Nej omalovánky


Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka raketa k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pojmenovaná raketa k obarvování pro kluky. Omalovánka raketa je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Raketa - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Raketa - A5            Omalovánka - Raketa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Raketa patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: omalovánky, k vytištění, dětské obrázky, ke stáhnutí, Raketa, vymalovánky, pro děti, k vytisknutí, zdarma, omalovánka, domalovánky, obrázky, online, k tisku

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Raketa k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s raketou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stáhnutí v novém oknu browseru (Opera, Safari apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdý papír. K vybarvení následně může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako olejové pastely, pastelové tužky, grafitové tužky, pera nebo též fixky. Možností je pro nejmenší k dispozici vskutku hodně. Obrázek raketa lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka s raketou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří oči dětí, zrak dětí anebo čas. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (např. olejové pastely, pastelové tužky nebo také grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jídla, lidské profese, zaměstnání a pochopitelně i raketu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají květiny, jednotlivé druhy ptáků nebo kytky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Minecraft, Avatar, Bratz panenky, Doba ledová anebo Duhová nevěsta. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka které na našich stránkách máme k uložení jsou: čert, plachetnice, psi, lokomotiva s vagónky či lokomotiva. Nechť omalovánka s raketou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Ads


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů