Nejoblíbenější


Omalovánka s vánočním stromem

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s elfem k vytisknutí

Omalovánka Noemova archa zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem Noemova archa ke kreslení pro malé caparty. Omalovánka Noemova archa je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Noemova archa - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Noemova archa - A5            Omalovánka - Noemova archa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Noemova archa patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vybarvení, ke stažení, k vytisknutí, pro děti, online, Noemova archa, zdarma, Bible a křesťanství, k tisku, obrázek, obrázky, k vytištění

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Obrázek Noemova archa k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Noemovou archou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Mozilla, Chromium apod.). Doporučujeme vytištění na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvování následně může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako olejové pastely, fixky, voskovky, fixy anebo vodové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro kluky i holky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku Noemova archa lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Noemovou archou má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří dětské oči, elektrickou energii a elektřinu. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (například olejové pastely, fixky případně voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, kytky, zaměstnání lidí a pochopitelně i Noemovu archu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, různé sporty nebo čísla. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Fortnite, Křemílek a Vochomůrka, Teletubbies, Equestria Girls a Zhu Zhu Pets. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro dívky i chlapce které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: kočka, miminko, auta, dinosauři nebo také draci. Budeme rádi, jestliže se vám omalovánka Noemovy archy bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů