Výběr obrázků


Omalovánka Rakety určená k tisku

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka mimozemšťané k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění s názvem mimozemšťané ke kreslení pro malé holčičky a chlapečky. Omalovánka mimozemšťané je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Mimozemšťané - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Mimozemšťané - A5            Omalovánka - Mimozemšťané - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mimozemšťané patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: obrázek, k vytisknutí, Vesmír, Mimozemšťané, ke stažení, obrázky, k vybarvení, zdarma, k vytištění, pro děti, k tisku, online

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Mimozemšťané k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s mimozemšťaným je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Chromium, Opera apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír. K vybarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - fixky, temperové barvy, uhlíky, olejové pastely nebo tempery. Pomůcek na malování je pro předškoláky vskutku mnoho. Omalovánku mimozemšťané lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s mimozemšťaným má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří peníze, čas nebo též peněženku. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (například fixky, temperové barvy nebo také uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, rostliny, zvířata a pochopitelně i mimozemšťané :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, kytky anebo různé kytky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Monster high, Paw patrol, Indiana Jones, Požárník Sam nebo též Anna a Elsa. Je ale hodně nákladné je zadarmo získat a proto je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro kluky a holky které na našich stránkách máme k uložení jsou: Santa Klaus, auto, auta, hasiči případně astronaut. Věříme, že se vám obrázek mimozemšťaného bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů