Doporučené


Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka tenistky

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Omalovánka s vánočním stromem

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka gejša zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem gejša k vybarvení pro děti. Gejša je japonská společnice, děti se s ní u nás s největší pravděpodobností nesetkají, přesto však její pestrobarevné šaty mohou lákat k vybarvení. Omalovánka gejša je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Gejša - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Gejša - A5            Omalovánka - Gejša - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Gejša patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: online, Lidé, k vybarvení, k tisku, obrázek, k vytisknutí, zdarma, Gejša, pro děti, ke stažení, k vytištění, obrázky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Gejša k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s gejšou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Internet explorer, Mozilla apod.). Nejlepší bude tisknout na pevnější papír. K vybarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - křídy, temperové barvy, umělecké tužky, pastelové tužky a nebo propisovací tužky. Malovacích potřeb je pro malá děcka k dispozici ohromné množství. Omalovánku gejša lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s gejšou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří peníze, peněženku či oči dětí. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba křídy, temperové barvy anebo umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, kytky, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i gejšu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé sporty, písmena případně písmenka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Blesk McQueen, Příběh hraček, Brawl stars, Sněhurka či pes Pluto. Je však velmi těžké je zadarmo získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro holky i kluky které tady máme k uložení jsou: Popeláři, auta, draci, lokomotiva nebo též drak. Věříme, že se vám obrázek gejši bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů