Doporučené


Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka holčička k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk pojmenovaná holčička k vybarvování pro slečny. Malá holčička, Holka resp. dívka v dětské omalovánce k vybarvení. Omalovánka holčička je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Holčička - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Holčička - A5            Omalovánka - Holčička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Holčička patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: obrázky, online, zdarma, k vytisknutí, k vytištění, Holčička, k vybarvení, Lidé, pro děti, ke stažení, obrázek, k tisku

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Holčička k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s holčičkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k uložení v novém oknu browseru (Mozilla, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silný a tvrdý papír. K vybarvení pak může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako olejové pastely, umělecké tužky, propisovací tužky, křídy a pastelky. Kreslících Potřeb na malování je pro malé caparty vskutku velmi mnoho. Obrázek holčička lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s holčičkou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, peníze případně elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (např. olejové pastely, umělecké tužky nebo též propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba lidské profese, postavy z pohádek, různé kytky a pochopitelně i holčičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivá zvířata, hudební nástroje a nebo květiny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Hulk, Simpsonovi, Máša a medvěd, Hledá se Nemo případně Bezzubka. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka které tady máme ke stažení jsou: astronaut, hasiči, čert, auto a raketa. Ať si vaše dítě užije omalovánku holčičky.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů