Nejoblíbenější


Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s nemocným pejskem

Omalovánka mimozemšťané k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí označená mimozemšťané k obarvení pro nejmenší děti. Omalovánka mimozemšťané je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Mimozemšťané - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Mimozemšťané - A5            Omalovánka - Mimozemšťané - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mimozemšťané patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: ke stažení, pro děti, Mimozemšťané, online, obrázky, k vybarvení, k tisku, Vesmír, zdarma, obrázek, k vytisknutí, k vytištění

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Mimozemšťané k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s mimozemšťaným je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Safari, Opera apod.). Doporučujeme tisknutí na silný a tvrdý papír. K omalování poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, zvýrazňovače, fixy, křídy a tužky. Výtvarných potřeb je pro ženy k dispozici vskutku hodně. Obrázek mimozemšťané lze taky vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s mimozemšťaným má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří oči dětí, elektrickou energii či počítač. Omalovánky nejsou pro ženy jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (např. pastelové tužky, zvýrazňovače nebo též fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba rostliny, různé sporty, různá zvířata a pochopitelně i mimozemšťané :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířata, druhy ptáků nebo druhy automobilů. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro dívky? Jsou to motivy Littlest Pet Shop, Hello Kitty, Včelka Mája, Bezzubka či Bambi. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro starší děti které tu máme k uložení jsou: raketa, princezna a princ, auta, drak a mašinka. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem mimozemšťané.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů