Nej omalovánky


Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Omalovánka dívka zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem dívka ke kreslení pro malá děcka. Omalovánka dívka je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Dívka - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Dívka - A5            Omalovánka - Dívka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dívka patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Lidé, online, ke stažení, obrázek, obrázky, k vybarvení, Dívka, k vytištění, k tisku, k vytisknutí, zdarma, pro děti

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Dívka k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s dívkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Chrome, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na kvalitní papír. K obarvování pak může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako křídy, uhlíky, voskové tužky, pastelky případně tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro nejmenší děti opravdu mnoho. Omalovánku dívka lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s dívkou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří oči dětí, dětské oči nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (např. křídy, uhlíky nebo také voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba květiny, lidské profese, zaměstnání lidí a pochopitelně i dívku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, různá zvířata a nebo písmena. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Toy Story, Minecraft, Trollové, Frozen nebo pes Pluto. Je však velmi těžké je zdarma získat a proto je zde nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro maminky které na našich stránkách máme k uložení jsou: pes, auta, traktor, vláček a loď. Ať vám omalovánka dívka přinese mnoho radosti.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů