Výběr omalovánek


Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s elfem k vytisknutí

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka ptačí hnízdo k vytisknutí

Omalovánka k tisku se jménem ptačí hnízdo k obarvení pro maminky. Omalovánka ptačí hnízdo je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Ptačí hnízdo - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Ptačí hnízdo - A5            Omalovánka - Ptačí hnízdo - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ptačí hnízdo patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: domalovánky, ke stáhnutí, Ptačí hnízdo, online, k vytisknutí, Ptáci, obrázek, k vybarvení, k vytištění, omalovánka, ke stažení, elektronické omalovánky, zdarma, obrázky

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Ptačí hnízdo k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s ptačím hnízdem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Opera, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tlustčí papír. K omalování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - uhlíky, pastelové tužky, zvýrazňovače, uhly nebo též fixy. Potřeb na malování je pro holky opravdu mnoho. Omalovánku ptačí hnízdo lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s ptačím hnízdem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří peněženku, elektrickou energii a dětské oči. Omalovánky nejsou pro holky jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (třeba uhlíky, pastelové tužky nebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy sportů, jednotlivá zvířata, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i ptačí hnízdo :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířata, různé kytky a jídla. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Angelína balerína, Madagaskar, Peter Pan, Krtek a Ferda mravenec. Je však těžké je zadarmo sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka které na našich stránkách máme k uložení jsou: psi, Santa Klaus, koně, princezna případně hasiči. Ať omalovánka ptačí hnízdo přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů