Top omalovánky


Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka raketa k vytisknutí

Omalovánka pro tisk nazvaná raketa k obarvení pro nejmenší. Omalovánka raketa je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Raketa - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Raketa - A5            Omalovánka - Raketa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Raketa patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: k vytištění, vymalovánky, omalovánka, Vesmír, k vytisknutí, k vybarvení, obrázek, omalovánky, online, zdarma, pro děti, elektronické omalovánky, zadarmo, ke stáhnutí

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Raketa k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s raketou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena k uložení v novém okně browseru (Internet explorer, Opera apod.). Doporučujeme vytištění na silnější papír, např. čtvrtku. K omalování lze potom zvolit různé psací potřeby - uhly, pastelky, propisovací tužky, tužky nebo též umělecké tužky. Možností je pro maminky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku raketa lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s raketou má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, dětské oči nebo počítač. Omalovánky nejsou pro maminky jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. uhly, pastelky anebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba lidské profese, zaměstnání, druhy automobilů a pochopitelně i raketu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání lidí, různé sporty nebo také různá zvířátka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Sněhurka, Batman, Angelína balerína, Lion King nebo Plants vs. Zombies. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které tu máme ke stáhnutí jsou: loď, koně, traktor, mašinka a nebo auto. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou raketa.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů