Doporučujeme


Obrázek skůtru k vytisknutí

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek štěněte

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Lukáš 7 k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod jménem Lukáš k obarvení pro malé caparty. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s motivem z knihy Evangelia podle Lukáše 22:54-62 (Bible) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Lukáš je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Lukáš 7 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Lukáš 7 - A5            Omalovánka - Lukáš 7 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 7 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k tisku, k vytisknutí, Bible a křesťanství, zdarma, Lukáš 7, obrázky, obrázek, pro děti, k vytištění, k vybarvení, ke stažení, online

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Lukáš 7 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s Lukášem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stažení v novém oknu browseru (Mozilla, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší papír. Ke kreslení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - voskové tužky, tempery, fixy, umělecké tužky případně akrylové barvy. Možností je dnes pro holky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku Lukáš lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s Lukášem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří peníze, čas či elektřinu. Omalovánky nejsou pro holky jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. voskové tužky, tempery anebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jídla, druhy automobilů, čísla a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmenka, druhy jídel a různé sporty. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Blesk McQueen, Máša a medvěd, Shrek, Duhová nevěsta či Příběh hraček. Nejsou k dispozici zdarma a tak je zde bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro děti které tady máme k uložení jsou: astronaut, plachetnice, drak, astronaut a nebo kočka. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s Lukášem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů