Nejlepší


Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Obrázek s elfem k vytisknutí

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Číslo 7 k vytisknutí

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem Číslo 7 ke kreslení pro děti. Omalovánka Číslo 7 je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Číslo 7 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Číslo 7 - A5            Omalovánka - Číslo 7 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 7 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytištění, Číslo 7, k vytisknutí, zdarma, obrázky, pro děti, k tisku, online, Znaky, ke stažení, obrázek, k vybarvení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Číslo 7 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s Číslo 7 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Chrome, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K omalování následně může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako olejové pastely, pastelky, fixky, zvýrazňovače nebo též voskové tužky. Pomůcek na malování je pro předškoláky k dispozici ohromující množství. Obrázek Číslo 7 lze též vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s Číslo 7 má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří peněženku, oči dětí případně elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (např. olejové pastely, pastelky a fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy automobilů, písmenka, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i Číslo 7 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy sportů, druhy ptáků nebo kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy My little pony, Lego příběh, Avatar, Hledá se Nemo případně Equestria Girls. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro dívky i chlapce které na našich stránkách máme k uložení jsou: loď, houby, miminko, vláček a nebo lokomotiva s vagónky. Ať si vaše dítko užije malování Číslo 7.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů