Top omalovánky


Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka dívka k vytisknutí

Omalovánka k tisku dostupná pod jménem dívka ke kreslení pro předškoláky. Omalovánka dívka je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Dívka - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Dívka - A5            Omalovánka - Dívka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dívka patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: vymalovánky, obrázky, k vybarvení, domalovánky, k vytištění, zadarmo, k vytisknutí, zdarma, k tisku, Lidé, elektronické omalovánky, pro děti, obrázek, ke stáhnutí

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Dívka k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s dívkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Internet explorer, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdší papír. K vybarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - pera, uhlíky, vodové barvy, pastelové tužky a křídy. Pomůcek na malování je pro chlapečky k dispozici ohromné množství. Omalovánku dívka lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s dívkou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří čas, peníze nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (například pera, uhlíky a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různá zvířátka, různá zvířata, druhy automobilů a pochopitelně i dívku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají čísla, rostliny a jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Grinch, Hannah Montana, Chuggington, Simpsonovi nebo také Teletubbies. Ty zde však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro školáky které tu máme ke stáhnutí jsou: liška, houby, princezna a princ, mašinka a nebo auta. Užijte si omalovánku dívky, budeme rádi, jestli se vám bude líbit.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů