Top obrázky


Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Omalovánka gauč k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění se jménem gauč k vybarvení pro ratolesti. Omalovánka gauč je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Gauč - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Gauč - A5            Omalovánka - Gauč - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Gauč patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: obrázky, k vytisknutí, Ostatní, obrázek, online, pro děti, Gauč, ke stažení, k vytištění, k vybarvení, zdarma, k tisku

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Gauč k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s gaučem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Safari, Opera apod.). Doporučujeme tisknutí na pevnější papír. K omalování potom může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako fixy, grafitové tužky, pastelové tužky, tempery a voskové tužky. Kreslících potřeb je dnes pro malé caparty k dispozici celá škála. Omalovánku gauč lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s gaučem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří oči dětí, zrak dětí či elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (například fixy, grafitové tužky a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, zaměstnání, různá zvířata a pochopitelně i gauče :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jídla, postavy z pohádek případně zvířátka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Včelka Mája, Bezzubka, Mickey mouse, Pocahontas či Angry birds. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro naše zlatíčka které zde máme ke stažení jsou: lokomotiva, auta, houby, Santa Klaus nebo miminko. Nechť omalovánka s gaučem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů