Top obrázky


Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s vánočním stromem

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Noemova archa zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí pojmenovaná Noemova archa k vybarvení pro nejmenší děcka. Omalovánka Noemova archa je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Noemova archa - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Noemova archa - A5            Omalovánka - Noemova archa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Noemova archa patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: pro děti, zdarma, obrázek, online, Noemova archa, ke stažení, k vybarvení, k tisku, k vytištění, obrázky, k vytisknutí, Bible a křesťanství

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Obrázek Noemova archa k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s Noemovou archou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Opera, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší a silnější papír. Ke kreslení lze následně zvolit různé psací potřeby - umělecké tužky, tužky, pera, křídy a nebo vodové barvy. Možností je dnes pro puberťáky vskutku velmi mnoho. Omalovánku Noemova archa lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s Noemovou archou má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří počítač, peníze a oči dětí. Omalovánky nejsou pro puberťáky jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (třeba umělecké tužky, tužky a pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy automobilů, pohádkové postavy, hudební nástroje a pochopitelně i Noemovu archu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy jídel, jídla nebo sporty. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Doba ledová, Na vlásku, Lví hlídka, Fortnite a Trollové. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejpožadovanější omalovánky pro dospělé které tu máme ke stažení jsou: sněhulák, traktor, vláček, psi anebo dinosauři. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou Noemova archa.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů