Výběr obrázků


Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka králíka k vytisknutí

Obrázek s elfem k vytisknutí

Omalovánka družice k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší uložená pod názvem družice k omalování pro malá děcka. Omalovánka družice je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Družice - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Družice - A5            Omalovánka - Družice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Družice patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: k vybarvení, ke stažení, obrázek, Vesmír, pro děti, zdarma, Družice, k tisku, obrázky, k vytištění, k vytisknutí, online

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Družice k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s družicí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Firefox, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s větší tloušťkou. K obarvení potom může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako voskovky, fixky, pastelové tužky, temperové barvy nebo též tempery. Malovacích potřeb je pro děti k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek družice lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s družicí má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří čas, peněženku a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (kupř. voskovky, fixky nebo pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba čísla, rostliny, různá zvířata a pochopitelně i družici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají postavy z pohádek, druhy ptáků a hudební nástroje. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Brawl stars, U nás na farmě, Lion King, Simpsonovi a Adiboo. Nejsou k dispozici zdarma a tak je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti které na našich stránkách máme k uložení jsou: netopýr, sněhulák, mašinka, Popeláři či Santa Klaus. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s družicí líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů