Top obrázky


Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka satelit k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění se jménem satelit k obarvování pro ženy. Omalovánka satelit je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Satelit - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Satelit - A5            Omalovánka - Satelit - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Satelit patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: ke stáhnutí, obrázek, vymalovánky, k vybarvení, zadarmo, dětské obrázky, domalovánky, k tisku, Satelit, omalovánky, elektronické omalovánky, k vytisknutí, pro děti, k vytištění

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Satelit k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s satelitem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče (Firefox, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na tlustčí papír. K vybarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelové tužky, tempery, tužky, fixky nebo uhlíky. Možností je dnes pro holčičky k dispozici ohromující množství. Omalovánku satelit lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s satelitem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří oči dětí, peněženku nebo také dětské oči. Omalovánky nejsou pro holčičky jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (například pastelové tužky, tempery případně tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba sporty, kytky, zvířátka a pochopitelně i satelit :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, jídla či druhy automobilů. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Hannah Montana, Princezna Leonora, Teletubbies, Paw patrol nebo také Fortnite. Nejsou k dispozici zdarma a tak je zde bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro tatínky které tu máme ke stáhnutí jsou: loď, astronaut, princezna, plachetnice nebo též piráti. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s satelitem.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů