Nejvyhledávanější


Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka oslík zdarma k vytištění

Dětská omalovánka uložená pod názvem oslík k obarvení pro nejmenší děti. Omalovánka oslík je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Oslík - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Oslík - A5            Omalovánka - Oslík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Oslík patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázek, omalovánka, k vytisknutí, Oslík, domalovánky, omalovánky, zdarma, dětské obrázky, elektronické omalovánky, k tisku, obrázky, zadarmo, k vybarvení, ke stažení

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Oslík k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s oslíkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Safari, Mozilla apod.). Nejlepší bude tisknout na pevnější papír. K obarvování poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako vodové barvy, grafitové tužky, voskové tužky, umělecké tužky či tužky. Možností je dnes pro větší děti k dispozici celá škála. Omalovánku oslík lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s oslíkem má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří zrak dětí, peněženku a dětské oči. Omalovánky nejsou pro větší děti jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (kupř. vodové barvy, grafitové tužky a nebo voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba hudební nástroje, různá zvířátka, kytky a pochopitelně i oslík :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají rostliny, zaměstnání nebo druhy jídel. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Ledové království, Anna a Elsa, Avengers, Elena z Avaloru a Bořek stavitel. Je však velmi problematické je zadarmo získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro kluky které tady máme ke stažení jsou: piráti, raketa, lokomotiva, kočka nebo též lokomotiva s vagónky. Ať vám omalovánka oslík přinese mnoho radosti.


Vyhledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů