Nejstahovanější


Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka družice k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění s názvem družice k vybarvení pro chlapce i dívky. Omalovánka družice je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Družice - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Družice - A5            Omalovánka - Družice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Družice patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: obrázky, ke stažení, zdarma, obrázek, Vesmír, Družice, k tisku, pro děti, online, k vybarvení, k vytisknutí, k vytištění

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Družice k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s družicí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Safari, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší gramáží. Ke kreslení lze poté zvolit různé psací potřeby - pera, fixy, temperové barvy, tempery a pastelky. Potřeb na malování je pro kluky a holky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku družice lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s družicí má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří čas, peníze nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (třeba pera, fixy anebo temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jídla, jednotlivá zvířata, druhy sportů a pochopitelně i družici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy ptáků, druhy jídel nebo též různé kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Pan Včelka, Toy Story, Mickey mouse, Bob a Bobek nebo Lego příběh. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejhledanější omalovánky pro školáky které zde máme ke stáhnutí jsou: loď, auto, raketa, astronaut případně psi. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem družice.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů