Nejhledanější


Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Obrázek slepice k vytisknutí

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Noemova archa zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší označená Noemova archa k obarvení pro holky. Omalovánka Noemova archa je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Noemova archa - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Noemova archa - A5            Omalovánka - Noemova archa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Noemova archa patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázek, k vytištění, zdarma, online, pro děti, obrázky, k tisku, ke stažení, k vybarvení, Noemova archa, Bible a křesťanství, k vytisknutí

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Obrázek k vybarvení Noemova archa k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s Noemovou archou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Chrome, Mozilla apod.). Nejlepší bude tisknout na kvalitnější papír. K omalování lze poté zvolit různé psací potřeby - pera, umělecké tužky, propisovací tužky, olejové pastely a fixky. Dostupných kreslících potřeb je pro kluky opravdu mnoho. Omalovánku Noemova archa lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Noemovou archou má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří zrak dětí, čas případně peněženku. Omalovánky nejsou pro kluky jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (například pera, umělecké tužky a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba rostliny, sporty, postavy z pohádek a pochopitelně i Noemovu archu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají dopravní prostředky, různá zvířátka a druhy jídel. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Superman, Křemílek a Vochomůrka, Bezzubka, Sněhurka případně Rumcajs. Je ale problematické je zadarmo získat a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které zde máme ke stažení jsou: psi, traktor, Santa Klaus, princezna či princezna a princ. Ať vám omalovánka Noemova archa přinese mnoho radosti.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů