Top obrázky


Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka bulteriér k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti se jménem javorový list ke kreslení pro holku i kluka. Omalovánka javorový list je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Bulteriér - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Bulteriér - A5            Omalovánka - Bulteriér - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bulteriér patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zdarma, obrázky, k vytištění, k tisku, obrázek, Bulteriér, k vybarvení, Zvířata, ke stažení, k vytisknutí, online, pro děti

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Bulteriér k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s javorové listy je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena k uložení v novém oknu internetového browseru (Firefox, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na silný a tvrdý papír. K obarvení následně může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako zvýrazňovače, akrylové barvy, pastelky, umělecké tužky nebo uhly. Možností je dnes pro holky i kluky k dispozici ohromné množství. Obrázek javorový list lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s javorové listy má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří zrak dětí, čas případně peníze. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba zvýrazňovače, akrylové barvy nebo též pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, druhy automobilů, lidské profese a pochopitelně i javorový list :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají dopravní prostředky, zvířata či jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy IronMan, Pocahontas, Superčarodějnice, Paw patrol případně Panenka Barbie. Nejsou k dispozici zdarma a tak je zde bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé caparty které tu máme ke stáhnutí jsou: raketa, netopýr, plachetnice, auto a vláček. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s javorové listy.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů