Nejlepší


Obrázek chlapce k vytisknutí

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka apoštol Pavel k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod jménem apoštol Pavel k vybarvování pro ratolesti. Omalovánka apoštol Pavel je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Apoštol Pavel - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Apoštol Pavel - A5            Omalovánka - Apoštol Pavel - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Apoštol Pavel patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázky, obrázek, k tisku, pro děti, k vytištění, zdarma, k vybarvení, ke stažení, online, Apoštol Pavel, Bible a křesťanství, k vytisknutí

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Apoštol Pavel k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s apoštolem Pavlem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Opera, Chrome apod.). Doporučujeme vytištění na tlustčí papír. K omalování lze potom zvolit různé psací potřeby - uhlíky, tužky, grafitové tužky, uhly nebo také voskové tužky. Výtvarných potřeb je pro nejmenší děti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku apoštol Pavel lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s apoštolem Pavlem má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří dětské oči, peněženku či oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba uhlíky, tužky anebo grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy ptáků, sporty, jednotlivá zvířata a pochopitelně i apoštol Pavla :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zvířata, písmena nebo zaměstnání lidí. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Lví král, Rumcajs, Tom a Jerry či Angry birds. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holku i kluka které na našich stránkách máme ke stažení jsou: lokomotiva s vagónky, liška, koně, sněhulák a princezna a princ. Nechť vám omalovánka s apoštolem Pavlem přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů