Nejhledanější


Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek raketoplánu

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka holčička k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s názvem holčička k omalování pro malé caparty. Malá holčička, Holka resp. dívka v dětské omalovánce k vybarvení. Omalovánka holčička je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Holčička - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Holčička - A5            Omalovánka - Holčička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Holčička patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: zdarma, obrázky, ke stažení, Lidé, obrázek, k vytištění, Holčička, pro děti, k vybarvení, k vytisknutí, k tisku, online

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Holčička k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s holčičkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Opera, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisknutí na silný a tvrdý papír. K vybarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - vodové barvy, fixy, propisovací tužky, křídy nebo také pera. Možností je pro předškoláky vskutku mnoho. Omalovánku holčička lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s holčičkou má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peněženku, peníze případně oči dětí. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. vodové barvy, fixy a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba květiny, kytky, lidské profese a pochopitelně i holčičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmena, hudební nástroje anebo zaměstnání. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Krteček, Asterix a Obelix, Tom a Jerry, Pinocchio případně Ninjago. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro naše milé prcky které zde máme ke stažení jsou: mašinka, hasiči, houby, plachetnice a nebo koně. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou holčička.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů