Top šest


Mojžíš s holí - obrázek, omalovánka k tisku

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek jukeboxu

Omalovánka králíka k vytisknutí

Omalovánka ptačí hnízdo k vytisknutí

Omalovánka k tisku dostupná pod názvem ptačí hnízdo k obarvování pro ženy. Omalovánka ptačí hnízdo je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Ptačí hnízdo - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Ptačí hnízdo - A5            Omalovánka - Ptačí hnízdo - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ptačí hnízdo patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k tisku, Ptáci, ke stáhnutí, obrázek, ke stažení, vymalovánky, omalovánka, k vybarvení, Ptačí hnízdo, k vytištění, zadarmo, pro děti, zdarma, obrázky

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Ptačí hnízdo k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s ptačím hnízdem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Safari, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s větší tloušťkou. K vybarvení poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, zvýrazňovače, fixky, akrylové barvy nebo také tempery. Výtvarných potřeb je pro chlapce k dispozici pestrá škála. Omalovánku ptačí hnízdo lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s ptačím hnízdem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří počítač, elektrickou energii a čas. Omalovánky nejsou pro chlapce jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například umělecké tužky, zvýrazňovače nebo též fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, druhy ptáků, druhy sportů a pochopitelně i ptačí hnízdo :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, květiny a nebo hudební nástroje. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro tatínky? Jsou to motivy Bugs Bunny, Paw patrol, Star Wars, Tučňáci z Madagaskaru a Atlantida: Tajemná říše. Je ale těžké je dostupná bez placení získat a proto je zde nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro maminky které tady máme ke stáhnutí jsou: draci, Popeláři, vláček, traktor nebo piráti. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s ptačím hnízdem líbit.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů