Doporučujeme


Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka králíka k vytisknutí

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka ptačí hnízdo k vytisknutí

Omalovánka pro tisk dostupná pod jménem ptačí hnízdo k omalování pro holku i kluka. Omalovánka ptačí hnízdo je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Ptačí hnízdo - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Ptačí hnízdo - A5            Omalovánka - Ptačí hnízdo - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ptačí hnízdo patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k vytisknutí, online, zdarma, Ptáci, obrázky, pro děti, k vytištění, k tisku, obrázek, Ptačí hnízdo, k vybarvení, ke stažení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Ptačí hnízdo k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s ptačím hnízdem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Mozilla, Firefox apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tlustčí papír. K obarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - akrylové barvy, uhlíky, pera, umělecké tužky či tempery. Potřeb na malování je pro předškoláky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku ptačí hnízdo lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s ptačím hnízdem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří dětské oči, počítač nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. akrylové barvy, uhlíky nebo též pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zvířátka, písmenka, druhy sportů a pochopitelně i ptačí hnízdo :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají hudební nástroje, druhy automobilů případně sporty. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Pixel art, Bratz panenky, Spiderman, Duhová nevěsta nebo také Gumídci. Je ale velmi problematické je zadarmo sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro malé i větší děti které tu máme ke stáhnutí jsou: astronaut, lokomotiva, Popeláři, raketa nebo slon. Ať omalovánka ptačí hnízdo přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů