Nejoblíbenější


Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka oslík k vytištění pro děti

Omalovánka pojmenovaná oslík k obarvování pro předškoláky. Omalovánka oslík je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Oslík - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Oslík - A5            Omalovánka - Oslík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Oslík patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytištění, omalovánky, obrázek, pro děti, dětské obrázky, elektronické omalovánky, Oslík, obrázky, ke stažení, zdarma, online, Zvířata, k vybarvení, zadarmo

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Oslík k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s oslíkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Mozilla, Safari apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vysokou gramáží. K obarvení následně může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako temperové barvy, zvýrazňovače, akrylové barvy, pastelky a nebo voskovky. Pomůcek na malování je pro děti k dispozici ohromující množství. Obrázek oslík lze taky vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s oslíkem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří elektřinu, počítač či čas. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. temperové barvy, zvýrazňovače nebo též akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zvířátka, zaměstnání, druhy sportů a pochopitelně i oslík :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířata, čísla nebo různá zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Včelka Mája, Fifi z Květíkova, Asterix a Obelix, Minecraft či Simpsonovi. Ty zde ale nemáme. Nejhledanější omalovánky pro školáky které tady máme ke stažení jsou: houby, čert, princezna, kočka anebo princezna. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou oslíku.


Prohledat web


Ads


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů