Nej obrázky


Víla - obrázek zdarma ke stažení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka květiny k vytisknutí

Omalovánka k vytištění označená květiny k vybarvování pro kluky. Čerstvé květiny určitě potěší nejednu ženu, dívku i malou holčičku. Omalovánka květiny je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Květiny - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Květiny - A5            Omalovánka - Květiny - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Květiny patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: k vytisknutí, elektronické omalovánky, k tisku, k vytištění, obrázky, online, Květiny, obrázek, zdarma, ke stáhnutí, omalovánka, domalovánky, pro děti, omalovánky

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Květiny k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s květinami je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Opera apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s větší tloušťkou. K obarvování pak může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, uhlíky, olejové pastely, temperové barvy nebo také fixy. Dostupných kreslících potřeb je pro nejmenší děti vskutku mnoho. Obrázek květiny lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka s květinami má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří elektrickou energii, čas případně dětské oči. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (kupř. akrylové barvy, uhlíky a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba hudební nástroje, květiny, rostliny a pochopitelně i květiny :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají dopravní prostředky, jednotlivá zvířata a kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Kuře Calimero, Tarzan, Ledové království, Scooby Doo případně Littlest Pet Shop. Ty tu však nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro učitelky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: pes, miminko, loď, dinosauři a nebo astronaut. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou květin.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů