Doporučené


Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek skůtru k vytisknutí

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka ptačí hnízdo k vytisknutí

Omalovánka označená ptačí hnízdo k obarvení pro nejmenší děti. Omalovánka ptačí hnízdo je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Ptačí hnízdo - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Ptačí hnízdo - A5            Omalovánka - Ptačí hnízdo - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ptačí hnízdo patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k tisku, obrázek, k vytištění, k vybarvení, Ptačí hnízdo, ke stažení, pro děti, obrázky, online, zdarma, k vytisknutí, Ptáci

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Ptačí hnízdo k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s ptačím hnízdem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Firefox, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - grafitové tužky, temperové barvy, tužky, tempery nebo též křídy. Potřeb na malování je pro školáky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku ptačí hnízdo lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s ptačím hnízdem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří oči dětí, elektrickou energii anebo počítač. Omalovánky nejsou pro školáky jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (například grafitové tužky, temperové barvy nebo tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy jídel, jídla, postavy z pohádek a pochopitelně i ptačí hnízdo :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání lidí, druhy sportů a pohádkové postavy. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Princezna a žabák, My little pony, Princezna Leonora, Avatar anebo Včelka Mája. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejvyhledávanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které na našich stránkách máme k uložení jsou: princezna a princ, lokomotiva s vagónky, mašinka, princezna a nebo vláček. Nechť omalovánka s ptačím hnízdem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů