Doporučujeme


Omalovánka s nemocným pejskem

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka budovy k vytisknutí

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Omalovánka katapult zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem katapult k obarvování pro děti. Omalovánka katapult je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Katapult - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Katapult - A5            Omalovánka - Katapult - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Katapult patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k tisku, online, omalovánka, k vytisknutí, obrázek, pro děti, obrázky, k vybarvení, omalovánky, domalovánky, vymalovánky, zdarma, Katapult, elektronické omalovánky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Katapult k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s katapultem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude ke stažení v novém oknu webového browseru (Chrome, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s větší gramáží. K obarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - vodové barvy, tempery, uhly, grafitové tužky a fixy. Kreslících Potřeb na malování je pro tatínky k dispozici ohromující množství. Omalovánku katapult lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s katapultem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří peníze, zrak dětí anebo počítač. Omalovánky nejsou pro tatínky jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (třeba vodové barvy, tempery nebo též uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba květiny, jednotlivé druhy rostlin, kytky a pochopitelně i katapult :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají čísla, písmenka případně postavy z pohádek. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Littlest Pet Shop, Hledá se Dory, Pocahontas, Grinch anebo Roblox. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro chlapečky které zde máme k uložení jsou: auta, vláček, slon, traktor či princezna. Ať si vaše dítko užije malování katapultu.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů