Top pět


Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Omalovánka Žába k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění označená Žába k obarvování pro naše ratolesti. Žába, v pohádkách ji stačí políbit a stane se z ní krásná princezna. Omalovánka Žába je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Žába - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Žába - A5            Omalovánka - Žába - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Žába patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: pro děti, k vybarvení, k tisku, obrázky, k vytisknutí, obrázek, Žába, online, k vytištění, zdarma, ke stažení, Zvířata

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Žába k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s Žábou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém oknu browseru (Opera, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší a silnější papír. K vybarvení potom může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako olejové pastely, fixy, uhly, fixky a tužky. Malovacích potřeb je pro holku i kluka vskutku mnoho. Obrázek Žába lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka s Žábou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří oči dětí, peníze anebo peněženku. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (například olejové pastely, fixy a uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy ptáků, druhy sportů, kytky a pochopitelně i Žábu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmena, jednotlivá zvířata či hudební nástroje. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy panenka Winx, Kocour Garfield, Ninjago, Simpsonovi anebo Včelka Mája. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro školáky které na našich stránkách máme k uložení jsou: princezna, auto, psi, loď a mašinka. Nechť vám omalovánka s Žábou přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů