Top obrázky


Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Člověk - obrázek, omalovánka k tisku

Ledňák obrovský - obrázek, omalovánka k tisku

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka hlemýžď k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší uložená pod názvem hlemýžď k vybarvení pro holčičky. Omalovánka hlemýžď je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Hlemýžď - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Hlemýžď - A5            Omalovánka - Hlemýžď - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hlemýžď patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: online, zdarma, omalovánky, obrázky, k vybarvení, k vytištění, Hlemýžď, obrázek, k tisku, Zvířata, ke stažení, elektronické omalovánky, zadarmo, omalovánka

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Obrázek Hlemýžď k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s hlemýždí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Mozilla, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší gramáží. K obarvení potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako uhly, tužky, temperové barvy, vodové barvy nebo také grafitové tužky. Malovacích potřeb je pro předškolní děti k dispozici široká škála. Omalovánku hlemýžď lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s hlemýždí má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří dětské oči, zrak dětí a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro předškolní děti jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. uhly, tužky nebo též temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy automobilů, hudební nástroje, jídla a pochopitelně i hlemýžď :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířata, různé sporty a nebo lidské profese. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Máša a medvěd, Chuggington, Peter Pan, Kamarád Timmy a Batman. Je však těžké je zdarma sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro ženy které tady máme ke stáhnutí jsou: auta, auto, raketa, čert případně piráti. Ať omalovánka hlemýžď přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů