Doporučené


Omalovánka s nemocným pejskem

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka budovy k vytisknutí

Omalovánka Číslo 7 k vytisknutí

Omalovánka s názvem Číslo 7 ke kreslení pro naše milé prcky. Omalovánka Číslo 7 je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Číslo 7 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Číslo 7 - A5            Omalovánka - Číslo 7 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 7 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: Znaky, Číslo 7, pro děti, k vybarvení, ke stažení, obrázky, zdarma, k vytisknutí, online, obrázek, k tisku, k vytištění

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Číslo 7 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s Číslo 7 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Internet explorer, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na tlustčí papír. K obarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - tužky, pera, grafitové tužky, uhlíky anebo křídy. Možností je pro školáky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku Číslo 7 lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s Číslo 7 má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří elektřinu, oči dětí či peněženku. Omalovánky nejsou pro školáky jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. tužky, pera a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba čísla, zvířátka, lidské profese a pochopitelně i Číslo 7 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají kytky, druhy jídel a hudební nástroje. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Princezna Leonora, Power Strangers, Včelka Mája, Bořek stavitel či Fifi z Květíkova. Ty zde však nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro holky i kluky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: raketa, liška, Popeláři, houby nebo také loď. Užijte si omalovánku Číslo 7, budeme rádi, pakliže se vám bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů