Nejhledanější


Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka raketa zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem raketa ke kreslení pro předškolní děti. Omalovánka raketa je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Raketa - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Raketa - A5            Omalovánka - Raketa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Raketa patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: pro děti, obrázky, Vesmír, obrázek, Raketa, online, zdarma, ke stažení, k vytištění, k vytisknutí, k vybarvení, k tisku

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Raketa k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s raketou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Chromium, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na papír s vysokou gramáží. K vybarvení pak může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako voskovky, tužky, akrylové barvy, olejové pastely a zvýrazňovače. Potřeb na malování je pro školáky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku raketa lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s raketou má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří počítač, čas případně peněženku. Omalovánky nejsou pro školáky jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (např. voskovky, tužky či akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, druhy ptáků, zvířata a pochopitelně i raketu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy automobilů, písmena anebo zvířátka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro chlapce? Jsou to motivy Život brouka, Ninjago, Rumcajs, Popelka případně Lego. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro ženy které tady máme ke stáhnutí jsou: draci, koně, traktor, netopýr nebo sněhulák. Užijte si omalovánku rakety, budeme rádi, v případě že se vám bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů