Top omalovánky


Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka holčička k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s názvem holčička k omalování pro holčičky i chlapečky. Malá holčička, Holka resp. dívka v dětské omalovánce k vybarvení. Omalovánka holčička je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Holčička - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Holčička - A5            Omalovánka - Holčička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Holčička patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytisknutí, zdarma, Lidé, k tisku, online, obrázek, k vybarvení, Holčička, k vytištění, pro děti, obrázky, ke stažení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Holčička k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s holčičkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Chrome, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír. K obarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - vodové barvy, fixky, pastelky, tužky či voskovky. Výtvarných potřeb je pro malé ratolesti k dispozici ohromné množství. Omalovánku holčička lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s holčičkou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří zrak dětí, počítač a dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (třeba vodové barvy, fixky případně pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy jídel, různé kytky, květiny a pochopitelně i holčičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají písmena, různá zvířata a různá zvířátka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Shrek, Indiana Jones, Spongebob, Bezzubka a Simpsonovi. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děcka které tady máme k uložení jsou: liška, drak, piráti, čert anebo lokomotiva s vagónky. Užijte si omalovánku holčičky, budeme rádi, jestli se vám bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů