Výběr omalovánek


Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Číslo 7 k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti nazvaná Číslo 7 ke kreslení pro malé i větší děti. Omalovánka Číslo 7 je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Číslo 7 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Číslo 7 - A5            Omalovánka - Číslo 7 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 7 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vybarvení, k tisku, k vytištění, zdarma, Znaky, Číslo 7, pro děti, online, ke stažení, obrázky, obrázek, k vytisknutí

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Číslo 7 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s Číslo 7 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici k uložení v novém okně webového browseru (Safari, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tlustčí papír. K obarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - pastelové tužky, fixy, fixky, tužky a pera. Malovacích potřeb je pro malé ratolesti k dispozici pestrá škála. Omalovánku Číslo 7 lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s Číslo 7 má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří dětské oči, oči dětí a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (třeba pastelové tužky, fixy nebo fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy ptáků, postavy z pohádek, písmena a pochopitelně i Číslo 7 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířátka, zaměstnání a různé kytky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Fortnite, Gormiti, Včelka Mája, Hot Wheels a Peter Pan. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro kluky a holky které tady máme ke stáhnutí jsou: Popeláři, kočka, pes, mašinka a nebo dinosauři. Ať si vaše dítě užije omalovánku Číslo 7.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů