Nej pět


Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek slepice k vytisknutí

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Číslice pí k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka se jménem Číslice pí k vybarvení pro ženy. Omalovánka Číslice pí je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Číslice pí - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Číslice pí - A5            Omalovánka - Číslice pí - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslice pí patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytištění, obrázky, zdarma, pro děti, Znaky, obrázek, k tisku, k vytisknutí, Číslice pí, k vybarvení, ke stažení, online

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Číslice pí k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s Číslice pím je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici k uložení v novém okně webového browseru (Safari, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - křídy, tempery, propisovací tužky, pera případně uhlíky. Potřeb na malování je pro prcky k dispozici ohromující množství. Omalovánku Číslice pí lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s Číslice pím má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří peníze, čas a nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro prcky jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (kupř. křídy, tempery a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy ptáků, jednotlivá zvířata, rostliny a pochopitelně i Číslice pí :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zvířata, zaměstnání lidí nebo také druhy sportů. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Fortnite, Požárník Sam, Asterix a Obelix, Furby a nebo Pošťák Pat. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro slečny které zde máme ke stažení jsou: slon, netopýr, dinosauři, lokomotiva a raketa. Ať si vaše dítko užije malování Číslice pí.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů