Nejstahovanější


Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka katapult k vytištění pro děti

Dětská omalovánka uložená pod názvem katapult k vybarvování pro dívky. Omalovánka katapult je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Katapult - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Katapult - A5            Omalovánka - Katapult - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Katapult patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: zadarmo, pro děti, ke stáhnutí, k vytištění, obrázek, ke stažení, omalovánky, k vytisknutí, dětské obrázky, obrázky, elektronické omalovánky, k tisku, k vybarvení, Ostatní

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Katapult k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s katapultem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém okně browseru (Opera, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na kvalitnější papír. K obarvování následně může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako propisovací tužky, pastelové tužky, fixky, pastelky a grafitové tužky. Výtvarných potřeb je pro školáky fakt mnoho Omalovánku katapult lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s katapultem má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří zrak dětí, oči dětí a nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro školáky jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. propisovací tužky, pastelové tužky nebo fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různá zvířátka, hudební nástroje, různá zvířata a pochopitelně i katapult :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy automobilů, sporty nebo též jídla. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Duhová nevěsta, Myška Minie, Spiderman, Křemílek a Vochomůrka a nebo pes Pluto. Je ale velmi náročné je dostupná bez placení sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro maminky které tu máme ke stažení jsou: lokomotiva s vagónky, piráti, vláček, netopýr a Popeláři. Ať omalovánka katapult přinese radost vašim dětem.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů