Top obrázky


Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Omalovánka budovy k vytisknutí

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka slon africký k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem slon africký k vybarvení pro předškolní děti. Omalovánka slon africký je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Slon africký - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Slon africký - A5            Omalovánka - Slon africký - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Slon africký patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: omalovánky, omalovánka, zadarmo, Slon africký, online, obrázky, k vytištění, dětské obrázky, k vytisknutí, obrázek, ke stažení, domalovánky, zdarma, pro děti

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Slon africký k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s slonem africkým je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Chromium, Safari apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K omalování pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako zvýrazňovače, pastelové tužky, pera, voskovky a fixy. Pomůcek na malování je pro prcky fakt mnoho Obrázek slon africký lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s slonem africkým má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří oči dětí, dětské oči a počítač. Omalovánky nejsou pro prcky jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (kupř. zvýrazňovače, pastelové tužky nebo pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, sporty, druhy sportů a pochopitelně i slon africký :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají čísla, zvířata nebo též jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro tatínky? Jsou to motivy Pošťák Pat, Méďa Béďa, Power Strangers, Pinocchio a Astroboy. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro slečny které tu máme k uložení jsou: sněhulák, liška, drak, raketa či mašinka. Ať si vaše dítě užije obrázek slonu afrického.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů