Top omalovánky


Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Omalovánka Číslo 7 k vytisknutí

Omalovánka pro tisk uložená pod názvem Číslo 7 ke kreslení pro nejmenší děti. Omalovánka Číslo 7 je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Číslo 7 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Číslo 7 - A5            Omalovánka - Číslo 7 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 7 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytisknutí, k vybarvení, k tisku, Znaky, obrázky, obrázek, ke stažení, zdarma, online, pro děti, Číslo 7, k vytištění

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Číslo 7 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s Číslo 7 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stažení v novém okně webového browseru (Safari, Firefox apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší tloušťkou. K obarvení potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako pastelky, propisovací tužky, křídy, pastelové tužky nebo tužky. Potřeb na malování je pro nejmenší děti k dispozici široká škála. Omalovánku Číslo 7 lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Číslo 7 má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří elektrickou energii, peníze anebo počítač. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. pastelky, propisovací tužky nebo též křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, sporty, písmenka a pochopitelně i Číslo 7 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají kytky, jednotlivé druhy rostlin nebo také květiny. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Tlapková patrola, Pocahontas, Superman, IronMan anebo Power Strangers. Je však velmi těžké je zdarma sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děcka které tady máme k uložení jsou: draci, auta, slon, raketa a astronaut. Nechť vám omalovánka s Číslo 7 přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů