Nej šest


Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Křečík - obrázek, omalovánka k tisku

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka satelit k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku dostupná pod názvem satelit k obarvování pro holčičky. Omalovánka satelit je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Satelit - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Satelit - A5            Omalovánka - Satelit - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Satelit patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: obrázky, zadarmo, k tisku, online, k vytisknutí, elektronické omalovánky, omalovánka, ke stažení, k vytištění, vymalovánky, Satelit, Vesmír, omalovánky, k vybarvení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Satelit k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s satelitem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Chrome, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na kvalitnější papír. K omalování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, zvýrazňovače, fixky, křídy anebo vodové barvy. Malovacích potřeb je pro děti k dispozici celá škála. Omalovánku satelit lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s satelitem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří peníze, peněženku případně čas. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (kupř. temperové barvy, zvýrazňovače a nebo fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, zaměstnání, různé sporty a pochopitelně i satelit :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivá zvířata, různá zvířátka nebo též zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro chlapce? Jsou to motivy Astroboy, Kačer Donald, Madagaskar, Alf případně Fortnite. Je však velmi náročné je dostupná bez placení získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejhledanější omalovánky pro učitelky které zde máme ke stažení jsou: kočka, čert, lokomotiva, princezna a princ a astronaut. Ať vám omalovánka satelit přinese mnoho radosti.


Vyhledávání


Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů