Top pět


Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka ambulance k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka pojmenovaná ambulance k vybarvení pro dospělé. Omalovánka ambulance je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Ambulance - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Ambulance - A5            Omalovánka - Ambulance - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ambulance patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: dětské obrázky, k vytištění, k tisku, online, k vytisknutí, Ambulance, Dopravní prostředky, omalovánky, obrázky, pro děti, k vybarvení, obrázek, ke stažení, omalovánka

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Ambulance k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s ambulancí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Safari, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. K vybarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - voskovky, fixy, pera, propisovací tužky nebo zvýrazňovače. Možností je pro slečny fakt mnoho Omalovánku ambulance lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s ambulancí má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří peněženku, dětské oči a nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro slečny jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (například voskovky, fixy nebo také pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba lidské profese, různé kytky, dopravní prostředky a pochopitelně i ambulanci :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy sportů, zaměstnání lidí nebo též květiny. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Teletubbies, Among Us, Popelka, Ninjago a nebo Hulk. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty které na našich stránkách máme ke stažení jsou: princezna a princ, pes, princezna, liška případně čert. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou ambulance.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů