Top omalovánky


Omalovánka s vánočním stromem

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka maják k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí označená maják k obarvování pro naše ratolesti. Lodní maják je stavba, která je vidět na míle daleko, svítí, resp. bliká a tím upozorňuje lodě na blízkost pobřeží. Omalovánka maják je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Maják - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Maják - A5            Omalovánka - Maják - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Maják patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: pro děti, k vytištění, online, k vytisknutí, k tisku, obrázky, k vybarvení, Maják, ke stažení, obrázek, zdarma, Budovy

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Maják k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s majákem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Mozilla, Chromium apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír. K omalování poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, uhly, temperové barvy, fixy a umělecké tužky. Pomůcek na malování je pro dívky i chlapce opravdu mnoho. Obrázek maják lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s majákem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří elektrickou energii, elektřinu nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (např. akrylové barvy, uhly a temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, různá zvířata, hudební nástroje a pochopitelně i maják :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, sporty případně květiny. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Gumídci, Tlapková patrola, Blesk McQueen, Superčarodějnice nebo Brawl stars. Je však velmi náročné je zadarmo sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které zde máme k uložení jsou: auta, auta, Popeláři, plachetnice nebo také liška. Ať omalovánka maják přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů