Doporučené


Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Rakety určená k tisku

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka dívka zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk pojmenovaná dívka k obarvení pro nejmenší děti. Omalovánka dívka je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Dívka - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Dívka - A5            Omalovánka - Dívka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dívka patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k tisku, k vytištění, obrázek, Dívka, zdarma, pro děti, k vybarvení, Lidé, online, k vytisknutí, ke stažení, obrázky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Dívka k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s dívkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Safari, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvování poté může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako propisovací tužky, pastelky, tužky, pastelové tužky a fixy. Výtvarných potřeb je pro předškoláky k dispozici široká škála. Omalovánku dívka lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s dívkou má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, elektřinu případně dětské oči. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. propisovací tužky, pastelky anebo tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba kytky, různá zvířata, písmenka a pochopitelně i dívku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, druhy ptáků nebo hudební nástroje. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Spongebob, Aladin, Monster high, U nás na farmě případně Duhová nevěsta. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro malé caparty které tady máme ke stažení jsou: lokomotiva, raketa, vláček, lokomotiva s vagónky a nebo koně. Věříme, že se vám obrázek dívky bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů