Nejoblíbenější


Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek chlapce k vytisknutí

Omalovánka Lukáš 7 k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk pojmenovaná Lukáš k obarvení pro slečny. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s motivem z knihy Evangelia podle Lukáše 22:54-62 (Bible) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Lukáš je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Lukáš 7 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Lukáš 7 - A5            Omalovánka - Lukáš 7 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 7 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: zdarma, k vytištění, k vybarvení, domalovánky, online, obrázky, pro děti, Lukáš 7, ke stáhnutí, dětské obrázky, k vytisknutí, omalovánka, k tisku, omalovánky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Lukáš 7 k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s Lukášem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chromium, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na silný a tvrdý papír. K obarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelové tužky, zvýrazňovače, voskové tužky, propisovací tužky nebo také pera. Možností je dnes pro dospělé fakt mnoho Omalovánku Lukáš lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s Lukášem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří dětské oči, elektrickou energii anebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro dospělé jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například pastelové tužky, zvýrazňovače nebo voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba lidské profese, zvířátka, jídla a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají hudební nástroje, jednotlivé druhy rostlin případně jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro kluky? Jsou to motivy Paw patrol, Bezzubka, Kim Possible, Pocahontas anebo Adiboo. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děcka které tady máme k uložení jsou: kočka, lokomotiva s vagónky, sněhulák, liška a nebo astronaut. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem Lukáš.


Prohledat web


Ads


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů