Výběr obrázků


Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s elfem k vytisknutí

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Omalovánka Matouš 2 k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti uložená pod názvem Matouš 2 k omalování pro kluky a holky. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z evangelia podle Matouše 14:22-33. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Matouš 2 je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Matouš 2 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Matouš 2 - A5            Omalovánka - Matouš 2 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Matouš 2 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázky, zdarma, k tisku, ke stažení, pro děti, Bible a křesťanství, obrázek, Matouš 2, k vytištění, online, k vytisknutí, k vybarvení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Matouš 2 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s Matouš 2 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stažení v novém oknu internetového browseru (Opera, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvení následně může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako pastelky, voskové tužky, olejové pastely, fixky a vodové barvy. Pomůcek na malování je pro naše ratolesti vskutku mnoho. Obrázek Matouš 2 lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s Matouš 2 má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří čas, oči dětí a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (například pastelky, voskové tužky anebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různá zvířátka, jednotlivé druhy ptáků, lidské profese a pochopitelně i Matouš 2 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají dopravní prostředky, různé sporty či sporty. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Duhová nevěsta, Shimmer a Shine, Mašinka Tomáš, Madagaskar a Harley Quinn. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejstahovanější omalovánky pro malé ratolesti které tady máme ke stáhnutí jsou: kočka, slon, princezna, mašinka a sněhulák. Budeme rádi, jestliže se vám omalovánka Matouš 2 bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů