Nejoblíbenější


Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka ryba a deštník k vytištění pro děti

Dětská omalovánka označená ryba a deštník k obarvení pro tatínky. Omalovánka ryba a deštník je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Ryba a deštník - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Ryba a deštník - A5            Omalovánka - Ryba a deštník - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ryba a deštník patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázky, k vytisknutí, Zvířata, ke stažení, pro děti, online, k vybarvení, k vytištění, Ryba a deštník, obrázek, zdarma, k tisku

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Ryba a deštník k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s rybou ou deštníkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Firefox, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na kvalitní papír. K obarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - fixky, uhlíky, propisovací tužky, fixy případně tempery. Kreslících potřeb je dnes pro naše zlatíčka k dispozici ohromné množství. Omalovánku ryba a deštník lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s rybou ou deštníkem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří oči dětí, čas a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (například fixky, uhlíky a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba písmena, různá zvířátka, postavy z pohádek a pochopitelně i rybu u deštník :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivá zvířata, zaměstnání lidí či čísla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dospělé? Jsou to motivy Simpsonovi, Včelka Mája, Monster High, Locika a Plamínek a čtyřkoláci. Je ale problematické je zadarmo sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro dívky které tady máme ke stažení jsou: dinosauři, netopýr, traktor, astronaut a vláček. Budeme rádi, jestli se vám omalovánka ryby y deštníku bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů