Nejlepší


Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Obrázek psa k tisku

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Omalovánka písmeno W k vytištění pro děti

Dětská omalovánka dostupná pod názvem Písmeno W ke kreslení pro naše milé prcky. Omalovánka Písmeno W je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Písmeno W - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Písmeno W - A5            Omalovánka - Písmeno W - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno W patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: Písmeno W, k tisku, obrázky, k vytisknutí, k vytištění, obrázek, ke stažení, Znaky, k vybarvení, pro děti, zdarma, online

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek k vybarvení Písmeno W k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s Písmeno W je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Firefox, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší a silnější papír. K vybarvování následně může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako tužky, temperové barvy, uhlíky, zvýrazňovače nebo také křídy. Pomůcek na malování je pro chlapce i dívky k dispozici dlouhá řada. Obrázek Písmeno W lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s Písmeno W má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, peněženku a čas. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. tužky, temperové barvy a uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba čísla, hudební nástroje, pohádkové postavy a pochopitelně i Písmeno W :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířátka, jednotlivá zvířata nebo jídla. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Mašinka Tomáš, Lion King, Spongebob, My little pony a Mickey mouse. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejvyhledávanější omalovánky pro malá děcka které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: princezna a princ, sněhulák, auta, princezna a nebo raketa. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku Písmeno W.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů