Nejstahovanější


Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka budovy k vytisknutí

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka apoštol Pavel k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk pojmenovaná apoštol Pavel ke kreslení pro předškoláky. Omalovánka apoštol Pavel je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Apoštol Pavel - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Apoštol Pavel - A5            Omalovánka - Apoštol Pavel - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Apoštol Pavel patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: Apoštol Pavel, k vytisknutí, obrázek, online, Bible a křesťanství, obrázky, pro děti, zdarma, k tisku, k vytištění, ke stažení, k vybarvení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Apoštol Pavel k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s apoštolem Pavlem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Mozilla, Safari apod.). Doporučujeme vytištění na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvení potom může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako tužky, akrylové barvy, křídy, zvýrazňovače anebo pera. Pomůcek na malování je pro malé i větší děti k dispozici dlouhá řada. Omalovánku apoštol Pavel lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s apoštolem Pavlem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří počítač, elektřinu nebo též zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (například tužky, akrylové barvy a křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, hudební nástroje, rostliny a pochopitelně i apoštol Pavla :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy automobilů, květiny nebo také sporty. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Harry Potter, Madagaskar, Křemílek a Vochomůrka, Princezna a žabák nebo též Monster high. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro děti které tu máme k uložení jsou: auto, hasiči, drak, piráti a sněhulák. Užijte si omalovánku apoštolu Pavlu, budeme rádi, pakliže se vám bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů