Výběr omalovánek


Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka tenistky

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Lukáš 7 k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s názvem Lukáš k omalování pro školáky. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s motivem z knihy Evangelia podle Lukáše 22:54-62 (Bible) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Lukáš je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Lukáš 7 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Lukáš 7 - A5            Omalovánka - Lukáš 7 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 7 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytištění, online, zdarma, k vybarvení, k tisku, k vytisknutí, Bible a křesťanství, ke stažení, Lukáš 7, obrázky, pro děti, obrázek

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Lukáš 7 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Lukášem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Mozilla, Opera apod.). Doporučujeme tisk na pevnější papír. K vybarvení pak může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako vodové barvy, uhly, akrylové barvy, pera případně temperové barvy. Malovacích potřeb je pro malé caparty k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek Lukáš lze též vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s Lukášem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří elektřinu, peněženku nebo též peníze. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. vodové barvy, uhly nebo také akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy ptáků, kytky, dopravní prostředky a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají sporty, zvířata či hudební nástroje. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Myška Minie, Křemílek a Vochomůrka, Lví král, Kocour Garfield nebo též Kuře Calimero. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: čert, mašinka, auta, plachetnice nebo lokomotiva s vagónky. Budeme rádi, jestli se vám omalovánka Lukáše bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů