Nejhledanější


Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Noemova archa zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí nazvaná Noemova archa k obarvení pro nejmenší děcka. Omalovánka Noemova archa je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Noemova archa - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Noemova archa - A5            Omalovánka - Noemova archa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Noemova archa patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: online, k vybarvení, Bible a křesťanství, obrázky, zdarma, ke stažení, k tisku, k vytištění, k vytisknutí, pro děti, obrázek, Noemova archa

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Obrázek Noemova archa k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s Noemovou archou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Opera, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží. K omalování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - umělecké tužky, akrylové barvy, fixky, zvýrazňovače a olejové pastely. Kreslících potřeb je dnes pro školáky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku Noemova archa lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s Noemovou archou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří zrak dětí, čas anebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro školáky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (např. umělecké tužky, akrylové barvy či fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různá zvířátka, dopravní prostředky, písmena a pochopitelně i Noemovu archu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají rostliny, jednotlivá zvířata nebo též zaměstnání lidí. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Aladin, Locika, Sněhurka, Pat a Mat anebo Fortnite. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro malé ratolesti které tady máme k uložení jsou: Santa Klaus, miminko, vláček, netopýr a nebo loď. Nechť omalovánka s Noemovou archou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů