Nejvyhledávanější


Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Číslo 7 zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk pojmenovaná Číslo 7 k vybarvení pro malé ratolesti. Omalovánka Číslo 7 je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Číslo 7 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Číslo 7 - A5            Omalovánka - Číslo 7 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 7 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: omalovánka, obrázky, online, Znaky, obrázek, elektronické omalovánky, Číslo 7, omalovánky, k vybarvení, zadarmo, ke stáhnutí, k tisku, k vytištění, zdarma

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Číslo 7 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Číslo 7 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s vyšší gramáží. K obarvování následně může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, voskovky, voskové tužky, grafitové tužky nebo uhly. Potřeb na malování je pro chlapce k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku Číslo 7 lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s Číslo 7 má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří počítač, elektřinu a peněženku. Omalovánky nejsou pro chlapce jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (třeba umělecké tužky, voskovky nebo též voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba květiny, jednotlivé druhy rostlin, jídla a pochopitelně i Číslo 7 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy automobilů, druhy jídel a písmenka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy Angelína balerína, princezna Sofie, Popelka, Pocahontas a pes Pluto. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro učitelky které tu máme ke stáhnutí jsou: slon, čert, koně, kočka anebo netopýr. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou Číslo 7.


Vyhledávání


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů