Nejhledanější


Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s elfem k vytisknutí

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka dívka k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem dívka k vybarvení pro děti. Omalovánka dívka je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Dívka - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Dívka - A5            Omalovánka - Dívka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dívka patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: zdarma, Dívka, vymalovánky, omalovánka, ke stáhnutí, pro děti, k tisku, obrázky, domalovánky, k vytisknutí, dětské obrázky, k vybarvení, elektronické omalovánky, k vytištění

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Dívka k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s dívkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Chromium, Opera apod.). Nejlepší bude tisknout na silný a tvrdý papír. K omalování následně může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako fixy, voskové tužky, tužky, umělecké tužky případně tempery. Možností je pro starší děti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku dívka lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s dívkou má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří zrak dětí, oči dětí a dětské oči. Omalovánky nejsou pro starší děti jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (třeba fixy, voskové tužky a tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zvířátka, jídla, různá zvířátka a pochopitelně i dívku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé kytky, sporty anebo různá zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Kim Possible, Kocour Garfield, Diddl, Elena z Avaloru a Na vlásku. Je však těžké je zadarmo získat a proto je zde nemáme. Nejhledanější omalovánky pro ženy které tu máme k uložení jsou: koně, Santa Klaus, auta, psi nebo též pes. Ať vám omalovánka dívka přinese mnoho radosti.


Najít slovo


Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů