Nej obrázky


Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek skůtru k vytisknutí

Obrázek psa k tisku

Omalovánka gauč k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka s názvem gauč k vybarvování pro děti. Omalovánka gauč je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Gauč - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Gauč - A5            Omalovánka - Gauč - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Gauč patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytisknutí, k tisku, Ostatní, k vybarvení, Gauč, k vytištění, online, zdarma, domalovánky, ke stáhnutí, obrázky, omalovánky, ke stažení, omalovánka

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Gauč k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s gaučem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Safari, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K omalování poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako křídy, grafitové tužky, tužky, voskové tužky a fixky. Možností je dnes pro nejmenší děcka k dispozici vskutku hodně. Omalovánku gauč lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s gaučem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří oči dětí, čas a peníze. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. křídy, grafitové tužky případně tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různá zvířata, druhy ptáků, jednotlivá zvířata a pochopitelně i gauče :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, lidské profese a nebo rostliny. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy Pošťák Pat, Sněhurka, Prasátko peppa, Kim Possible a Lego. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro dospělé které tady máme ke stažení jsou: kočka, miminko, liška, astronaut nebo též hasiči. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s gaučem.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů