Nej obrázky


Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Omalovánka Žába k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk s názvem Žába k vybarvování pro malé holčičky a chlapečky. Žába, v pohádkách ji stačí políbit a stane se z ní krásná princezna. Omalovánka Žába je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Žába - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Žába - A5            Omalovánka - Žába - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Žába patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vybarvení, Žába, obrázek, zdarma, k tisku, online, k vytisknutí, Zvířata, ke stažení, k vytištění, pro děti, obrázky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Žába k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s Žábou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Internet explorer, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží. K obarvení pak může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, fixy, tempery, umělecké tužky nebo také pastelky. Dostupných kreslících potřeb je pro nejmenší děti k dispozici pestrá škála. Obrázek Žába lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka s Žábou má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří oči dětí, elektřinu a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (kupř. grafitové tužky, fixy a nebo tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba květiny, druhy sportů, různá zvířata a pochopitelně i Žábu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají sporty, jídla či různé kytky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Tom a Jerry, Lví král, Pinocchio, Krtek a princezna Sofie. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejstahovanější omalovánky pro naše milé prcky které tady máme ke stáhnutí jsou: plachetnice, pes, princezna a princ, traktor a drak. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku Žába.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů