Nej obrázky


Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Žába k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk označená Žába k obarvování pro dívky i chlapce. Žába, v pohádkách ji stačí políbit a stane se z ní krásná princezna. Omalovánka Žába je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Žába - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Žába - A5            Omalovánka - Žába - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Žába patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stažení, online, Žába, obrázek, k tisku, Zvířata, k vybarvení, zdarma, k vytisknutí, k vytištění, pro děti, obrázky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Žába k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s Žábou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Mozilla, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na pevnější papír. K obarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - olejové pastely, temperové barvy, fixy, umělecké tužky a nebo uhlíky. Dostupných kreslících potřeb je pro naše milé prcky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku Žába lze též vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Žábou má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří počítač, oči dětí případně peněženku. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. olejové pastely, temperové barvy či fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy automobilů, jídla, postavy z pohádek a pochopitelně i Žábu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají sporty, jednotlivé druhy ptáků nebo též pohádkové postavy. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy pes Pluto, Princezna a žabák, Mickey mouse, Avatar případně Bob a Bobek. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které tady máme k uložení jsou: hasiči, auta, liška, mašinka nebo drak. Ať si vaše dítě užije obrázek Žáby.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů