Výběr omalovánek


Obrázek jukeboxu

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka jupiter k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění pojmenovaná jupiter k vybarvování pro kluky a holky. Jupiter je dle římské mytologie bůh nebes a hromů. Zajímavá dětská omalovánka k vybarvení. Omalovánka jupiter je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Jupiter - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Jupiter - A5            Omalovánka - Jupiter - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jupiter patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Lidé, online, ke stažení, Jupiter, k vytištění, k vybarvení, k vytisknutí, obrázek, obrázky, pro děti, k tisku, zdarma

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Jupiter k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s jupiterem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Safari, Chrome apod.). Doporučujeme vytištění na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - propisovací tužky, fixky, tužky, uhlíky a zvýrazňovače. Kreslících Potřeb na malování je pro ratolesti fakt mnoho Omalovánku jupiter lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s jupiterem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří počítač, zrak dětí a peněženku. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (například propisovací tužky, fixky nebo též tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy jídel, různé kytky, různá zvířátka a pochopitelně i jupiter :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají hudební nástroje, druhy automobilů a nebo písmenka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Frozen, Ferda mravenec, Popelka, IronMan a Plants vs. Zombies. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro dívky i chlapce které na našich stránkách máme k uložení jsou: koně, pes, hasiči, psi anebo miminko. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem jupiter.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů