Nejvyhledávanější


Omalovánka Rakety určená k tisku

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Číslice pí k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění označená Číslice pí k vybarvování pro puberťáky. Omalovánka Číslice pí je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Číslice pí - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Číslice pí - A5            Omalovánka - Číslice pí - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslice pí patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: online, elektronické omalovánky, obrázek, ke stáhnutí, k vybarvení, k vytištění, Znaky, k vytisknutí, vymalovánky, zdarma, ke stažení, domalovánky, omalovánka, Číslice pí

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Číslice pí k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s Číslice pím je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Safari, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdší papír. Ke kreslení lze následně zvolit různé psací potřeby - pastelky, uhly, akrylové barvy, fixy a nebo voskovky. Kreslících potřeb je dnes pro nejmenší děcka k dispozici vskutku hodně. Omalovánku Číslice pí lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s Číslice pím má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektřinu, čas a dětské oči. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. pastelky, uhly a akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy sportů, druhy jídel, květiny a pochopitelně i Číslice pí :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy automobilů, písmena anebo písmenka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Stašpytlík, Kuře Calimero, Lego, Rumcajs a U nás na farmě. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro holčičky které tady máme ke stáhnutí jsou: traktor, houby, auto, astronaut a sněhulák. Věříme, že se vám obrázek Číslice pí bude líbit.


Vyhledávání


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů