Výběr obrázků


Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s vánočním stromem

Omalovánka králíka k vytisknutí

Omalovánka raketa zdarma k vytištění

Dětská omalovánka označená raketa k vybarvování pro menší i větší děti. Omalovánka raketa je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Raketa - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Raketa - A5            Omalovánka - Raketa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Raketa patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: k vybarvení, obrázek, k vytištění, k tisku, Raketa, Vesmír, pro děti, ke stažení, k vytisknutí, obrázky, zdarma, online

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Raketa k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s raketou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude ke stažení v novém oknu browseru (Firefox, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír, např. čtvrtku. Ke kreslení lze pak zvolit různé psací potřeby - propisovací tužky, pastelky, voskovky, temperové barvy nebo pera. Kreslících potřeb je dnes pro dívky i chlapce fakt mnoho Omalovánku raketa lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s raketou má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří zrak dětí, peněženku anebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. propisovací tužky, pastelky případně voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy jídel, sporty, zvířátka a pochopitelně i raketu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé sporty, jednotlivé druhy ptáků a pohádkové postavy. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Superman, Pan Včelka, Furby, Plants vs. Zombies anebo Toy Story. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro malé děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: piráti, astronaut, koně, vláček či lokomotiva s vagónky. Ať si vaše dítě užije omalovánku rakety.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů