Nej omalovánky


Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Domek - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek psa k tisku

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Omalovánka dívka k vytisknutí

Omalovánka označená dívka k vybarvení pro děti. Omalovánka dívka je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Dívka - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Dívka - A5            Omalovánka - Dívka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dívka patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: omalovánky, pro děti, k vytisknutí, elektronické omalovánky, online, obrázky, k vytištění, domalovánky, Lidé, k tisku, ke stažení, zdarma, Dívka, obrázek

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Dívka k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s dívkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena k uložení v novém oknu internetového browseru (Chrome, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. K vybarvování pak může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako tužky, zvýrazňovače, tempery, voskovky a nebo akrylové barvy. Výtvarných potřeb je pro nejmenší děcka opravdu mnoho. Obrázek dívka lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s dívkou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, peníze a počítač. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. tužky, zvýrazňovače případně tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba hudební nástroje, písmenka, druhy sportů a pochopitelně i dívku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají pohádkové postavy, zaměstnání a lidské profese. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Superčarodějnice, Ferda mravenec, Stašpytlík, Medvídek Pú a Medvědí bratři. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejstahovanější omalovánky pro malé děti které tady máme ke stažení jsou: loď, auta, lokomotiva s vagónky, draci anebo kočka. Nechť omalovánka s dívkou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů