Nejstahovanější


Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka dívka zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění se jménem dívka k obarvení pro naše milé prcky. Omalovánka dívka je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Dívka - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Dívka - A5            Omalovánka - Dívka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dívka patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k tisku, ke stažení, Dívka, Lidé, k vybarvení, online, pro děti, obrázek, k vytištění, zdarma, k vytisknutí, obrázky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Dívka k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s dívkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Chrome, Safari apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tlustčí papír. K vybarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelky, voskovky, olejové pastely, umělecké tužky a nebo grafitové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro děti fakt mnoho Omalovánku dívka lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s dívkou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří zrak dětí, peněženku a počítač. Omalovánky nejsou pro děti jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (např. pastelky, voskovky nebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba čísla, písmenka, dopravní prostředky a pochopitelně i dívku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání lidí, jídla nebo také druhy sportů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Ferda mravenec, Medvídek Pú, Pinocchio, Barbie a Křemílek a Vochomůrka. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro holky i kluky které tady máme k uložení jsou: psi, Santa Klaus, netopýr, čert nebo též traktor. Nechť omalovánka s dívkou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů