Nejstahovanější


Hafan - obrázek, omalovánka k tisku

Chlapeček - obrázek, omalovánka k tisku

Otevřený raketoplán - obrázek, omalovánka k tisku

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Chaloupka - obrázek, omalovánka k tisku

Mojžíš s holí - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka maják k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod jménem maják k obarvení pro dívky. Lodní maják je stavba, která je vidět na míle daleko, svítí, resp. bliká a tím upozorňuje lodě na blízkost pobřeží. Omalovánka maják je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Maják - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Maják - A5            Omalovánka - Maják - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Maják patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: obrázky, elektronické omalovánky, omalovánka, Budovy, online, vymalovánky, ke stáhnutí, domalovánky, ke stažení, Maják, zadarmo, k vytištění, pro děti, omalovánky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Maják k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s majákem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Opera, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - pera, křídy, temperové barvy, uhly anebo umělecké tužky. Výtvarných potřeb je pro chlapce fakt mnoho Omalovánku maják lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s majákem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří dětské oči, peněženku nebo také oči dětí. Omalovánky nejsou pro chlapce jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (třeba pera, křídy a temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, zaměstnání lidí, lidské profese a pochopitelně i maják :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířata, druhy sportů či různá zvířátka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy Batman, Kráska a zvíře, IronMan, Pixel art nebo také Scooby Doo. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejhledanější omalovánky pro puberťáky které tu máme ke stáhnutí jsou: houby, vláček, plachetnice, netopýr a koně. Ať si vaše dítko užije malování majáku.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů