Výběr omalovánek


Omalovánka tenistky

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Noemova archa zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem Noemova archa ke kreslení pro dívky i chlapce. Omalovánka Noemova archa je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Noemova archa - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Noemova archa - A5            Omalovánka - Noemova archa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Noemova archa patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: ke stažení, k vytisknutí, k vytištění, obrázky, k tisku, k vybarvení, pro děti, online, obrázek, Bible a křesťanství, Noemova archa, zdarma

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Obrázek Noemova archa k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s Noemovou archou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Opera, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží. K vybarvování poté může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako temperové barvy, uhly, tužky, pastelové tužky a nebo křídy. Výtvarných potřeb je pro děti fakt mnoho Omalovánku Noemova archa lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s Noemovou archou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří zrak dětí, oči dětí nebo též počítač. Omalovánky nejsou pro děti jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (kupř. temperové barvy, uhly a tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy automobilů, různá zvířátka, rostliny a pochopitelně i Noemovu archu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání, druhy ptáků či druhy sportů. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Pan Včelka, Sněhurka, Lego, Plants vs. Zombies nebo též Princezna Leonora. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky které na našich stránkách máme k uložení jsou: princezna, čert, piráti, drak a sněhulák. Ať si vaše dítě užije omalovánku Noemovy archy.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů