Nejvyhledávanější


Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Omalovánka raketa zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí nazvaná raketa k vybarvování pro malé caparty. Omalovánka raketa je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Raketa - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Raketa - A5            Omalovánka - Raketa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Raketa patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: pro děti, obrázek, online, zdarma, k vybarvení, k vytisknutí, k tisku, Vesmír, k vytištění, Raketa, obrázky, ke stažení

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Raketa k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s raketou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k uložení v novém oknu internetového browseru (Internet explorer, Chromium apod.). Doporučujeme vytištění na tvrdší papír. K omalování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - fixy, pastelky, tempery, fixky nebo grafitové tužky. Pomůcek na malování je pro malé caparty k dispozici ohromující množství. Omalovánku raketa lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s raketou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří elektrickou energii, počítač nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (třeba fixy, pastelky nebo též tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba hudební nástroje, jednotlivá zvířata, zaměstnání a pochopitelně i raketu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají sporty, písmenka a nebo druhy ptáků. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Batman, Křemílek a Vochomůrka, Marvel Rocket, Kocour Garfield nebo také Pat a Mat. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejhledanější omalovánky pro školáky které tady máme ke stažení jsou: auta, mašinka, dinosauři, miminko anebo astronaut. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem raketa.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů