Výběr obrázků


Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Číslo 7 k vytisknutí

Dětská omalovánka pojmenovaná Číslo 7 k omalování pro malá děcka. Omalovánka Číslo 7 je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Číslo 7 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Číslo 7 - A5            Omalovánka - Číslo 7 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 7 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: obrázky, k vybarvení, zdarma, k tisku, k vytisknutí, Číslo 7, obrázek, online, k vytištění, Znaky, pro děti, ke stažení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Číslo 7 k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s Číslo 7 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici k uložení v novém okně internetového browseru (Safari, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na tlustčí papír. K vybarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - fixy, zvýrazňovače, propisovací tužky, voskovky a křídy. Výtvarných potřeb je pro nejmenší děti k dispozici ohromující množství. Omalovánku Číslo 7 lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s Číslo 7 má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří zrak dětí, počítač anebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (například fixy, zvýrazňovače a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, druhy jídel, rostliny a pochopitelně i Číslo 7 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají sporty, hudební nástroje a pohádkové postavy. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Panenka Barbie, Chuggington, Marvel Rocket, Rio anebo Indiana Jones. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holčičky i chlapečky které zde máme ke stažení jsou: čert, piráti, auto, koně nebo také astronaut. Užijte si omalovánku Číslo 7, budeme rádi, jestli se vám bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů