Nej obrázky


Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka ryba a deštník k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk nazvaná ryba a deštník k omalování pro holčičky i chlapečky. Omalovánka ryba a deštník je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Ryba a deštník - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Ryba a deštník - A5            Omalovánka - Ryba a deštník - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ryba a deštník patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vybarvení, k vytištění, ke stažení, k vytisknutí, Zvířata, obrázek, Ryba a deštník, zdarma, k tisku, pro děti, online, obrázky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Ryba a deštník k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s rybou ou deštníkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Internet explorer, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na silný a tvrdý papír. Ke kreslení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - propisovací tužky, pastelové tužky, akrylové barvy, tužky anebo uhly. Dostupných kreslících potřeb je pro děti k dispozici dlouhá řada. Omalovánku ryba a deštník lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s rybou ou deštníkem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří počítač, elektřinu nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro děti jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (kupř. propisovací tužky, pastelové tužky a akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy ptáků, různá zvířata, jídla a pochopitelně i rybu u deštník :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají lidské profese, květiny případně písmena. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Červená Karkulka, Peter Pan, Scooby Doo, My little pony nebo Lego. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro malé děti které tu máme ke stažení jsou: astronaut, lokomotiva, vláček, drak a nebo auto. Budeme rádi, pakliže se vám omalovánka ryby y deštníku bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů