Nej obrázky


Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka ryba a deštník k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí nazvaná ryba a deštník ke kreslení pro nejmenší děti. Omalovánka ryba a deštník je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Ryba a deštník - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Ryba a deštník - A5            Omalovánka - Ryba a deštník - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ryba a deštník patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Zvířata, obrázek, ke stažení, online, obrázky, k tisku, k vybarvení, k vytištění, pro děti, Ryba a deštník, zdarma, k vytisknutí

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Ryba a deštník k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s rybou ou deštníkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Chrome, Chromium apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vysokou gramáží. K omalování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, zvýrazňovače, olejové pastely, uhlíky případně tužky. Možností je dnes pro chlapce i dívky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku ryba a deštník lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s rybou ou deštníkem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, oči dětí a čas. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (například temperové barvy, zvýrazňovače nebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, zaměstnání, dopravní prostředky a pochopitelně i rybu u deštník :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé sporty, zvířátka a písmena. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Želvy Ninja, Kuře Calimero, Furby, Madagaskar a Doba ledová. Ty tu však nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které tady máme k uložení jsou: astronaut, plachetnice, loď, draci a vláček. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou ryby y deštníku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů