Nejhledanější


Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Omalovánka maják k vytisknutí

Omalovánka pro tisk pojmenovaná maják k obarvování pro chlapečky. Lodní maják je stavba, která je vidět na míle daleko, svítí, resp. bliká a tím upozorňuje lodě na blízkost pobřeží. Omalovánka maják je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Maják - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Maják - A5            Omalovánka - Maják - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Maják patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: omalovánka, obrázek, k vybarvení, Budovy, zdarma, ke stáhnutí, k vytištění, k tisku, online, omalovánky, dětské obrázky, vymalovánky, Maják, domalovánky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Maják k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s majákem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Chromium, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na tvrdý papír. K obarvení poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako uhly, uhlíky, pastelové tužky, voskové tužky případně pastelky. Možností je pro maminky k dispozici pestrá škála. Omalovánku maják lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s majákem má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří oči dětí, elektřinu nebo také zrak dětí. Omalovánky nejsou pro maminky jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (třeba uhly, uhlíky anebo pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba hudební nástroje, druhy jídel, druhy ptáků a pochopitelně i maják :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivá zvířata, různá zvířata a sporty. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Tlapková patrola, Bořek stavitel, Život brouka, Prasátko peppa nebo také Avatar. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro starší děti které tu máme ke stažení jsou: traktor, princezna, lokomotiva, netopýr či draci. Budeme rádi, pakliže se vám omalovánka majáku bude líbit.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů