Nejstahovanější


Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka katapult k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší označená katapult k vybarvení pro holky i kluky. Omalovánka katapult je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Katapult - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Katapult - A5            Omalovánka - Katapult - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Katapult patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: pro děti, Katapult, k vybarvení, k tisku, online, k vytisknutí, k vytištění, obrázky, obrázek, Ostatní, zdarma, ke stažení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Katapult k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s katapultem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Chromium, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silný a tvrdý papír. K obarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelové tužky, tužky, grafitové tužky, uhlíky a temperové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro holčičky i chlapečky vskutku mnoho. Omalovánku katapult lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s katapultem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří počítač, oči dětí nebo také dětské oči. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (kupř. pastelové tužky, tužky a nebo grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jídla, druhy ptáků, různá zvířátka a pochopitelně i katapult :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají květiny, dopravní prostředky a postavy z pohádek. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Harry Potter, Blesk McQueen, Hledá se Nemo, Gormiti nebo také Shimmer a Shine. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: slon, loď, astronaut, čert a liška. Nechť omalovánka s katapultem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů