Top obrázky


Indián - obrázek zdarma ke stažení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka apoštol Pavel k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění pojmenovaná apoštol Pavel k vybarvení pro předškoláky. Omalovánka apoštol Pavel je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Apoštol Pavel - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Apoštol Pavel - A5            Omalovánka - Apoštol Pavel - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Apoštol Pavel patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: zdarma, k tisku, online, obrázek, ke stažení, pro děti, Bible a křesťanství, obrázky, k vytisknutí, Apoštol Pavel, k vytištění, k vybarvení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Apoštol Pavel k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s apoštolem Pavlem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven k uložení v novém okně browseru (Internet explorer, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na kvalitní papír. Ke kreslení lze následně zvolit různé psací potřeby - křídy, tužky, uhlíky, propisovací tužky případně fixky. Možností je pro holky i kluky k dispozici celá škála. Omalovánku apoštol Pavel lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s apoštolem Pavlem má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří dětské oči, zrak dětí nebo též čas. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (například křídy, tužky a uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různé kytky, zvířata, jídla a pochopitelně i apoštol Pavla :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají lidské profese, dopravní prostředky a písmenka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Hello Kitty, Teletubbies, Kocour Garfield, Flintstoneovi nebo též Gormiti. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které zde máme ke stažení jsou: princezna a princ, čert, Popeláři, astronaut a nebo mašinka. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s apoštolem Pavlem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů