Top obrázky


Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Rakety určená k tisku

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Omalovánka Lukáš 7 k vytištění pro děti

Dětská omalovánka uložená pod názvem Lukáš k obarvování pro holčičky i chlapečky. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s motivem z knihy Evangelia podle Lukáše 22:54-62 (Bible) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Lukáš je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Lukáš 7 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Lukáš 7 - A5            Omalovánka - Lukáš 7 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 7 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: online, k vytisknutí, obrázek, k vytištění, ke stažení, k vybarvení, obrázky, Bible a křesťanství, k tisku, Lukáš 7, zdarma, pro děti

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Lukáš 7 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s Lukášem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stažení v novém oknu prohlížeče (Chromium, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší a silnější papír. Ke kreslení pak může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako vodové barvy, pera, fixy, voskovky nebo také uhly. Malovacích potřeb je pro naše zlatíčka k dispozici široká škála. Obrázek Lukáš lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Lukášem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří zrak dětí, elektřinu nebo čas. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. vodové barvy, pera anebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jídla, zaměstnání, zaměstnání lidí a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají květiny, čísla či písmena. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Locika, Fortnite, IronMan, Bugs Bunny nebo Lion King. Ty zde však nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro menší i větší děti které tady máme k uložení jsou: traktor, plachetnice, princezna a princ, psi a princezna. Užijte si omalovánku Lukáše, budeme rádi, jestliže se vám bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů