Nej omalovánky


Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Omalovánka satelit k vytisknutí

Omalovánka označená satelit k omalování pro předškoláky. Omalovánka satelit je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Satelit - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Satelit - A5            Omalovánka - Satelit - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Satelit patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: k vytisknutí, k vytištění, Vesmír, k tisku, ke stažení, k vybarvení, obrázky, zdarma, Satelit, obrázek, pro děti, online

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Satelit k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s satelitem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Chromium, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší gramáží. K obarvení potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, tempery, uhlíky, fixky a olejové pastely. Možností je pro naše ratolesti k dispozici široká škála. Obrázek satelit lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s satelitem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří počítač, elektřinu a nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (např. akrylové barvy, tempery nebo také uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířata, různá zvířátka, druhy jídel a pochopitelně i satelit :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé kytky, různé sporty anebo zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Hello Kitty, Krtek, Barbie, Spiderman a nebo Equestria Girls. Je však náročné je zdarma sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které na našich stránkách máme k uložení jsou: Santa Klaus, vláček, lokomotiva, lokomotiva s vagónky či piráti. Ať omalovánka satelit přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů