Top obrázky


Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka gejša zdarma k vytištění

Omalovánka označená gejša ke kreslení pro ratolesti. Gejša je japonská společnice, děti se s ní u nás s největší pravděpodobností nesetkají, přesto však její pestrobarevné šaty mohou lákat k vybarvení. Omalovánka gejša je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Gejša - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Gejša - A5            Omalovánka - Gejša - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Gejša patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytisknutí, pro děti, obrázek, k vytištění, zdarma, obrázky, k vybarvení, ke stažení, k tisku, Gejša, Lidé, online

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Gejša k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s gejšou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Safari, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír s vyšší gramáží. K omalování pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako akrylové barvy, uhly, zvýrazňovače, umělecké tužky a tužky. Potřeb na malování je pro malé caparty k dispozici celá škála. Obrázek gejša lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s gejšou má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektřinu, zrak dětí anebo čas. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (např. akrylové barvy, uhly či zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zaměstnání, druhy ptáků, zvířátka a pochopitelně i gejšu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají hudební nástroje, kytky a dopravní prostředky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Gormiti, Bořek stavitel, Mimoni, Marvel Rocket anebo Příšerky s.r.o.. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejstahovanější omalovánky pro naše zlatíčka které zde máme k uložení jsou: slon, čert, kočka, draci případně plachetnice. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s gejšou líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů