Nejlepší


Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek raketoplánu

Obrázek slepice k vytisknutí

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka katapult k vytisknutí

Omalovánka pro tisk dostupná pod názvem katapult ke kreslení pro malé caparty. Omalovánka katapult je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Katapult - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Katapult - A5            Omalovánka - Katapult - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Katapult patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: obrázek, k vytisknutí, online, k vybarvení, Katapult, pro děti, k vytištění, ke stažení, obrázky, k tisku, Ostatní, zdarma

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Katapult k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s katapultem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Opera, Chrome apod.). Doporučujeme tisknutí na tlustčí papír. K omalování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, fixky, pera, vodové barvy a uhlíky. Pomůcek na malování je pro malé ratolesti k dispozici pestrá škála. Omalovánku katapult lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s katapultem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peníze, elektřinu a čas. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (kupř. temperové barvy, fixky a nebo pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmenka, různé sporty, různé kytky a pochopitelně i katapult :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají květiny, různá zvířátka případně druhy ptáků. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Včelka Mája, Alf, Mickey mouse, Ninjago a Stašpytlík. Ty zde však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holčičky i chlapečky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva, princezna a princ, lokomotiva s vagónky, auta nebo také drak. Užijte si omalovánku katapultu, budeme rádi, pakliže se vám bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů