Nej pět


Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Omalovánka Rakety určená k tisku

Omalovánka Žába k vytisknutí

Omalovánka pro tisk nazvaná Žába k obarvení pro chlapečky. Žába, v pohádkách ji stačí políbit a stane se z ní krásná princezna. Omalovánka Žába je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Žába - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Žába - A5            Omalovánka - Žába - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Žába patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zdarma, dětské obrázky, obrázky, obrázek, k tisku, k vybarvení, domalovánky, k vytištění, omalovánka, online, ke stažení, k vytisknutí, omalovánky, zadarmo

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Žába k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s Žábou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stažení v novém oknu webového browseru (Mozilla, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší papír. K omalování následně může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako olejové pastely, voskovky, vodové barvy, pera a pastelové tužky. Kreslících potřeb je dnes pro holčičky k dispozici vskutku hodně. Obrázek Žába lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Žábou má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří počítač, zrak dětí anebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro holčičky jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (např. olejové pastely, voskovky případně vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, pohádkové postavy, různá zvířátka a pochopitelně i Žábu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy automobilů, jednotlivé druhy rostlin a kytky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro chlapce? Jsou to motivy Šmoulové, Littlest Pet Shop, Chuggington, Panenka Barbie anebo Hulk. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je tu bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: koně, houby, traktor, princezna nebo též lokomotiva s vagónky. Budeme rádi, pakliže se vám omalovánka Žáby bude líbit.


Vyhledat slovo


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů