Nejlepší


Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Omalovánka mimozemšťané k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk s názvem mimozemšťané k omalování pro malé i větší děti. Omalovánka mimozemšťané je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Mimozemšťané - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Mimozemšťané - A5            Omalovánka - Mimozemšťané - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mimozemšťané patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: Vesmír, online, k vytištění, k vybarvení, Mimozemšťané, obrázek, obrázky, k vytisknutí, zdarma, pro děti, k tisku, ke stažení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Mimozemšťané k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s mimozemšťaným je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Opera, Mozilla apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdší papír. K obarvování pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako uhlíky, zvýrazňovače, propisovací tužky, křídy a nebo vodové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro holčičky i chlapečky opravdu mnoho. Obrázek mimozemšťané lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s mimozemšťaným má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří elektřinu, dětské oči a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (např. uhlíky, zvýrazňovače a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba lidské profese, čísla, písmena a pochopitelně i mimozemšťané :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají pohádkové postavy, různá zvířata či jídla. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Brawl stars, Ferda mravenec, Požárník Sam, Kačer Donald a Budulínek. Je ale těžké a složité je zdarma získat a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka které tady máme ke stažení jsou: Popeláři, dinosauři, sněhulák, miminko případně astronaut. Ať vám omalovánka mimozemšťané přinese mnoho radosti.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů