Výběr obrázků


Omalovánka budovy k vytisknutí

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Omalovánka králíka k vytisknutí

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka písmeno W k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk pojmenovaná Písmeno W k vybarvení pro nejmenší děcka. Omalovánka Písmeno W je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Písmeno W - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Písmeno W - A5            Omalovánka - Písmeno W - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno W patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: Písmeno W, k vytisknutí, zdarma, obrázek, k tisku, pro děti, k vytištění, online, ke stažení, Znaky, k vybarvení, obrázky

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Písmeno W k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Písmeno W je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k uložení v novém oknu prohlížeče (Chromium, Opera apod.). Doporučujeme vytištění na pevnější papír. K obarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - pastelky, akrylové barvy, grafitové tužky, tužky nebo olejové pastely. Pomůcek na malování je pro slečny k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku Písmeno W lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s Písmeno W má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří zrak dětí, počítač a peněženku. Omalovánky nejsou pro slečny jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. pastelky, akrylové barvy případně grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy automobilů, druhy sportů, různé sporty a pochopitelně i Písmeno W :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmena, dopravní prostředky nebo také zaměstnání lidí. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Medvídek Pú, Adiboo, Kocour Garfield, Zvonilka a Lví hlídka. Ty tu ale nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro ženy které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: auta, princezna, auto, miminko či Popeláři. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s Písmeno W líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů