Nejoblíbenější


Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Omalovánka s nemocným pejskem

Omalovánka maják k vytisknutí

Omalovánka k tisku dostupná pod jménem maják k omalování pro kluky i holky. Lodní maják je stavba, která je vidět na míle daleko, svítí, resp. bliká a tím upozorňuje lodě na blízkost pobřeží. Omalovánka maják je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Maják - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Maják - A5            Omalovánka - Maják - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Maják patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: k vytištění, k vybarvení, k vytisknutí, k tisku, zdarma, obrázek, Maják, pro děti, Budovy, ke stažení, online, obrázky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Maják k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s majákem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém oknu browseru (Internet explorer, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vysokou gramáží. K obarvení pak může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako voskové tužky, vodové barvy, pastelky, zvýrazňovače anebo olejové pastely. Pomůcek na malování je pro nejmenší děcka k dispozici ohromující množství. Obrázek maják lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s majákem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří čas, peněženku či peníze. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (třeba voskové tužky, vodové barvy nebo též pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy jídel, jednotlivá zvířata, písmena a pochopitelně i maják :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají kytky, sporty případně zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Sněhurka, Hot Wheels, Shrek, Locika či Kačer Donald. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé i větší děti které tu máme ke stáhnutí jsou: drak, slon, Santa Klaus, netopýr a auto. Nechť omalovánka s majákem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů