Je ale velmi těžké je dostupná bez placení získat a proto je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro naše ratolesti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: raketa, draci, Santa Klaus, hasiči či mašinka. Ať vám omalovánka květiny přinese mnoho radosti.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů