Nejvyhledávanější


Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s nemocným pejskem

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka ptačí hnízdo k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí s názvem ptačí hnízdo k omalování pro malé caparty. Omalovánka ptačí hnízdo je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Ptačí hnízdo - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Ptačí hnízdo - A5            Omalovánka - Ptačí hnízdo - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ptačí hnízdo patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k vytisknutí, ke stažení, k tisku, pro děti, zdarma, obrázky, online, k vybarvení, k vytištění, Ptačí hnízdo, obrázek, Ptáci

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Ptačí hnízdo k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s ptačím hnízdem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stažení v novém okně browseru (Chromium, Safari apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - akrylové barvy, uhly, tužky, temperové barvy a grafitové tužky. Možností je dnes pro malé i větší děti fakt mnoho Omalovánku ptačí hnízdo lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s ptačím hnízdem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří dětské oči, peněženku či zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba akrylové barvy, uhly nebo tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé kytky, pohádkové postavy, druhy jídel a pochopitelně i ptačí hnízdo :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jídla, různá zvířata a nebo zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Chuggington, Mickey mouse, Rio, Superman či Bob a Bobek. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka které na našich stránkách máme k uložení jsou: astronaut, houby, pes, auta anebo dinosauři. Ať si vaše dítě užije omalovánku ptačí hnízda.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů