Výběr omalovánek


Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s nemocným pejskem

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka zvon k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem zvon ke kreslení pro chlapce i dívky. Omalovánka zvon je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Zvon - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Zvon - A5            Omalovánka - Zvon - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zvon patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: ke stažení, k tisku, Hudba, obrázky, k vytištění, pro děti, zdarma, k vybarvení, k vytisknutí, obrázek, online, Zvon

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Zvon k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s zvonem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chromium, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší tloušťkou. K obarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - voskovky, propisovací tužky, zvýrazňovače, umělecké tužky anebo pastelky. Kreslících potřeb je dnes pro holčičky i chlapečky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku zvon lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s zvonem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří dětské oči, oči dětí případně peníze. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. voskovky, propisovací tužky a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zaměstnání, jednotlivá zvířata, lidské profese a pochopitelně i zvon :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají kytky, různé kytky nebo též druhy automobilů. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Popelka, Lví král, Locika, Ferda mravenec případně Lego příběh. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro školáky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: dinosauři, traktor, čert, liška nebo vláček. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s zvonem líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů