Nejhledanější


Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka mimozemšťané k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk nazvaná mimozemšťané k obarvení pro malé děti. Omalovánka mimozemšťané je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Mimozemšťané - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Mimozemšťané - A5            Omalovánka - Mimozemšťané - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mimozemšťané patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: k vytištění, k vybarvení, obrázky, online, k tisku, ke stažení, obrázek, Mimozemšťané, k vytisknutí, zdarma, pro děti, Vesmír

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Mimozemšťané k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s mimozemšťaným je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Mozilla, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír. K vybarvení poté může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako fixky, temperové barvy, propisovací tužky, umělecké tužky a pastelky. Kreslících Potřeb na malování je pro malé ratolesti opravdu mnoho. Omalovánku mimozemšťané lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s mimozemšťaným má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří zrak dětí, čas a nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (kupř. fixky, temperové barvy a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba květiny, různá zvířata, hudební nástroje a pochopitelně i mimozemšťané :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířátka, pohádkové postavy a čísla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Angry birds, Kocour Garfield, Medvídek Pú, Princezna Leonora a nebo Hot Wheels. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které na našich stránkách máme k uložení jsou: princezna a princ, liška, auta, Popeláři nebo sněhulák. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou mimozemšťané.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů