Top omalovánky


Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Žába k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod názvem Žába k vybarvení pro malá děcka. Žába, v pohádkách ji stačí políbit a stane se z ní krásná princezna. Omalovánka Žába je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Žába - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Žába - A5            Omalovánka - Žába - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Žába patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stažení, obrázek, k vytisknutí, obrázky, Zvířata, k vytištění, zdarma, k tisku, pro děti, online, Žába, k vybarvení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Žába k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s Žábou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Chromium, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. K omalování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, uhlíky, uhly, vodové barvy či tempery. Potřeb na malování je pro nejmenší děcka vskutku velmi mnoho. Omalovánku Žába lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s Žábou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří počítač, zrak dětí a peněženku. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (kupř. tužky, uhlíky a nebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy automobilů, zaměstnání lidí, jednotlivá zvířata a pochopitelně i Žábu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají čísla, zaměstnání a květiny. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Na vlásku, My little pony, Budulínek, IronMan a Blesk McQueen. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro ratolesti které tady máme ke stáhnutí jsou: sněhulák, lokomotiva, piráti, loď anebo auta. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou Žába.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů