Výběr obrázků


Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Číslice pí zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku s názvem Číslice pí k omalování pro učitelky. Omalovánka Číslice pí je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Číslice pí - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Číslice pí - A5            Omalovánka - Číslice pí - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslice pí patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: obrázky, zadarmo, omalovánky, omalovánka, online, Číslice pí, k vytisknutí, zdarma, k tisku, dětské obrázky, k vytištění, vymalovánky, obrázek, ke stažení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Číslice pí k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s Číslice pím je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude ke stažení v novém oknu prohlížeče (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s větší tloušťkou. Ke kreslení následně může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako pastelky, olejové pastely, voskovky, propisovací tužky či tempery. Potřeb na malování je pro předškoláky k dispozici dlouhá řada. Obrázek Číslice pí lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s Číslice pím má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří dětské oči, elektřinu a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (např. pastelky, olejové pastely anebo voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba písmenka, druhy ptáků, písmena a pochopitelně i Číslice pí :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají květiny, různé kytky nebo dopravní prostředky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Astroboy, Bezzubka, Život brouka, Rákosníček a Blesk McQueen. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: drak, raketa, Santa Klaus, princezna nebo také lokomotiva. Nechť omalovánka s Číslice pím přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Hledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů