Nejlepší


Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka gauč k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší pojmenovaná gauč k obarvení pro nejmenší. Omalovánka gauč je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Gauč - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Gauč - A5            Omalovánka - Gauč - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Gauč patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: online, ke stažení, k vytisknutí, Gauč, Ostatní, obrázky, k vybarvení, pro děti, k vytištění, zdarma, obrázek, k tisku

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Gauč k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s gaučem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stáhnutí v novém oknu browseru (Firefox, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvování pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako zvýrazňovače, temperové barvy, propisovací tužky, pastelky nebo uhly. Možností je dnes pro puberťáky k dispozici dlouhá řada. Obrázek gauč lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s gaučem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, dětské oči nebo také čas. Omalovánky nejsou pro puberťáky jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (kupř. zvýrazňovače, temperové barvy či propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba sporty, zvířata, písmena a pochopitelně i gauče :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zvířátka, různé kytky a různá zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dívky? Jsou to motivy Simpsonovi, Kouzelná beruška a černý kocour, Spiderman, Pocahontas nebo také Krtek. Nejsou k dispozici zdarma a tak je zde bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro naše zlatíčka které tady máme k uložení jsou: netopýr, Santa Klaus, pes, koně a auto. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s gaučem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů