Top omalovánky


Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek slepice k vytisknutí

Omalovánka katapult k vytisknutí

Omalovánka k tisku označená katapult k omalování pro nejmenší děti. Omalovánka katapult je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Katapult - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Katapult - A5            Omalovánka - Katapult - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Katapult patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: Katapult, k vytisknutí, Ostatní, zdarma, k vybarvení, k vytištění, obrázek, online, pro děti, obrázky, k tisku, ke stažení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Katapult k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s katapultem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stažení v novém oknu webového browseru (Chromium, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. Ke kreslení potom může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako tužky, fixy, temperové barvy, vodové barvy a pastelky. Možností je dnes pro děti k dispozici ohromné množství. Obrázek katapult lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s katapultem má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří počítač, elektrickou energii a elektřinu. Omalovánky nejsou pro děti jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (například tužky, fixy a temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba lidské profese, druhy sportů, písmena a pochopitelně i katapult :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivá zvířata, pohádkové postavy či druhy ptáků. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Pixel art, Tarzan, Hledá se Nemo, Princezna a žabák a Avengers. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejhledanější omalovánky pro menší i větší děti které tu máme k uložení jsou: hasiči, plachetnice, koně, loď nebo též raketa. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou katapultu.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů