Nejlepší


Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka raketa zdarma k vytištění

Omalovánka označená raketa k omalování pro malé caparty. Omalovánka raketa je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Raketa - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Raketa - A5            Omalovánka - Raketa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Raketa patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: k vytisknutí, k vybarvení, zdarma, k tisku, k vytištění, obrázky, Raketa, online, obrázek, Vesmír, ke stažení, pro děti

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Raketa k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s raketou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Internet explorer, Chromium apod.). Nejlepší bude tisknout na silný a tvrdý papír. K vybarvování poté může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako temperové barvy, akrylové barvy, grafitové tužky, propisovací tužky a vodové barvy. Kreslících Potřeb na malování je pro nejmenší děti k dispozici široká škála. Obrázek raketa lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s raketou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, elektřinu nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba temperové barvy, akrylové barvy či grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, jídla, jednotlivá zvířata a pochopitelně i raketu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají čísla, jednotlivé druhy rostlin nebo též hudební nástroje. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Lego příběh, Popelka, Mickey mouse, Pan Včelka nebo princezna Sofie. Je však velmi problematické je dostupná bez placení získat a proto je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka které na našich stránkách máme ke stažení jsou: drak, slon, loď, lokomotiva s vagónky případně Santa Klaus. Užijte si omalovánku rakety, budeme rádi, pokud se vám bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů