Výběr omalovánek


Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Čičinka - obrázek, omalovánka k tisku

Apoštol Pavel - obrázek, omalovánka k tisku

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Žába k tisku, vytisknutí

Omalovánka pro tisk uložená pod názvem Žába k vybarvování pro holčičky. Žába, v pohádkách ji stačí políbit a stane se z ní krásná princezna. Omalovánka Žába je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Žába - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Žába - A5            Omalovánka - Žába - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Žába patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zadarmo, obrázek, online, k tisku, pro děti, dětské obrázky, omalovánky, Žába, elektronické omalovánky, k vytištění, zdarma, k vybarvení, ke stažení, vymalovánky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Žába k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s Žábou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena k uložení v novém okně webového browseru (Chromium, Safari apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží. K obarvení následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako fixy, pastelové tužky, voskové tužky, voskovky nebo pera. Potřeb na malování je pro starší děti k dispozici pestrá škála. Omalovánku Žába lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s Žábou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, elektřinu a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro starší děti jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (kupř. fixy, pastelové tužky anebo voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba postavy z pohádek, jednotlivá zvířata, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i Žábu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířátka, hudební nástroje a nebo zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dospělé? Jsou to motivy Krteček, Bugs Bunny, Stašpytlík, Království lesních strážců a Doraemon. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé caparty které tady máme ke stažení jsou: pes, drak, princezna, loď a vláček. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s Žábou líbit.


Vyhledat slovo


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů