Výběr omalovánek


Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Lyra - obrázek, omalovánka k tisku

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Křečík - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka gauč k tisku, vytisknutí

Omalovánka k vytištění nazvaná gauč k vybarvení pro předškoláky. Omalovánka gauč je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Gauč - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Gauč - A5            Omalovánka - Gauč - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Gauč patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k tisku, omalovánka, ke stažení, k vybarvení, obrázek, Gauč, vymalovánky, pro děti, omalovánky, zdarma, online, Ostatní, obrázky, zadarmo

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Gauč k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s gaučem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Chromium, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší a silnější papír. K vybarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - temperové barvy, propisovací tužky, vodové barvy, zvýrazňovače a olejové pastely. Potřeb na malování je pro učitelky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku gauč lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s gaučem má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří peněženku, elektrickou energii a elektřinu. Omalovánky nejsou pro učitelky jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. temperové barvy, propisovací tužky či vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, písmena, zvířata a pochopitelně i gauče :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání, kytky nebo druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Star Wars, Pinocchio, Bořek stavitel, Avatar a Myška Minie. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejstahovanější omalovánky pro naše zlatíčka které zde máme ke stažení jsou: miminko, auta, vláček, plachetnice nebo také houby. Nechť vám omalovánka s gaučem přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledat slovo


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů