Nejvyhledávanější


Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Šácholan k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem Šácholan k obarvování pro malá děcka. Omalovánka Šácholan je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Šácholan - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Šácholan - A5            Omalovánka - Šácholan - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Šácholan patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: k vytisknutí, online, obrázky, zdarma, Šácholan, ke stažení, k tisku, Květiny, pro děti, k vytištění, obrázek, k vybarvení

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Šácholan k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s Šácholanem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Mozilla, Firefox apod.). Doporučujeme vytištění na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). Ke kreslení lze poté zvolit různé psací potřeby - pera, uhly, tempery, propisovací tužky a umělecké tužky. Potřeb na malování je pro nejmenší děti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku Šácholan lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s Šácholanem má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří elektřinu, zrak dětí a oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například pera, uhly nebo též tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé kytky, hudební nástroje, druhy automobilů a pochopitelně i Šácholan :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají postavy z pohádek, dopravní prostředky a nebo jídla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Jak vycvičit draka, Pinocchio, Lego, Lví hlídka a Shrek. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro učitelky které zde máme ke stáhnutí jsou: raketa, piráti, houby, koně nebo také slon. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou Šácholan.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů