Nejlepší


Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka mimozemšťané k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí označená mimozemšťané k vybarvování pro naše zlatíčka. Omalovánka mimozemšťané je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Mimozemšťané - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Mimozemšťané - A5            Omalovánka - Mimozemšťané - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mimozemšťané patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: Vesmír, zdarma, k vybarvení, obrázky, obrázek, online, ke stažení, k vytištění, k tisku, pro děti, Mimozemšťané, k vytisknutí

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Mimozemšťané k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s mimozemšťaným je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Opera, Chrome apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s větší tloušťkou. K obarvování pak může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako vodové barvy, tempery, grafitové tužky, olejové pastely a pastelky. Malovacích potřeb je pro malé holčičky a chlapečky vskutku mnoho. Obrázek mimozemšťané lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s mimozemšťaným má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří dětské oči, počítač anebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (například vodové barvy, tempery případně grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy automobilů, pohádkové postavy, zaměstnání lidí a pochopitelně i mimozemšťané :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají písmena, zvířata či různé sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Toy Story, Alf, Superman, Želvy Ninja anebo Flintstoneovi. Je ale těžké je dostupná bez placení získat a proto je tu nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro holky i kluky které tady máme k uložení jsou: miminko, kočka, drak, lokomotiva s vagónky a nebo astronaut. Ať vám omalovánka mimozemšťané přinese mnoho radosti.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů