Nejlepší


Obrázek jukeboxu

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka ryba a deštník k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí nazvaná ryba a deštník k vybarvování pro holčičky i chlapečky. Omalovánka ryba a deštník je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Ryba a deštník - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Ryba a deštník - A5            Omalovánka - Ryba a deštník - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ryba a deštník patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, ke stažení, k vytištění, online, zdarma, Zvířata, k vybarvení, obrázky, k tisku, pro děti, Ryba a deštník, obrázek

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Ryba a deštník k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s rybou ou deštníkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Chrome, Mozilla apod.). Nejlepší bude tisknout na silný a tvrdý papír. K obarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - akrylové barvy, voskové tužky, pera, olejové pastely nebo také tempery. Potřeb na malování je pro holky i kluky fakt mnoho Omalovánku ryba a deštník lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s rybou ou deštníkem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří čas, oči dětí anebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (např. akrylové barvy, voskové tužky a nebo pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, lidské profese, písmena a pochopitelně i rybu u deštník :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy sportů, jídla a jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Lví král, Hot Wheels, Šmoulové, Lego anebo Mimoni. Je ale složité je zadarmo získat a proto je tady nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: loď, raketa, vláček, auto nebo lokomotiva. Ať vám omalovánka ryba a deštník přinese mnoho radosti.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů