Nejlepší


Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka mimozemšťané k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění nazvaná mimozemšťané k vybarvení pro chlapce. Omalovánka mimozemšťané je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Mimozemšťané - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Mimozemšťané - A5            Omalovánka - Mimozemšťané - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mimozemšťané patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: zadarmo, obrázek, zdarma, elektronické omalovánky, omalovánky, Vesmír, obrázky, k tisku, omalovánka, online, domalovánky, ke stáhnutí, vymalovánky, Mimozemšťané

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Mimozemšťané k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s mimozemšťaným je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Firefox, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K omalování lze poté zvolit různé psací potřeby - zvýrazňovače, grafitové tužky, uhly, fixy a propisovací tužky. Možností je pro nejmenší vskutku mnoho. Omalovánku mimozemšťané lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s mimozemšťaným má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří dětské oči, čas nebo také počítač. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. zvýrazňovače, grafitové tužky a nebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba čísla, písmenka, květiny a pochopitelně i mimozemšťané :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivá zvířata, zaměstnání lidí anebo hudební nástroje. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Bugs Bunny, Pošťák Pat, Littlest Pet Shop, Pejsek a kočička nebo také Asterix a Obelix. Je však velmi těžké je dostupná bez placení sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro předškolní děti které zde máme k uložení jsou: auto, piráti, astronaut, sněhulák a drak. Užijte si omalovánku mimozemšťaného, budeme rádi, pokud se vám bude líbit.


Prohledat web


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů