Doporučujeme


Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka bulteriér k vytisknutí

Omalovánka pro tisk nazvaná javorový list k obarvování pro holku i kluka. Omalovánka javorový list je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Bulteriér - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Bulteriér - A5            Omalovánka - Bulteriér - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bulteriér patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zdarma, online, obrázek, Bulteriér, ke stažení, k vybarvení, k tisku, k vytištění, pro děti, Zvířata, k vytisknutí, obrázky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Bulteriér k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s javorové listy je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Firefox, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží. Ke kreslení potom může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako voskovky, voskové tužky, umělecké tužky, fixy nebo také uhlíky. Pomůcek na malování je pro nejmenší děti fakt mnoho Obrázek javorový list lze též vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s javorové listy má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektřinu, peněženku a oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (například voskovky, voskové tužky anebo umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé kytky, postavy z pohádek, různá zvířátka a pochopitelně i javorový list :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají čísla, různé sporty a zaměstnání. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Peter Pan, Toy Story, Pocahontas, Příběh hraček a Pošťák Pat. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro naše ratolesti které zde máme k uložení jsou: vláček, psi, čert, auta a dinosauři. Ať si vaše dítě užije obrázek javorového listu.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů