Top omalovánky


Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s elfem k vytisknutí

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka gejša zdarma k vytištění

Dětská omalovánka označená gejša k vybarvení pro malé děti. Gejša je japonská společnice, děti se s ní u nás s největší pravděpodobností nesetkají, přesto však její pestrobarevné šaty mohou lákat k vybarvení. Omalovánka gejša je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Gejša - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Gejša - A5            Omalovánka - Gejša - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Gejša patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: omalovánky, k vytisknutí, dětské obrázky, online, ke stáhnutí, zadarmo, zdarma, k vybarvení, k tisku, elektronické omalovánky, pro děti, k vytištění, vymalovánky, obrázky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Gejša k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s gejšou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. K obarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - pastelové tužky, grafitové tužky, propisovací tužky, fixky a nebo akrylové barvy. Potřeb na malování je pro kluky k dispozici ohromující množství. Omalovánku gejša lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s gejšou má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří elektřinu, počítač a oči dětí. Omalovánky nejsou pro kluky jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (například pastelové tužky, grafitové tužky a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba rostliny, čísla, jednotlivá zvířata a pochopitelně i gejšu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají postavy z pohádek, různé sporty nebo zvířátka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro dospělé? Jsou to motivy Tarzan, Furby, Méďa Béďa, Brawl stars a Pocahontas. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší které na našich stránkách máme ke stažení jsou: princezna, lokomotiva, koně, čert a astronaut. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou gejša.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů