Doporučujeme


Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka dvouplošník k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk dostupná pod jménem dvouplošník k omalování pro malé děti. Omalovánka dvouplošník je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Dvouplošník - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Dvouplošník - A5            Omalovánka - Dvouplošník - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dvouplošník patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: pro děti, zdarma, obrázek, online, obrázky, Dvouplošník, ke stažení, Dopravní prostředky, k tisku, k vybarvení, k vytištění, k vytisknutí

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Dvouplošník k vytištění pro děti

Omalovánka s dvouplošníkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stažení v novém okně webového browseru (Firefox, Opera apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší gramáží. K obarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - křídy, pastelky, temperové barvy, zvýrazňovače a fixy. Možností je dnes pro ženy k dispozici pestrá škála. Omalovánku dvouplošník lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s dvouplošníkem má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektrickou energii, dětské oči a peněženku. Omalovánky nejsou pro ženy jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (např. křídy, pastelky a nebo temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, čísla, různá zvířátka a pochopitelně i dvouplošník :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivá zvířata, postavy z pohádek nebo druhy automobilů. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Kuře Calimero, Tlapková patrola, Lion King, Pan Včelka a Superman. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro slečny které tu máme ke stáhnutí jsou: auta, houby, sněhulák, drak anebo koně. Nechť omalovánka s dvouplošníkem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů