Top obrázky


Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka tenistky

Obrázek s elfem k vytisknutí

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka hlemýžď k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk dostupná pod jménem hlemýžď k obarvování pro učitelky. Omalovánka hlemýžď je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Hlemýžď - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Hlemýžď - A5            Omalovánka - Hlemýžď - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hlemýžď patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: dětské obrázky, zadarmo, vymalovánky, online, ke stažení, pro děti, Zvířata, k tisku, omalovánka, omalovánky, obrázky, k vytištění, Hlemýžď, elektronické omalovánky

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Obrázek Hlemýžď k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s hlemýždí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Chromium, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na papír s vysokou gramáží. K vybarvení následně může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, grafitové tužky, zvýrazňovače, uhlíky anebo fixy. Dostupných kreslících potřeb je pro chlapce vskutku velmi mnoho. Omalovánku hlemýžď lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s hlemýždí má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří počítač, oči dětí nebo též čas. Omalovánky nejsou pro chlapce jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. pastelové tužky, grafitové tužky a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, zvířátka, postavy z pohádek a pochopitelně i hlemýžď :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy ptáků, hudební nástroje nebo také zaměstnání lidí. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Máša a medvěd, Kuře Calimero, Krteček, Harley Quinn nebo též Kamarád Timmy. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děcka které na našich stránkách máme ke stažení jsou: traktor, piráti, netopýr, pes či koně. Užijte si omalovánku hlemýždě, budeme rádi, v případě že se vám bude líbit.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů