Top omalovánky


Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Červená karkulka - obrázek, omalovánka k tisku

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Chaloupka - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka dvouplošník k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí pojmenovaná dvouplošník k vybarvení pro dospělé. Omalovánka dvouplošník je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Dvouplošník - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Dvouplošník - A5            Omalovánka - Dvouplošník - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dvouplošník patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: k vytisknutí, Dvouplošník, k vytištění, zadarmo, pro děti, Dopravní prostředky, omalovánky, elektronické omalovánky, obrázek, k vybarvení, omalovánka, k tisku, obrázky, ke stažení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Dvouplošník k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s dvouplošníkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude ke stažení v novém oknu browseru (Internet explorer, Opera apod.). Doporučujeme vytištění na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - pera, zvýrazňovače, propisovací tužky, křídy nebo též tužky. Výtvarných potřeb je pro předškoláky k dispozici ohromující množství. Omalovánku dvouplošník lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s dvouplošníkem má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří dětské oči, zrak dětí nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. pera, zvýrazňovače či propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různé sporty, jídla, zvířátka a pochopitelně i dvouplošník :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmena, jednotlivé druhy ptáků případně jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Pejsek a kočička, King Kong, Bambi, Rákosníček nebo H2O: Stačí přidat vodu. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro větší děti které tady máme ke stáhnutí jsou: astronaut, lokomotiva, astronaut, hasiči a auto. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem dvouplošník.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů