Nejlepší


Člověk - obrázek, omalovánka k tisku

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka hlemýžď k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění se jménem hlemýžď k obarvení pro malá děcka. Omalovánka hlemýžď je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Hlemýžď - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Hlemýžď - A5            Omalovánka - Hlemýžď - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hlemýžď patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zdarma, elektronické omalovánky, omalovánka, k vybarvení, omalovánky, online, ke stažení, ke stáhnutí, vymalovánky, k tisku, pro děti, k vytisknutí, obrázek, domalovánky

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Obrázek Hlemýžď k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s hlemýždí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stažení v novém okně internetového browseru (Mozilla, Safari apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdý papír. Ke kreslení lze pak zvolit různé psací potřeby - temperové barvy, olejové pastely, pastelové tužky, akrylové barvy případně pastelky. Možností je pro seniory k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku hlemýžď lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s hlemýždí má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří oči dětí, peněženku či elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro seniory jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například temperové barvy, olejové pastely a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, různá zvířata, dopravní prostředky a pochopitelně i hlemýžď :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jídla, zvířata nebo též druhy jídel. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Lego friends, Jak vycvičit draka, Bratz panenky, Ferda mravenec či Ice Age. Ty zde ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: dinosauři, astronaut, lokomotiva s vagónky, princezna a princ nebo také drak. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou hlemýždě.


Najít na webu


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů