Top pět


Obrázek psa k tisku

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka maják k vytisknutí

Omalovánka nazvaná maják ke kreslení pro ratolesti. Lodní maják je stavba, která je vidět na míle daleko, svítí, resp. bliká a tím upozorňuje lodě na blízkost pobřeží. Omalovánka maják je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Maják - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Maják - A5            Omalovánka - Maják - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Maják patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: ke stažení, Maják, k vybarvení, k vytištění, Budovy, obrázek, zdarma, k tisku, online, pro děti, obrázky, k vytisknutí

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Maják k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s majákem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Safari, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdší a silnější papír. K omalování potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako fixy, pastelové tužky, olejové pastely, tempery nebo též zvýrazňovače. Potřeb na malování je pro naše ratolesti k dispozici ohromující množství. Obrázek maják lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s majákem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří dětské oči, elektřinu a oči dětí. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. fixy, pastelové tužky a nebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířátka, jídla, dopravní prostředky a pochopitelně i maják :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé kytky, druhy automobilů anebo hudební nástroje. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Stašpytlík, Power Strangers, Tarzan, My little pony a Gormiti. Je však problematické je dostupná bez placení získat a proto je tu nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro naše zlatíčka které tady máme k uložení jsou: kočka, lokomotiva, houby, slon případně draci. Ať vám omalovánka maják přinese mnoho radosti.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů