Výběr obrázků


Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka dívka zdarma k vytištění

Omalovánka nazvaná dívka ke kreslení pro kluky i holky. Omalovánka dívka je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Dívka - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Dívka - A5            Omalovánka - Dívka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dívka patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytištění, Lidé, k tisku, ke stažení, zdarma, Dívka, k vytisknutí, obrázky, pro děti, online, obrázek, k vybarvení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Dívka k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s dívkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Safari, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvení pak může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako propisovací tužky, uhly, tužky, voskové tužky nebo též uhlíky. Kreslících potřeb je dnes pro menší i větší děti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku dívka lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s dívkou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří peněženku, zrak dětí nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (např. propisovací tužky, uhly a tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy sportů, zvířata, různá zvířátka a pochopitelně i dívku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání lidí, jednotlivá zvířata či pohádkové postavy. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy U nás na farmě, Království lesních strážců, Pocahontas, Chuggington nebo Hledá se Dory. Ty zde ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které tady máme k uložení jsou: čert, psi, kočka, loď a liška. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou dívky.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů