Nejstahovanější


Obrázek s elfem k vytisknutí

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka králíka k vytisknutí

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka květiny k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod názvem květiny k obarvení pro předškoláky. Čerstvé květiny určitě potěší nejednu ženu, dívku i malou holčičku. Omalovánka květiny je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Květiny - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Květiny - A5            Omalovánka - Květiny - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Květiny patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: k vytisknutí, k tisku, obrázky, Květiny, obrázek, ke stažení, Květiny, k vytištění, k vybarvení, online, zdarma, pro děti

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Květiny k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s květinami je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Mozilla, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší gramáží. K obarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - umělecké tužky, tempery, fixky, zvýrazňovače a nebo voskové tužky. Potřeb na malování je pro holku i kluka k dispozici dlouhá řada. Omalovánku květiny lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s květinami má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří dětské oči, zrak dětí nebo peníze. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (např. umělecké tužky, tempery a fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba pohádkové postavy, jídla, zvířátka a pochopitelně i květiny :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivá zvířata, druhy sportů a sporty. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Pinocchio, Madagaskar, Pan Včelka, Equestria Girls nebo Astroboy. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro naše milé prcky které zde máme k uložení jsou: lokomotiva, koně, sněhulák, piráti případně princezna. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou květiny.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů