Nejhledanější


Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek raketoplánu

Omalovánka holčička k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti se jménem holčička k vybarvování pro ženy. Malá holčička, Holka resp. dívka v dětské omalovánce k vybarvení. Omalovánka holčička je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Holčička - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Holčička - A5            Omalovánka - Holčička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Holčička patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: elektronické omalovánky, pro děti, obrázek, k tisku, k vytištění, domalovánky, k vytisknutí, Lidé, online, zadarmo, zdarma, dětské obrázky, ke stáhnutí, ke stažení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Holčička k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s holčičkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Mozilla, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvování potom může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, pastelky, grafitové tužky, pastelové tužky nebo také fixky. Možností je pro holčičky k dispozici dlouhá řada. Obrázek holčička lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s holčičkou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peněženku, čas nebo peníze. Omalovánky nejsou pro holčičky jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (například umělecké tužky, pastelky případně grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různá zvířátka, zaměstnání, hudební nástroje a pochopitelně i holčičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají pohádkové postavy, zvířátka a druhy jídel. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Mickey mouse, Teletubbies, Prasátko peppa, Shrek nebo Fortnite. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejstahovanější omalovánky pro holky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: vláček, auto, miminko, slon a hasiči. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku holčička.


Najít slovo


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů