Nej pět


Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Číslo 7 k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk s názvem Číslo 7 k omalování pro holčičky. Omalovánka Číslo 7 je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Číslo 7 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Číslo 7 - A5            Omalovánka - Číslo 7 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 7 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: obrázky, k tisku, Číslo 7, k vybarvení, obrázek, online, k vytištění, Znaky, pro děti, ke stažení, k vytisknutí, zdarma

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Číslo 7 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s Číslo 7 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Safari apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší papír. K vybarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - zvýrazňovače, propisovací tužky, tužky, pastelky nebo též pastelové tužky. Kreslících potřeb je dnes pro nejmenší k dispozici pestrá škála. Omalovánku Číslo 7 lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s Číslo 7 má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří čas, peněženku a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (třeba zvýrazňovače, propisovací tužky nebo také tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba rostliny, různé kytky, druhy ptáků a pochopitelně i Číslo 7 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají sporty, zaměstnání anebo kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Plamínek a čtyřkoláci, Pinocchio, Červená Karkulka, Kouzelná beruška a černý kocour a Hello Kitty. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro předškolní děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: psi, auta, liška, vláček a princezna a princ. Věříme, že se vám obrázek Číslo 7 bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů