Nejstahovanější


Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Noemova archa k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem Noemova archa k vybarvení pro puberťáky. Omalovánka Noemova archa je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Noemova archa - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Noemova archa - A5            Omalovánka - Noemova archa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Noemova archa patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vybarvení, omalovánka, domalovánky, obrázky, Bible a křesťanství, online, zdarma, k vytištění, ke stáhnutí, omalovánky, Noemova archa, obrázek, ke stažení, vymalovánky

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Obrázek k vybarvení Noemova archa k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s Noemovou archou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Mozilla, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K omalování potom může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako voskovky, pera, olejové pastely, tužky případně pastelky. Výtvarných potřeb je pro nejmenší k dispozici vskutku hodně. Obrázek Noemova archa lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Noemovou archou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, počítač a dětské oči. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba voskovky, pera či olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, zvířata, zvířátka a pochopitelně i Noemovu archu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají čísla, druhy automobilů anebo různé kytky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro dospělé? Jsou to motivy Avatar, Kim Possible, Lví hlídka, Méďa Béďa a Kuře Calimero. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro malé ratolesti které tady máme ke stažení jsou: psi, houby, princezna a princ, draci nebo též mašinka. Věříme, že se vám obrázek Noemovy archy bude líbit.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů