Nejvyhledávanější


Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Triko - obrázek, omalovánka k tisku

Ragby - obrázek, omalovánka k tisku

Baráček - obrázek, omalovánka k tisku

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Lukáš 7 zdarma k vytištění

Omalovánka dostupná pod názvem Lukáš k vybarvení pro starší děti. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s motivem z knihy Evangelia podle Lukáše 22:54-62 (Bible) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Lukáš je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Lukáš 7 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Lukáš 7 - A5            Omalovánka - Lukáš 7 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 7 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: Lukáš 7, omalovánky, pro děti, Bible a křesťanství, k vytištění, elektronické omalovánky, domalovánky, zdarma, k vytisknutí, ke stažení, omalovánka, ke stáhnutí, obrázek, k vybarvení

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Lukáš 7 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s Lukášem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Opera, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na silný a tvrdý papír. K obarvení potom může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, umělecké tužky, voskové tužky, tempery případně fixky. Výtvarných potřeb je pro předškolní děti opravdu mnoho. Obrázek Lukáš lze též vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s Lukášem má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, elektřinu a dětské oči. Omalovánky nejsou pro předškolní děti jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (například akrylové barvy, umělecké tužky a nebo voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba kytky, různé sporty, různé kytky a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají pohádkové postavy, různá zvířátka nebo také druhy automobilů. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Mickey mouse, Power Rangers, Shimmer a Shine, Johnny Bravo a Zvonilka. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro malé děti které tu máme k uložení jsou: kočka, lokomotiva s vagónky, slon, koně a princezna. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku Lukáš.


Vyhledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů