Doporučené


Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek jukeboxu

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka oslík k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod jménem oslík k omalování pro kluky a holky. Omalovánka oslík je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Oslík - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Oslík - A5            Omalovánka - Oslík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Oslík patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázky, k tisku, k vytisknutí, ke stažení, Zvířata, zdarma, k vybarvení, k vytištění, online, obrázek, Oslík, pro děti

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Oslík k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s oslíkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stažení v novém oknu webového browseru (Opera, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. K obarvení potom může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, akrylové barvy, uhlíky, tempery nebo fixy. Možností je dnes pro nejmenší děti k dispozici pestrá škála. Obrázek oslík lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s oslíkem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří počítač, zrak dětí případně čas. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. grafitové tužky, akrylové barvy a uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, jednotlivá zvířata, rostliny a pochopitelně i oslík :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy sportů, jednotlivé druhy rostlin nebo též postavy z pohádek. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Červená Karkulka, Gormiti, Astroboy, Myška Minie případně Ferda mravenec. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejhledanější omalovánky pro holky i kluky které zde máme k uložení jsou: traktor, Santa Klaus, slon, lokomotiva s vagónky a piráti. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku oslík.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů