Nej pět


Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek skůtru k vytisknutí

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Lukáš 7 k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem Lukáš k vybarvování pro menší i větší děti. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s motivem z knihy Evangelia podle Lukáše 22:54-62 (Bible) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Lukáš je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Lukáš 7 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Lukáš 7 - A5            Omalovánka - Lukáš 7 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 7 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: ke stažení, k vybarvení, zdarma, k vytištění, k vytisknutí, k tisku, obrázky, pro děti, Bible a křesťanství, online, Lukáš 7, obrázek

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Lukáš 7 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s Lukášem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stažení v novém okně internetového browseru (Safari, Chrome apod.). Doporučujeme tisknutí na tlustčí papír. K obarvování potom může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako křídy, pastelové tužky, voskovky, akrylové barvy a temperové barvy. Možností je dnes pro kluky i holky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku Lukáš lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s Lukášem má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří počítač, oči dětí a dětské oči. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (třeba křídy, pastelové tužky nebo voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba lidské profese, květiny, hudební nástroje a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmenka, dopravní prostředky případně různá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Kocour Garfield, pes Pluto, Hannah Montana, Krtek a Scooby Doo. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé caparty které tady máme k uložení jsou: čert, loď, lokomotiva, lokomotiva s vagónky nebo též liška. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou Lukáš.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů