Nej pět


Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek psa k tisku

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka gauč k vytisknutí

Dětská omalovánka s názvem gauč k omalování pro starší děti. Omalovánka gauč je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Gauč - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Gauč - A5            Omalovánka - Gauč - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Gauč patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: Gauč, k vybarvení, k vytištění, k vytisknutí, Ostatní, obrázky, zdarma, k tisku, online, ke stažení, obrázek, pro děti

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Gauč k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s gaučem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Chrome, Opera apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s větší tloušťkou. K obarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - fixy, vodové barvy, uhlíky, olejové pastely nebo též zvýrazňovače. Možností je pro školáky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku gauč lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s gaučem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří elektrickou energii, oči dětí nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro školáky jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (třeba fixy, vodové barvy a nebo uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různé sporty, zaměstnání lidí, pohádkové postavy a pochopitelně i gauče :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají postavy z pohádek, různá zvířata anebo květiny. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Kniha džunglí, Lego friends, Equestria Girls, IronMan nebo Alf. Je však náročné je zadarmo získat a proto je zde nemáme. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší které tu máme k uložení jsou: auta, koně, lokomotiva s vagónky, liška či hasiči. Užijte si omalovánku gauče, budeme rádi, v případě že se vám bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů