Výběr obrázků


Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka apoštol Pavel k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem apoštol Pavel k vybarvení pro prcky. Omalovánka apoštol Pavel je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Apoštol Pavel - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Apoštol Pavel - A5            Omalovánka - Apoštol Pavel - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Apoštol Pavel patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: online, obrázek, k tisku, domalovánky, obrázky, k vytištění, omalovánka, Bible a křesťanství, zadarmo, ke stáhnutí, ke stažení, k vytisknutí, pro děti, omalovánky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Apoštol Pavel k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s apoštolem Pavlem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Mozilla, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisknutí na pevnější papír. K obarvení poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako fixy, propisovací tužky, akrylové barvy, voskovky případně fixky. Potřeb na malování je pro předškoláky k dispozici celá škála. Omalovánku apoštol Pavel lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s apoštolem Pavlem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří zrak dětí, elektrickou energii a počítač. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (například fixy, propisovací tužky nebo též akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zvířata, zvířátka, druhy ptáků a pochopitelně i apoštol Pavla :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy jídel, druhy sportů a nebo zaměstnání. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Bořek stavitel, Spongebob, Pocahontas, Peter Pan a Sněhurka. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děcka které tady máme ke stáhnutí jsou: dinosauři, astronaut, auta, koně anebo auta. Nechť vám omalovánka s apoštolem Pavlem přinese mnoho hezkých chvil.


Hledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů