Výběr obrázků


Veselý sněhulák - obrázek, omalovánka k tisku

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Čičinka - obrázek, omalovánka k tisku

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s elfem k vytisknutí

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka katapult zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění se jménem katapult k vybarvení pro dospělé. Omalovánka katapult je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Katapult - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Katapult - A5            Omalovánka - Katapult - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Katapult patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytisknutí, ke stažení, zadarmo, domalovánky, omalovánka, obrázek, k tisku, ke stáhnutí, obrázky, k vybarvení, Katapult, vymalovánky, zdarma, elektronické omalovánky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Katapult k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s katapultem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Chrome, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. K obarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - umělecké tužky, pastelky, zvýrazňovače, pera a tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro dívky k dispozici ohromující množství. Omalovánku katapult lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s katapultem má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří peníze, dětské oči nebo také počítač. Omalovánky nejsou pro dívky jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (kupř. umělecké tužky, pastelky nebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy jídel, písmenka, pohádkové postavy a pochopitelně i katapult :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířata, zvířátka a nebo rostliny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Diddl, Fifi z Květíkova, Kamarád Timmy, Rumcajs nebo také Pokémon. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro tatínky které tu máme ke stažení jsou: slon, piráti, miminko, drak případně liška. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou katapult.


Najít slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů