Nejoblíbenější


Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka tenistky

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Žába k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku uložená pod názvem Žába k vybarvení pro holčičky. Žába, v pohádkách ji stačí políbit a stane se z ní krásná princezna. Omalovánka Žába je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Žába - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Žába - A5            Omalovánka - Žába - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Žába patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázek, pro děti, Zvířata, zdarma, k vytištění, obrázky, k vytisknutí, ke stažení, k tisku, Žába, online, k vybarvení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Žába k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s Žábou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stáhnutí v novém okně browseru (Chrome, Chromium apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s větší gramáží. K vybarvování pak může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pastelky, fixky, uhly, fixy nebo temperové barvy. Kreslících Potřeb na malování je pro puberťáky k dispozici pestrá škála. Omalovánku Žába lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s Žábou má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří oči dětí, čas nebo též dětské oči. Omalovánky nejsou pro puberťáky jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba pastelky, fixky či uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, jednotlivá zvířata, čísla a pochopitelně i Žábu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmenka, písmena anebo zaměstnání. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro dívky? Jsou to motivy Krteček, Frozen, Rio, Scooby Doo nebo též Hannah Montana. Je však náročné je zdarma získat a proto je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka které na našich stránkách máme k uložení jsou: astronaut, lokomotiva, kočka, čert a draci. Užijte si omalovánku Žáby, budeme rádi, jestliže se vám bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů