Top pět


Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Omalovánka Matouš 2 k vytisknutí

Omalovánka k tisku s názvem Matouš 2 k vybarvování pro kluky a holky. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z evangelia podle Matouše 14:22-33. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Matouš 2 je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Matouš 2 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Matouš 2 - A5            Omalovánka - Matouš 2 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Matouš 2 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázky, k vytištění, pro děti, Bible a křesťanství, obrázek, ke stažení, online, Matouš 2, zdarma, k tisku, k vybarvení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Matouš 2 k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s Matouš 2 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Firefox, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na silný a tvrdý papír. Ke kreslení poté může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako voskové tužky, křídy, fixy, voskovky a nebo vodové barvy. Možností je dnes pro nejmenší děcka k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek Matouš 2 lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s Matouš 2 má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří dětské oči, počítač nebo též elektřinu. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (třeba voskové tužky, křídy či fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, druhy jídel, lidské profese a pochopitelně i Matouš 2 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, zaměstnání lidí a zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Červená Karkulka, Hello Kitty, Bořek stavitel, Kung Fu Panda nebo též Angelína balerína. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je zde bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malá děcka které tu máme ke stáhnutí jsou: loď, psi, drak, piráti nebo astronaut. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s Matouš 2.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů