Doporučené


Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek raketoplánu

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Matouš 2 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk se jménem Matouš 2 ke kreslení pro ženy. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z evangelia podle Matouše 14:22-33. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Matouš 2 je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Matouš 2 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Matouš 2 - A5            Omalovánka - Matouš 2 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Matouš 2 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: omalovánky, ke stáhnutí, k vybarvení, ke stažení, k vytištění, pro děti, vymalovánky, omalovánka, online, elektronické omalovánky, Bible a křesťanství, obrázek, zdarma, k vytisknutí

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Matouš 2 k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s Matouš 2 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Opera, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vysokou gramáží. K obarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - umělecké tužky, temperové barvy, voskové tužky, tempery nebo pera. Malovacích potřeb je pro holky k dispozici ohromující množství. Omalovánku Matouš 2 lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s Matouš 2 má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří čas, dětské oči případně peněženku. Omalovánky nejsou pro holky jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba umělecké tužky, temperové barvy nebo také voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba lidské profese, různé sporty, různé kytky a pochopitelně i Matouš 2 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy sportů, druhy ptáků a písmenka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro dívky? Jsou to motivy Spongebob, Lion King, Ledové království, Monster High případně Pocahontas. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro chlapce které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: Santa Klaus, princezna, houby, traktor či Popeláři. Budeme rádi, pokud se vám omalovánka Matouš 2 bude líbit.


Hledat slovo


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů