Nejstahovanější


Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Omalovánka Matouš 2 k vytisknutí

Omalovánka k vytištění pojmenovaná Matouš 2 k vybarvení pro děti. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z evangelia podle Matouše 14:22-33. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Matouš 2 je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Matouš 2 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Matouš 2 - A5            Omalovánka - Matouš 2 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Matouš 2 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytištění, Matouš 2, zdarma, online, obrázky, k vybarvení, ke stažení, k tisku, pro děti, Bible a křesťanství, obrázek, k vytisknutí

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Matouš 2 k vytištění pro děti

Omalovánka s Matouš 2 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven k uložení v novém okně browseru (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - uhly, uhlíky, pastelové tužky, pera a voskové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro předškolní děti opravdu mnoho. Omalovánku Matouš 2 lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s Matouš 2 má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektrickou energii, počítač a dětské oči. Omalovánky nejsou pro předškolní děti jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (třeba uhly, uhlíky a nebo pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba hudební nástroje, dopravní prostředky, lidské profese a pochopitelně i Matouš 2 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají pohádkové postavy, druhy automobilů nebo druhy ptáků. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Kuře Calimero, Želvy Ninja, U nás na farmě, Rumcajs a Jak vycvičit draka. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: dinosauři, Popeláři, čert, auta nebo také mašinka. Užijte si omalovánku Matouš 2, budeme rádi, jestli se vám bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů