Top obrázky


Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka katapult k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti nazvaná katapult k omalování pro holčičky. Omalovánka katapult je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Katapult - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Katapult - A5            Omalovánka - Katapult - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Katapult patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: ke stažení, omalovánky, pro děti, domalovánky, vymalovánky, obrázek, omalovánka, obrázky, Katapult, k vytisknutí, zdarma, dětské obrázky, Ostatní, online

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Katapult k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s katapultem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven k uložení v novém okně webového prohlížeče (Internet explorer, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - zvýrazňovače, temperové barvy, tužky, tempery případně křídy. Možností je pro kluky k dispozici ohromné množství. Omalovánku katapult lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s katapultem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří počítač, čas či oči dětí. Omalovánky nejsou pro kluky jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. zvýrazňovače, temperové barvy a tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, druhy ptáků, různé kytky a pochopitelně i katapult :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají lidské profese, písmena nebo také zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Pat a Mat, Máša a medvěd, Batman, Lego příběh či Mimoni. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tu bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro seniory které zde máme ke stažení jsou: drak, hasiči, vláček, princezna a princ anebo raketa. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s katapultem.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů