Výběr obrázků


Omalovánka králíka k vytisknutí

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka banjo k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk nazvaná banjo k obarvení pro nejmenší děcka. Omalovánka banjo je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Banjo - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Banjo - A5            Omalovánka - Banjo - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Banjo patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: online, Hudba, k tisku, pro děti, elektronické omalovánky, obrázek, k vytisknutí, k vybarvení, obrázky, ke stáhnutí, ke stažení, vymalovánky, zdarma, dětské obrázky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Banjo k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s banjem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Chrome, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdý papír. K vybarvení poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako křídy, uhly, pera, akrylové barvy a fixy. Možností je dnes pro nejmenší děti k dispozici ohromující množství. Obrázek banjo lze též vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s banjem má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří oči dětí, elektrickou energii či dětské oči. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (kupř. křídy, uhly anebo pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy automobilů, květiny, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i banjo :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé kytky, různá zvířátka a zvířátka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Chuggington, Krtek, Angry birds, Lví hlídka či Mickey mouse. Nejsou k dispozici zdarma a tak je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro chlapečky které tu máme ke stáhnutí jsou: raketa, kočka, lokomotiva s vagónky, netopýr nebo piráti. Věříme, že se vám obrázek banja bude líbit.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů