Top pět


Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka králíka k vytisknutí

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Rakety určená k tisku

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Šácholan k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod názvem Šácholan k vybarvování pro dívky i chlapce. Omalovánka Šácholan je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Šácholan - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Šácholan - A5            Omalovánka - Šácholan - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Šácholan patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: online, obrázky, Šácholan, k vybarvení, k vytisknutí, obrázek, k tisku, ke stažení, zdarma, pro děti, Květiny, k vytištění

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek k vybarvení Šácholan k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s Šácholanem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Internet explorer, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdý papír. K obarvení poté může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako tužky, akrylové barvy, pera, voskovky a nebo olejové pastely. Kreslících potřeb je dnes pro děti vskutku velmi mnoho. Obrázek Šácholan lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka s Šácholanem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, peněženku a peníze. Omalovánky nejsou pro děti jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (např. tužky, akrylové barvy nebo pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba písmena, pohádkové postavy, lidské profese a pochopitelně i Šácholan :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají hudební nástroje, jednotlivé druhy ptáků případně druhy sportů. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Pixel art, Ferda mravenec, Shimmer a Shine, Kačer Donald a Ratatouille. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro naše milé prcky které tu máme ke stažení jsou: mašinka, piráti, slon, čert a koně. Ať si vaše dítě užije omalovánku Šácholanu.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů