Výběr obrázků


Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Chaloupka - obrázek, omalovánka k tisku

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Lukáš 7 zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod jménem Lukáš k obarvení pro nejmenší děcka. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s motivem z knihy Evangelia podle Lukáše 22:54-62 (Bible) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Lukáš je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Lukáš 7 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Lukáš 7 - A5            Omalovánka - Lukáš 7 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 7 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: online, obrázek, omalovánka, elektronické omalovánky, pro děti, vymalovánky, obrázky, k vytištění, k tisku, omalovánky, zadarmo, domalovánky, ke stažení, Lukáš 7

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Lukáš 7 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s Lukášem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Safari, Chrome apod.). Nejlepší bude tisknout na silný a tvrdý papír. K obarvování poté může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako voskové tužky, uhlíky, pastelky, grafitové tužky nebo též křídy. Potřeb na malování je pro starší děti k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek Lukáš lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s Lukášem má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří čas, peněženku nebo také zrak dětí. Omalovánky nejsou pro starší děti jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například voskové tužky, uhlíky anebo pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zaměstnání, různé kytky, písmenka a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají hudební nástroje, různá zvířata nebo čísla. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy Lví hlídka, Kniha džunglí, Batman, Trollové nebo také Littlest Pet Shop. Je však nákladné je zadarmo získat a proto je tu nemáme. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti které tady máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva s vagónky, Santa Klaus, houby, princezna případně kočka. Budeme rádi, jestli se vám omalovánka Lukáše bude líbit.


Najít slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů