Nejlepší


Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek raketoplánu

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka dívka zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem dívka k vybarvování pro malá děcka. Omalovánka dívka je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Dívka - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Dívka - A5            Omalovánka - Dívka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dívka patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Lidé, obrázky, k vybarvení, online, k vytištění, zdarma, obrázek, ke stažení, k vytisknutí, k tisku, pro děti, Dívka

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Dívka k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s dívkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Firefox, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s větší tloušťkou. Ke kreslení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - fixky, tužky, voskovky, pastelky a vodové barvy. Výtvarných potřeb je pro kluky k dispozici ohromné množství. Omalovánku dívka lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s dívkou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří peněženku, dětské oči anebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro kluky jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například fixky, tužky nebo také voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba pohádkové postavy, různé kytky, jednotlivá zvířata a pochopitelně i dívku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají hudební nástroje, jednotlivé druhy rostlin nebo zaměstnání lidí. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Kniha džunglí, Jak vycvičit draka, Spongebob, Doba ledová anebo Blesk McQueen. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je tady bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro naše zlatíčka které tu máme ke stažení jsou: slon, astronaut, traktor, mašinka či auto. Nechť vám omalovánka s dívkou přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů