Nejhledanější


Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka satelit k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí pojmenovaná satelit k omalování pro malé caparty. Omalovánka satelit je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Satelit - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Satelit - A5            Omalovánka - Satelit - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Satelit patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: Satelit, online, Vesmír, k vytištění, k vytisknutí, k vybarvení, k tisku, pro děti, ke stažení, obrázek, obrázky, zdarma

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Satelit k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s satelitem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Internet explorer, Mozilla apod.). Doporučujeme vytištění na silnější papír s vyšší gramáží. Ke kreslení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelové tužky, grafitové tužky, voskové tužky, vodové barvy nebo také tužky. Kreslících potřeb je dnes pro děti k dispozici pestrá škála. Omalovánku satelit lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s satelitem má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří peněženku, počítač či peníze. Omalovánky nejsou pro děti jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (kupř. pastelové tužky, grafitové tužky nebo voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různé sporty, druhy automobilů, druhy sportů a pochopitelně i satelit :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají lidské profese, jednotlivé druhy ptáků případně druhy ptáků. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Furby, Ledové království, Harry Potter, Princezna a žabák či Doba ledová. Ty tady ale nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro naše milé prcky které na našich stránkách máme k uložení jsou: auta, netopýr, astronaut, miminko a nebo astronaut. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou satelitu.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů