Výběr omalovánek


Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka králíka k vytisknutí

Omalovánka Matouš 2 k vytisknutí

Omalovánka k tisku uložená pod názvem Matouš 2 k obarvení pro naše milé prcky. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z evangelia podle Matouše 14:22-33. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Matouš 2 je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Matouš 2 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Matouš 2 - A5            Omalovánka - Matouš 2 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Matouš 2 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytištění, k tisku, obrázek, zdarma, k vybarvení, obrázky, pro děti, online, Matouš 2, Bible a křesťanství, ke stažení, k vytisknutí

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Matouš 2 k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s Matouš 2 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Firefox, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na silný papír, třeba čtvrtku. Ke kreslení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - grafitové tužky, voskové tužky, zvýrazňovače, uhlíky a propisovací tužky. Malovacích potřeb je pro holčičky i chlapečky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku Matouš 2 lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Matouš 2 má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří zrak dětí, peníze a oči dětí. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (třeba grafitové tužky, voskové tužky a nebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba písmena, jednotlivé druhy ptáků, pohádkové postavy a pochopitelně i Matouš 2 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají sporty, zaměstnání anebo postavy z pohádek. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Kim Possible, Paw patrol, Ledové království, Avengers a Blesk McQueen. Ty tu však nemáme. Nejhledanější omalovánky pro holku i kluka které zde máme k uložení jsou: lokomotiva s vagónky, princezna, lokomotiva, drak nebo též netopýr. Budeme rádi, pakliže se vám omalovánka Matouš 2 bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů