Nej omalovánky


Baráček - obrázek, omalovánka k tisku

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek skůtru k vytisknutí

Obrázek psa k tisku

Omalovánka písmeno W k vytisknutí

Omalovánka k tisku uložená pod názvem Písmeno W k obarvování pro nejmenší. Omalovánka Písmeno W je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Písmeno W - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Písmeno W - A5            Omalovánka - Písmeno W - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno W patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: Znaky, obrázek, k vytištění, k tisku, k vybarvení, vymalovánky, Písmeno W, zdarma, obrázky, omalovánka, ke stažení, dětské obrázky, omalovánky, online

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek k vybarvení Písmeno W k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s Písmeno W je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude ke stažení v novém oknu browseru (Firefox, Opera apod.). Doporučujeme tisk na silný a tvrdý papír. Ke kreslení potom může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako tužky, zvýrazňovače, pastelky, pera anebo křídy. Výtvarných potřeb je pro malá děcka k dispozici celá škála. Obrázek Písmeno W lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s Písmeno W má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektrickou energii, dětské oči a nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (například tužky, zvýrazňovače a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zvířata, jednotlivé druhy rostlin, druhy ptáků a pochopitelně i Písmeno W :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají hudební nástroje, květiny a kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dospělé? Jsou to motivy Minecraft, Atlantida: Tajemná říše, Spongebob, Tarzan a nebo Pinocchio. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro předškoláky které na našich stránkách máme k uložení jsou: netopýr, pes, Santa Klaus, astronaut nebo též piráti. Ať si vaše dítko užije malování Písmeno W.


Vyhledat slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů