Doporučujeme


Pták na větvi - obrázek, omalovánka k tisku

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek raketoplánu

Omalovánka Číslo 7 zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší pojmenovaná Číslo 7 k obarvování pro chlapce. Omalovánka Číslo 7 je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Číslo 7 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Číslo 7 - A5            Omalovánka - Číslo 7 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 7 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: zdarma, dětské obrázky, ke stažení, elektronické omalovánky, k tisku, omalovánky, Číslo 7, domalovánky, online, obrázek, k vytištění, ke stáhnutí, vymalovánky, pro děti

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Číslo 7 k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s Číslo 7 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Mozilla, Chrome apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s vyšší gramáží. K obarvení potom může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako grafitové tužky, pastelové tužky, olejové pastely, křídy anebo propisovací tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro nejmenší k dispozici ohromující množství. Omalovánku Číslo 7 lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s Číslo 7 má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří čas, elektřinu nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například grafitové tužky, pastelové tužky nebo též olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zvířátka, druhy sportů, druhy jídel a pochopitelně i Číslo 7 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají postavy z pohádek, čísla nebo zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro dospělé? Jsou to motivy Simpsonovi, Šmoulové, Krtek, Tarzan nebo také Superčarodějnice. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro tatínky které na našich stránkách máme k uložení jsou: čert, hasiči, drak, princezna a princ či lokomotiva. Věříme, že se vám obrázek Číslo 7 bude líbit.


Prohledat web


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů