Nejstahovanější


Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Omalovánka Noemova archa zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí nazvaná Noemova archa k obarvování pro malé caparty. Omalovánka Noemova archa je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Noemova archa - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Noemova archa - A5            Omalovánka - Noemova archa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Noemova archa patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázek, zdarma, k vytisknutí, pro děti, obrázky, online, Bible a křesťanství, k tisku, ke stažení, k vytištění, Noemova archa, k vybarvení

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Obrázek Noemova archa k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s Noemovou archou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Opera, Safari apod.). Doporučujeme vytištění na papír s větší tloušťkou. Ke kreslení pak může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako voskovky, vodové barvy, fixy, uhly a křídy. Výtvarných potřeb je pro nejmenší děcka k dispozici pestrá škála. Obrázek Noemova archa lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka s Noemovou archou má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří peníze, čas a nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například voskovky, vodové barvy nebo též fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba dopravní prostředky, lidské profese, různé kytky a pochopitelně i Noemovu archu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jídla, jednotlivé druhy ptáků případně zvířátka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Fortnite, Bob a Bobek, Pošťák Pat, pes Pluto a nebo Požárník Sam. Ty na našich stránkách ale nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro kluky i holky které zde máme ke stažení jsou: Santa Klaus, piráti, Popeláři, houby či drak. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou Noemovy archy.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů