Top pět


Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka mimozemšťané k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší s názvem mimozemšťané ke kreslení pro předškoláky. Omalovánka mimozemšťané je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Mimozemšťané - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Mimozemšťané - A5            Omalovánka - Mimozemšťané - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mimozemšťané patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: k vytisknutí, Vesmír, pro děti, k vytištění, k vybarvení, obrázek, k tisku, ke stažení, online, zdarma, Mimozemšťané, obrázky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Mimozemšťané k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s mimozemšťaným je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Safari, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší papír. K obarvování pak může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako temperové barvy, uhly, tužky, akrylové barvy nebo voskovky. Malovacích potřeb je pro školáky k dispozici široká škála. Omalovánku mimozemšťané lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s mimozemšťaným má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří zrak dětí, peníze a peněženku. Omalovánky nejsou pro školáky jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (například temperové barvy, uhly nebo také tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba hudební nástroje, druhy ptáků, druhy sportů a pochopitelně i mimozemšťané :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy jídel, různé sporty anebo písmenka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Gumídci, Blesk McQueen, Šmoulové, Fifi z Květíkova a Marvel Rocket. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro naše milé prcky které tu máme ke stažení jsou: čert, mašinka, raketa, princezna či sněhulák. Ať si vaše dítko užije malování mimozemšťaného.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů