Výběr omalovánek


Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Číslo 7 k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s názvem Číslo 7 k obarvení pro nejmenší děti. Omalovánka Číslo 7 je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Číslo 7 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Číslo 7 - A5            Omalovánka - Číslo 7 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 7 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: zdarma, pro děti, k vytištění, k vytisknutí, online, obrázek, ke stažení, obrázky, zadarmo, k vybarvení, k tisku, omalovánka, omalovánky, vymalovánky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Číslo 7 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s Číslo 7 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k uložení v novém oknu prohlížeče (Firefox, Mozilla apod.). Doporučujeme vytištění na tvrdší a silnější papír. K omalování potom může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako uhlíky, umělecké tužky, pastelové tužky, tempery nebo také temperové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro malá děcka k dispozici pestrá škála. Obrázek Číslo 7 lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Číslo 7 má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří dětské oči, oči dětí nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (například uhlíky, umělecké tužky a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba kytky, jednotlivé druhy ptáků, druhy sportů a pochopitelně i Číslo 7 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy ptáků, zvířátka anebo zaměstnání. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapce? Jsou to motivy Among Us, Flintstoneovi, Lego, Pat a Mat nebo Hot Wheels. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro učitelky které tu máme ke stáhnutí jsou: miminko, drak, sněhulák, piráti případně netopýr. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem Číslo 7.


Vyhledávání


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů