Nej omalovánky


Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Golfista - obrázek, omalovánka k tisku

Pohádková kačenka - obrázek, omalovánka k tisku

Kokosová palma - obrázek, omalovánka k tisku

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka raketa k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší pojmenovaná raketa k vybarvování pro ženy. Omalovánka raketa je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Raketa - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Raketa - A5            Omalovánka - Raketa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Raketa patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: online, zadarmo, omalovánky, Raketa, omalovánka, k vybarvení, obrázky, k tisku, pro děti, k vytisknutí, k vytištění, ke stáhnutí, domalovánky, zdarma

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Raketa k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s raketou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Firefox, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - pera, uhly, tempery, grafitové tužky a fixy. Výtvarných potřeb je pro dívky k dispozici ohromné množství. Omalovánku raketa lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s raketou má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektřinu, počítač a peníze. Omalovánky nejsou pro dívky jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (např. pera, uhly a tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různé kytky, čísla, druhy automobilů a pochopitelně i raketu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají písmena, zaměstnání anebo písmenka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro tatínky? Jsou to motivy Pat a Mat, Křemílek a Vochomůrka, Bratz panenky, Asterix a Obelix a Power Strangers. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tu bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro chlapečky které tady máme ke stažení jsou: auta, princezna, čert, liška nebo též slon. Nechť omalovánka s raketou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů