Top omalovánky


Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Mořská víla - obrázek, omalovánka k tisku

Koník - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek štěněte

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Noemova archa k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti označená Noemova archa ke kreslení pro malé ratolesti. Omalovánka Noemova archa je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Noemova archa - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Noemova archa - A5            Omalovánka - Noemova archa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Noemova archa patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: elektronické omalovánky, zadarmo, Noemova archa, online, obrázky, domalovánky, Bible a křesťanství, obrázek, k vybarvení, k vytisknutí, zdarma, pro děti, omalovánky, omalovánka

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Obrázek Noemova archa k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s Noemovou archou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém oknu webového browseru (Chrome, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdý papír. K vybarvení poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako vodové barvy, grafitové tužky, tužky, propisovací tužky nebo také pastelky. Výtvarných potřeb je pro starší děti k dispozici dlouhá řada. Obrázek Noemova archa lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Noemovou archou má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří počítač, elektrickou energii nebo též peněženku. Omalovánky nejsou pro starší děti jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (třeba vodové barvy, grafitové tužky anebo tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy sportů, různá zvířata, druhy jídel a pochopitelně i Noemovu archu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají hudební nástroje, zvířátka a zaměstnání lidí. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro dívky? Jsou to motivy Kung Fu Panda, Anna a Elsa, Dumbo, Fortnite nebo též Hannah Montana. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro prcky které tady máme ke stažení jsou: lokomotiva, hasiči, plachetnice, lokomotiva s vagónky nebo astronaut. Nechť omalovánka s Noemovou archou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů