Top pět


Indián - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka mimozemšťané k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí označená mimozemšťané k vybarvení pro učitelky. Omalovánka mimozemšťané je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Mimozemšťané - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Mimozemšťané - A5            Omalovánka - Mimozemšťané - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mimozemšťané patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: Vesmír, obrázky, k vybarvení, domalovánky, ke stažení, online, ke stáhnutí, zadarmo, elektronické omalovánky, zdarma, omalovánky, obrázek, k tisku, omalovánka

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Mimozemšťané k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s mimozemšťaným je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stažení v novém okně browseru (Mozilla, Opera apod.). Doporučujeme vytištění na papír s větší gramáží. K obarvování následně může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako propisovací tužky, akrylové barvy, olejové pastely, zvýrazňovače nebo též pastelové tužky. Možností je pro nejmenší k dispozici pestrá škála. Omalovánku mimozemšťané lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s mimozemšťaným má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektřinu, dětské oči nebo také elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (třeba propisovací tužky, akrylové barvy a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různé sporty, rostliny, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i mimozemšťané :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání, zvířátka a zaměstnání lidí. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Blesk McQueen, Bratz panenky, Minecraft, Lego příběh nebo také Simpsonovi. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro prcky které na našich stránkách máme k uložení jsou: netopýr, čert, psi, plachetnice případně Santa Klaus. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou mimozemšťané.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů