Top šest


Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek chlapce k vytisknutí

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Omalovánka bulteriér k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění označená javorový list k vybarvování pro seniory. Omalovánka javorový list je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Bulteriér - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Bulteriér - A5            Omalovánka - Bulteriér - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bulteriér patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: online, vymalovánky, pro děti, k vytištění, elektronické omalovánky, zadarmo, obrázek, ke stažení, Zvířata, dětské obrázky, domalovánky, zdarma, k tisku, Bulteriér

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Bulteriér k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s javorové listy je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Opera, Mozilla apod.). Nejlepší bude tisknout na tlustčí papír. K omalování potom může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako temperové barvy, fixy, pastelky, propisovací tužky a pera. Kreslících potřeb je dnes pro školáky vskutku mnoho. Obrázek javorový list lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s javorové listy má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří počítač, peněženku či elektřinu. Omalovánky nejsou pro školáky jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například temperové barvy, fixy případně pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různá zvířata, zvířátka, písmena a pochopitelně i javorový list :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání lidí, zvířata anebo jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dívky? Jsou to motivy Medvědí bratři, Petr Pan, Fortnite, Hledá se Nemo či Scooby Doo. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejhledanější omalovánky pro slečny které na našich stránkách máme ke stažení jsou: hasiči, princezna, drak, plachetnice nebo dinosauři. Ať si vaše dítko užije malování javorového listu.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů