Výběr omalovánek


Obrázek psa k tisku

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Omalovánka Matouš 2 k tisku, vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší pojmenovaná Matouš 2 k vybarvení pro nejmenší. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z evangelia podle Matouše 14:22-33. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Matouš 2 je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Matouš 2 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Matouš 2 - A5            Omalovánka - Matouš 2 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Matouš 2 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: elektronické omalovánky, k vytisknutí, pro děti, omalovánky, ke stažení, dětské obrázky, k vytištění, domalovánky, online, vymalovánky, ke stáhnutí, k tisku, Bible a křesťanství, zdarma

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Matouš 2 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s Matouš 2 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s větší gramáží. Ke kreslení následně může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako tempery, propisovací tužky, grafitové tužky, temperové barvy a uhly. Malovacích potřeb je pro předškoláky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku Matouš 2 lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s Matouš 2 má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří dětské oči, elektrickou energii či zrak dětí. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. tempery, propisovací tužky a nebo grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy ptáků, sporty, písmenka a pochopitelně i Matouš 2 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zvířátka, jednotlivé druhy rostlin případně kytky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy princezna Sofie, Bakugan, Ben 10, Rexík či Princezna a žabák. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro holky které tady máme k uložení jsou: Popeláři, slon, dinosauři, plachetnice nebo také astronaut. Ať si vaše dítě užije omalovánku Matouš 2.


Vyhledat slovo


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů