Doporučujeme


Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka králíka k vytisknutí

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka satelit zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění se jménem satelit ke kreslení pro prcky. Omalovánka satelit je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Satelit - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Satelit - A5            Omalovánka - Satelit - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Satelit patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: omalovánky, zadarmo, vymalovánky, k vytištění, ke stažení, obrázek, Vesmír, zdarma, pro děti, k vytisknutí, k vybarvení, dětské obrázky, domalovánky, omalovánka

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Satelit k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s satelitem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Opera, Chrome apod.). Doporučujeme vytištění na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvování poté může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako temperové barvy, pastelové tužky, fixy, tužky anebo fixky. Malovacích potřeb je pro puberťáky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku satelit lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s satelitem má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří dětské oči, zrak dětí nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro puberťáky jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (např. temperové barvy, pastelové tužky nebo též fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, různá zvířata, pohádkové postavy a pochopitelně i satelit :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jídla, jednotlivá zvířata a jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Požárník Sam, Superčarodějnice, Grinch, Příšerky s.r.o. nebo Aladin. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro školáky které tady máme ke stažení jsou: plachetnice, vláček, hasiči, Santa Klaus a pes. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou satelit.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů