Nejstahovanější


Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka jupiter k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší se jménem jupiter k obarvení pro seniory. Jupiter je dle římské mytologie bůh nebes a hromů. Zajímavá dětská omalovánka k vybarvení. Omalovánka jupiter je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Jupiter - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Jupiter - A5            Omalovánka - Jupiter - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jupiter patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: elektronické omalovánky, domalovánky, obrázek, vymalovánky, k vybarvení, pro děti, Jupiter, obrázky, k vytištění, zdarma, omalovánky, online, ke stažení, k vytisknutí

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Jupiter k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s jupiterem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena k uložení v novém oknu webového browseru (Safari, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitnější papír. K vybarvování pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako olejové pastely, voskovky, uhlíky, tempery a zvýrazňovače. Pomůcek na malování je pro tatínky fakt mnoho Obrázek jupiter lze též vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s jupiterem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří oči dětí, elektřinu a nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro tatínky jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (např. olejové pastely, voskovky případně uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy jídel, jednotlivá zvířata, písmenka a pochopitelně i jupiter :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají lidské profese, dopravní prostředky a různá zvířátka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro dospělé? Jsou to motivy Kačer Donald, Méďa Béďa, Na vlásku, Hledá se Dory a nebo Kráska a zvíře. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejhledanější omalovánky pro předškolní děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: auta, hasiči, liška, kočka nebo raketa. Věříme, že se vám obrázek jupiteru bude líbit.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů