Výběr obrázků


Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Omalovánka tenistky

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek skůtru k vytisknutí

Omalovánka holčička k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem holčička ke kreslení pro malé caparty. Malá holčička, Holka resp. dívka v dětské omalovánce k vybarvení. Omalovánka holčička je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Holčička - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Holčička - A5            Omalovánka - Holčička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Holčička patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: pro děti, k vytištění, zdarma, ke stažení, k vytisknutí, k tisku, Lidé, obrázek, k vybarvení, Holčička, obrázky, online

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Holčička k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s holčičkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Safari, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží. K obarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - tempery, grafitové tužky, voskové tužky, propisovací tužky či fixky. Pomůcek na malování je pro holčičky i chlapečky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku holčička lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s holčičkou má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří elektrickou energii, čas anebo počítač. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba tempery, grafitové tužky případně voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba písmena, postavy z pohádek, zaměstnání lidí a pochopitelně i holčičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají lidské profese, různá zvířata a zaměstnání. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Hledá se Dory, Zvonilka, U nás na farmě, Scooby Doo anebo Anna a Elsa. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro dívky i chlapce které tu máme ke stáhnutí jsou: astronaut, auto, dinosauři, pes nebo též traktor. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem holčička.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů