Nej omalovánky


Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka gejša zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk uložená pod názvem gejša k omalování pro dívky. Gejša je japonská společnice, děti se s ní u nás s největší pravděpodobností nesetkají, přesto však její pestrobarevné šaty mohou lákat k vybarvení. Omalovánka gejša je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Gejša - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Gejša - A5            Omalovánka - Gejša - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Gejša patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vybarvení, Lidé, k vytištění, obrázek, zdarma, online, ke stažení, Gejša, obrázky, k tisku, pro děti, k vytisknutí

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Gejša k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s gejšou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena k uložení v novém okně webového browseru (Mozilla, Opera apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvování pak může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako tempery, olejové pastely, akrylové barvy, voskové tužky nebo též pastelky. Pomůcek na malování je pro školáky k dispozici ohromné množství. Omalovánku gejša lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s gejšou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří zrak dětí, dětské oči nebo také elektřinu. Omalovánky nejsou pro školáky jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například tempery, olejové pastely nebo akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, zaměstnání lidí, písmena a pochopitelně i gejšu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy ptáků, jídla a nebo písmenka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Fifi z Květíkova, Život brouka, Minecraft, Grinch nebo také Budulínek. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malá děcka které tady máme ke stáhnutí jsou: astronaut, traktor, auta, raketa případně auto. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou gejša.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů