Nejoblíbenější


Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Ragby - obrázek, omalovánka k tisku

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Kosmická raketa - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka Číslice pí k tisku, vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší s názvem Číslice pí k obarvení pro školáky. Omalovánka Číslice pí je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Číslice pí - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Číslice pí - A5            Omalovánka - Číslice pí - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslice pí patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: obrázek, k tisku, vymalovánky, zdarma, k vytisknutí, Znaky, ke stažení, pro děti, omalovánka, ke stáhnutí, elektronické omalovánky, online, k vytištění, zadarmo

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Číslice pí k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s Číslice pím je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitní papír. Ke kreslení poté může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako umělecké tužky, uhly, voskové tužky, grafitové tužky nebo též akrylové barvy. Pomůcek na malování je pro chlapečky vskutku velmi mnoho. Obrázek Číslice pí lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s Číslice pím má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří dětské oči, zrak dětí nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (například umělecké tužky, uhly a voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, druhy jídel, postavy z pohádek a pochopitelně i Číslice pí :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají kytky, písmena a rostliny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Doba ledová, IronMan, Harley Quinn, Ace Ventura nebo Power Strangers. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které zde máme k uložení jsou: čert, pes, princezna, miminko anebo plachetnice. Budeme rádi, pokud se vám omalovánka Číslice pí bude líbit.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů