Nejstahovanější


Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka Lukáš 7 k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem Lukáš ke kreslení pro naše zlatíčka. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s motivem z knihy Evangelia podle Lukáše 22:54-62 (Bible) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Lukáš je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Lukáš 7 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Lukáš 7 - A5            Omalovánka - Lukáš 7 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 7 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: zdarma, online, k tisku, ke stažení, k vytisknutí, k vytištění, k vybarvení, obrázek, pro děti, Lukáš 7, obrázky, Bible a křesťanství

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Lukáš 7 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Lukášem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Safari, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvení potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako voskovky, voskové tužky, fixy, zvýrazňovače a propisovací tužky. Možností je pro slečny k dispozici vskutku hodně. Obrázek Lukáš lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka s Lukášem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří dětské oči, čas a nebo počítač. Omalovánky nejsou pro slečny jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (kupř. voskovky, voskové tužky a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba lidské profese, různé kytky, květiny a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají postavy z pohádek, písmena nebo též kytky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Ledové království, Panenka Barbie, Adiboo, Želvy Ninja a nebo Hulk. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejpožadovanější omalovánky pro starší děti které tu máme k uložení jsou: čert, slon, draci, kočka a netopýr. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku Lukáš.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů