Top pět


Omalovánka tenistky

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka králíka k vytisknutí

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Matouš 2 k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí se jménem Matouš 2 k vybarvování pro holky i kluky. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z evangelia podle Matouše 14:22-33. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Matouš 2 je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Matouš 2 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Matouš 2 - A5            Omalovánka - Matouš 2 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Matouš 2 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytištění, online, ke stažení, zdarma, obrázek, pro děti, k vytisknutí, k tisku, Matouš 2, obrázky, Bible a křesťanství, k vybarvení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Matouš 2 k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s Matouš 2 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k uložení v novém oknu webového browseru (Internet explorer, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na pevnější papír. K omalování poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako voskovky, křídy, olejové pastely, tužky anebo pastelky. Výtvarných potřeb je pro naše ratolesti k dispozici dlouhá řada. Obrázek Matouš 2 lze také vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s Matouš 2 má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří peněženku, počítač nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (třeba voskovky, křídy a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, zaměstnání lidí, druhy ptáků a pochopitelně i Matouš 2 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají květiny, různé sporty a nebo jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Lego příběh, Brawl stars, Požárník Sam, Doba ledová nebo Sněhurka. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro kluky a holky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: hasiči, auta, princezna a princ, astronaut a raketa. Nechť omalovánka s Matouš 2 přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů