Výběr obrázků


Obrázek chlapce k vytisknutí

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Matouš 2 zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk nazvaná Matouš 2 k omalování pro předškoláky. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z evangelia podle Matouše 14:22-33. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Matouš 2 je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Matouš 2 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Matouš 2 - A5            Omalovánka - Matouš 2 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Matouš 2 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázky, k vytisknutí, omalovánka, zdarma, zadarmo, omalovánky, elektronické omalovánky, vymalovánky, pro děti, obrázek, online, k vytištění, ke stáhnutí, k tisku

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Matouš 2 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Matouš 2 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Opera, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží. K obarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, křídy, akrylové barvy, pastelky či voskovky. Výtvarných potřeb je pro tatínky k dispozici pestrá škála. Omalovánku Matouš 2 lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s Matouš 2 má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří počítač, zrak dětí nebo peníze. Omalovánky nejsou pro tatínky jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například temperové barvy, křídy případně akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba rostliny, dopravní prostředky, čísla a pochopitelně i Matouš 2 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají postavy z pohádek, druhy sportů a zaměstnání lidí. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dívky? Jsou to motivy Shimmer a Shine, Želvy Ninja, Čaroděj Modromír, Spongebob nebo Myška Minie. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro dospělé které na našich stránkách máme k uložení jsou: Popeláři, liška, mašinka, kočka nebo též koně. Ať si vaše dítě užije obrázek Matouš 2.


Hledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů