Nejlepší


Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Člověk - obrázek, omalovánka k tisku

Lama alpaka - obrázek, omalovánka k tisku

Čičinka - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek štěněte

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka satelit k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka dostupná pod jménem satelit ke kreslení pro prcky. Omalovánka satelit je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Satelit - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Satelit - A5            Omalovánka - Satelit - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Satelit patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: domalovánky, k tisku, k vytištění, vymalovánky, dětské obrázky, obrázek, pro děti, elektronické omalovánky, online, Vesmír, k vytisknutí, omalovánky, Satelit, omalovánka

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Satelit k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s satelitem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Chromium, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží. K obarvování potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako vodové barvy, tužky, pastelky, fixky případně voskové tužky. Pomůcek na malování je pro holky vskutku velmi mnoho. Obrázek satelit lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s satelitem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří peníze, oči dětí anebo čas. Omalovánky nejsou pro holky jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. vodové barvy, tužky nebo též pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, písmenka, lidské profese a pochopitelně i satelit :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají pohádkové postavy, různé sporty nebo také druhy jídel. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Lego, Pat a Mat, Superčarodějnice, Ben 10 anebo Legenda o Mulan. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je zde bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro starší děti které tady máme k uložení jsou: Popeláři, traktor, psi, astronaut a nebo mašinka. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s satelitem.


Prohledat web


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů