Top pět


Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka jupiter zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění nazvaná jupiter k omalování pro učitelky. Jupiter je dle římské mytologie bůh nebes a hromů. Zajímavá dětská omalovánka k vybarvení. Omalovánka jupiter je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Jupiter - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Jupiter - A5            Omalovánka - Jupiter - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jupiter patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Lidé, obrázek, dětské obrázky, k vytisknutí, k vybarvení, vymalovánky, Jupiter, k tisku, domalovánky, pro děti, zdarma, k vytištění, omalovánka, ke stažení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Jupiter k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s jupiterem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Opera, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdý papír. Ke kreslení lze pak zvolit různé psací potřeby - umělecké tužky, propisovací tužky, vodové barvy, tužky a nebo fixky. Potřeb na malování je pro ženy k dispozici pestrá škála. Omalovánku jupiter lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s jupiterem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří oči dětí, peněženku a čas. Omalovánky nejsou pro ženy jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (například umělecké tužky, propisovací tužky nebo též vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různé kytky, sporty, kytky a pochopitelně i jupiter :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání, čísla a zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy princezna Sofie, Popelka, Včelka Mája, Indiana Jones a Bambi. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejvyhledávanější omalovánky pro seniory které tu máme ke stáhnutí jsou: piráti, kočka, hasiči, lokomotiva či draci. Věříme, že se vám obrázek jupiteru bude líbit.


Hledat slovo


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů