Top pět


Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka maják k vytisknutí

Omalovánka pro tisk uložená pod názvem maják k omalování pro chlapce. Lodní maják je stavba, která je vidět na míle daleko, svítí, resp. bliká a tím upozorňuje lodě na blízkost pobřeží. Omalovánka maják je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Maják - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Maják - A5            Omalovánka - Maják - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Maják patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: k vytisknutí, pro děti, zdarma, obrázek, obrázky, Maják, Budovy, online, k tisku, ke stažení, k vybarvení, k vytištění

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Maják k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s majákem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče (Internet explorer, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír. K obarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - umělecké tužky, fixy, pastelové tužky, grafitové tužky nebo též uhlíky. Dostupných kreslících potřeb je pro nejmenší děti k dispozici ohromující množství. Omalovánku maják lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s majákem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří elektřinu, čas a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (kupř. umělecké tužky, fixy a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba lidské profese, druhy ptáků, písmenka a pochopitelně i maják :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají postavy z pohádek, hudební nástroje a kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Harry Potter, Želvy Ninja, Frozen, Ledové království a Shrek. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé ratolesti které zde máme k uložení jsou: houby, raketa, netopýr, traktor či piráti. Nechť omalovánka s majákem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů