Nejvyhledávanější


Omalovánka budovy k vytisknutí

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka gejša zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem gejša k obarvování pro školáky. Gejša je japonská společnice, děti se s ní u nás s největší pravděpodobností nesetkají, přesto však její pestrobarevné šaty mohou lákat k vybarvení. Omalovánka gejša je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Gejša - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Gejša - A5            Omalovánka - Gejša - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Gejša patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Gejša, obrázek, zdarma, online, k vybarvení, k tisku, Lidé, k vytisknutí, ke stažení, obrázky, k vytištění, pro děti

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Gejša k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s gejšou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena k uložení v novém okně browseru (Internet explorer, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvování pak může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako zvýrazňovače, uhly, voskovky, vodové barvy nebo též uhlíky. Potřeb na malování je pro naše zlatíčka vskutku mnoho. Omalovánku gejša lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s gejšou má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří peníze, čas a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. zvýrazňovače, uhly či voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy automobilů, zaměstnání, písmenka a pochopitelně i gejšu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají lidské profese, kytky nebo sporty. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Lego příběh, Lví král, Kocour Garfield, Madagaskar a Bugs Bunny. Ty tu ale nemáme. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děcka které zde máme ke stažení jsou: princezna, auto, pes, auta a nebo slon. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s gejšou líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů