Nej obrázky


Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Šácholan zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem Šácholan ke kreslení pro děti. Omalovánka Šácholan je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Šácholan - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Šácholan - A5            Omalovánka - Šácholan - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Šácholan patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: dětské obrázky, k vytisknutí, elektronické omalovánky, ke stažení, Květiny, online, omalovánky, k tisku, ke stáhnutí, k vybarvení, Šácholan, omalovánka, k vytištění, zadarmo

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Šácholan k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s Šácholanem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Mozilla, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. K obarvování následně může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako temperové barvy, pera, akrylové barvy, pastelové tužky anebo umělecké tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro dospělé vskutku mnoho. Obrázek Šácholan lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Šácholanem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektrickou energii, peněženku či peníze. Omalovánky nejsou pro dospělé jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například temperové barvy, pera případně akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zvířátka, jednotlivá zvířata, různá zvířátka a pochopitelně i Šácholan :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají hudební nástroje, písmena nebo jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Avengers, Tom a Jerry, Mimoni, Hledá se Nemo či Kniha džunglí. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro seniory které tady máme ke stažení jsou: draci, princezna, slon, liška a raketa. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku Šácholan.


Najít slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů