Výběr obrázků


Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Omalovánka budovy k vytisknutí

Omalovánka dívka zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk pojmenovaná dívka k vybarvování pro chlapce. Omalovánka dívka je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Dívka - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Dívka - A5            Omalovánka - Dívka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dívka patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: dětské obrázky, pro děti, k tisku, ke stáhnutí, obrázek, obrázky, k vytištění, online, zdarma, domalovánky, Dívka, ke stažení, omalovánka, vymalovánky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Dívka k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s dívkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stažení v novém okně webového browseru (Opera, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší a silnější papír. K omalování potom může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako pastelky, uhly, fixy, tempery a pastelové tužky. Výtvarných potřeb je pro předškoláky k dispozici ohromné množství. Omalovánku dívka lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s dívkou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří oči dětí, počítač či zrak dětí. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (kupř. pastelky, uhly nebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba hudební nástroje, kytky, dopravní prostředky a pochopitelně i dívku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy jídel, jednotlivé druhy ptáků a jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Lego příběh, Lion King, Frozen, Astroboy či Méďa Béďa. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro seniory které na našich stránkách máme k uložení jsou: auta, koně, lokomotiva s vagónky, čert nebo též draci. Ať si vaše dítko užije malování dívky.


Najít slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů