Nejstahovanější


Baráček - obrázek, omalovánka k tisku

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Ragby - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Žába k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti s názvem Žába k obarvování pro dospělé. Žába, v pohádkách ji stačí políbit a stane se z ní krásná princezna. Omalovánka Žába je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Žába - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Žába - A5            Omalovánka - Žába - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Žába patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vybarvení, obrázek, k tisku, ke stažení, k vytisknutí, Žába, online, Zvířata, elektronické omalovánky, zdarma, pro děti, vymalovánky, omalovánka, dětské obrázky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Žába k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s Žábou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Mozilla, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na pevnější papír. K omalování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - olejové pastely, tužky, pastelové tužky, voskovky nebo pera. Pomůcek na malování je pro malé ratolesti k dispozici celá škála. Omalovánku Žába lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s Žábou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří peněženku, elektřinu a čas. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. olejové pastely, tužky a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, postavy z pohádek, zaměstnání a pochopitelně i Žábu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířátka, písmena nebo také druhy jídel. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro dívky? Jsou to motivy Asterix a Obelix, Na vlásku, Tlapková patrola, Myška Minie a Astroboy. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které na našich stránkách máme ke stažení jsou: liška, auto, sněhulák, astronaut či lokomotiva. Ať si vaše dítko užije malování Žáby.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů