Nej obrázky


Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka oslík k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem oslík k obarvování pro předškoláky. Omalovánka oslík je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Oslík - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Oslík - A5            Omalovánka - Oslík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Oslík patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, omalovánky, Oslík, ke stáhnutí, obrázek, zadarmo, Zvířata, dětské obrázky, k tisku, obrázky, k vytištění, domalovánky, pro děti, zdarma

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Oslík k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s oslíkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší papír. K obarvení následně může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako uhlíky, fixy, olejové pastely, pera a nebo křídy. Možností je pro větší děti opravdu mnoho. Obrázek oslík lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s oslíkem má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří dětské oči, zrak dětí anebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro větší děti jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (např. uhlíky, fixy případně olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zvířátka, různé sporty, různé kytky a pochopitelně i oslík :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy jídel, zaměstnání a rostliny. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro kluky? Jsou to motivy Alf, Aladin, Pokémon, Pocahontas anebo Plants vs. Zombies. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: auto, miminko, raketa, kočka a auta. Budeme rádi, jestliže se vám omalovánka oslíku bude líbit.


Najít slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů