Nej omalovánky


Obrázek chlapce k vytisknutí

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka gauč k vytisknutí

Dětská omalovánka dostupná pod názvem gauč k obarvování pro chlapce. Omalovánka gauč je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Gauč - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Gauč - A5            Omalovánka - Gauč - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Gauč patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k tisku, elektronické omalovánky, zadarmo, Ostatní, obrázky, ke stáhnutí, pro děti, k vytisknutí, domalovánky, dětské obrázky, online, obrázek, Gauč, vymalovánky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Gauč k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s gaučem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Safari, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. K vybarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - uhly, křídy, pastelky, tužky případně fixky. Možností je pro kluky k dispozici celá škála. Omalovánku gauč lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s gaučem má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří peněženku, elektřinu anebo čas. Omalovánky nejsou pro kluky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. uhly, křídy či pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různá zvířata, zvířátka, květiny a pochopitelně i gauče :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy ptáků, jednotlivé druhy ptáků nebo také sporty. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Letopisy Narnie, Shimmer a Shine, Boule a Bill, Dumbo anebo Želvy Ninja. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro ženy které tu máme k uložení jsou: čert, astronaut, traktor, Popeláři nebo Santa Klaus. Ať si vaše dítko užije malování gauče.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů