Doporučené


Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Omalovánka bulteriér k vytisknutí

Omalovánka k tisku uložená pod názvem javorový list k obarvování pro malé caparty. Omalovánka javorový list je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Bulteriér - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Bulteriér - A5            Omalovánka - Bulteriér - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bulteriér patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: pro děti, obrázek, online, ke stažení, zdarma, Bulteriér, k vytisknutí, k vytištění, Zvířata, k tisku, obrázky, k vybarvení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Bulteriér k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s javorové listy je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude ke stažení v novém oknu browseru (Internet explorer, Chromium apod.). Doporučujeme vytištění na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - tempery, propisovací tužky, akrylové barvy, olejové pastely a nebo pastelové tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro menší i větší děti k dispozici pestrá škála. Omalovánku javorový list lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s javorové listy má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peníze, elektřinu nebo též čas. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (například tempery, propisovací tužky případně akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy ptáků, různá zvířata, kytky a pochopitelně i javorový list :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají květiny, jednotlivé druhy rostlin a druhy jídel. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Gormiti, Pocahontas, Shimmer a Shine, Tom a Jerry nebo též Princezna a žabák. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro kluky i holky které tady máme ke stáhnutí jsou: čert, pes, princezna, auta anebo Santa Klaus. Ať si vaše dítko užije malování javorového listu.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů