Nej omalovánky


Obrázek s elfem k vytisknutí

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka gejša zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění pojmenovaná gejša k obarvení pro naše milé prcky. Gejša je japonská společnice, děti se s ní u nás s největší pravděpodobností nesetkají, přesto však její pestrobarevné šaty mohou lákat k vybarvení. Omalovánka gejša je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Gejša - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Gejša - A5            Omalovánka - Gejša - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Gejša patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytisknutí, Gejša, k tisku, k vytištění, ke stažení, k vybarvení, online, Lidé, pro děti, obrázky, zdarma, obrázek

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Gejša k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s gejšou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Opera, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdší a silnější papír. K vybarvení následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako pera, uhly, propisovací tužky, tempery anebo grafitové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro nejmenší děti k dispozici celá škála. Obrázek gejša lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s gejšou má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří čas, oči dětí nebo také elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (například pera, uhly či propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, zaměstnání lidí, druhy jídel a pochopitelně i gejšu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zvířata, různé kytky nebo též čísla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Brawl stars, Bugs Bunny, Shimmer a Shine, Požárník Sam nebo také Superčarodějnice. Ty na našich stránkách ale nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro holku i kluka které tu máme ke stažení jsou: lokomotiva, slon, psi, auta a lokomotiva s vagónky. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou gejši.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů