Doporučené


Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Omalovánka satelit k vytisknutí

Dětská omalovánka nazvaná satelit k vybarvování pro holčičky. Omalovánka satelit je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Satelit - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Satelit - A5            Omalovánka - Satelit - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Satelit patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: Vesmír, pro děti, ke stažení, k vybarvení, k vytisknutí, zdarma, Satelit, k vytištění, obrázky, online, obrázek, k tisku

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Satelit k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s satelitem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Mozilla, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší gramáží. K obarvení pak může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako propisovací tužky, temperové barvy, pastelové tužky, akrylové barvy a pera. Kreslících Potřeb na malování je pro prcky vskutku velmi mnoho. Obrázek satelit lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s satelitem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, oči dětí a nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro prcky jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba propisovací tužky, temperové barvy a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různá zvířátka, lidské profese, dopravní prostředky a pochopitelně i satelit :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, květiny nebo druhy sportů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Medvídek Pú, Roblox, Superčarodějnice, Adiboo a nebo Asterix a Obelix. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro puberťáky které tady máme k uložení jsou: Popeláři, mašinka, lokomotiva, draci či Santa Klaus. Věříme, že se vám obrázek satelitu bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů