Nejoblíbenější


Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka budovy k vytisknutí

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka jupiter k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí pojmenovaná jupiter k obarvování pro holky i kluky. Jupiter je dle římské mytologie bůh nebes a hromů. Zajímavá dětská omalovánka k vybarvení. Omalovánka jupiter je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Jupiter - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Jupiter - A5            Omalovánka - Jupiter - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jupiter patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Jupiter, obrázky, k vytištění, obrázek, ke stažení, k tisku, k vybarvení, zdarma, online, k vytisknutí, Lidé, pro děti

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Jupiter k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s jupiterem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stažení v novém oknu browseru (Chromium, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. K obarvení pak může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako vodové barvy, uhly, pastelové tužky, pastelky a olejové pastely. Možností je dnes pro holku i kluka k dispozici vskutku hodně. Obrázek jupiter lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s jupiterem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří čas, peníze anebo počítač. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (například vodové barvy, uhly a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmena, zaměstnání lidí, rostliny a pochopitelně i jupiter :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy ptáků, sporty případně květiny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Příšerky s.r.o., Adiboo, Harley Quinn, Kung Fu Panda anebo Gumídci. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: Santa Klaus, princezna, hasiči, houby a Popeláři. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku jupiter.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů