Výběr obrázků


Omalovánka tenistky

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Lukáš 7 k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění nazvaná Lukáš k omalování pro kluky i holky. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s motivem z knihy Evangelia podle Lukáše 22:54-62 (Bible) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Lukáš je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Lukáš 7 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Lukáš 7 - A5            Omalovánka - Lukáš 7 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 7 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vybarvení, obrázek, k vytištění, Lukáš 7, pro děti, Bible a křesťanství, k tisku, ke stažení, zdarma, k vytisknutí, obrázky, online

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Lukáš 7 k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s Lukášem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Mozilla, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). Ke kreslení lze následně zvolit různé psací potřeby - křídy, pastelky, uhlíky, umělecké tužky nebo též vodové barvy. Pomůcek na malování je pro dívky i chlapce fakt mnoho Omalovánku Lukáš lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s Lukášem má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří zrak dětí, čas a nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. křídy, pastelky či uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba lidské profese, zaměstnání lidí, hudební nástroje a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají květiny, kytky nebo také dopravní prostředky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Stašpytlík, Pat a Mat, Budulínek, Lví král a nebo Bezzubka. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti které tu máme ke stažení jsou: astronaut, koně, auta, raketa a Popeláři. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou Lukáš.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů