Výběr omalovánek


Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Lukáš 7 k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s názvem Lukáš k vybarvení pro naše ratolesti. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s motivem z knihy Evangelia podle Lukáše 22:54-62 (Bible) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Lukáš je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Lukáš 7 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Lukáš 7 - A5            Omalovánka - Lukáš 7 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 7 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vybarvení, pro děti, online, Bible a křesťanství, obrázek, obrázky, k tisku, k vytisknutí, zdarma, k vytištění, Lukáš 7, ke stažení

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Lukáš 7 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s Lukášem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Firefox, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vyšší gramáží. K omalování lze následně zvolit různé psací potřeby - uhly, temperové barvy, olejové pastely, pera a křídy. Potřeb na malování je pro malá děcka k dispozici dlouhá řada. Omalovánku Lukáš lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s Lukášem má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří elektrickou energii, elektřinu anebo počítač. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (např. uhly, temperové barvy nebo též olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy jídel, jednotlivá zvířata, čísla a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají rostliny, různá zvířata či zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Budulínek, Shimmer a Shine, Stašpytlík, Sněhurka anebo Život brouka. Ty tu ale nemáme. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: netopýr, auta, piráti, houby a vláček. Nechť vám omalovánka s Lukášem přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů