Výběr omalovánek


Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek skůtru k vytisknutí

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka ryba a deštník k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk pojmenovaná ryba a deštník k omalování pro předškoláky. Omalovánka ryba a deštník je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Ryba a deštník - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Ryba a deštník - A5            Omalovánka - Ryba a deštník - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ryba a deštník patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, pro děti, online, ke stažení, obrázek, k vybarvení, Ryba a deštník, zdarma, Zvířata, k vytištění, obrázky, k tisku

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Ryba a deštník k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s rybou ou deštníkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Safari, Opera apod.). Doporučujeme tisk na kvalitní papír. K vybarvení pak může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako tužky, pastelové tužky, fixy, tempery a zvýrazňovače. Malovacích potřeb je pro naše zlatíčka k dispozici dlouhá řada. Obrázek ryba a deštník lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s rybou ou deštníkem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří peněženku, dětské oči nebo peníze. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. tužky, pastelové tužky či fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba postavy z pohádek, různé sporty, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i rybu u deštník :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání, druhy automobilů nebo též druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Včelka Mája, Gormiti, Ratatouille, Princezna Leonora nebo Shrek. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro chlapce i dívky které tady máme k uložení jsou: traktor, drak, čert, loď nebo také astronaut. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem ryba a deštník.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů