Top obrázky


Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Číslo 7 k vytisknutí

Dětská omalovánka uložená pod názvem Číslo 7 k obarvení pro naše ratolesti. Omalovánka Číslo 7 je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Číslo 7 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Číslo 7 - A5            Omalovánka - Číslo 7 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 7 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vybarvení, ke stažení, Znaky, obrázky, Číslo 7, online, obrázek, k vytištění, k vytisknutí, pro děti, k tisku, zdarma

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Číslo 7 k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s Číslo 7 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Safari, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisknutí na silný papír, třeba čtvrtku. Ke kreslení lze následně zvolit různé psací potřeby - uhly, akrylové barvy, voskové tužky, umělecké tužky a nebo pera. Možností je pro naše zlatíčka opravdu mnoho. Omalovánku Číslo 7 lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s Číslo 7 má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peníze, zrak dětí nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. uhly, akrylové barvy nebo také voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, jídla, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i Číslo 7 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé sporty, druhy sportů a jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Hello Kitty, Shrek, Hannah Montana, Asterix a Obelix nebo Superman. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro dívky i chlapce které tady máme ke stáhnutí jsou: drak, koně, princezna, mašinka a piráti. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou Číslo 7.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů