Nej obrázky


Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka maják k vytisknutí

Omalovánka označená maják k vybarvování pro holky. Lodní maják je stavba, která je vidět na míle daleko, svítí, resp. bliká a tím upozorňuje lodě na blízkost pobřeží. Omalovánka maják je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Maják - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Maják - A5            Omalovánka - Maják - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Maják patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: obrázek, k vybarvení, zdarma, ke stažení, Maják, k tisku, Budovy, pro děti, online, k vytisknutí, k vytištění, obrázky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Maják k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s majákem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Opera, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvení poté může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako voskovky, propisovací tužky, voskové tužky, temperové barvy a umělecké tužky. Možností je pro školáky k dispozici ohromující množství. Obrázek maják lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s majákem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří dětské oči, zrak dětí anebo peníze. Omalovánky nejsou pro školáky jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (například voskovky, propisovací tužky a voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy sportů, druhy ptáků, druhy automobilů a pochopitelně i maják :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, lidské profese nebo zaměstnání lidí. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Lego příběh, Mickey mouse, Bezzubka, Minecraft anebo Šmoulové. Ty tady ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro učitelky které tu máme k uložení jsou: Popeláři, vláček, piráti, miminko nebo také slon. Užijte si omalovánku majáku, budeme rádi, jestli se vám bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů