Nejlepší


Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek psa k tisku

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka bulteriér k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění pojmenovaná javorový list k vybarvování pro menší i větší děti. Omalovánka javorový list je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Bulteriér - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Bulteriér - A5            Omalovánka - Bulteriér - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bulteriér patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: pro děti, k vytisknutí, Zvířata, obrázek, k tisku, ke stažení, k vybarvení, zdarma, online, obrázky, Bulteriér, k vytištění

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Bulteriér k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s javorové listy je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu browseru (Safari, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na tlustčí papír. Ke kreslení pak může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako temperové barvy, umělecké tužky, akrylové barvy, vodové barvy a fixy. Malovacích potřeb je pro malé děti opravdu mnoho. Obrázek javorový list lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s javorové listy má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří zrak dětí, čas a peníze. Omalovánky nejsou pro malé děti jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (například temperové barvy, umělecké tužky či akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zvířata, druhy ptáků, čísla a pochopitelně i javorový list :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy automobilů, zvířátka a různá zvířátka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Gormiti, Bezzubka, Fortnite, Angry birds a Zootropolis. Ty zde však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: lokomotiva s vagónky, auta, lokomotiva, čert nebo také princezna. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou javorového listu.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů