Top omalovánky


Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek jukeboxu

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka holčička k vytisknutí

Omalovánka k vytištění pojmenovaná holčička ke kreslení pro malé děti. Malá holčička, Holka resp. dívka v dětské omalovánce k vybarvení. Omalovánka holčička je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Holčička - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Holčička - A5            Omalovánka - Holčička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Holčička patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: pro děti, zadarmo, Lidé, domalovánky, dětské obrázky, vymalovánky, omalovánky, ke stáhnutí, k vybarvení, ke stažení, zdarma, Holčička, k tisku, k vytisknutí

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Holčička k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s holčičkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Internet explorer, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na silný a tvrdý papír. K obarvování potom může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako uhly, olejové pastely, zvýrazňovače, pera nebo též fixky. Možností je pro malé ratolesti k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek holčička lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s holčičkou má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří peníze, zrak dětí a nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (například uhly, olejové pastely nebo také zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba rostliny, druhy sportů, pohádkové postavy a pochopitelně i holčičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, sporty a jídla. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Spongebob, Panenka Barbie, Superman, Pinocchio a nebo Princezna Leonora. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro větší děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: princezna, astronaut, houby, čert případně draci. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s holčičkou.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů