Nejhledanější


Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek jukeboxu

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka květiny k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku nazvaná květiny k omalování pro školáky. Čerstvé květiny určitě potěší nejednu ženu, dívku i malou holčičku. Omalovánka květiny je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Květiny - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Květiny - A5            Omalovánka - Květiny - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Květiny patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: k vybarvení, Květiny, k vytištění, Květiny, online, k tisku, zdarma, k vytisknutí, ke stažení, pro děti, obrázky, obrázek

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Květiny k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s květinami je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Firefox, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vysokou gramáží. K vybarvování potom může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako vodové barvy, pera, voskovky, uhlíky nebo také pastelové tužky. Výtvarných potřeb je pro dívky i chlapce k dispozici dlouhá řada. Obrázek květiny lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s květinami má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří počítač, peníze či elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (například vodové barvy, pera a voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různé sporty, jednotlivá zvířata, dopravní prostředky a pochopitelně i květiny :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají postavy z pohádek, druhy automobilů a lidské profese. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Frozen, Locika, Spongebob, Harley Quinn či Včelka Mája. Ty na našich stránkách ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro naše ratolesti které tady máme k uložení jsou: astronaut, sněhulák, čert, pes a vláček. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou květin.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů