Nej obrázky


Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek psa k tisku

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka mimozemšťané k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem mimozemšťané ke kreslení pro malé ratolesti. Omalovánka mimozemšťané je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Mimozemšťané - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Mimozemšťané - A5            Omalovánka - Mimozemšťané - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mimozemšťané patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: vymalovánky, ke stáhnutí, pro děti, Mimozemšťané, omalovánka, obrázky, Vesmír, k vytisknutí, dětské obrázky, zadarmo, domalovánky, k vybarvení, k tisku, zdarma

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Mimozemšťané k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s mimozemšťaným je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Chrome, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží. K obarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - uhlíky, uhly, grafitové tužky, pastelové tužky nebo také pastelky. Dostupných kreslících potřeb je pro starší děti vskutku velmi mnoho. Omalovánku mimozemšťané lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s mimozemšťaným má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, elektrickou energii a peněženku. Omalovánky nejsou pro starší děti jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba uhlíky, uhly či grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy jídel, rostliny, zvířátka a pochopitelně i mimozemšťané :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy ptáků, druhy sportů nebo zaměstnání. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Ledové království, Pan Včelka, Šmoulové, Kim Possible a Grinch. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro dospělé které tady máme k uložení jsou: traktor, netopýr, vláček, piráti a Santa Klaus. Věříme, že se vám obrázek mimozemšťaného bude líbit.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů