Nej obrázky


Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Číslice pí k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí označená Číslice pí ke kreslení pro učitelky. Omalovánka Číslice pí je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Číslice pí - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Číslice pí - A5            Omalovánka - Číslice pí - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslice pí patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: obrázek, k vytisknutí, k vybarvení, obrázky, Znaky, k vytištění, omalovánky, Číslice pí, ke stažení, dětské obrázky, omalovánka, pro děti, k tisku, zdarma

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Číslice pí k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s Číslice pím je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Chrome, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na pevnější papír. K obarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - voskové tužky, pera, pastelky, zvýrazňovače či tužky. Možností je dnes pro nejmenší děti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku Číslice pí lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s Číslice pím má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří elektřinu, dětské oči nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (kupř. voskové tužky, pera a nebo pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jídla, druhy automobilů, hudební nástroje a pochopitelně i Číslice pí :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají lidské profese, různé kytky a zaměstnání lidí. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Alf, Angelína balerína, Toy Story, Hledá se Dory nebo Kim Possible. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší které tu máme ke stáhnutí jsou: dinosauři, astronaut, auto, houby případně auta. Budeme rádi, v případě že se vám omalovánka Číslice pí bude líbit.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů