Nej pět


Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka maják k vytisknutí

Dětská omalovánka pojmenovaná maják ke kreslení pro holčičky i chlapečky. Lodní maják je stavba, která je vidět na míle daleko, svítí, resp. bliká a tím upozorňuje lodě na blízkost pobřeží. Omalovánka maják je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Maják - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Maják - A5            Omalovánka - Maják - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Maják patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: pro děti, Budovy, k vybarvení, ke stažení, online, k tisku, obrázky, Maják, k vytištění, obrázek, k vytisknutí, zdarma

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Maják k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s majákem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chrome, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K omalování poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako zvýrazňovače, pera, tužky, grafitové tužky a temperové barvy. Malovacích potřeb je pro malé ratolesti k dispozici ohromující množství. Obrázek maják lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s majákem má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peněženku, elektrickou energii nebo počítač. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (např. zvýrazňovače, pera a tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířata, různé sporty, druhy ptáků a pochopitelně i maják :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivá zvířata, různé kytky a jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Želvy Ninja, Avengers, pes Pluto, Hledá se Nemo nebo Panenka Barbie. Je však hodně nákladné je dostupná bez placení sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro školáky které zde máme ke stažení jsou: lokomotiva, psi, sněhulák, loď případně lokomotiva s vagónky. Ať omalovánka maják přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů