Nej pět


Omalovánka králíka k vytisknutí

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek psa k tisku

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Omalovánka slon africký zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem slon africký ke kreslení pro naše zlatíčka. Omalovánka slon africký je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Slon africký - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Slon africký - A5            Omalovánka - Slon africký - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Slon africký patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stažení, elektronické omalovánky, ke stáhnutí, obrázky, pro děti, omalovánka, k vybarvení, vymalovánky, k tisku, online, k vytisknutí, dětské obrázky, k vytištění, Zvířata

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Slon africký k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s slonem africkým je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Mozilla, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. K vybarvení poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako zvýrazňovače, umělecké tužky, pastelové tužky, voskové tužky nebo pastelky. Kreslících Potřeb na malování je pro malé děti k dispozici ohromující množství. Obrázek slon africký lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s slonem africkým má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří počítač, oči dětí nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro malé děti jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba zvýrazňovače, umělecké tužky a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, rostliny, různé kytky a pochopitelně i slon africký :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy automobilů, zvířátka anebo lidské profese. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Kim Possible, Tarzan, Mašinka Tomáš, Grinch nebo také Příšerky s.r.o.. Ty zde ale nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti které tady máme k uložení jsou: princezna a princ, Santa Klaus, vláček, auta a miminko. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou slonu afrického.


Vyhledat slovo


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů