Doporučené


Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Matouš 2 k vytisknutí

Omalovánka k vytištění s názvem Matouš 2 k obarvování pro chlapce i dívky. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z evangelia podle Matouše 14:22-33. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Matouš 2 je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Matouš 2 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Matouš 2 - A5            Omalovánka - Matouš 2 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Matouš 2 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázek, pro děti, k vytištění, ke stažení, Bible a křesťanství, k vybarvení, obrázky, k tisku, Matouš 2, zdarma, online, k vytisknutí

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Matouš 2 k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s Matouš 2 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Chrome, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitní papír. K obarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - fixy, voskovky, grafitové tužky, propisovací tužky a nebo tužky. Výtvarných potřeb je pro holku i kluka k dispozici ohromné množství. Omalovánku Matouš 2 lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Matouš 2 má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří zrak dětí, oči dětí a čas. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (třeba fixy, voskovky nebo též grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, sporty, jednotlivá zvířata a pochopitelně i Matouš 2 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířata, pohádkové postavy případně jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Shrek, Mimoni, Brawl stars, Angry birds a Lion King. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejpožadovanější omalovánky pro malé i větší děti které zde máme ke stáhnutí jsou: drak, netopýr, auta, astronaut anebo hasiči. Nechť omalovánka s Matouš 2 přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů