Doporučujeme


Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Oslík - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek chlapce k vytisknutí

Obrázek psa k tisku

Mořská víla - obrázek, omalovánka k tisku

Otevřený raketoplán - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka dívka zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí s názvem dívka ke kreslení pro holky. Omalovánka dívka je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Dívka - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Dívka - A5            Omalovánka - Dívka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dívka patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: vymalovánky, k tisku, omalovánka, obrázek, Lidé, k vybarvení, ke stažení, domalovánky, pro děti, zdarma, omalovánky, zadarmo, dětské obrázky, obrázky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Dívka k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s dívkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Chrome, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na tlustčí papír. K obarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - tempery, umělecké tužky, pera, uhlíky nebo také tužky. Možností je dnes pro malá děcka k dispozici vskutku hodně. Omalovánku dívka lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s dívkou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří oči dětí, čas nebo též elektřinu. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (kupř. tempery, umělecké tužky a pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jídla, zaměstnání lidí, rostliny a pochopitelně i dívku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají květiny, zaměstnání či hudební nástroje. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro dospělé? Jsou to motivy Pinocchio, Gormiti, Hannah Montana, Panenka Barbie nebo též Příšerky s.r.o.. Je však velmi těžké je zadarmo získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejhledanější omalovánky pro kluky které tu máme ke stáhnutí jsou: psi, plachetnice, mašinka, lokomotiva a Popeláři. Užijte si omalovánku dívky, budeme rádi, jestli se vám bude líbit.


Prohledat web


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů