Nejvyhledávanější


Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s vánočním stromem

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka dívka zdarma k vytištění

Dětská omalovánka dostupná pod jménem dívka k omalování pro holku i kluka. Omalovánka dívka je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Dívka - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Dívka - A5            Omalovánka - Dívka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dívka patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: ke stažení, k vytisknutí, online, obrázky, k vytištění, zdarma, Dívka, obrázek, pro děti, k tisku, Lidé, k vybarvení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Dívka k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s dívkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stažení v novém oknu internetového browseru (Chromium, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží. K vybarvování potom může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako olejové pastely, uhlíky, akrylové barvy, voskové tužky a pastelky. Potřeb na malování je pro školáky k dispozici dlouhá řada. Obrázek dívka lze také vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s dívkou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří elektřinu, čas nebo také zrak dětí. Omalovánky nejsou pro školáky jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (třeba olejové pastely, uhlíky anebo akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba písmenka, druhy jídel, hudební nástroje a pochopitelně i dívku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají lidské profese, zvířátka nebo též dopravní prostředky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Příšerky s.r.o., Locika, Hot Wheels, Alf nebo také Harley Quinn. Ty zde ale nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které tady máme k uložení jsou: koně, draci, Santa Klaus, mašinka a auta. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou dívky.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů