Nejvyhledávanější


Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Koník - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek chlapce k vytisknutí

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Rusalka - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka s nemocným pejskem

Omalovánka oslík zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění pojmenovaná oslík k obarvení pro chlapce. Omalovánka oslík je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Oslík - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Oslík - A5            Omalovánka - Oslík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Oslík patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: elektronické omalovánky, omalovánky, ke stažení, k tisku, obrázky, omalovánka, ke stáhnutí, k vybarvení, zadarmo, pro děti, zdarma, online, Zvířata, k vytisknutí

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Oslík k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s oslíkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Chrome, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvování následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako voskovky, pastelky, pera, umělecké tužky nebo akrylové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro malé ratolesti fakt mnoho Obrázek oslík lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s oslíkem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří počítač, čas a peněženku. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (kupř. voskovky, pastelky či pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba květiny, čísla, zvířátka a pochopitelně i oslík :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají dopravní prostředky, druhy automobilů a jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dospělé? Jsou to motivy Superman, Želvy Ninja, U nás na farmě, Mašinka Tomáš a Kung Fu Panda. Je však problematické je zdarma sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro ženy které tu máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva s vagónky, kočka, Santa Klaus, vláček a auta. Ať omalovánka oslík přinese radost vašim dětem.


Vyhledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů