Nejstahovanější


Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Mořská víla - obrázek, omalovánka k tisku

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Apoštol Pavel - obrázek, omalovánka k tisku

Ragby - obrázek, omalovánka k tisku

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka písmeno W k vytisknutí

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem Písmeno W k omalování pro předškoláky. Omalovánka Písmeno W je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Písmeno W - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Písmeno W - A5            Omalovánka - Písmeno W - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno W patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: obrázek, obrázky, k vytisknutí, zdarma, dětské obrázky, ke stáhnutí, k vytištění, k tisku, vymalovánky, Písmeno W, k vybarvení, elektronické omalovánky, ke stažení, domalovánky

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Písmeno W k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s Písmeno W je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chromium, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvení poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako olejové pastely, akrylové barvy, tužky, pastelky a propisovací tužky. Výtvarných potřeb je pro naše zlatíčka k dispozici vskutku hodně. Obrázek Písmeno W lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s Písmeno W má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, peníze nebo také počítač. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (kupř. olejové pastely, akrylové barvy a nebo tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba písmena, pohádkové postavy, zvířátka a pochopitelně i Písmeno W :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivá zvířata, zaměstnání a zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Zhu Zhu Pets, Aladin, Krtek, Sněhurka nebo také Furby. Je ale problematické je zdarma získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro chlapce které tu máme k uložení jsou: traktor, draci, astronaut, Santa Klaus nebo Popeláři. Ať vám omalovánka Písmeno W přinese mnoho radosti.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů