Výběr obrázků


Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka družice k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění uložená pod názvem družice k obarvování pro kluky i holky. Omalovánka družice je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Družice - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Družice - A5            Omalovánka - Družice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Družice patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: obrázek, ke stažení, online, Družice, k tisku, obrázky, k vybarvení, k vytisknutí, pro děti, k vytištění, zdarma, Vesmír

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek k vybarvení Družice k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s družicí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Internet explorer, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s větší gramáží. K vybarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - tužky, tempery, vodové barvy, voskové tužky a grafitové tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro děti k dispozici dlouhá řada. Omalovánku družice lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s družicí má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří oči dětí, elektrickou energii a elektřinu. Omalovánky nejsou pro děti jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. tužky, tempery a nebo vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba hudební nástroje, jednotlivé druhy rostlin, dopravní prostředky a pochopitelně i družici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají květiny, rostliny nebo též zvířátka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Madagaskar, Superčarodějnice, Rumcajs, Jak vycvičit draka a Včelka Mája. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tu bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: auta, lokomotiva s vagónky, loď, auta anebo liška. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s družicí.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů