Nejhledanější


Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Obrázek skůtru k vytisknutí

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka ryba a deštník k vytištění pro děti

Omalovánka dostupná pod jménem ryba a deštník k obarvení pro dívky i chlapce. Omalovánka ryba a deštník je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Ryba a deštník - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Ryba a deštník - A5            Omalovánka - Ryba a deštník - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ryba a deštník patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: online, k vytištění, ke stažení, k vytisknutí, obrázky, obrázek, k vybarvení, k tisku, Ryba a deštník, pro děti, zdarma, Zvířata

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Ryba a deštník k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s rybou ou deštníkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Chromium, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s větší tloušťkou. K obarvování následně může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako fixy, propisovací tužky, uhly, umělecké tužky a nebo grafitové tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro kluky i holky vskutku velmi mnoho. Obrázek ryba a deštník lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s rybou ou deštníkem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří počítač, čas nebo též zrak dětí. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. fixy, propisovací tužky či uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různé kytky, písmena, květiny a pochopitelně i rybu u deštník :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířata, lidské profese a kytky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Kniha džunglí, Včelka Mája, Power Strangers, Locika nebo též Aladin. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro chlapce i dívky které zde máme ke stažení jsou: astronaut, sněhulák, princezna a princ, lokomotiva s vagónky anebo vláček. Budeme rádi, v případě že se vám omalovánka ryby y deštníku bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů