Top šest


Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek skůtru k vytisknutí

Omalovánka budovy k vytisknutí

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Veselý sněhulák - obrázek, omalovánka k tisku

Lama alpaka - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka mimozemšťané k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem mimozemšťané k obarvování pro tatínky. Omalovánka mimozemšťané je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Mimozemšťané - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Mimozemšťané - A5            Omalovánka - Mimozemšťané - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mimozemšťané patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: ke stažení, obrázek, online, k vytisknutí, omalovánka, zdarma, zadarmo, k tisku, Mimozemšťané, domalovánky, k vytištění, dětské obrázky, vymalovánky, Vesmír

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Mimozemšťané k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s mimozemšťaným je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stažení v novém okně webového browseru (Internet explorer, Safari apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s vyšší gramáží. K obarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - uhlíky, voskové tužky, grafitové tužky, fixky a fixy. Pomůcek na malování je pro školáky k dispozici ohromující množství. Omalovánku mimozemšťané lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s mimozemšťaným má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří peněženku, oči dětí nebo též počítač. Omalovánky nejsou pro školáky jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba uhlíky, voskové tužky anebo grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba písmenka, zaměstnání, různé kytky a pochopitelně i mimozemšťané :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají pohádkové postavy, zvířátka případně jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Ben 10, Chuggington, Superčarodějnice, Marvel Rocket nebo též Pošťák Pat. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky které na našich stránkách máme k uložení jsou: Popeláři, hasiči, piráti, kočka nebo lokomotiva. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou mimozemšťané.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů