Výběr obrázků


Víla - obrázek zdarma ke stažení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Omalovánka maják k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí pojmenovaná maják k obarvení pro holky. Lodní maják je stavba, která je vidět na míle daleko, svítí, resp. bliká a tím upozorňuje lodě na blízkost pobřeží. Omalovánka maják je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Maják - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Maják - A5            Omalovánka - Maják - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Maják patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: zadarmo, ke stažení, ke stáhnutí, vymalovánky, domalovánky, Maják, online, omalovánky, k tisku, omalovánka, k vytisknutí, elektronické omalovánky, obrázky, dětské obrázky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Maják k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s majákem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír. K obarvování pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, voskové tužky, vodové barvy, fixky případně zvýrazňovače. Pomůcek na malování je pro holčičky k dispozici dlouhá řada. Obrázek maják lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s majákem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří oči dětí, peněženku a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro holčičky jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. pastelové tužky, voskové tužky nebo vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, lidské profese, kytky a pochopitelně i maják :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířata, různá zvířátka a rostliny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Teletubbies, Frozen, Shimmer a Shine, princezna Sofie a Toy Story. Ty tady však nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro slečny které tu máme ke stažení jsou: princezna, slon, kočka, houby nebo též Popeláři. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou majáku.


Hledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů