Nejvyhledávanější


Omalovánka budovy k vytisknutí

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka gauč k vytisknutí

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem gauč k obarvování pro malá děcka. Omalovánka gauč je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Gauč - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Gauč - A5            Omalovánka - Gauč - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Gauč patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: Gauč, k vybarvení, k tisku, Ostatní, obrázky, k vytisknutí, ke stažení, obrázek, pro děti, zdarma, online, k vytištění

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Gauč k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s gaučem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Chromium, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší a silnější papír. K omalování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, vodové barvy, zvýrazňovače, umělecké tužky a grafitové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro malé ratolesti k dispozici celá škála. Omalovánku gauč lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s gaučem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří zrak dětí, počítač nebo též čas. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (třeba temperové barvy, vodové barvy a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různá zvířátka, hudební nástroje, jednotlivá zvířata a pochopitelně i gauče :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají sporty, druhy automobilů a nebo písmena. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Budulínek, pes Pluto, Popelka, Lego nebo též Hello Kitty. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejhledanější omalovánky pro holku i kluka které tu máme ke stáhnutí jsou: kočka, raketa, princezna, liška nebo také drak. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou gauč.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů