Top omalovánky


Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka králíka k vytisknutí

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Triko - obrázek, omalovánka k tisku

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka maják k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk se jménem maják k obarvení pro chlapečky. Lodní maják je stavba, která je vidět na míle daleko, svítí, resp. bliká a tím upozorňuje lodě na blízkost pobřeží. Omalovánka maják je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Maják - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Maják - A5            Omalovánka - Maják - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Maják patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: obrázek, k tisku, online, dětské obrázky, pro děti, vymalovánky, elektronické omalovánky, zdarma, ke stáhnutí, ke stažení, omalovánky, k vytisknutí, Maják, omalovánka

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Maják k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s majákem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Firefox, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír. K vybarvení pak může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako tempery, propisovací tužky, umělecké tužky, grafitové tužky a nebo olejové pastely. Možností je pro naše zlatíčka k dispozici nepřeberné množství. Obrázek maják lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s majákem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří peněženku, elektřinu případně počítač. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (kupř. tempery, propisovací tužky a umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, rostliny, druhy automobilů a pochopitelně i maják :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají kytky, jídla nebo též různé kytky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Ice Age, Lví král, Pinocchio, Krteček případně Superčarodějnice. Je ale náročné je zdarma sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro malé ratolesti které zde máme ke stažení jsou: princezna, lokomotiva s vagónky, loď, houby či kočka. Ať omalovánka maják přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů