Nejvyhledávanější


Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek slepice k vytisknutí

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka raketa zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem raketa k vybarvení pro kluky i holky. Omalovánka raketa je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Raketa - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Raketa - A5            Omalovánka - Raketa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Raketa patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: obrázek, k vytisknutí, online, k vytištění, k vybarvení, obrázky, Raketa, zdarma, pro děti, k tisku, Vesmír, ke stažení

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Raketa k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s raketou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici ke stažení v novém okně webového browseru (Safari, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. K vybarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - pastelky, akrylové barvy, tempery, zvýrazňovače nebo též fixy. Možností je dnes pro předškoláky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku raketa lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s raketou má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří peněženku, peníze či dětské oči. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (např. pastelky, akrylové barvy nebo tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, různá zvířata, květiny a pochopitelně i raketu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivá zvířata, sporty anebo rostliny. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Včelka Mája, Marvel Rocket, Aladin, Kačer Donald či Angry birds. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejhledanější omalovánky pro ratolesti které na našich stránkách máme k uložení jsou: slon, hasiči, loď, piráti případně auto. Věříme, že se vám obrázek rakety bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů