Nejstahovanější


Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka satelit k vytisknutí

Omalovánka k vytištění se jménem satelit k obarvování pro holky i kluky. Omalovánka satelit je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Satelit - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Satelit - A5            Omalovánka - Satelit - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Satelit patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: Vesmír, k vytisknutí, obrázky, online, k tisku, k vytištění, k vybarvení, ke stažení, pro děti, obrázek, Satelit, zdarma

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Satelit k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s satelitem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Opera, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. K obarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - akrylové barvy, grafitové tužky, temperové barvy, pastelky anebo propisovací tužky. Pomůcek na malování je pro malé holčičky a chlapečky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku satelit lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s satelitem má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří počítač, peněženku a čas. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (kupř. akrylové barvy, grafitové tužky nebo též temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zvířata, jednotlivé druhy ptáků, kytky a pochopitelně i satelit :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají dopravní prostředky, druhy ptáků a zaměstnání lidí. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Fortnite, Marvel Rocket, Paw patrol, Pan Včelka a Plants vs. Zombies. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejstahovanější omalovánky pro kluky a holky které tady máme ke stažení jsou: koně, auta, auta, vláček a nebo liška. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou satelit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů