Výběr obrázků


Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka tenistky

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Číslo 7 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk označená Číslo 7 ke kreslení pro naše zlatíčka. Omalovánka Číslo 7 je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Číslo 7 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Číslo 7 - A5            Omalovánka - Číslo 7 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 7 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: Znaky, obrázky, Číslo 7, ke stáhnutí, vymalovánky, zadarmo, zdarma, pro děti, elektronické omalovánky, k tisku, dětské obrázky, online, obrázek, domalovánky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Číslo 7 k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s Číslo 7 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude ke stažení v novém oknu internetového browseru (Mozilla, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vysokou gramáží. K omalování lze následně zvolit různé psací potřeby - fixy, tempery, uhlíky, zvýrazňovače anebo grafitové tužky. Malovacích potřeb je pro malé ratolesti vskutku mnoho. Omalovánku Číslo 7 lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s Číslo 7 má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří zrak dětí, elektrickou energii a elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (například fixy, tempery či uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zvířata, zaměstnání lidí, různé kytky a pochopitelně i Číslo 7 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy jídel, kytky nebo také různá zvířátka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Pejsek a kočička, Bořek stavitel, Panenka Barbie, Locika a Myška Minie. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malá děcka které tu máme k uložení jsou: lokomotiva s vagónky, miminko, astronaut, sněhulák případně hasiči. Užijte si omalovánku Číslo 7, budeme rádi, jestliže se vám bude líbit.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů