Nejhledanější


Obrázek psa k tisku

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Žába k vytisknutí

Dětská omalovánka dostupná pod jménem Žába k obarvení pro nejmenší. Žába, v pohádkách ji stačí políbit a stane se z ní krásná princezna. Omalovánka Žába je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Žába - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Žába - A5            Omalovánka - Žába - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Žába patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: online, k vybarvení, k tisku, vymalovánky, k vytisknutí, omalovánky, obrázek, obrázky, zadarmo, pro děti, ke stažení, ke stáhnutí, omalovánka, dětské obrázky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Žába k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s Žábou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Opera, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. K vybarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - grafitové tužky, uhlíky, temperové barvy, voskovky anebo pastelky. Dostupných kreslících potřeb je pro dívky opravdu mnoho. Omalovánku Žába lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s Žábou má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, peněženku nebo též dětské oči. Omalovánky nejsou pro dívky jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například grafitové tužky, uhlíky či temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy ptáků, jídla, postavy z pohádek a pochopitelně i Žábu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířátka, hudební nástroje nebo také kytky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Astroboy, Anna a Elsa, Tlapková patrola, Chuggington nebo též Lví král. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejstahovanější omalovánky pro předškoláky které zde máme ke stažení jsou: netopýr, slon, traktor, Santa Klaus a nebo Popeláři. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou Žába.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů