Doporučené


Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Omalovánka Lukáš 7 k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod jménem Lukáš k omalování pro malé děti. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s motivem z knihy Evangelia podle Lukáše 22:54-62 (Bible) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Lukáš je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Lukáš 7 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Lukáš 7 - A5            Omalovánka - Lukáš 7 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 7 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: zdarma, obrázky, k vytištění, obrázek, ke stažení, Lukáš 7, k vybarvení, pro děti, k tisku, online, Bible a křesťanství, k vytisknutí

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Lukáš 7 k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s Lukášem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Safari, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. K vybarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, zvýrazňovače, propisovací tužky, fixky či uhlíky. Výtvarných potřeb je pro dívky i chlapce fakt mnoho Omalovánku Lukáš lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s Lukášem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří oči dětí, čas a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (třeba tužky, zvýrazňovače a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba čísla, různá zvířata, lidské profese a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání lidí, různé kytky a nebo různá zvířátka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Equestria Girls, Mickey mouse, Spongebob, Scooby Doo a Bezzubka. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka které tady máme k uložení jsou: kočka, auta, dinosauři, vláček nebo také princezna a princ. Užijte si omalovánku Lukáše, budeme rádi, jestli se vám bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů