Nejlepší


Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka ryba a deštník k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění nazvaná ryba a deštník k vybarvování pro malé caparty. Omalovánka ryba a deštník je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Ryba a deštník - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Ryba a deštník - A5            Omalovánka - Ryba a deštník - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ryba a deštník patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázky, pro děti, Zvířata, k vybarvení, zdarma, k tisku, Ryba a deštník, ke stažení, k vytisknutí, online, obrázek, k vytištění

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Ryba a deštník k vytištění pro děti

Omalovánka s rybou ou deštníkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Chromium, Opera apod.). Doporučujeme vytištění na pevnější papír. K obarvování následně může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako uhlíky, křídy, pastelové tužky, tužky případně fixky. Potřeb na malování je pro naše ratolesti k dispozici široká škála. Omalovánku ryba a deštník lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s rybou ou deštníkem má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří dětské oči, elektřinu a peníze. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (třeba uhlíky, křídy anebo pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba rostliny, druhy sportů, písmenka a pochopitelně i rybu u deštník :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají pohádkové postavy, čísla a písmena. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Rumcajs, Superman, Brawl stars, Princezna a žabák a Jak vycvičit draka. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro děti které tu máme ke stáhnutí jsou: raketa, astronaut, psi, koně a nebo liška. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou ryba a deštník.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů