Nejoblíbenější


Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Koník - obrázek, omalovánka k tisku

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka holčička k tisku, vytisknutí

Omalovánka k vytištění označená holčička k vybarvení pro puberťáky. Malá holčička, Holka resp. dívka v dětské omalovánce k vybarvení. Omalovánka holčička je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Holčička - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Holčička - A5            Omalovánka - Holčička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Holčička patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: ke stáhnutí, ke stažení, omalovánky, vymalovánky, obrázky, zdarma, k tisku, domalovánky, k vytištění, obrázek, online, k vytisknutí, Lidé, Holčička

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Holčička k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s holčičkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Internet explorer, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - akrylové barvy, pera, pastelky, fixky a nebo grafitové tužky. Pomůcek na malování je pro chlapečky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku holčička lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s holčičkou má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří zrak dětí, počítač a dětské oči. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (kupř. akrylové barvy, pera či pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, kytky, dopravní prostředky a pochopitelně i holčičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé sporty, zvířátka a různá zvířátka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Anna a Elsa, Hvězdné války, Anime, Madagaskar a Pat a Mat. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro dívky které zde máme k uložení jsou: čert, auto, astronaut, piráti nebo též koně. Ať si vaše dítě užije omalovánku holčičky.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů