Top šest


Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Domek - obrázek, omalovánka k tisku

Holubička - obrázek, omalovánka k tisku

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka gejša k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí nazvaná gejša k vybarvení pro starší děti. Gejša je japonská společnice, děti se s ní u nás s největší pravděpodobností nesetkají, přesto však její pestrobarevné šaty mohou lákat k vybarvení. Omalovánka gejša je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Gejša - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Gejša - A5            Omalovánka - Gejša - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Gejša patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytištění, k tisku, dětské obrázky, obrázky, Gejša, online, pro děti, zdarma, zadarmo, Lidé, ke stáhnutí, k vytisknutí, omalovánky, omalovánka

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Gejša k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s gejšou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k uložení v novém oknu browseru (Chrome, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na tlustčí papír. K vybarvování následně může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako zvýrazňovače, grafitové tužky, uhlíky, křídy nebo voskovky. Pomůcek na malování je pro ženy k dispozici vskutku hodně. Omalovánku gejša lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s gejšou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří peněženku, elektrickou energii nebo také počítač. Omalovánky nejsou pro ženy jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (například zvýrazňovače, grafitové tužky anebo uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různá zvířátka, jídla, druhy jídel a pochopitelně i gejšu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy sportů, zaměstnání lidí a písmenka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Superčarodějnice, Pat a Mat, Krtek, Hannah Montana nebo také Pošťák Pat. Nejsou k dispozici zdarma a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka které zde máme ke stáhnutí jsou: plachetnice, Popeláři, lokomotiva s vagónky, psi a slon. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s gejšou.


Najít slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů