Výběr omalovánek


Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka jupiter k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s názvem jupiter k vybarvení pro holčičky i chlapečky. Jupiter je dle římské mytologie bůh nebes a hromů. Zajímavá dětská omalovánka k vybarvení. Omalovánka jupiter je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Jupiter - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Jupiter - A5            Omalovánka - Jupiter - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jupiter patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytisknutí, zdarma, obrázek, k vytištění, ke stažení, obrázky, Jupiter, pro děti, k vybarvení, k tisku, online, Lidé

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Jupiter k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s jupiterem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Firefox, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdý papír. K obarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - uhlíky, fixy, olejové pastely, pera a fixky. Malovacích potřeb je pro ratolesti k dispozici široká škála. Omalovánku jupiter lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s jupiterem má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří dětské oči, čas či oči dětí. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (např. uhlíky, fixy a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba rostliny, zaměstnání lidí, lidské profese a pochopitelně i jupiter :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají hudební nástroje, zvířátka nebo jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Stašpytlík, panenka Winx, Kocour Garfield, Lego či Mimoni. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty které zde máme k uložení jsou: dinosauři, netopýr, sněhulák, princezna a princ a nebo lokomotiva. Budeme rádi, jestli se vám omalovánka jupiteru bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů