Top obrázky


Obrázek chlapce k vytisknutí

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka tenistky

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Lukáš 7 zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod názvem Lukáš k obarvování pro maminky. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s motivem z knihy Evangelia podle Lukáše 22:54-62 (Bible) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Lukáš je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Lukáš 7 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Lukáš 7 - A5            Omalovánka - Lukáš 7 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 7 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: vymalovánky, k vybarvení, zadarmo, ke stažení, k vytištění, elektronické omalovánky, omalovánky, pro děti, omalovánka, Lukáš 7, ke stáhnutí, online, dětské obrázky, obrázek

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Lukáš 7 k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s Lukášem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Opera, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na kvalitní papír. K vybarvování potom může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako temperové barvy, pastelky, voskové tužky, fixky a vodové barvy. Kreslících Potřeb na malování je pro chlapečky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku Lukáš lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s Lukášem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří oči dětí, čas případně zrak dětí. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (třeba temperové barvy, pastelky a nebo voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba hudební nástroje, písmena, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jídla, rostliny anebo písmenka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Doba ledová, Život brouka, Roblox, Mickey mouse případně Bratz panenky. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší které tu máme k uložení jsou: Santa Klaus, miminko, lokomotiva s vagónky, koně a Popeláři. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou Lukáše.


Vyhledat slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů