Top obrázky


Obrázek s elfem k vytisknutí

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek štěněte

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Omalovánka banjo zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod jménem banjo k obarvení pro naše zlatíčka. Omalovánka banjo je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Banjo - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Banjo - A5            Omalovánka - Banjo - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Banjo patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: obrázek, ke stažení, zdarma, Hudba, k vybarvení, obrázky, k vytisknutí, k tisku, Banjo, online, pro děti, k vytištění

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Banjo k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s banjem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na kvalitní papír. K vybarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - grafitové tužky, pera, voskové tužky, olejové pastely a zvýrazňovače. Možností je dnes pro holky i kluky k dispozici pestrá škála. Omalovánku banjo lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s banjem má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří čas, dětské oči či počítač. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (například grafitové tužky, pera a voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy sportů, pohádkové postavy, dopravní prostředky a pochopitelně i banjo :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířátka, druhy automobilů nebo též zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Peter Pan, panenka Winx, Ratatouille, Život brouka či Sněhurka. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro naše ratolesti které tady máme ke stažení jsou: hasiči, dinosauři, koně, liška a nebo astronaut. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou banjo.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů