Nej obrázky


Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka jupiter k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí pojmenovaná jupiter ke kreslení pro malé caparty. Jupiter je dle římské mytologie bůh nebes a hromů. Zajímavá dětská omalovánka k vybarvení. Omalovánka jupiter je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Jupiter - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Jupiter - A5            Omalovánka - Jupiter - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jupiter patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: elektronické omalovánky, pro děti, omalovánky, vymalovánky, obrázek, k tisku, online, k vytištění, ke stáhnutí, zdarma, Jupiter, Lidé, dětské obrázky, k vytisknutí

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Jupiter k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s jupiterem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stažení v novém oknu webového browseru (Chromium, Opera apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší tloušťkou. K obarvování poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako křídy, vodové barvy, pastelky, tempery nebo též pastelové tužky. Malovacích potřeb je pro předškolní děti k dispozici celá škála. Omalovánku jupiter lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s jupiterem má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří peníze, oči dětí a peněženku. Omalovánky nejsou pro předškolní děti jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba křídy, vodové barvy anebo pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmenka, jednotlivá zvířata, zaměstnání lidí a pochopitelně i jupiter :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají dopravní prostředky, lidské profese a různá zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro tatínky? Jsou to motivy Máša a medvěd, Méďa Béďa, Peter Pan, Kuře Calimero a Adiboo. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro kluky které tu máme k uložení jsou: Popeláři, raketa, kočka, koně či auta. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem jupiter.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů