Nej obrázky


Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s elfem k vytisknutí

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka bulteriér k vytisknutí

Dětská omalovánka označená javorový list k obarvení pro malé ratolesti. Omalovánka javorový list je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Bulteriér - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Bulteriér - A5            Omalovánka - Bulteriér - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bulteriér patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázky, online, ke stažení, k vytisknutí, Bulteriér, obrázek, k vytištění, k vybarvení, zdarma, Zvířata, pro děti, k tisku

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Bulteriér k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s javorové listy je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven k uložení v novém okně webového browseru (Internet explorer, Opera apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s větší gramáží. K omalování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - olejové pastely, fixky, voskovky, pastelové tužky anebo pastelky. Kreslících Potřeb na malování je pro menší i větší děti k dispozici pestrá škála. Omalovánku javorový list lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s javorové listy má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peníze, peněženku a čas. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (kupř. olejové pastely, fixky či voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, sporty, pohádkové postavy a pochopitelně i javorový list :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jídla, různé kytky případně zaměstnání. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Shrek, Power Strangers, Plants vs. Zombies, Kocour Garfield a Ledové království. Ty na našich stránkách ale nemáme. Nejhledanější omalovánky pro předškoláky které tady máme ke stáhnutí jsou: vláček, čert, princezna, auta nebo liška. Užijte si omalovánku javorového listu, budeme rádi, pakliže se vám bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů