Nej šest


Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Křečík - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Mořská víla - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka zvon k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti nazvaná zvon ke kreslení pro malé děti. Omalovánka zvon je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Zvon - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Zvon - A5            Omalovánka - Zvon - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zvon patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: pro děti, vymalovánky, elektronické omalovánky, k vytisknutí, k vybarvení, dětské obrázky, online, ke stažení, k vytištění, zdarma, obrázky, omalovánky, domalovánky, omalovánka

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Zvon k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s zvonem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Chrome, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. K vybarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - uhly, voskovky, pastelky, olejové pastely a pera. Dostupných kreslících potřeb je pro holky k dispozici ohromující množství. Omalovánku zvon lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s zvonem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří elektřinu, čas či dětské oči. Omalovánky nejsou pro holky jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (třeba uhly, voskovky anebo pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba kytky, různé kytky, sporty a pochopitelně i zvon :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají hudební nástroje, lidské profese případně písmena. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dospělé? Jsou to motivy Ben 10, Sněhurka, Budulínek, Simpsonovi či Marvel Rocket. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: draci, raketa, piráti, mašinka nebo též princezna a princ. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou zvon.


Vyhledávání


Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů