Top obrázky


Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Obrázek chlapce k vytisknutí

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka raketa zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku se jménem raketa k obarvení pro nejmenší děti. Omalovánka raketa je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Raketa - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Raketa - A5            Omalovánka - Raketa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Raketa patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: k tisku, online, k vybarvení, obrázek, Vesmír, obrázky, ke stažení, zdarma, pro děti, Raketa, k vytisknutí, k vytištění

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Raketa k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s raketou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Chrome, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír s vyšší gramáží. Ke kreslení poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako uhlíky, propisovací tužky, akrylové barvy, fixy a olejové pastely. Možností je dnes pro holky i kluky vskutku velmi mnoho. Omalovánku raketa lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s raketou má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří čas, elektřinu a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (například uhlíky, propisovací tužky případně akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jídla, čísla, dopravní prostředky a pochopitelně i raketu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají květiny, hudební nástroje a nebo sporty. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy pes Pluto, Stašpytlík, Hello Kitty, Plants vs. Zombies a Harry Potter. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro naše zlatíčka které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: plachetnice, drak, princezna a princ, koně nebo pes. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s raketou líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů