Nej pět


Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s vánočním stromem

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka apoštol Pavel k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem apoštol Pavel k vybarvení pro kluky i holky. Omalovánka apoštol Pavel je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Apoštol Pavel - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Apoštol Pavel - A5            Omalovánka - Apoštol Pavel - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Apoštol Pavel patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázky, online, k tisku, zdarma, k vybarvení, pro děti, obrázek, k vytištění, Apoštol Pavel, Bible a křesťanství, k vytisknutí, ke stažení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Apoštol Pavel k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s apoštolem Pavlem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k uložení v novém oknu browseru (Safari, Chromium apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdší a silnější papír. K omalování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - voskovky, umělecké tužky, zvýrazňovače, tempery anebo křídy. Výtvarných potřeb je pro holky i kluky vskutku velmi mnoho. Omalovánku apoštol Pavel lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s apoštolem Pavlem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří oči dětí, elektřinu nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například voskovky, umělecké tužky a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba písmena, postavy z pohádek, druhy ptáků a pochopitelně i apoštol Pavla :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivá zvířata, jednotlivé druhy ptáků nebo též lidské profese. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Anna a Elsa, Brawl stars, Fortnite, Spongebob nebo Aladin. Je ale náročné je dostupná bez placení sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro chlapce i dívky které tady máme ke stáhnutí jsou: sněhulák, psi, piráti, princezna a nebo auta. Věříme, že se vám obrázek apoštolu Pavlu bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů