Výběr omalovánek


Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s vánočním stromem

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka ryba a deštník k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší nazvaná ryba a deštník k obarvování pro děti. Omalovánka ryba a deštník je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Ryba a deštník - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Ryba a deštník - A5            Omalovánka - Ryba a deštník - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ryba a deštník patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: online, Zvířata, zdarma, Ryba a deštník, pro děti, k vytištění, k tisku, ke stažení, k vytisknutí, obrázky, k vybarvení, obrázek

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Ryba a deštník k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s rybou ou deštníkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Mozilla, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdší papír. K omalování následně může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako pera, vodové barvy, uhlíky, tužky případně olejové pastely. Výtvarných potřeb je pro malé ratolesti k dispozici vskutku hodně. Obrázek ryba a deštník lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s rybou ou deštníkem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří dětské oči, elektřinu či oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (třeba pera, vodové barvy nebo uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, rostliny, jídla a pochopitelně i rybu u deštník :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy automobilů, zaměstnání anebo druhy ptáků. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Lion King, Požárník Sam, Medvídek Pú, Chuggington či Anna a Elsa. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro školáky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: kočka, čert, vláček, Santa Klaus a auta. Ať si vaše dítko užije malování ryby y deštníku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů