Nejstahovanější


Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka budovy k vytisknutí

Omalovánka Lukáš 7 k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pojmenovaná Lukáš k vybarvení pro malá děcka. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s motivem z knihy Evangelia podle Lukáše 22:54-62 (Bible) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Lukáš je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Lukáš 7 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Lukáš 7 - A5            Omalovánka - Lukáš 7 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 7 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: Lukáš 7, obrázky, obrázek, pro děti, k tisku, k vytisknutí, online, ke stažení, zdarma, k vytištění, k vybarvení, Bible a křesťanství

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Lukáš 7 k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s Lukášem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně browseru (Internet explorer, Mozilla apod.). Doporučujeme vytištění na papír s vyšší gramáží. Ke kreslení lze následně zvolit různé psací potřeby - uhlíky, křídy, olejové pastely, zvýrazňovače a fixy. Potřeb na malování je pro ratolesti k dispozici ohromující množství. Omalovánku Lukáš lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Lukášem má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří peněženku, počítač případně čas. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (např. uhlíky, křídy anebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba písmenka, jednotlivá zvířata, pohádkové postavy a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy sportů, různé sporty nebo též druhy ptáků. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Ledové království, Shrek, Mickey mouse případně My little pony. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro kluky a holky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: astronaut, princezna, lokomotiva s vagónky, traktor či mašinka. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou Lukáš.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů