Nejoblíbenější


Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Obrázek jukeboxu

Omalovánka Žába k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí s názvem Žába k obarvování pro předškoláky. Žába, v pohádkách ji stačí políbit a stane se z ní krásná princezna. Omalovánka Žába je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Žába - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Žába - A5            Omalovánka - Žába - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Žába patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, online, zdarma, obrázek, ke stažení, k tisku, k vybarvení, Žába, obrázky, Zvířata, pro děti, k vytištění

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Žába k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Žábou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici k uložení v novém okně webového prohlížeče (Mozilla, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vysokou gramáží. K vybarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - grafitové tužky, propisovací tužky, křídy, uhly nebo pastelové tužky. Kreslících potřeb je dnes pro menší i větší děti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku Žába lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s Žábou má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří elektřinu, počítač případně zrak dětí. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (kupř. grafitové tužky, propisovací tužky nebo také křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba kytky, druhy sportů, květiny a pochopitelně i Žábu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají sporty, druhy automobilů a různá zvířátka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Pixel art, Myška Minie, Medvídek Pú, Sněhurka případně Mašinka Tomáš. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro holky i kluky které tu máme ke stažení jsou: princezna, auta, psi, Popeláři či loď. Budeme rádi, jestli se vám omalovánka Žáby bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů