Nejhledanější


Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek raketoplánu

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka holčička k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění uložená pod názvem holčička k obarvování pro kluky i holky. Malá holčička, Holka resp. dívka v dětské omalovánce k vybarvení. Omalovánka holčička je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Holčička - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Holčička - A5            Omalovánka - Holčička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Holčička patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: obrázky, online, k vybarvení, k tisku, ke stažení, Holčička, pro děti, obrázek, zdarma, k vytištění, k vytisknutí, Lidé

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Holčička k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s holčičkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Chrome, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvení pak může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako olejové pastely, pastelky, tužky, pera či zvýrazňovače. Potřeb na malování je pro kluky a holky k dispozici široká škála. Omalovánku holčička lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s holčičkou má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří čas, elektřinu a nebo počítač. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (kupř. olejové pastely, pastelky a tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zvířátka, zaměstnání, různé kytky a pochopitelně i holčičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají dopravní prostředky, sporty případně různé sporty. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Kniha džunglí, Fifi z Květíkova, Plants vs. Zombies, Angelína balerína a nebo pes Pluto. Je však složité je zdarma sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro děti které tady máme k uložení jsou: hasiči, piráti, princezna, princezna nebo též Popeláři. Ať omalovánka holčička přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů