Nej šest


Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lama alpaka - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka ptačí hnízdo k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod názvem ptačí hnízdo k omalování pro prcky. Omalovánka ptačí hnízdo je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Ptačí hnízdo - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Ptačí hnízdo - A5            Omalovánka - Ptačí hnízdo - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ptačí hnízdo patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: obrázek, Ptáci, vymalovánky, Ptačí hnízdo, k vytištění, k vybarvení, zdarma, zadarmo, dětské obrázky, pro děti, k tisku, ke stáhnutí, elektronické omalovánky, omalovánka

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Ptačí hnízdo k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s ptačím hnízdem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Internet explorer, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvení poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako zvýrazňovače, olejové pastely, vodové barvy, temperové barvy anebo uhly. Dostupných kreslících potřeb je pro malé caparty k dispozici široká škála. Obrázek ptačí hnízdo lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s ptačím hnízdem má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří zrak dětí, peníze případně počítač. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například zvýrazňovače, olejové pastely nebo též vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, různé kytky, zvířata a pochopitelně i ptačí hnízdo :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy ptáků, druhy sportů či sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Petr Pan, Kouzelná beruška a černý kocour, Kocour Garfield, Piráti z Karibiku případně Littlest Pet Shop. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejstahovanější omalovánky pro malá děcka které tu máme k uložení jsou: houby, astronaut, princezna, pes nebo koně. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku ptačí hnízdo.


Vyhledat slovo


Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů