Top omalovánky


Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s nemocným pejskem

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Omalovánka jupiter k vytištění pro děti

Dětská omalovánka uložená pod názvem jupiter k obarvení pro nejmenší děti. Jupiter je dle římské mytologie bůh nebes a hromů. Zajímavá dětská omalovánka k vybarvení. Omalovánka jupiter je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Jupiter - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Jupiter - A5            Omalovánka - Jupiter - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jupiter patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: ke stažení, online, zdarma, Lidé, obrázky, k vybarvení, k tisku, k vytištění, obrázek, Jupiter, pro děti, k vytisknutí

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Jupiter k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s jupiterem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Chrome, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitnější papír. K vybarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - fixky, tempery, voskovky, akrylové barvy a uhly. Kreslících potřeb je dnes pro ratolesti k dispozici široká škála. Omalovánku jupiter lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s jupiterem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří počítač, oči dětí a nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například fixky, tempery nebo také voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zvířata, zvířátka, dopravní prostředky a pochopitelně i jupiter :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířátka, jednotlivé druhy ptáků a písmena. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Rumcajs, Duhová nevěsta, Doba ledová, Avengers a nebo Madagaskar. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro kluky a holky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: raketa, miminko, traktor, psi případně auta. Věříme, že se vám obrázek jupiteru bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů