Doporučené


Obrázek s elfem k vytisknutí

Omalovánka s vánočním stromem

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Omalovánka katapult k vytisknutí

Omalovánka se jménem katapult k omalování pro malá děcka. Omalovánka katapult je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Katapult - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Katapult - A5            Omalovánka - Katapult - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Katapult patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: online, k vytisknutí, obrázky, pro děti, zdarma, k vybarvení, Katapult, Ostatní, k vytištění, ke stažení, obrázek, k tisku

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Katapult k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s katapultem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Safari, Opera apod.). Doporučujeme tisk na kvalitnější papír. K vybarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, tužky, fixy, propisovací tužky a křídy. Možností je dnes pro holky i kluky opravdu mnoho. Omalovánku katapult lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s katapultem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří čas, elektřinu a dětské oči. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (kupř. temperové barvy, tužky anebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba pohádkové postavy, písmenka, různé kytky a pochopitelně i katapult :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivá zvířata, jednotlivé druhy rostlin případně zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Frozen, Bratz panenky, Medvídek Pú, Littlest Pet Shop a Kačer Donald. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro předškoláky které tu máme ke stáhnutí jsou: pes, čert, liška, astronaut a nebo astronaut. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou katapult.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů