Doporučené


Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Obrázek skůtru k vytisknutí

Omalovánka raketa zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pojmenovaná raketa k omalování pro kluky a holky. Omalovánka raketa je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Raketa - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Raketa - A5            Omalovánka - Raketa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Raketa patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: k vytisknutí, k vybarvení, k vytištění, ke stažení, k tisku, pro děti, zdarma, Vesmír, obrázek, Raketa, online, obrázky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Raketa k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s raketou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k uložení v novém oknu prohlížeče (Chromium, Chrome apod.). Doporučujeme vytištění na papír s větší gramáží. K obarvování následně může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako fixy, pastelky, voskovky, akrylové barvy či fixky. Výtvarných potřeb je pro kluky i holky k dispozici dlouhá řada. Obrázek raketa lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s raketou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří dětské oči, zrak dětí a peníze. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (například fixy, pastelky a voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, písmena, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i raketu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají čísla, pohádkové postavy a nebo druhy automobilů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Včelka Mája, Rumcajs, pes Pluto, Madagaskar a Pocahontas. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které zde máme ke stáhnutí jsou: houby, miminko, liška, plachetnice nebo také netopýr. Nechť vám omalovánka s raketou přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů