Nejlepší


Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek skůtru k vytisknutí

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Matouš 2 k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka dostupná pod jménem Matouš 2 k obarvování pro školáky. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z evangelia podle Matouše 14:22-33. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Matouš 2 je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Matouš 2 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Matouš 2 - A5            Omalovánka - Matouš 2 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Matouš 2 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: pro děti, obrázek, ke stáhnutí, dětské obrázky, online, Bible a křesťanství, zdarma, k vytištění, zadarmo, Matouš 2, domalovánky, k vytisknutí, vymalovánky, ke stažení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Matouš 2 k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s Matouš 2 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude ke stažení v novém oknu webového browseru (Internet explorer, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvení poté může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako temperové barvy, fixky, akrylové barvy, pastelové tužky případně fixy. Možností je dnes pro tatínky k dispozici pestrá škála. Obrázek Matouš 2 lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s Matouš 2 má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří počítač, oči dětí nebo též čas. Omalovánky nejsou pro tatínky jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (například temperové barvy, fixky anebo akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zvířata, sporty, druhy ptáků a pochopitelně i Matouš 2 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají rostliny, zvířátka nebo dopravní prostředky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro dívky? Jsou to motivy Scooby Doo, Asterix a Obelix, U nás na farmě, Popelka nebo též Hannah Montana. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro malá děcka které zde máme ke stáhnutí jsou: netopýr, princezna a princ, auta, liška a miminko. Ať si vaše dítě užije obrázek Matouš 2.


Prohledat web


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů