Top omalovánky


Omalovánka s vánočním stromem

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka raketa k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění s názvem raketa k vybarvení pro holčičky. Omalovánka raketa je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Raketa - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Raketa - A5            Omalovánka - Raketa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Raketa patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: zdarma, k vytištění, elektronické omalovánky, obrázek, pro děti, domalovánky, k vybarvení, Vesmír, omalovánka, obrázky, zadarmo, vymalovánky, Raketa, online

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Raketa k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s raketou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Mozilla, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K omalování lze následně zvolit různé psací potřeby - akrylové barvy, voskové tužky, pera, vodové barvy a uhly. Kreslících potřeb je dnes pro puberťáky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku raketa lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s raketou má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peníze, elektřinu anebo počítač. Omalovánky nejsou pro puberťáky jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (například akrylové barvy, voskové tužky a nebo pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy jídel, druhy ptáků, postavy z pohádek a pochopitelně i raketu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají pohádkové postavy, květiny a sporty. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Grinch, Princezna a žabák, Kamarád Timmy, IronMan anebo Hello Kitty. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé děti které tady máme k uložení jsou: miminko, kočka, astronaut, psi nebo též loď. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s raketou.


Najít na webu


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů