Nejstahovanější


Obrázek slepice k vytisknutí

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka gauč k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí s názvem gauč k vybarvení pro holku i kluka. Omalovánka gauč je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Gauč - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Gauč - A5            Omalovánka - Gauč - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Gauč patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vybarvení, obrázek, k vytisknutí, k tisku, Gauč, Ostatní, ke stažení, k vytištění, obrázky, pro děti, zdarma, online

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Gauč k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s gaučem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici k uložení v novém okně webového browseru (Chromium, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na pevnější papír. K obarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - pera, voskové tužky, pastelové tužky, pastelky a temperové barvy. Potřeb na malování je pro menší i větší děti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku gauč lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s gaučem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří počítač, peníze či oči dětí. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (například pera, voskové tužky a nebo pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba čísla, druhy automobilů, zaměstnání lidí a pochopitelně i gauče :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají dopravní prostředky, různá zvířátka nebo zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Blesk McQueen, Jak vycvičit draka, Harry Potter, Bratz panenky či Kim Possible. Je však velmi problematické je zdarma sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro naše milé prcky které zde máme ke stažení jsou: čert, astronaut, loď, slon a Santa Klaus. Ať omalovánka gauč přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů