Výběr omalovánek


Obrázek slepice k vytisknutí

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Omalovánka dívka zdarma k vytištění

Omalovánka označená dívka ke kreslení pro nejmenší děti. Omalovánka dívka je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Dívka - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Dívka - A5            Omalovánka - Dívka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dívka patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytisknutí, Dívka, ke stažení, obrázek, obrázky, k vytištění, zdarma, Lidé, k vybarvení, pro děti, k tisku, online

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Dívka k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s dívkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Opera, Safari apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší tloušťkou. K obarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - voskové tužky, tempery, voskovky, fixky případně tužky. Možností je dnes pro naše ratolesti k dispozici pestrá škála. Omalovánku dívka lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s dívkou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, počítač a nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (např. voskové tužky, tempery a voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba čísla, sporty, zvířátka a pochopitelně i dívku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání, jednotlivé druhy ptáků nebo také druhy sportů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Mickey mouse, Požárník Sam, Příběh hraček, Plants vs. Zombies a nebo Bořek stavitel. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které tady máme k uložení jsou: loď, pes, liška, lokomotiva s vagónky anebo slon. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou dívka.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů