Doporučené


Omalovánka králíka k vytisknutí

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka katapult k vytisknutí

Omalovánka k vytištění se jménem katapult k omalování pro malé děti. Omalovánka katapult je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Katapult - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Katapult - A5            Omalovánka - Katapult - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Katapult patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: obrázky, Katapult, k vytisknutí, k tisku, k vytištění, zdarma, k vybarvení, pro děti, Ostatní, online, obrázek, ke stažení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Katapult k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s katapultem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena k uložení v novém okně webového prohlížeče (Chrome, Opera apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s větší tloušťkou. K vybarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - vodové barvy, akrylové barvy, tempery, voskové tužky a fixky. Výtvarných potřeb je pro naše zlatíčka k dispozici ohromné množství. Omalovánku katapult lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s katapultem má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektrickou energii, počítač případně peněženku. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba vodové barvy, akrylové barvy nebo tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různá zvířátka, druhy ptáků, lidské profese a pochopitelně i katapult :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivá zvířata, květiny nebo také dopravní prostředky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Prasátko peppa, Lví hlídka, Aladin, princezna Sofie případně Kačer Donald. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro starší děti které tu máme ke stažení jsou: liška, auta, sněhulák, psi anebo princezna a princ. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou katapult.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů