Nejvyhledávanější


Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Noemova archa zdarma k vytištění

Dětská omalovánka nazvaná Noemova archa k vybarvení pro menší i větší děti. Omalovánka Noemova archa je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Noemova archa - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Noemova archa - A5            Omalovánka - Noemova archa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Noemova archa patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázek, k vybarvení, k tisku, online, k vytištění, Bible a křesťanství, k vytisknutí, obrázky, pro děti, Noemova archa, ke stažení, zdarma

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Obrázek Noemova archa k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Noemovou archou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chromium, Firefox apod.). Doporučujeme tisknutí na pevnější papír. K obarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - vodové barvy, tužky, pastelky, propisovací tužky případně olejové pastely. Možností je dnes pro malé děti k dispozici široká škála. Omalovánku Noemova archa lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s Noemovou archou má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří čas, oči dětí či peněženku. Omalovánky nejsou pro malé děti jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (např. vodové barvy, tužky anebo pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba květiny, druhy automobilů, různé kytky a pochopitelně i Noemovu archu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, druhy ptáků a jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Krtek, Avengers, Ratatouille, Červená Karkulka či Bugs Bunny. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro holky i kluky které na našich stránkách máme k uložení jsou: houby, Santa Klaus, loď, psi a kočka. Ať si vaše dítko užije malování Noemovy archy.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů