Nejlepší


Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka Rakety určená k tisku

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka jupiter k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s názvem jupiter k omalování pro větší děti. Jupiter je dle římské mytologie bůh nebes a hromů. Zajímavá dětská omalovánka k vybarvení. Omalovánka jupiter je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Jupiter - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Jupiter - A5            Omalovánka - Jupiter - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jupiter patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: obrázek, ke stažení, k vytisknutí, online, pro děti, k tisku, zdarma, k vybarvení, k vytištění, Jupiter, obrázky, Lidé

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Jupiter k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s jupiterem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stáhnutí v novém oknu browseru (Chromium, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. Ke kreslení poté může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako voskové tužky, propisovací tužky, umělecké tužky, pastelové tužky anebo fixy. Dostupných kreslících potřeb je pro chlapce k dispozici široká škála. Obrázek jupiter lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s jupiterem má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří počítač, čas a nebo peníze. Omalovánky nejsou pro chlapce jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. voskové tužky, propisovací tužky nebo také umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy automobilů, zvířátka, různé kytky a pochopitelně i jupiter :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, květiny nebo též lidské profese. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy Toy Story, Pocahontas, Shimmer a Shine, Zootropolis a nebo Spiderman. Ty tu však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro předškolní děti které zde máme k uložení jsou: astronaut, kočka, slon, lokomotiva případně vláček. Užijte si omalovánku jupiteru, budeme rádi, jestli se vám bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů