Nejstahovanější


Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek slepice k vytisknutí

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Omalovánka gauč k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod jménem gauč k vybarvení pro malé ratolesti. Omalovánka gauč je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Gauč - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Gauč - A5            Omalovánka - Gauč - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Gauč patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k tisku, k vybarvení, Ostatní, k vytisknutí, ke stažení, obrázek, online, obrázky, pro děti, k vytištění, zdarma, Gauč

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Gauč k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s gaučem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stažení v novém oknu browseru (Chromium, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží. K obarvování následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako pastelky, tempery, pastelové tužky, uhlíky a akrylové barvy. Výtvarných potřeb je pro kluky i holky k dispozici ohromné množství. Obrázek gauč lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s gaučem má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří elektrickou energii, peníze nebo též elektřinu. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (třeba pastelky, tempery a nebo pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé kytky, jídla, pohádkové postavy a pochopitelně i gauče :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají hudební nástroje, různé sporty případně jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy pes Pluto, Mimoni, Madagaskar, Budulínek nebo též Včelka Mája. Ty zde ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti které tady máme ke stáhnutí jsou: plachetnice, auta, netopýr, lokomotiva nebo také psi. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou gauče.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů